Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

hiába takarod, hiába tagadod EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

hiába takarod, hiába tagadod EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

hiába takarod, hiába tagadod EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

hiába takarod, hiába tagadod EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

hiába takarod, hiába tagadod EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

hiába takarod, hiába tagadod EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

hiába takarod, hiába tagadod EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

hiába takarod, hiába tagadod EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

hiába takarod, hiába tagadod EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?



Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

hiába takarod, hiába tagadod



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cornelius Fudge

Cornelius Fudge

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
hugh dancy

»
» Kedd 23 Ápr. - 18:03
Szeles, esős napra ébredtek Roxmorts és a közeli kastély lakói, ahogyan az már korábban is jósolva volt. Beköszöntött a várva várt tavasz, és az általános sztereotípiáknak eleget téve egyre több ember kezdett az utcákon és a fogadókban időjárásról, kifürkészhetetlen jelenségekről beszélni. Ilyen volt a minap hallott bizonytalankodás, aminek fültanúja lehettem, miszerint az időjárás hogyan változik meg egy éjszaka alatt. A fiú és a lány nem jutott közös megegyezésre, míg a mellettük lévő asztalnál jóízűen elköltöttem vacsorámat, majd ezt követően lefeküdtem az emeleti szobámban.
- Jó reggelt, Rosmerta! - köszöntöm a fiatal kocsmárost, amint leérek a szobámból. Pár napja érkeztem a faluba, hogy az elkövetkező roxmortsi hétvége alkalmával lehetőségem legyen beszélni az igazgatóval a tanulók biztonságát, és a tanárok felkészültségét illetően. Fontos, hogy a legkorszerűbb képzésekben legyen részük.
- Reggelizni szeretnék, illetve egy mézbort, ha lenne oly kedves. - mosolygok a nőre, majd a szombat miatti diákseregben üres asztalt keresek, ám csalódnom kell. Tele van a fogadó, ám  egy félig üres asztalt találok, és ezzel együtt egy rég látott, kellemes társaságra is szert tehetek. - Leülhetek, mr. Lannstark?
Már mikor felkeltem, akkor éreztem, hogy kiszárad a szám, fáj a fejem, és a gyomrom is összeszűkül. Nem vagyok éhes, de reggelizni kell, ezért a tányérommal, és az üveg mézborral állok mr. Lannstark előtt, várva a választ, és remélve, hogy kedvez számomra. Régen találkoztunk, talán sokkal több idő telt el azóta, mint azt akartam, de nem vártam, hogy itt találkozunk, és nem tudtam kellőképpen... felkészülni.
Vissza az elejére Go down

hiába takarod, hiába tagadod

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-