Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Fűszál az ajkaid között EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Fűszál az ajkaid között EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Fűszál az ajkaid között EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Fűszál az ajkaid között EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Fűszál az ajkaid között EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Fűszál az ajkaid között EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Fűszál az ajkaid között EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Fűszál az ajkaid között EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Fűszál az ajkaid között EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (256 fő) Csüt. 3 Okt. - 4:11-kor volt itt.


Megosztás

Fűszál az ajkaid között



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Kedd 27 Nov. - 19:08

Oliver (amit szeretnél)


Csoport:

mágiahasználók, főnix rendje, professzor... mindegy, csak ne legyen diák

Kor:

21-25

Származás:

véla

Lojalitás:

Dumbledore

Play by:

Clément Chabernaud

Ők várják:

Lemon, vagyis én *.*





...Ujjaid közé vetted a kissé szélesebb fűszálat, majd a zöldellő növényt finoman ajkaid közé illesztetted. Légcserélve érted el, hogy zenéljen, és hogy én felfigyeljek jelenlétedre...
Valahogy így ismerkedtünk meg.
Egy átlagos nap volt, egy átlagos nyári délután, mikor olyan jólesően ücsörögtem egy tisztás szélén, fonva a virágkoszorúmat.
Árnyékot egy óriási tölgyfa lombja vetett rám, de így sem tudtam elbújni, mert azonnal észrevettél.
Már tudtam mikor megláttalak, hogy véla vagy, és hogy a közeli véla faluban élsz. Azt is tudtam, hogy mennyire rossz most a helyzet felétek, és bár én korban jóval fiatalabb vagyok tőled, mégis annyira egymásra találtunk a beszélgetéseink alatt, hogy nagyon hamar a szívembe loptad magad.
Ugye tudod, hogy a rajongásom és érzéseim nem a vélaságodnak szólnak? Hogy csodálatos embernek tartalak, akit érdekel mi lesz a vélákkal, a jövőjével, és nem csak a sajátjával. Csodálatos jellemed van, legalább is én így látom, és nem volt elég belőled az az egy hónap!


Mint az látható, egy szerelmi szálat szeretnék, azonban nem olyat, ami könnyen kialakul. A fiatalok egy nyári délután ismerkedtek meg és azért van is közöttük jó kis korkülönbség. Lemon egy igazán édes és ártatlan lány, az ET-ben is kifejtettem, hogy ő az a típus, aki inkább aranyos és szeretném, ha első körben nem nőként tekintenél rá. Smile Kedveld, hogy érettebb a koránál, hogy gyermekien ártatlan és próbálj vele valahogy több időt tölteni. Szeretnék egy lassú folyamatot, egy boldog végkifejletet, szóval ha úgy érzed, mennek az ilyen játékok, ha simogatja a lelkedet egy gyereklány csodásan szerethető jelleme és rajongása, akkor kérlek! Ne fogd vissza magad! Alkosd meg nekem! *.* Mert én nagyon várlak *.* !
Az ET-m olvasása csak opció, a pb-nek nagyon örülnék, de ha nem felel meg neked, akkor még arról is képes vagyok lemondani! ^^





Vissza az elejére Go down

Fűszál az ajkaid között

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-