Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Lobbanó láng, szélben játszó falevél EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Lobbanó láng, szélben játszó falevél EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Lobbanó láng, szélben játszó falevél EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Lobbanó láng, szélben játszó falevél EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Lobbanó láng, szélben játszó falevél EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Lobbanó láng, szélben játszó falevél EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Lobbanó láng, szélben játszó falevél EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Lobbanó láng, szélben játszó falevél EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Lobbanó láng, szélben játszó falevél EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Lobbanó láng, szélben játszó falevél



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Angus Belby

Angus Belby

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Matthew Daddario

»
» Szer. 26 Dec. - 22:06

Rád bízom, pl. Athena


Csoport:

Valamilyen roxfortos ház

Kor:

15-17 között

Származás:

Rád bízom

Lojalitás:

Dumbledore, esetleg semleges

Play by:

Akit szeretnél, a képen Rachel Skarsten van

Ők várják:

Angus, de Ő nagyon nevetés





Azon lányok egyike vagy, akik a húgommal Theiaval voltak jóban, ha hollóhátas vagy akkor egy csapatban is voltatok. Imádod a kviddicset, amikor még én is a csapat tagja voltam volt hogy játszottunk együtt/egymás ellen. Nem voltál Theia legjobb barátnője de eleget lógtatok együtt, hogy tudd az ikertestvéremmel együtt elválaszthatatlan páros voltunk, így volt hogy én vagy még pár haverom is veletek lógott és ha nem is kerültünk bajba, de beficcent pár rendbontás is, ahogy pár kellemes csendesebb este is. Ennek durván egy éve szakadt vége, nem láttál minket együtt és Theia is sokat panaszkodott rám, rossz kedvűvé vált én pedig hallgataggá. Noha egyikünk sem tette szóvá, de a Roxfortot ért támadás hozta el a végső szakadást kettőnk között, a halálfalók és a sötét jegy terjedése. Theia bizonyosan nem tért át, de rólam nem igen tud senki nyilatkozni, Theia csak annyit mondott ha kérdezted: titkolok valamit és elhidegültem. Theai ősztől már a Tornádóknál játszik, de Te még itt vagy, ahogy én is, de én már mint tanársegéd. Theiaval a kapcsolatod megszakadt, mondhatni a húgom elmenekült az országból is, de az okokat nem tudod. Lehet haragszol rám, amiért az utóbbi időben egy tapló vagyok, lehet úgy hiszed a halálfalók sorát gazdagítom, legalább is valami törvényen kívüli dologba csöppentem, barátaim nincsenek csupán Sylvester Rookwood társaságában látni néha, vele is főleg épp valamin vitázva. Lehet mindig is kedveltél és ki akarod végre deríteni mi lett a barátnőddel és mi a fene lett velem, régen sokkal barátságosabb voltam. Az is lehet régen többet is szerettél volna, majdnem jártunk, de a hirtelen változás elsodort minket egymástól. Persze ki tudja, lehet csak Sylvesterről akarsz megtudni valamit, valahogy aztán mégis mellettem ragadsz valamiért, ki tudja mi hajt Téged?
Mint látod szabad kezet adok a megalkotónak, lányban gondolkodtam, de nem muszáj romantikus szálnak kialakulnia, lehetnek szimpla barátok is. Persze ha az ellenségem lennél, abban is benne vagyok nevetés A lényeg hogy így vagy úgy, de valami erősebb érzelmi töltetű kapcsolatot akarok közöttük, nem zavar ha viharos és eleinte esetleg zavaros, a közös ismeretség pedig adott lesz a húgom által. Ha esetleg úgy érzed egy meglévő karakteredre illik a leírás, nekem az is megfelel, hogy Őt hozod, minden megoldás érdekel nevetés Várlak nagyon, hogy felkavard Angus életét kicsit Wink






Vissza az elejére Go down

Lobbanó láng, szélben játszó falevél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-