Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Mici a rókatündér EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Mici a rókatündér EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Mici a rókatündér EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Mici a rókatündér EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Mici a rókatündér EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Mici a rókatündér EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Mici a rókatündér EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Mici a rókatündér EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Mici a rókatündér EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Pént. 17 Nov. - 22:45
Kedves Amycus!

Azt hiszem ideje lenne megmagyaráznod, hogy miért nem látogatsz meg. A lányom lassan fél éves lesz, a feleségem majdnem megszökött és Crouch azt mondta, hogy a testvérem.

A világom kezd feje tetejére állni.

Üdvözlettel: drága és EGYETLEN barátod Antonin



A hozzászólást Antonin Prior Dolohov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 21 Nov. - 13:54-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Pént. 17 Nov. - 23:34


Hát most komolyan, hívtál meg magadhoz akár egyszer is délutáni teára?
Jó, talán nem is vagyok nagyon teázós hangulatban, de bazd meg, Anti, mi a fasz történik? Próbállak követni, de mintha szánt szándékkal megpróbálnál összezavarani.
De most komolyan csodálkozol, hogy meg akart szökni? Mikor tanulsz meg már verge vigyázni a cuccaidra?
És hogy jön a képbe Crouch? Most már ő is ottlakik nálad a háremedben? Vagy tényleg lemaradtam valamiről?

Azt hiszem, ebben legalább egyetértünk. Mikor nem volt totális zsákutca az életed, de most őszintén?

Most nem állítanám, hogy alkalmas, de amint kicsit csitulnak a dolgok, találkozzunk. Nem mintha a te képedet szeretném bámulni, de a lányoddal már rég tervezek egy randevút. Csak gondolom szülő felügyelet nélkül nem fog összejönni. Tényleg, hogy van Silje?

UI: Olyan rohadtul nehéz elképzelni, hogy összeszedek magamnak egy tisztességes barátot?


Amycus  

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szomb. 18 Nov. - 9:23
Kedves Amycus!

Köszönöm, hogy leveledet külön nekem címezted, örülök neki, hogy ha más a kezébe kaparintja, rögtön tudja, hogy nekem szól és illetlenség lenne elolvasnia. Továbbá nem gondolnám, hogy külön kérvényeznem kellene, hogy meglátogass, de ezután észben tartom és levelem mellé csatolom a névre szóló, Dolohov címeres meghívót számodra.
Hagyjuk, inkább hagyjuk mielőtt olyat találok írni ami miatt az amúgy is beképzelt fejed megsértődne, és igen.. elég sok mindenről lemaradtál.

Amikor téged nem ismertelek, azt hiszem.

Nyilván nem alkalmas, mindig elfelejtem, hogy mennyire de nagyon elfoglalt ember vagy. Sajnálom, hogy nem jut rám időd, de majd ha esetleg errefelé járnál, beszélek a lányommal, hogy mindenképpen érezze magát majd megtisztelve. Silje köszöni szépen él, azt nem mondanám, hogy jól van, de él. És köszönöm a kérdésed én is megvagyok, habár hirtelenjében minden rám szakadt: az ikrek és a saját gyerekem teljes ellátása, Silje életben tartása, Pandora segítése és teljes védelme illetve Crouch faszságai.

Remélem azért veled minden rendben van

Antonin


A hozzászólást Antonin Prior Dolohov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 21 Nov. - 13:55-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Szomb. 18 Nov. - 11:30

Nem igazán értem, hogy miért nem elég, ha ott a borítékon nagy nyomtatott betűkkel a neved. De hát, ha ez boldoggá tesz:

Drága Antonin,

Látod, így már mindjárt más, mindig is vágytam egy Dolohov címeres meghívóra.
Nem tudom, hogy miért kellene visszafognod magad. Bármit is írnál, nyilván megérdemelném, úgyhogy legközelebb nem kell finomkodni.

Rendben, értem én, hogy most megvagy sértődve, de mindig is azon a véleményen voltam, hogy ezek a dolgok két emberen múlnak. És látod, én félretettem a sértődöttségemet, úgyhogy mi lenne, ha te is felülkerekednél rajta, és ha már úgyis levelezünk, a ködös utalgatásokon kívül valami mást is megosztanál velem?

Mi történt Siljevel? Még mindig a seggfej Bronshteinek? Azt hittem, sikerült megszabadulnunk tőlük. Vagy túlságosan optimista elképzeléseim voltak? Figyelj, ha gázos a helyzet, még mindig visszajöhet a farmra, nem igazán tudok jelenleg a világon ennél Bronshtein-biztosabb helyet.

Szóval nem csaltak a megérzéseim, tényleg feleségül vetted Crouchot is? Mert máskülönben miért érdekelnének a problémái? Hiszen éppen most mondtad, hogy mennyire szar zúdult éppen a nyakadba. Nem hiszem, hogy Crouch nyavalyáival is neked kellene fogalalkoznod.

Figyelj, nem mondanám, hogy minden rózsaszín ködben úszik most nálam, de tulajdonképpen nem levéltéma, szóval majd ha elcsitulnak a dolgok, elmesélem személyesen.


Amycus  

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szomb. 18 Nov. - 12:25
Kedves Amycus,

így sokkal jobb, köszönöm szépen. Megtisztelsz. Legközelebb nem finomkodom majd, ígérem.
Ne haragudj drága barátom, de te pontosan miért is voltál megsértődve? Valahol elvesztem ebben a gondolatmenetben, úgyhogy örülnék ha felvilágosítanál. Az én haragom nyilvánvaló, de a tied?

Nem tudom mire is vagy pontosan kíváncsi, és abban sem vagyok biztos, hogy mondanivalóm levéltéma lenne, de talán mindketten jobban járnánk ha ezt így levélben közölném veled: akkor kisebb lenne az esélye, hogy azon nyomban őrültek házába záratsz, én pedig megmentenélek téged valami egészen váratlan és kellemetlen szituációtól amire úgy hirtelenjében nem tudnál mit mondani.

Silje nincs jól, nincs a helyzet magaslatán, a gyógyító szerint súlyos depresszióban szenved. És ez gáz. Mármint én dolgozom, anyám nem akar Silje felé szagolni, s Silje sem díjazná ha anyám Anastasiya közelébe menne, ha már az ikrekkel sem bánik igazán jól. Az apám szintén dolgozik Pandora pedig idén utoljára visszautazott a Roxfortba. A gyerekekre javarészt manók vigyáznak Silje meg ki tudja mikor ugrik ki az ablakon.. és ha mindez nem lenne elég: Crouch Juniorra bíztam a nejemet miután az Urunk egészen jól az agyamba véste, hogy ha még egyszer elbaszunk valamit, Panda issza meg a levét. Szóval minden elvemet eldobva kötöttem egy esküt Crouchcsal Pandora védelmének érdekében, és ha esetlegesen képtelen lennék én vagy Crouch megvédeni a feleségemet akkor.. tudod..
Szóval akkor kérlek viseld gondját az ikreknek, Anastasiyának, Siljének és Pandorának jó?

Crouch és én külön projektbe kezdtünk amin többek között Pandora és a saját életünk is múlik, úgyhogy nemhogy az egyik dolgomat kellett rábíznom, szó szerint meg kell bíznom benne.

Úgyhogy idetolhatnád már a képedet és meghívhatnál egy lángnyelvre... vagy kettőre.

Antonin


A hozzászólást Antonin Prior Dolohov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 21 Nov. - 13:55-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Vas. 19 Nov. - 18:03

Antonin,

Nem is tudom, Anti, hallottál már arról, hogy minden kapcsolat két emberen múlik? Vagy gondoltál esetleg arra, hogy nem csak neked kell nap mint nap szarságokkal szembenézned?
Sajnálom, ami Siljevel történik. Bár tudnék valahogy segíteni. Talán mégse akkora hülyeség, amit az előző levelemben írtam. Szerintem határozottan jót tenne neki a tanyasi levegő, mint abban a fullasztó kúriában bezárva. Nekem legalábbis sokat segített.
Várj, mit csináltál egész pontosan? Arra a Crouchra bíztad a nejedet, aki még a kezét sem nyalhatja meg az engedéjed nélkül?
Komolyan gondolod, hogy bántaná Pandorát? Mármint, tudom, hogy eléggé megszállott egyes dolgokban, de szerinted tényleg képes lenne rá? Tényleg megérné neki, hogy újjat húzzon veled, amikor ennyire szükség van a hűséges követőkre? Ha engem kérdezel, csak így próbál sakkban tartan titeket, és hát bassza meg, összejött neki, úgy látom. Mégis, hogy képzelted, hogy ez bármelyik elcseszett helyzetben megoldás lehet? Egy esküt? Aminek az a vége, hogy belátható időn elföldelhetünk? Mégis mi a franc ütött beléd? Mármint komolyan napszúrást kaphattál, ha azt hiszed, hogy jó ötlet bárkit is rámbízni, aki fontos neked. Mindketten kurvára tudjuk, hogy mennyire nem vagyok kész erre a feladatra. Nem mintha szükség lenne rá, mert igen is, túl fogod élni ezt az őrületet. Mindannyiunkat túl fogsz élni. Szívósabb vagy te annál.
Nem mintha ajnározni akarnám Crouchot, de hidd el, nem annyira rémes alak, mint ahogy mutatja. Talán tényleg nem hülyeség bízni benne, ha már ilyen kétségbeejtő helyzetbe hoztad magad.

Megyek, amint tehetem, de addig is megvettem pár palackot, biztos, ami biztos.  


Amycus  

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Kedd 21 Nov. - 13:53
Kedves Amycus,

nem én erről még sohasem hallottam, engem úgy neveltek, hogy mindent megkapok amit szeretnék és még csak a kisujjamat sem kell mozdítanom érte. Ennek ellenére tisztában vagyok vele, hogy te nem vagy könnyű eset, így hát ezért is bátorkodtam rád írni.

Nem, ez nem jó ötlet. Mármint Silje sohasem hagyná itt Anastasiyát, én pedig sohasem engedném, hogy elvigye. Tudom önző vagyok, de nem hagyhatom, hogy elszakítsa tőlem a kislányt, vagy ne adj Ég Silje családjához kerüljön. Így hát inkább hagyom, hogy Silje szenvedjen, majd szerzek neki egy gyógyítót vagy fasz se tudja.. Lehet, hogy meggyógyul magától.

Az, hogy mit az teljesen lényegtelen, esetünkben az, hogy kiért az sokkal inkább számít. Egyszerűen nem hagyhattam, hogy Pandorának bármi baja essen, még ha csak elméleti szinten is.. és igen, sajnálatos módon nem a Sr.-vel kötöttem valamilyen megállapodást - bár ezerszer inkább vele, mint a Jr.-rel - hanem a fiával.

Nem kérem, hogy megértsd, mert tudom, nem menne, valahol még én magam sem értettem meg. De megtörtént, és habár te biztosítani próbálsz afelől, hogy életem hosszú lesz, én ebben nem vagyok olyan biztos, így hát nincsen más esélyem, mint rád bízni mindenkit aki fontos nekem, mert tudom, hogy habár te nem bízol a saját képességeidben, én megbízom benned.

Crouchról pedig ne ejtsünk több szót, elég fejtörést okoz a mindennapjaimban így is. Lassan olyanná válik mint egy kellemetlen parazita, folyton a közelemben van.

Inkább felőled hallanék már.

Antonin
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Kedd 21 Nov. - 21:04

Kedves Antonin,

néha nagyon megindító tud lenni az, ahogy ilyen meglepő éleslátással jellemzed magad. Nem tudom, hogy máskor meg miért esik olyan kurvára nehezedre a tiszta fejjel való gondolkodás?
Vegyük példának azt, ahogy a nőügyeidet kezeled. Miután leírtad ezeket a szavakat, remélem rájöttél, mekkora fasz vagy. Ha mégsem, hát ittvagyok én neked, hogy eszedbe juttassam. Rám számíthatsz.
Majd meggyógyul magától? Ez most komoly? Nem, Anti, kurvára nem fog elmúlni csak úgy. Nem hiszem, hogy megérdemli, hogy ilyen önző módon bánj vele.   jó, vágom én, hogy elhagyott legsötétebb óráidon, és ha nem kutatod fel őt az életedet kockáztatva, talán sohasem látod újra Értem én, hogy próbálod összetartani a családot. Jó, tulajdonképpen igazad van, nem értem. De hát nálunk mindig is hiányzott az egészséges a családmodell, és ezzel most nem magamat akarom kimagyarázni.

Megtennéd, hogy a jövőben kerüljük ezt a témát? Mert szerintem hamarabb őrülök bele a gondolatba, hogy bármiféle módon is a helyedbe lépjek, mert nonszensz az egész.

Boldogan hanyagolom a Crouch témát. Bár elég nehéz, mert valahogy mindig ott van. Most én is vele dolgozom. Azt hiszem. De ezek már megint olyan dolgok, amikről nem írnék szívesen levélben.

De azt hiszem, végleg feladtam, hogy megtaláljam Alectot. Nem mondom, hogy könnyen és hogy minden felelőtlenség nélkül jutottam ideig, de azt hiszem, sikerült belátnom, hogy nem akarja, hogy megtalálják.



Amycus  

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Kedd 21 Nov. - 21:17
Kedves Amycus,

valószínűleg azért mert az esetek felében a fejem egyáltalán nem tiszta. Most is csak azért jutottam erre a megállapodásra mert az ikrek egyfolytában azzal nyaggatnak, hogy hadd lovagoljanak a térdemen. Tudod milyen nehéz egyszerre két gyereket lovagoltatni és közben olvasható kézírást produkálni?

De mi van ha meg tud gyógyulni? Majd elmegyek vele sétálni, vagy elmész vele te sétálni. Tényleg, szerintem szuper ötlet lenne ha kimennétek ketten a birtokra és egymásnak mesélnétek szomorú életetek minden pillanatát. Mintha olyan nagyon borzalmas életetek lenne..

Nem értelek Amycus. Örülnöd kellene, hogy a helyembe léphetsz. Dughatnád Siljét és Pandorát... Szerintem ez azért nem olyan gáz, nem? Mármint mikor voltál utoljára a kezeden kívül mással is szexuális kapcsolatban? Egy évtizede? Baszd meg. Már én sem bírom ezt a szülés után vagyok témát.

Nocsak.. akkor már ketten dolgozhatunk az úrfi kellemes társaságában. Hát ez szuper!

Baszd meg haver! Ezt most komolyan sajnálom! Jól vagy? Elhoppanáljak oda, ahol épp vagy ? Nem tanácsolnám, mert az ikrek rajtam lógnak. Ugye nem csináltad azt, mint amit a hálóterem mosdójában?

Antonin
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Szer. 22 Nov. - 21:33

Őszintén, Antonin, mi a fasz bajod van neked?

Értem igazán nem kell megerőltetned magad. Simán ellennék azzal is, ha a leveleidnek csak a felét tudnám elolvasni. Na jó, tévedtem, bőven elég lenne öt százalék is. Mondjuk a megszólítás meg az aláírás.

Sétálni? Ez most komoly? Nem a kibaszott kutyádról beszélsz, Antonin. Hanem  a nőről, akit szeretsz és aki segítségre szorul. Nem lehet ezt annyival elintézni, hogy párszor elviszed sétálni napfelkelte után. Amúgy komolyan azt hiszed, hogy azzal, hogy minket basztatsz, a saját nyomorod majd elviselhetőbb lesz? Mert kurvára nem.

Nem is tudom, hogy hogy találtad ki, hogy minden vágyam Siljét és Pandorát dugni. Egyszerűen zseniális vagy. Nem is tudom, miért várok addig, amíg elpatkolsz. Amekkora fasz vagy most, simán lecsaphatnám őket a kezedről, akár most is. A kezem mondjuk sosem hagy cserben, szerintem alábecsülöd. Nem tudom, mi közöd van a szexuális életemhez. Én mikor vájkáltam a tiedben utoljára? Mármint önszántamból.

Hát, jelenleg Crouch kellemesebb társaság is, mint te levélben. Inkább égesd el ezt a levelet, ha lejöttél a crackről, köszi

Sok mindent csináltam már a hálóterem mosdójában, nem tudom, mire célzol pontosan, de ha a benne van a kedvenc ruhája és a maszturbálás szó, akkor hallani sem akarok róla, az egy sötét időszak volt, satu részeg voltam és tényleg azt hittem, hogy az az örökkévalóság, ha elmegy valami flancos tánctáborba egy teljes hétre.


Ezt inkább alá sem írom, mielőtt még ellenem fordítanád  

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 23 Nov. - 16:31
Kedves Amycus.

Baszd meg.

Antonin
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Csüt. 23 Nov. - 16:41

Kedves Anti,

most akkor kit is kéne megbasznom? Sikerült összezavarnod.

Nem tudom eldönteni, hogy most kijózanodtál vagy csak simán megsértődtél?
De ugyan, mire fel? Nem volt jogos szerinted minden, amit írtam?


 Mici

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 23 Nov. - 19:17
Kedves Amycus.

Teljesen józan voltam eddig is, hiszen itt vannak az ikrek. Jó, hogy figyelsz.
De. Minden tök jogos volt. Te vagy maga a jog.

Antonin
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Mici a rókatündér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» glitter & gold -- celia & mici

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-