Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Nesze, pörlhárborért EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Nesze, pörlhárborért EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Nesze, pörlhárborért EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Nesze, pörlhárborért EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Nesze, pörlhárborért EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Nesze, pörlhárborért EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Nesze, pörlhárborért EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Nesze, pörlhárborért EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Nesze, pörlhárborért EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Maurice Morhange

Maurice Morhange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 29 Jan. - 18:12
Ha én valamit kurvára megtanultam odakint - a tehénfejésen kívül, mert azé' a munka se volt büdös, akárki akármit is mond, és egyébként annyi moonshine után meg teljesen mindegy is, én mondom, és én a kibekúrt Rakétakölyök vagyok - hogy az oroszokkal se nem kártyázol, se nem iszol együtt, ez nem olyasmi, mint amit röhögve elütünk egy pohár akármilyen olcsó szar itallal, ez a túlélési kézikönyv egyik első oldalán van feltüntetve, erre tessék, itt meresztem a seggem az ablakpárkányon ülve, és csak azért nem beljebb, mert nyilván létezik a világon udvariasság is, és épp eléggé telibe köptem már eddig is. A nagy Levin kicsi lányát meghúzni igazán nem utolsó dolog, sőt, és értem én, hogy ő az apjával akar kúrni - már ki, szigorúan ki, ez azért mégsem az a szép déli táj, ők nem ebben utaznak, nem mintha nem lenne az egész kompánia rohadt belterjes, de hát én is erről a szépséges csecsről szoptam a szopnivalómat - és nincs semmi, ami úgy felizgatná az embert, mint egy másik, nemzetközi körözéssel a fején, de a kicsi Nina azért tényleg ért ehhez az orosz rulett témához, annyira, hogy én azért féltsem magam. Mondjuk.
- Na figyelj, Koska, beszéljük ezt meg még egyszer előröl, lassan. - az áttetsző kezemmel dohányt sodrok, a másikkal meg az öngyújtómat keresem, ha már - Mi bajod neked az apáddal, mi? Mert olyan apucis dolgot nem akarok, az csak elsőre tűnik jó ötletnek, utólag te is megbánod, hidd el.
Kihagytam pár kört az itthoni politikából, mikor én itt utoljára releváns voltam, még nem ültünk egy asztalnál Ivánékkal, de ez nem zavar, én ugyan nem vagyok rasszista, soha olyan jó gumbot nem ettem, mint azzal a fekete kurvával. Remélem, azért kurvának nevezni nem rasszizmus, de ki érti ezeket a polkorrekt fasztarisznyákat, ha egyszer az volt a becsületes szakmája lelkemnek, akkor az volt, én is bűnöző vagyok, akárhogy is nézzük. Rágyújtók, és megkínálom a hölgyet, engem nem etetnek meg ezzel a vodkát is úgy isszuk mint a vizet csehovpuskával, hiszem, ha látom, és mielőtt nézném, előbb hallani akarom: egy dolog kibaszni Levin papával, egy másik tényleg dugni egy tinilánnyal.
-Azé' ez mégse olyan, mint belelőni egy ázsiaiba, hogy nesze, pörlhárborért. Nem mintha megtörtént volna, nem vagyok rasszista. - vonom meg a vállam, és élénk pöfékelésbe kezdek, még a kalapom is leveszem, és az ágyra hajítom az ép kezemmel, épp kurvajól célozva persze. Hiába, tud ez a Rakétakölyök, és itt most minden értelemben az, nagyon is: de azért mégis vannak dolgok, amiket meg kell beszélni. - Mindegy, túl sokat jár a szám. Járjon a tiéd: mit akarsz pontosan, mit csináljak jóapáddal, aztán meg veled? Nem feltétlenül ebben a sorrendben.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nina Dolohov

Nina Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cara Delevingne

»
» Kedd 29 Jan. - 19:55
Ja, akárhogy is gondolok magamra, azért nem olyan rossz a helyzet. Talán nem minden percben, csak minden hatodikban jön elő, hogy nekem Lanához hasonlatos pofázmány kéne az ő tökéletes formájú melleivel (amire neki csak odavakkantok: vidd innen a kibaszott tőgyeid) ahogy kerekedem mondjuk, vagy minden energiám a seggem növesztésére fordítom, hogy előre már nem marad.
A férfiak pöcsök úgyis. Hagyom, hogy megalázzanak, ahogy anya csinálta és legalább szűz nem leszek.
Lana az egy dolog, nyilvánvaló volt, hogy ő veszti el először, mert én vártam az igazán durva áttörésre a rohadék apám orra alá dörgölni, ha ő nők után kajtat, csináljuk mi is nagyobban.
Mit ér az összes inkompetens barom a Roxfortban? Felének fel se áll rendesen, a másik nyáladzik, mint Lemon és Hunter egymás pofájába, egyik hányadékabb cukorfalat a másiknál, nem tudom melyik résznél okádnék be hamarabb, de rosszul vagyok, ha meglátom őket, Kirley meg feldughatja a barátságát, remélem szőrös.
Sárvérűt akartam, valaki kibaszott nagy gyökeret, de Averyvel se lehet semmit kezdeni, amióta az a Luther nevű faszi taccsra vágta.
Ilyen élet vetett ehhez a fickóhoz, annyi pont elég, hogy nem bűzlik egyelőre, kinéz valahogy és bónusznak körözik.
Ideális első kúrás fazon, felöltöztem neki, legyen gusztusa hozzám, ribanc csizma combig érő, gyöngy, feszülős miniruha, dög vagyok benne.
- Nem beszélünk az apámról. Pont leszarja mi van velem, csak a körözési listán kell a neved az orra alá dugni. Meg se fogja jegyezni, ez inkább nekem olyan benső revans. Amiről nem beszélünk, vágod?
Nem lelkizni jöttem, a cukorfalatok nyalhatják egymás szaros seggét.
A cigit elfogadom, felvont állal, nagyasszonyosan, tudok én már minden kurvás kifejezést. Alaposan letüdőzöm, nem először, hogy beégjek valami random fulladásba.
Még karikát is fújok, ha nagyonakarok, de most nincsen kedvem hozzá.
- Nem Pörlháborért dőlök bele, fenének akadékoskodsz. Jó lesz neked, minden faszi szereti, te meg agyalsz itt a rasszizmuson. Felőlem gyűlölj akit akarsz.
Legalább lenne bennünk közös pont, más érzés nem nagyon van bennem.  Vetek egy szemvillanást a karjára, flegma picsából is át kellene vedlenem ama vadítóba.
Felállok akkor, célzatosan andalgok a személyes terébe, hogy ajkára fújjam a bennem ragadt kis füstöt, amit még nem fújtam ki érzékletesen.
- Nagy dumagép vagy faszikám. Kajak Rakétakölyöknek becéznek? Remélem nem teljesítményre kell asszociálni…
Lehelek ajkára, mintha kurvára nem lennék szűz és számítana meddig bírja. Erről szól a fáma a legtöbb nőnél, csináljuk csak úgy, mint nemem többsége.
- Apámmal ne feküdj le, bár lehet buzi is, annyi minden már. Semmit, velem kell, mindent. Amit akarsz, érted? Lehetsz durva is, lehetsz bármilyen.
Simítok végig mellkasán, ez majd biztos jön, magától beugrik mit kell csinálni, hogyan hagyom el a mezitláb fákra ugráló kis vadat, vagy a nagypofájú csapatkapitányt, aki sárba alázott mindenkit a pályán. Csak a nőiességnek kell megszületnie végre, most hogy a könnyek és hiszti korszakának vége. Annak, hogy hiányzik az anyám, vagy mindenki utál, hogy gyűlölöm magam, lapos vagyok és ronda, összetörni a narkolepsziásat, Kirley kis barátját, az összes kicsinyítő jelzőt mindenhonnan, legfőképp apám kicsi lányát.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Maurice Morhange

Maurice Morhange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 29 Jan. - 20:31
Ez kellett nekem, igen, egy komplexusos tinédzser, aki úgy akarja a farkamat a szájába venni, hogy majd meggondolja, leharapja-e, vagy sem. Bármit is mondjanak, nem vagyok egy állat, legalábbis ebben az értelemben marhára nem - oké, nyilván voltak érdekes történeteim, mint amikor az őrszobán azzal a három járőrrel, de na, mindenki felnőtt, felelősségteljes és józan volt engem kivéve - és kicsi Nina mintha abban sem lenne biztos, milyen jellegű fejsimogatásra vár. Hogy másztam én már megint a trágyába bele..
- Nna tisztázzunk valamit: én teszek szívességet neked, és ez nem egy olyan fasz, ami meggyógyítja a bunkóságot. Tök jó lenne, de sajnos tökre nem, szóval lehet, hogy onnan, a magas lóról ez nem látszik, de ha bosszúból ugrálni akarsz, akkor a családi kárpiton tedd, ne a heréimen. - fene az apjába, ezek az aranyvérűek aztán tényleg úgy nevelnek gyereket, mint az ökörhugyozás: olyan egyenes itt minden, és akkor ebbe érkeztem én bele, bár igencsak viszket a tenyerem, hogy megforduljak, és hoppanáljak valami tisztességesebb után, mint egy duzzogó gyerek megdugása. Azér' elveim nekem is vannak.. valahol, vagy mi. - Ez lesz az első, ugye? Én nem mondom meg, hogy éld az életed, de faszságot csinálsz, ha még csak nem is akarod ezt, csak kibaszásból.
Úgy tűnik, mégis megmondom, sóhajtok egy istenest, és kipöckölöm az ablakon a csikkem, aztán megfogom a vállát, és mint igen szar alak, kiokítom kicsit arról, hogyan ne kövessen el olyan ostobaságokat, mint én. Kövesse el a sajátjait, persze, de a szívem szakad ezért a kölyökért, nem mellesleg könnyek között dugni sem jó, próbáltam már, de nem jött be.
-Legyünk őszinték, sweetpea, nagyon jó nő vagy, hands down. Na, mi a baj? Meséld el, addig le is higgadunk mindketten, deal? - átkarolom, és simogatom kicsit a nyakát, amíg az ágyra hemperedünk, amin talán, ismétlem, talán később még valami megrontásra is vállalkozom, ha előbb a könnyeit vettem el, de itt ma csak örömtől csatakosan sikoltozni fogunk, legfeljebb. - Figyelj, hagyjuk az én szarosvödörömet, nálunk is becsapott otthon a geci az ablakon rendesen anyámékkal, de dugni csodálatos dolog, ne rontsd el egy ilyen bosszúhadjárattal.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nina Dolohov

Nina Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cara Delevingne

»
» Szer. 13 Feb. - 19:43


A zsenge, még érőfélben lévő testem ajánlom, ingyen. Néhány még anyámtól és nővéremtől lesett mozdulatot, beharapva ajkam, hogy majd az első lekerülő ruhával ágy alá söpörjem a kiskorúságot.
De a faszi többet dumál, mint a nagyanyám, unottan biggyed ajkam, elterpeszkedve ágyán és mert melegem van, avagy megtehetem, kardigánom szúrós szövetétől gyorsanszabadulok. Vállam tiéd, pofád ideje lenne befognom vele, egyelőre azonban csak számba tolok egy szál cigit, pofátlan meg sem kérdve, szabad lesz-e.
Hiszen itt is smúzolnom kell, elnyomni a pályán üvöltöző, nyakig sáros csapatkapitányt, nem köpni képébe, új tulajdonságokat növeszteni, viszlát borzos, hajam kiegyenesedett.
Ajkam apró mosolya húzódik, tetszetős szófordulatok, pofázás helyett nézzünk tetteket.
Mutatóujjam beakasztom – he elég közel van és teszek róla, elég közel legyen alhasához nadrágjába, hogy közelebb húzzam, addigis megy a ballal cigizés.
- Pedig ígéretesnek tűnik és apám szerint ki kéne mosni a szám, de rajtam már a fogkrém sem segít.
Herék, kiráz a hideg látványra miféle, szívem hevesen bobban, ajkamon ragadnak a szavak, nem megyek vissza.
Ismét ez a kurva tisztelgés, már a szopás sem elég, mintha szívességet tenne és ér-e ennyit valóban? Lana agyát nem fárasztaná a büszkeség, csak felvisítana, Kapisztrrááán, széttenné a lábát, ugrana a bugris, bele a bokorba, míg engem hülyére vesz az aktuális kiválasztott, franc se képzelt erkölcsöket egy kibaszott körözöttbe.
- Igen, szóval izgulok, de vágom, visszaveszek. Kicsit összetettebb szimpla kibaszásnál.
Megragadja a vállam, tuti térítőnek áll, agyam eldobom, azért fogok bőgni lassan, ennyire nem kellek senkinek, még ingyen sem.
Hol csinálja jól Lana, miért baszom el, mielőtt elkezdhetném egyáltalán? Téves képzeteim, hogy valami állat, éppen szertefoszlanak, elhúzom szám, amikor saját bevallása, vagy inkább vigasztalásom okán nevez jó nőnek, ami biztos a nem elég kategória alsó határa a rakétaboy értelmezésében.
Mert lelkiznünk kell, a kibaszott drámát sem úszom meg, hiába varázsolok akármilyen mosolyt egy dugatlan kislány ajkára.
- Otthon is áll a bál, nyilván, amióta anyám elment, mellesleg nem hibáztatom, hogy lépett, apám méretes fasz, talált a helyébe rögtön fiatalabbat. Szóval a csaja nem sokkal idősebb a nővéremnél, a világ legszebb teremtésénél, akinek nincsenek olyan szintű problémái, mint nekem, a szűznek, egy olyannak, aki rohadtul unja már saját kislányságát, vagy az iskolában lézengő barmokat. Olyannal akartam elveszíteni, aki férfi és apám ennek a filozófiának hidd el kevés részét képezi. Milyen geci csapott be nálatok? Hiszen olyan jó hírnévnek örvendsz.
Áldom meg egy mosollyal, mintha nem félnék az erőszaktól, pofán vág például, hisz látom már ő is túl Jó hozzám, és a jó kurva mindenségbe küldöm el a mindenséget, mert valahogy arra számítottam kegyetlenül megtömnek hátulról, hogy széttéphessem mindent, ami valaha voltam teljesen tiszta lapot nyitva, darabokra törve.
De lehet a csávót szopogatom el, nyalóka, tolja csak a gecijéről, higgyük azt, a szex jó móka.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Nesze, pörlhárborért

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» nesze, rizikó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-