Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

wicked games EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

wicked games EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

wicked games EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

wicked games EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

wicked games EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

wicked games EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

wicked games EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

wicked games EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

wicked games EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cheyanne Macnair

Cheyanne Macnair

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
yulia rose

»
» Kedd 28 Május - 21:34

Barátságos csilingelés jelzi, hogy beléptem az üzletbe és az orromat rögtön meg is csapja a kedvenc meggyes pitém illata. Összefut a nyál a számban és fájdalmasan megkordul a gyomrom. Azt hiszem reggel egy falat pogácsát ettem mielőtt elindultam otthonról és azóta sem sikerült leülnöm pár perc erejére sem, hogy bekapjak valamit. Így kézenfekvő volt, hogy beugrok a kedvenc cukrászdámba, ahova Vestával jártunk minden augusztusban, amikor meg kellett ejtenünk a nagy bevásárlást a következő roxfortos évünkre.  Apró sóhaj hagyja el a számat, ahogy megrohamoznak az emlékek de a táskámban lapuló boríték okozta izgalom sokkal nagyobb, minthogy megengedjem magamnak a nosztalgiázást.
- Részvétem, drágám, tudom milyen nehéz lehet most neked -
Igyekszem szomorkásan mosolyogni az apró termetű, kalácsképű de mégis egészen aranyos nagymama stílusú boszorkányra. Érzem, ahogy a szám egy csöppet megrándul és a tökéletesre suvickolt ezüst tálcán megpillantom az arcomat, amin most inkább egy grimasz-szerűség ül, mint egy megtört özvegy mosolya. Picsába.
- Köszönöm Mrs. Wollmann, de a sütijei csodákra képesek – egy galleonnal többet rakok le a pultra és elindulok a mostanra már törzshelyemmé vált asztalka felé, ahonnan tökéletes rálátás nyílik az Abszol úton nyüzsgő tömegre – ami még mindig nincs köszönőviszonyban sem azzal az áradattal, ami még a háború előtt özönlötte el az utcákat. Úgy tűnik az emberek többsége még mindig nem tudta felfogni, hogy vége.
Természetesen a kamu-gyász nem mindenkit hat meg és magamon érzem a cukrászda másik sarkában üldögélő harmincas éveik elején járó boszorkányok tekintetét, ahogy fintorogva végigmérik a testhezálló, magasított derekú fekete ceruzaszoknyát, a kelleténél kicsit mélyebb kivágással rendelkező lezser fekete inget és a bordó magassarkút – egyszerűen képtelen voltam teljes mértékben fekete özvegyként viselkedni, elvégre Jean-Pierre már több, mint két hónapja eltávozott közülünk és ha rajtam múlt volna két hét után elégettem volna minden fekete ruhaszerzeményt, amit anyám vásárolt. Azonban szükség volt a megtört asszony álcájára amíg a hagyatéki tárgyalások zajlottak – máskülönben olyan könnyen búcsút inthetnénk a szalonomnak, mint amilyen könnyen aláírta a drága férjem azokat a papírokat egy átmulatott éjszaka után.
Próbálok nem izgatottnak tűnni, mintha nem éppen most derülne ki, hogy Jean-Pierre a röpke két évig tartó házasságunk alatt mennyire talált méltónak arra, hogy a szépségszalon teljes tulajdonjogát nekem adja.  Talán ha lenne bennem valamennyi szeretet a férfi iránt, akihez anyámék kényszerítettek akkor szépen hazamentem volna és a dolgozószobában, csendes magányomban egy pohár bor mellett bontanám fel a sorsomat megpecsételő levelet.
Annyira belefeledkezem a levél kibontásába, hogy észre sem veszem az új vendéget, ahogy azt sem, hogy az általam rendelt süteményt egy fiatal boszorkány mosolyogva az asztalomhoz lebegteti és arra vár, hogy a kiszolgálásért megajándékozzam egy kis borravalóval. Jég kék szemeim csak úgy falják a sorokat, a néhai férjem kacskaringós betűitől kissé ugyan feláll a szőr a hátamon de végül érzem, ahogy egy diadalittas mosoly költözik az arcomra. Vége. Nyertem.
Legszívesebben felugranék örömömben, de sikerül annyira türtőztetnem magam, hogy csak mosolyogjak. Egészen addig a pillanatig, amíg meg nem üti a fülemet egy felettébb ismerős bariton majd ahogy a fejem a pult felé fordítom úgy találkozik a tekintetünk és rögtön érzem, hogy az örömöm csak átmeneti volt és ez a találkozás valószínűleg nem épp a napom legkellemesebb eseménye lesz. De vajon ki lesz az erősebb? A megboldogult férjem – talán – egyetlen jó cselekedete vagy Leonard Parkinson személye?


Vissza az elejére Go down

wicked games

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Between the evil and wicked
» Wicked World
» wicked things to do
» The List Of Games
» Davies & his games

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-