Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Nora Thorne EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Nora Thorne EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Nora Thorne EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Nora Thorne EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Nora Thorne EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Nora Thorne EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Nora Thorne EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Nora Thorne EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Nora Thorne EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?



Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 23 Okt. - 15:23


Nora Thorne





Nora || 16 || Jena Levy || Dumbledore hű


 

Nora Thorne sosem volt átlagos gyerek. Ő és a bátyja, Trevor boszorkánynak, és varázslónak születtek egy családba, ahol csupán egyik szülőjük rendelkezett a mágia képességével. Apja, aki egy nevesebb, aranyvérű család sarja volt, próbálta úgy nevelni őket, hogy már kicsi koruktól kezdve ismerjék a mágiát, pedig akkor még biztos sem volt, hogy hozzá hasonlóak lesznek. Nora tizenegy éves volt, amikor két hatalmas dolog is érte az életében. Megékezett a Roxforti levele, hogy felvételt nyert a sokak által nagyra becsült Boszorkány és Varázslóképző Szakiskolába, a másik pedig, hogy az édesanyja agyvérzésben elhunyt. Akkor édesapjával és a bátyjával Roxmorts falujába költöztek, ugyanis az apja munkát kapott az egyik ottani üzletben.
Nora nagyon bensőséges kapcsolatot ápol az apjával. Főleg, mióta a bátyja otthagyta az iskolát, hogy Halálfaló legyen, és beállhasson Voldemort seregébe. A család akkor két részre szakadt. Nora már két hosszú éve nem beszélt a testvérével, s arról sem tud, hogy apja néha meglátogatja a fiát. Mélyen megveti a sötét oldalt, a fekete mágiát, és azokat is, akik használják. Pont, ahogyan az édesanyja régen, ő is ugyanúgy a jó mellett harcol, amíg vér folyik az ereiben.


Hugrabug|| Félvér || 11 hüvelyk, egyszarvú szőre, fenyő, kellemesen rugalmas



Cím: You're gonna be the one that saves me
Dal: Wonderwall
Ősz. Keserű, latyakos, mégis mézédes október vége. Megsárgult falevelek suttogását viszi a szél az éjszakában, ülök a szobámban és rájövök, hogy minden ember önző.
Önzőek, mert egész évben, csak most, ebben az időszakban mászkálnak keserű szájízzel, koszorúkat és gyertyákat vesznek, hogy meglátogathassák a halottaikat. Önzők, mert az évnek csak ebben a szakaszában gondolnak úgy a szeretteikre, ahogy kellene. Én legalábbis így látom. Mi apával sosem megyünk ki a temetőbe, csak halottak napján. De ez már jobb. Emlékszem, gyerekként mindenki elvárta tőlem, hogy jelmezbe bújjak, és házról házra járjak csokiért kuncsorogni. Úgy, hogy mindannyian tudták, meghalt az anyám.
Gyűlölöm a Halloweent, és egyszerűen meg fogok őrülni, hogyha még egyetlen napot ebben a házban kell töltenem. Az őszi szünet szívás, de legalább varázslók között tölthetem. Roxmorts azért elég király hely, Londonhoz képest. És, bármikor felmehetek a Roxforti birtokra a barátaimhoz, hogyha az iskolában tartózkodnak, és persze csendesen, a távolból, egy tini lány imádatával telve nézhetem életem szerelmét, akinek még a nevét sem tudom. Ez végül is, csak félig szívás.
A magnóból csendesen valami Beatles szám szól, halk, mégis betelíti a szobát dallamaival. Tekintetem végigfuttatom a falamra kiragasztgatott James Dean posztereken, és enyhén elpirulok. Ha a többiek itt lennének, csodálkozva bámulnának rám. Hiszen sem a zenekart, sem a színészt nem ismerik.

Félvérként, megszokott, hogy az iskola aranyvérű tanulói furcsán néznek rám, vagy kellemetlenkednek velem. Mivel nem vagyok egy csendes, visszahúzódó típus, már az iskola első napján tudtam, hogy nem leszek a tanárok kedvence, sem az a lány, akit mindenki irigyel majd a tökéletes bőréért, vagy a kiváló eredményeiért. Én más vagyok.
Halk kopogtatás töri meg a zene lágy dallamait. Először azt hiszem apa az, így csak bámulok tovább ki a fejemből.
- Gyere! – kiáltok ki, de csak egy újabb kopogtatás érkezik válaszul. Felállok, és meglátom a barna macskabaglyot, ami az ablakomat kopogtatja a csőrével. Gyorsan nyitom magamra az őszt, és beengedem az állatot, majd gyorsan be is csukom az ablakot, mert a hideg már így is beszökött a szobámba. A bagoly leszáll az íróasztalomra, s maga elé ejti a szépen becsomagolt borítékot. Sietve nyitom ki, miközben előkotrok egy marék bagolyeledelt a fiókom aljából, és megetetem vele az ismerős állatot. Vidáman csattint a csőrével.
Széthajtogatom a lapot, és elolvasom a barátnőm által írt sorokat;
„Az űrsétáló ma rólad kérdezett.”
Halkan rogyok le az ágyra, bámulom a lapot.

- Az Űrsétáló – suttogom. A fiú, akinek a nevét sem tudom, pedig már annyi ideje szeretem, tudja, hogy ki vagyok.



▽The Age Of The Marauders▽


▽▽▽
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 23 Okt. - 20:10


Elfogadva!
                                 


Annyira örülök, hogy egy ilyesfajta karakter regisztrált be ma közénk. Nagyon szeretem az ilyen típusúakat és te remekül hozod. nevetés Sajnálom, amit a bátyád tett és, hogy meghalt az édesanyád, de legalább édesapád ott van neked és ebből sok izgalmas játékot ki lehet hozni. Kíváncsi vagyok, te hogyan fogod ezt kihasználni.
Sok jó játékot kívánok, menj foglalózni, majd nyomás a játéktér.nevetés
                                                   
                               
Vissza az elejére Go down

Nora Thorne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lily x Nora /átváltoztatástan terem/
» Három Seprű || Emma x Nora x Alexander

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-