Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Lakótársak EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Lakótársak EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Lakótársak EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Lakótársak EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Lakótársak EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Lakótársak EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Lakótársak EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Lakótársak EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Lakótársak EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 12 Jan. - 12:54
Augusta
"Hearts set aflame by the spell of the full moon / A circle of fire that burns in the night / Cannot be stopped it's the curse of werewolf / A child of the night that howl to the moon."
Csoport:
varázslény
Rang:
vérfarkas
Származás:
arany/félvér
EZT NE ÍRD ÁT
Played by
Nora Arnezeder
Kor:
17-25 év
Képesség:
szabadon választható
Kapcsolatunk
Hol is kezdjem? Nem szívleltelek még az elején, ezt te is észrevehetted. Az ikerbátyád, August sokszor szidott le, amiért túlzottan nyúztál a főzet minél előbbi elkészítésével. Ugyanis te, és August is vérfarkasok vagytok. Kettőtök közül pedig te viseled ezt a legnehezebben. Utálod és keresed a módját, hogy megszabadulhass tőle. Amikor hallottad, hogy valaki feltalált egy főzetet, amivel legalább a tudatodat képes vagy megőrizni átváltozás közben, nagyon megörültél, de erősen kételkedtél is. Jó ideje már, hogy szenvedsz a Hold átkától, így nehezen tudtál hinni abban, hogy valaki hirtelen talált egy félig-meddig megoldást a helyzetetekre. Egészen, amíg meg nem ismertél, nem is merted egyszer sem használni a főzetet, merem feltételezni, igen csak bizalmatlan ember vagy. Viszont, amint magad is szemmel követhetted a készítését és megtudtad, hogy a bátyád, August maga termeszti a hozzávalókat, hajlandó voltál használni. Azóta pedig már kicsit több, mint egy éve élünk együtt mi öten a vidéki kúriátokban.
Te is nagyon örülsz Amanda és a bátyád gyerekének, már szokássá vált, hogy te és Reginald mindig összevesztek valamin, és velem is megbékéltél, ahogy én is veled. Talán feltűnt neked, talán nem, de a bátyádnak mindenképp, hogy nekem kicsit jobban is sikerült megbékélnem a jelenléteddel, mint azt gondolták, amin az sem segít, hogy te jelenleg is a nyakamra jársz, hogy találjak ki valami megoldást magára a kórra. Bízol bennem, ugyan nem rugaszkodsz el a valóság talajáról, de erősen reménykedsz. A te lelkesedésed pedig hajt előre, hogy tovább kutassak. Természetesen August-ért is, de tagadni sem lennék már képes a fő motivációmat.

//No, sokat nem szeretnék megszabni. Nem is kérem, hogy alakuljon ki közöttük szerelem, egyedül a hölgyemény jelenlétére vágyik a hős szerelmes, hogy valami igazán motiválja. Korban idősebbnek képzeltem el, de alkudni ér, meggyőzhető vagyok, de ha már nem idősebb, legyen fiatalabb, de akkor az egész sztori borul, August nem az ikerbátyja lesz, csak simán a bátyja. Amúgy a leányzót, vagy éppen hölgyeményt egy vadabb jellemnek látom lelki szemeim előtt, aki nem fél elszökni a szüleitől, hogy a bátyjával és annak feleségével éljen a saját céljaiért. Nem mellesleg akaratos és néha kissé követelőző, de felettébb udvarias, ha a szükség megkívánja, egyszóval egy igazi hölgy, az összes szeszélyével együtt. Kíváncsian várom, a megalkotót pedig innét csókoltatom! Puszika
Btw, korábban már egyszer elkelt, az előző user  előtörténete itt olvasható.



August
"Hearts set aflame by the spell of the full moon / A circle of fire that burns in the night / Cannot be stopped it's the curse of werewolf / A child of the night that howl to the moon."
Csoport:
varázslény
Rang:
vérfarkas
Származás:
arany/félvér
EZT NE ÍRD ÁT
Played by
Toby Regbo
Kor:
20-25 év
Képesség:
szabadon választható
Kapcsolatunk
Roxmortban ismerkedtünk meg, te és Amanda gyógynövényeket árultok ott, van egy boltotok az egyik eldugott kis utcában. Már fogalmam sincs, hogyan találtam rátok, de a kedvességetek miatt és mert igencsak jó minőségű, friss gyógynövényekkel és bájital hozzávalókkal tudtok szolgálni, visszajáró vendég lettem. Az évek során megismertelek titeket, a főzet elkészítése után pedig még közelebb kerültünk egymáshoz. Igaz, már előtte beismerted, hogy te magad is vérfarkas vagy, így részben miattad is úgy éreztem, hogy el kell készítenem. Úgy adódott, hogy az iskola elvégeztével hozzátok költöztem (megszántatok, látva a családi balhét), veletek együtt dolgozva kezdtem el bájitalokat, mindenféle főzetet gyártani, így a bolt repertoárja is kibővülhetett.
Nemsokára felbukkant Reginald, Amanda öccse nálunk, majd a húgod, aki szintén a főzet miatt jött ide. Sok bajt okozott az elején, úgy gondoltam, ő a szüleitek akarata ellenére jött ide (majd megbeszélitek egymás között), de végül is szép lassan lenyugodtak a kedélyek, és most mind békésen éldegélünk együtt. Te vagy a kis csapat feje, lévén szó arról, hogy mind fiatalabbak vagyunk nálad. Viszont most, hogy Amanda teherbe esett (szintén rátok bízom, hogy akartátok-e vagy sem), kezdesz aggódni. Félsz, hogy mi lesz majd a gyerekkel, az apja miatt elítélik, lenézik... Mindenki háta mögött, a késő esti órákban sokat beszélgetünk erről. Nyíltan még nem mondtad ki, nem akarsz önző lenni, de szeretnéd, hogy segítsek. Nem akarod, hogy a gyermekednek szörnyeteg apja legyen.

// Egy nagyon kedves, végletekig hűséges, tisztelettudó férfit képzeltem el August szerepébe, aki mindennél fontosabbnak tartja a családot. Szinte testvérinek gondolom kettejük kapcsolatát, elvégre magához fogadta Damoclest. Úgy gondolom, azzal sincs problémája, hogy kedvelem a húgát, ugyanis biztosan beszélhettünk már erről is. August alapvetően kiváló emberismerő, és szeret viccelődni. A többit, én úgy gondolom, hogy nyugodt szívvel az userre bízhatom, maximum Amandával vagy Augustával kell komolyabban egyeztetned, ha esetleg előtted megérkeznek, de addig is én tárt karokkal várlak.  nevetés



Amanda
“Nothing in life is to be feared, it is only to be understood. Now is the time to understand more, so that we may fear less.”
Csoport:
mágiahasználó/varázstalan
Rang:
boszorkány/kvibli
Származás:
szabadon választható
EZT NE ÍRD ÁT
Played by
Hanna Verhees
Kor:
18-24 év
Képesség:
szabadon választható
Kapcsolatunk
Roxmortban ismerkedtünk meg, te és August egy gyógynövény és bájital összetevőket áruló boltot üzemeltettek. Baráti a kapcsolatunk, véleményem szerint nagyon jól kijövünk. Mindketten inkább csendesek vagyunk, kényelmesen el tudunk lenni egymás mellett. Ritkán beszélgetünk, nem érezzük szükségét felesleges fecsegésnek. Te vagy a háziasszony otthon, talán a te ötleted volt, hogy költözzem hozzátok és dolgozzam veletek. Részben, mert rettenetesen hálás vagy, amiért ennyivel megkönnyítettem a férjed életét, részben pedig mert okos asszony vagy, látod az üzletet bennem. Persze én is tudom, hogy nem vagy rosszakaratú, különben August nem is maradna melletted. Márpedig, éppen az első gyermeketeket várjátok, de te a férjeddel ellenben nem aggódsz, hogy hogyan fognak majd a gyermekeddel bánni, ha kiderül, hogy az apja egy vérfarkas. Te, pont mint August esetében is, elhiszed, hogy felülmúlhatjátok az előítéleteket, és látom a szemedben a csillogást, amikor csak róla beszélsz, hogy már érezted, ahogyan rúgott egyet. Rettenetesen boldog vagy, látom, ahogy már most bármit odaadnál ezért a gyermekért.

// Nos, még annyi megkötésem sincs veled kapcsolatban, mint a fentiekkel. Csak azt kérem, hogy legyél csendesebb, egész jó üzleti érzékekkel megáldott  nő, és természetesen anya típus. Úgy gondolom, te már észrevetted, hogy kedvelem Augustát és ugyan sosem mondtad ki, de érzem a támogatásodat. Én minden mást az userre bízok, majd ti Augusttal lerendezitek egymás között a dolgokat. sziiiv




Reginald
"The stalwart soul has the will to live and is eager for the race."
Csoport:
szabadon választható
Rang:
nem diák
Származás:
szabadon választható
EZT NE ÍRD ÁT
Played by
Erin Mommsen
Kor:
17-23 év
Képesség:
szabadon választható
Kapcsolatunk
Nem tudok rólad sokat, de valamiért soha sincs alkalmam kettőnél több szót váltani veled, ugyanis mindig rohansz valamerre. Bár úgy vettem észre, hogy azért Augustával mindig van időd veszekedni, ahogy Amanda is gyakran nyakon csíp, hogy elbeszélgessen veled valamiről, ami éppen nem tetszett neki, és persze a sógoroddal is láttam már, hogy megálltál beszélgetni. Talán nem kedvelsz engem, magamban legalább is elkönyveltem, és természetesen nem is zargatlak. Jobb a békesség abban a kevéske kis időben, amíg még velünk maradsz, legalább is tudtommal már csak fél év, vagy tévednék?

// Mindent szeretnék az userre bízni a fentieken kívül. Fejben a legkevesebb hangsúlyt helyeztem Reginald karakterére, de biztos vagyok benne, hogy mint sárkánykutató, biztosan izgalmas élete van. Vigyorex
Vissza az elejére Go down

Lakótársak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-