Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Denise A. Hemmings EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Denise A. Hemmings EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Denise A. Hemmings EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Denise A. Hemmings EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Denise A. Hemmings EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Denise A. Hemmings EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Denise A. Hemmings EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Denise A. Hemmings EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Denise A. Hemmings EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 25 Okt. - 23:44


Denise Amanda Hemmings





Denise || 27 || Leighton Meester || Semleges



Család? Nem is tudom mit mondhatnék róluk. Először is talán aztm hogy aranyvérűek vagyunk. Emiatt soha nem volt semmilyen problémánk. Igazából más miatt sem... Nem vagyunk dúsgazdagok, de mindig megvan minden amire éppen szükség van. Mindig jó viszonyt ápoltam a szüleimmel és az egy szem húgommal is, egészen odáig amíg én nyolc hónappal ezelőtt teherbe nem estem. Nos... Ez nem igazán tetszett a szüleimnek, így azóta igencsak sikerült elhidegülni. Anyámat négy hónapja nem láttam, apa az néha felhív és megnyugtat, hogy majd megbékél anyám. Meglátjuk! A lojalitást tekintve a családom teljes mértékben pártatlan, ahogyan én is. A szívem talán jobban húzna a jó oldalhoz, de igazából kissé félek Tudjuk Ki ellen játszani. Tehát magam sem tudom hol állok ezen a téren. Egyébként, alapvetően egy életvidám, vicces, állandóan mosolygós nő vagyok, aki imád segíteni másokon, legyen az illető bárki, álljon bárki oldalán.



Boszorkány || Aranyvér || 11 hüvelyk, tölgyfa, unikornisszőr, kellemesen rugalmas


Idegességemben nem tudom magam türtőztetni, csak fel és alá járkálok az ajtó előtt, amely mögött éppen anyám bújkál. Valószínűleg soha többé nem fog előjönni, de legalábbis addig biztosan nem amíg a házban vagyok. Inkább éhen és szomjan hal, minthogy kinyissa azt az átkozott ajtót. Úgy tűnik anyám nagyon utálja a gyerekeket, ugyanis az után zárkózott be a szobájába, hogy elmondtam nekik: Terhes vagyok. Soha nem gondoltam volna, hogy így fogadja... Azt hiszem ő rosszabb, mint én. Nekem sem hiányzott volna egy gyerek a nyakamba, nem mondom, hogy nem fordult meg a fejemben a gyilkosság, de mégsem tennék semmit a kicsivel. Végülis korban talán már itt az ideje, hogy gyereket vállaljak, bár én mindig úgy terveztem, hogy előbb megházasodom. Ahhoz képest az apa még nem is tud semmit az egész helyzetről. Rászben azért mert félek elmondani neki, főleg amiatt, hogy annak idején én magam hagytam ott durcizva, részben pedig azért mert őszintén szólva fogalmam sincs hol van. Ráadásul még én magam sem fogtam fel teljesen, én magam sem hiszem el, akkor meg hogyan adjam elő az apjának? Ő még annyira sem hinné el... Maximum ha már elkezd nőni a pocak. Igazából szeretem a gyerekeket, nagyon is szeretem! Nem véletlen, hogy az egykori iskolámban vállaltam ápolónői szerepet. A sok diák között talán még mindig fiatalnak érzem magam. Ráadásul mindig szerettem másokon segíteni, így ez a munka számomra álommunkának bizonyul. Egyébként pedig van egy lakásom Londonban, bár mióta a Roxfortban dolgozom, nem igazán járok haza. Legfőképpen mert amikor legutóbb otthon jártam, plusz egy fővel tértem vissza. Úgy érzem, nekem a Roxfort az otthonom, ott az életem, ott nőttem fel, kis Hollóhátas lángelmeként. Igazából még mindig az vagyok. Imádok okoskodni, imádok mindent tudni, ráadásul nem egyszer fordult elő, hogy valamelyik kisdiáknak segítettem valamelyik házi feladatában. Gondolatmenetemet anyám hangja szakítja félbe. Rögtön felkapom a fejem és rápillantok. Lássa rajtam, hogy nem értettem a kérdését, így megkönyörül és mégegyszer felteszi azt:
- Legalább tudod ki az apa? - Nem mondanám túlontúl kedvesnek, de legalább hozzám szól. Mondjuk nem tudom, hogy a kérdésén sértődjek-e meg, avagy sem, de végül úgy döntök, a sértődés ráér, így csak bólintok egyet. Legszívesebben megforgatnám a szemeimet is, csak hogy tudassam vele a tényt: Nem fekszem össze minden jöttmentel, de végül legyőzöm a hatalmas kísértést. Ő is bólint egyet, aztán visszavonul a szobájába.

Nyolcadik hónap! Sokáig vártam... Nem tagadom, hülye voltam, hogy idáig húztam az egészet és talán már csak azért is késő lesz, de nem tudtam előbb megtenni. Viszont azt nem tudom nem észrevenni, hogy Alex jelenleg próbál figyelmen kívül hagyni és elkerülni amilyen messzire csak tud. Nem tudom, hogyan tudnám neki érthetően elmagyarázni, hogy ő az apa. Talán soha nem fogja elismerni és hagyni fogja, hogy egyedül neveljem fel. Nem szeretném, hogy a gyerekem apa nélkül élje le életét. Jó, mondjuk az is benne van a pakliban, hogy számomra Alex sem teljesen közömbös. Vagy milliószor megbántam, hogy annak idején otthagytam, főleg mióta kiderült, hogy bennem is hagyott valamit magából. Azt szeretném ha visszafogadna, viszont nem csak a gyerek miatt.


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Hétf. 26 Okt. - 18:29


Elfogadva!



Üdvözöllek az oldalon! Ismét egy szép előtörténet! Hát, nem irigyellek Alex miatt, de kitartást hozzá és biztosan megértitek majd egymást a végére.
Mindent rendben találtam, irány foglalózni és már mehetsz is játszani! Smile


Vissza az elejére Go down

Denise A. Hemmings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Alexander & Denise
» Vilhemina & Denise - Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-