Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Mariano di Medici EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Mariano di Medici EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Mariano di Medici EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Mariano di Medici EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Mariano di Medici EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Mariano di Medici EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Mariano di Medici EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Mariano di Medici EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Mariano di Medici EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mariano di Medici

Mariano di Medici

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nick Bateman

»
» Kedd 29 Okt. - 18:15

Mariano Leone Di Medici

Rövid idézet ide

Becenév:

Mario, Leon (angolosan)

Kor:

30

Származás:

Félvér

Lojalitás:

Dumbledore

Képesség:

Animágia - nem bejegyzett.

Csoport:

Főnix rendje

Rank:

Szabadúszó hírszerző, átoktörő

Play by:

Nick Bateman

Karakter típus:

Saját karakter




A családom? Elég népesek vagyunk, ha már erről van szó. Olaszok lévén. Anyai ágon mugli családból származom, apai ágon, egy olasz aranyvérű nemesi családból. A Medicik hírhedtek voltak mindig is, de senki nem gondolta volna, hogy olyan titkokat őriznek, mint például a varázslás. Többek közt. Angliában születtem, mert a szüleim épp itt pihentek, az utolsó pillanatban meg mégsem dehoppanálhattak, egy vajúdó asszonnyal, ahogy a zsupszkulcs se jöhetett szóba, így a szigetországban születtem, de olaszhonban nevelkedtem. Amikor eljött az idő, nem bántam, hogy megkaptam a Roxfort meghívóját is, mert új helyre mehettem, olyan világot ismertem meg, és embereket, amit eddig még soha a Roxfort által. Apám, és a nagyszüleim mindenben támogattak, és édesanyám is büszke volt rám, mindenben segített. A családom mindig is a fehér mágiát követte, így egyértelmű volt ,hogy magam is ilyen helyre kerülök. Igazából, Griffendéles lettem, és rövid időn belül a Főnix Rendjében találtam magamat, még az iskola ideje alatt. A Sweetwoods egyetemet is kijártam, és most, számos tudással felvértezve, kissé csonka családdal, mert míg én tanultam, többször értesültem arról, hogy a De la Morte család megtámadta a mi kúriánkat is. A családomat. A De la Morte családdal hadban állunk, amióta világ a világ. Ők a fekete mágiát követték mindig, mi minden olyan eszmét megvetettünk, ami az élőlények, muglik léte ellen szólt. Az apám a két család közti viszályban elhunyt. Anyám túlélte, hiába varázstalan, vannak ereklyék amiket nagy idő ráfordítással, de elkészítettem, és haza küldtem neki. Így védve van, amennyire lehetséges. A nagyapám még él, ő most a családfő, ha bármi történne vele, én következnék a sorban, de ne legyen baja.
Bátor vagyok, és hősi lelkű, ahogy a Griffendél mondás tartja. Egyébként, tényleg. Vakmerő is, mert sokszor beleugrok valamibe, de azt szívvel lélekkel viszem végig. Vidám, és pozitív, mert legyen bármennyire szar is odakint a világ, Voldemort miatt, nem akarom, hogy a kétségbeesés legyen úrrá rajtam is. Megoldjuk, túléljük és erősebbek leszünk.
Egyébként utálom a sóskát, és a bolhákat. Rengeteg időt, és energiát fektettem abba bele, hogy animágus legyek, és noha azt hittem, titokban, de Dumbledore félhold alakú szemüvegének figyelő tükrével övezve, változtam át azon a bizonyos viharos estén. Egy feltétele volt annak,hogy nem mondja el a minisztériumnak, ha segítek neki, és a jó ügy érdekében használom fel az erőmet. Így is tettem. Noha tudom,hogy így is nagy kockázatot vállalok, ha elkapnának, a halálfalók közé kerülnék, az Azkabanba. A dementorokat meg egyébként sem szeretem. Noha a munkámból kifolyólag sűrűn találkozom velük.
Mindig is átoktörő szerettem volna lenni, Olaszországban rengeteg felfedezésre váró ősi rom van, kazamaták, csatorna rendszerek, elhagyatott helyek, ahol számos új felfedezésre lehetne bukkanni. De az élet nem így alakult, a családom nevéből kifolyólag, és két család viszálya után, egyértelmű volt, hogy csatlakozom a Halálfalók, és azok ellen, akik a fajok tisztaságát tartják szem előtt. Igen nagy az igazság érzetem.




A di Medici ház mindig is viszályban állt a De la Morte családdal, mi gyerekek pedig egyértelműen csak azért éltünk, hogy a családunk idegeire menjünk. Megszöktem a dadusom elől, mert miért ne alapon? Elég hamar világossá vált a család számára, a mágiához való hajlamom, mert az igazság szerint a körülöttem élő felnőttek sem fogták vissza magukat. Se a cseléd, se a kertész, egyedül anyám tűnt ki a sorból. A családáunk számos olyan varázslót nevelt fel, akik az orvoslás tudományában jeleskedtek. Ezért volt mindig is haragos a viszonyunk a De la Morte családdal, ők mindig egyre több problémát okoztak, a környéken is. Éltek a régi bigott terveikkel, miszerint a mugliknak meg kellene halniuk. Apám egy mugli kórházban találkozott az édesanyámmal, egy donor osztályon, anya a veséjét akarta odaadni valakinek, apám pedig a mugli orvoslást tanulmányozta, ami a mai napig elég elavult, de ezen szeretne valahogy segíteni. Hogy a mugliknak se kelljen nélkülözniük. Vagy elmaradottabban létezniük.
Rengetegszer szöktem ki, és játszottam a város határában Coryval, mindig sötétedéskor találkoztunk, és koboldokra vagy tündérekre vadásztunk, ártatlan játékok voltak ezek, de most pont megtaált mindkettőnket az apja. Majdnem leestünk egy szakadékba, de Cory valahogy felkapott minket, lebegtünk, én pedig a sebeinket gyógyítottam meg. Volt belőle balhé, a két családfő csak miattunk nem akasztott tengelyt, de megtudtam, hogy Cory az a De la Morte ház tagja, akit nekem is utálnom kellene! De hogyan? Hiszen ő Cory! A bajtársam! A két személyes várjátékunkban az ellenség ,vagy épp a védő. Vagy épp közös tagok, mert sikerült a képzelt ellenségeinket botokként megformázni. Afféle bot bábúk voltak, és ők voltak az ellenségeink. A nagy önzetlen kacagásnak vége lett. Onnantól kezdve nem járhattam úgy Velencében, hogy ne figyeltek volna arra, hogy Coryék kúriáját elkerüljem. De nem fertőzött meg a családi viszály, később időnként kilógtam, és megpróbáltam találkozni vele. Sikerült is, onnantól kezdve, ha valami nyilvános eseményen találkoztunk, olyan volt, mint valami tiltott gyümölcs. Végül hirtelen lett vége a találkáinknak is, annyira fiatalon persze mit akarhatnék? Játszani akartunk, élvezni a másik társaságát, és megtudni, hogy miért utálják a családjaink annyira egymást. Csak később fogtam fel, hogy van egy olyan gonosz, akinek sokan nem merik kiejteni a nevét. Főleg Angliában, és ennek a gonosznak a nézeteit vallja a De la Morte család is, így nyilvánvalóvá vált, hogy ez lehet itt a probléma, de nem akartam elhinni, hogy Cory is ilyen velejéig romlott gyilkos lenne. Bár, mire végeztem az iskolával, a Roxforttal, addigra mondhatni el is felejtettem teljesen, mert semmi hírt nem hallottam felőle, egészen addig amíg az ír egyetemen nem kaptam hírül, hogy megtámadta a de La Morte-k családja az enyémet, és ebbe a csatározásba belehalt az apám is, állítólag látni vélték Coryt is. Nem hittem ennek az egésznek, s persze, ilyen távolból mit tehettem volna? Ha már a legjobb varázsló egyetemre nyertem felvételt, akkor a legjobbakat igyekszem kihozni belőle, és tanulok, az átoktörés és a gyógyító mágiák érdekelnek leginkább. A Főnix Rendjében pedig megtaláltam már korábban is, amit akartam, csak… eddig nem volt itt az ideje, hogy bevessenek.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Robert Blynberch

Robert Blynberch

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ben Whishaw ▪

»
» Csüt. 31 Okt. - 23:49

Gratulálunk, elfogadva!

artificem commendat opus

Kedves mr. Medici!

Örömmel tölt el, hogy a Főnix Rendje a továbbiakbn is bővül. Mindenképp hasznos, ha Lord Voldemort letűnését követően is tartják magukat, elvégre... Elvégre bármikor kellhet a plusz erő. Minden tiszteletem hát az Öné, mr. Medici, bár azt kell mondanom, hogy nem csak emiatt.
Előtörténetéből érződik az emberiség és a család iránti szeretet, ahogyan a sztereotípiák szerinti olaszok esetében is. Mindig hittem a nemzetek egyesített erejében. Bízom abban, hogy Angliáért és a családjáért is képes leszegtenni a kellő lépéseket, de legfőképpen saját boldogulása legyen az első, ha kérhetek ilyesmit.
Ameddig pedig vacillál, hogy mennyit adjon egy élet- és haláltunt szellem szavaira, vessen pár pillantást az alábbi linkekre.
Robert Blynberch

Foglalók Hírek Kapcsolatkereső
Eddig történt A Főnix Rendje listája

Vissza az elejére Go down

Mariano di Medici

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-