Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

keenan stavnes EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

keenan stavnes EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

keenan stavnes EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

keenan stavnes EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

keenan stavnes EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

keenan stavnes EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

keenan stavnes EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

keenan stavnes EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

keenan stavnes EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Keenan Stavnes

Keenan Stavnes

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
sasha roiz

»
» Szomb. 20 Ápr. - 23:58

Keenan Stavnes


Becenév:

keen, n/a

Kor:

harminchét

Származás:

félvér

Lojalitás:

-

Képesség:

legilimencia, oklumencia

Csoport:

törvényen kívüli

Play by:

sasha roiz

Karakter típus:

keresett




A család sosem az, aminek hiszed. Olyan, mint egy megmagyarázhatatlan entitás. Hol felbomlik a kötelék, hol ismét meg akarna köttetni. Számtalan családtag különleges egyvelege, együtt kevert masszája, ami folyik, nyúlik, és sosem éri el AZT a pontot. ARRÓL a pontról nem tud más, csak akiben átformálódott a család fogalma. Anya, apa, gyermekek. Ez nem igaz minden családra. Szoros, testvéri kötelék alakulhat ki ember és állat között, barátok között. Pont emiatt képlékeny a család kifejezés. Pont ezért nem lehet pontos definíciót megadni. A család az, amit annak tartasz. Számomra egy beagle-höz leginkább hasonlatos korcs jelentette a családot apám mellett.
Apám halász volt, ezért nem volt rendkívüli életem. Nem kaptam meg semmiből a legújabbat, legjobbat, de nem is igényeltem. Csak a beagle kellett, akit végül megadott nekem. Korán halt meg, tizenhét voltam, de a kutya velem maradt, amíg egy nap meg nem ölték...
Nem vagyok társasági ember. Keveset beszélek, mindig a legmegfelelőbb hangsúllyal: hangsúly nélkül. Kimért, hideg embernek mondanak, de ez csak az álca, természetesen. Mindig van álca minden emberen. Esetemben  ez elengedhetetlen.
Régen más voltam. Otthonülő típus, aki leveleket ír a fióknak, a halott anyjának, a nem létező testvéreinek. Olyan voltam, akit mindenki sajnált, akitől elvették a legkedvesebb játékát. Pedig anyámat nem vették el tőlem. Soha nem ismertem, mielőtt megölték, nem lehetett vele sosem szoros érzelmi kapcsolatom. A halála lehetetlenné tette ezt.
Régen sokat sírtam a visszatérő álmaim miatt. Ma már csak gyötörnek, nem sírok miatta. Megtanultam a könnyeket kizárni az életemből. Ahogyan minden más érzelmet is, ami elgyengíthet. Fő, hogy az ember képes legyen véghezvinni a céljait, és csak arra koncentráljon, ami a feladata. Kötelességtudat, pontosság, lélekjelenlét. Ezek a legfőbb tulajdonságaim. Kivéve éjszakánként.


Sötét, esős éjszaka volt aznap, amikor megtörtént az első. Senki sem számított rá, senki sem nézte volna ki belőle, mégis megtette. Az eső nem csupán esett, ömlött a földre. Hatalmas jégdarabkák gurultak mindenfelé a mocskos utcákon, a szél lesöpörte a házakról a cserepeket, és kutyák vonyítottak szerte a faluban. Olykor fénylő villámok szelték ketté, majd a kettő többszöröseivé az eget, és az ezt követő dörgések megannyi gyermeket kergettek át szüleik ágyába. Borzalmas, sorsdöntő éjszaka követte a nyugodt, idilli napot.
A legtöbb kutya fél, egyenesen retteg a mennydörgéstől. Odafent a skandináv istenek söröskupáikat verik a pulthoz újabb köröket kérve, míg az írek Patrik szentje hullajtja a földre hamis aranytallérjait. Pattognak a macskakövön, a kutyák hátán a jégdarabok, akik erre csak egyre tompuló józanságukkal képesek felelni. Futnak, menekülnek arra, amerre a legnagyobb biztonságot sejtik. Egy beagle is ezt teszi. Ő nem szökött el messzire a házától, csak a közeli erdőben kóborolt, ám sejtette, hogy otthon a legjobb. Visszafordult hát, és hazafelé vette az irányt. Kár volt, tovább kellett volna mennie, de nem tudta, nem is érezte meg, hogy rá vadásznak, az ő vérét akarják. Miután meglőtték, lassú, kínkeserves halált halt gazdája karjaiban.
Keenan sírt, hullajtotta könnyeit, de nem úgy, mint ahogy odakint a söröskorsókból már csak csöpögött a hab és a sör különös egyvelege. A vihar elcsendesült, a kutyák is elhallgattak. A félő, síró gyermekek visszamásztak saját ágyukba, Keenan azonban nem tudta ennyiben hagyni a gyilkosságot. Kutyáját takaróba bugyolálta, és az ágyára tette. Ezzel próbálta megadni neki a végtisztességet, de tudta, hogy haragosai által igen kegyetlen halált kapott, és ezen ő sem tudott változtatni. Egy ember jelenléte talán csak fájdalmat keltett a kutyában. Már nem tudhatja meg senki.
A fiú elindult ahhoz a házhoz, ahol haragosai laktak. Tudta, hogy kik ölték meg a kutyáját, bár az indítékra azóta sem derült fény, és már soha nem is fog ez megtörténni. Nincs már, aki el tudja mondani.
Véres kézzel, késsel felfegyverkezve rontott a házba - ajtóstól, ahogy mondani szokás. Keenan ekkor még csak alig múlt tizenhét, nem akarta, hogy a minisztérium elvegye a pálcáját. Annyit nem ér az ügy. Szerette a kutyát, de a pálcáját nem adná érte - még akkor sem, ha hetekig sírna a kutya után. Marad a kés. Triviális eszköz, de megteszi. A gyilkos nem érdemli meg, hogy átkot fecséreljenek rá. Inkább megalázza egy késsel.
Se szó, se beszéd szúrta szíven a ház minden lakóját. Elsőként a férfit, majd a rettegve ellenkező feleségét - persze, csak a kényszer miatt -, majd végül a lányukat, aki békésen aludt a ház másik felében. Nem volt szíve ahhoz, hogy árván otthagyja a pillanatnyi megoldás pedig a kezében volt. Hát megtette. Ma már csak annyi vigasza van, hogy gyorsan haltak meg.
Azóta minden álmában felsejlik a kislány vérbe fagyott teste, élettelen tekintete, és néhány remegő kézzel írt, vérvörös tintával a levegőbe futtatott betű: ...


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Hétf. 22 Ápr. - 19:44

Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Mr. Stavnes!
Igazán sajnálatos ami Önnel történt, az édesanyja korai halála, majd édesapja végül pedig az egyetlen barátja, a beagle. Csodás dolog egy állat és egy ember kapcsolata, kifejezetten értékesnek tartom, hiszen ők mindig igazán hűségesek és szeretetreméltóak lesznek hozzánk. Megértem, amiért így megrendítette Önt a halála, főként, hogy megölték őt, egy állatot aki valószínűleg sosem ártott senkinek. Ám, hogy őszinte legyek, meglepett, amikor soraiban arról kezdtem olvasni, hogy egy késsel gyilkolta meg a családot, kik végeztek a kedvencével. Ezt kissé soknak tartottam, még ha indulatból is történt, és nyilván ebből adódóan lett az most, aki. Kíváncsi leszek, hogyan folytatódik a története.
Egyébként nagyon kedvemre volt a szavai között kirajzolódó gyilkos, igazán ötletesnek tartom. Semmiképp se felejtsen el foglalózni, jó játékot kívánok!



Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Halálfaló lista A Főnix Rendje listája


Vissza az elejére Go down

keenan stavnes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-