Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

rozmaring az emlékezéshez EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

rozmaring az emlékezéshez EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

rozmaring az emlékezéshez EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

rozmaring az emlékezéshez EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

rozmaring az emlékezéshez EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

rozmaring az emlékezéshez EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

rozmaring az emlékezéshez EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

rozmaring az emlékezéshez EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

rozmaring az emlékezéshez EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

rozmaring az emlékezéshez



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Plum Pomfrey

Plum Pomfrey

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jenna Coleman

»
» Pént. 23 Nov. - 20:42

Benjamin (?)


Csoport:

Mágiahasználó/Főnix Rendje/Halálfaló?

Kor:

30-35

Származás:

amit preferálnál

Lojalitás:

Főnix rendje, legjobb tudomásom szerint, de persze lehet, hogy nem is...

Play by:

James McAvoy (vagy akit te szeretnél!)

Ők várják:

én és én és én, és a választott oldalad biztosan, de talán még a nővéremmel is meggyűlhet a bajod.





Kilenc hónapja kérted meg a kezemet, aztán egy hónappal később elbúcsúztál tőlem: a Rend fontos, halaszthatatlan és részleteit tekintve szigorúan bizalmas kiküldetésbe helyezett. Három hónapig kellett volna távol lenned, aztán a három hónapból négy lett, majd öt, majd hat, hét és nyolc, a gyűrű, amivel feleségül kértél, és a gyűrű, amivel elígértem magam neked azóta is az ujjamon, de egyre hidegebb és egyre jobban elszomorít. A lakáskulcsod folyton a zsebemben van, de egyre ritkábban járok fel hozzád meglocsolni a növényeidet és már nincsen több "legalább egyszer hordott" inged, amit elvihetnék a szekrényedből, és már mindből elpárologott az illatod, pont úgy, ahogy egy jó ideje már a leveleid is elpárolognak valahol.
Kideríthetném miért és hova mentél el, ha nagyon akarnám, de sokkal jobban szeretném tudni, miért késlekedsz még mindig, hol vagy, élsz még egyáltalán? Visszajössz még? Meddig indokolt, hogy reménnyel ébredek minden reggel, és mikor jön el az a pont, amikor ez már inkább szánnivaló? Vajon meddig szeretnéd, hogy várjak rád?


A reménytelen szerelmesek messzemenőkig bizonytalan plotja ez - Plum koncepciója nagyban a hosszúra nyúló, egyre kilátástalanabb jegyességre épül (szerintem elolvashatnád az et-jét, sokat vagy emlegetve... :3), de mivel nem fogom megakasztani a karakter életét egy romantikus hirdetés miatt, nem tudok neked olyan szép dolgokat ígérni, mint a karakter.
Ha a kiküldetésből előkerülnél, még én sem tudom, hogyan áll majd akkor Plum élete, vár-e még rád, vagy már betöltötte valaki a helyedet, de biztos, hogy sehogysem lesz egyszerű.
És hogy hová lettél? Tényleg a Rend elkötelezett híve lennél? Nem szól közbe a származásod, nem lesz abból baj, hogy a jegyesed negyedrészt véla? A titkaiddal menekültél, vagy valami baj ért? Mivel mindezekről Plum sem tud, relatív rugalmasan és izgalmasan is alakítható a karakter élete. Ára csak az aktivitás (kérlek-kérlek-kérlek, ne alkosd meg csak az alkotás kedvéért, hogy aztán hiába jöttél meg, várjak rád továbbra is örökké, attól nagyon szomorú lennék), még elköteleződést sem kérek, csak valamiféle lezárást. Legyen az jó, vagy rossz. Érkezhetsz fix ötlettel, brainstormingolhatunk együtt, csak érkezz meg! : ))

(Ha Plummal nem látsz fellépve ne ijedj meg, ezen a karakteren el tudsz érni bármikor!)





Vissza az elejére Go down

rozmaring az emlékezéshez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Mint rozmaring a jó földben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-