Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Zöld erdőben jártam... EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Zöld erdőben jártam... EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Zöld erdőben jártam... EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Zöld erdőben jártam... EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Zöld erdőben jártam... EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Zöld erdőben jártam... EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Zöld erdőben jártam... EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Zöld erdőben jártam... EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Zöld erdőben jártam... EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Zöld erdőben jártam...



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Kyra Minchum

Kyra Minchum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Kristina Pimenova

»
» Szomb. 4 Május - 14:35

Büntetőmunka

Amióta apa meghalt, sok mindent csináltam, sok mindenbe belementem. Volt amikor fizettem egy-egy embernek némi információért, volt amikor csak a testvéremet akartam felvidítani és ezért szabályokat szegtem. Mondhatjuk, hogy megváltoztam. A házvezetőm többször is kifejezte aggodalmát velem szemben, már nem tudja, mi tévő legyen. Végül csak egy majd kinövi megjegyzéssel mindig elengednek mindenhonnan és persze némi büntetőmunkával. Most sem történt ez másként. Annyit viszont megtudtam, hogy nem egyedül leszek és talán annyira szörnyű sem lesz ez, mint egy trófeatermi egész napos sikálás. Hagrid mindig kedves és szigorúnak sem láttam, de mondják, hogy néha trágyát kell lapátolni - igen, lapátolni, mágiával mennyivel könnyebb lenne! - meg hasonlók. Ebbe belegondolva elég nagy fintor kerül az arcomra, nem szívesen csinálnám, őszintén. Amikor viszont elindulunk a rengeteg szélén az egyik veteményeshez, rájövövök, valami más vár ránk.
- Na, gyerekek. Ebben a veteményesben számtalan futóféreg van. - A táskájában kezd kotorászni, majd mindenki kezébe nyom egy-két üvegcsét. - A feladat a következő: nyálkát gyűjtsetek. Amennyit csak tudtok, aztán ha megteltek azok az üvegek, elűzzük a férgeket! - A többiekre pillantok, egy 'fúj' talán el is hagyja a számat, főleg amikor meglátom, hogy a salátákon csak úgy hemzsegnek a férgek. Hát ezt meg hogy kell? Nem is tudom, hogyan kell...
E közben Hagrid a bájitalt keveri össze, amit nyilván később fogunk használni. Igyekszem egy-egy férget diszkréten megközelíteni, de ekkor egy pukkanás zökkent ki, felnézek és ekkor látom, hogy a bájital felrobbanhatott, Hagridot pedig teljesen beterítette. Az óriás meglepettségében a fölre ült, törölgetni kezdte magáról a nyálkás folyadékot. Csak álltam ott egyhelyben és pislogtam, nem tudtam, tennem kellene valamit hogy segítsek vagy ...?
- Az unikornisok kirepültek a karámból... de miért lettek rózsaszínűek? Látjátok, ott vannak? Biztos valami diákok tették megint ezt velük... - Az eget lesi, mutogat és badarságokat magyaráz. A többiek felé pillantok, elvigyorodom, mert ezt nehéz kibírni még ha nem is természetes, bajlós...
- Hallucinál? - Nem tudom, mi lehetett abban a bájitalban, de az biztos, hogy már nem kell nyálkát gyűjtenünk. Odébb is megyek, mielőtt még a férgek rámmásznak.



Sok? ♣ Ruha ♣ Zene ♣ Szerintem úgy két hét múlva írom a következőt, addig is várunk mindenkit némi izgalomra!  nyuszii

Kredit
Vissza az elejére Go down

Zöld erdőben jártam...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-