Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Manic Pixie Dreamgirl EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Manic Pixie Dreamgirl EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Manic Pixie Dreamgirl EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Manic Pixie Dreamgirl EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Manic Pixie Dreamgirl EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Manic Pixie Dreamgirl EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Manic Pixie Dreamgirl EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Manic Pixie Dreamgirl EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Manic Pixie Dreamgirl EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (256 fő) Csüt. 3 Okt. - 4:11-kor volt itt.


Megosztás

Manic Pixie Dreamgirl



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Hétf. 25 Ápr. - 21:10


Manic Pixie Dreamgirl





Mindegy || 17 || Chloe Norgaard || Legyen meglepetés


 

Egy hónappal ezelőtt még azt sem tudtam, hogy a világon vagy, amíg aztán be nem rontottál az életembe. Éppen Ágasék cikizését kellett hallgatnom, akik amiatt cukkoltak, mert petíciót indítottam a barlangi trollok hátrányos megkülönböztetése ellen. Mondanom sem kell, igazuk volt, mindenki teljesen idiótának nézett és szemberöhögtek. És akkor jöttél te, egy szó nélkül elvetted a transzparenseket, a szóróanyagokat és az aláírós listát. Ebéd után pedig visszajöttél hat teljes oldallal. Hihetetlenül tudod manipulálni az embereket, vagy csak nagyon jó a dumád. Sikerült az, ami talán csak a Tekergők segítségével jöhetett volna össze. Mármint persze ha akartak volna segíteni egyáltalán.
Azóta vadászom minden lépésed. Már nevetség tárgyává váltam a stalkerkedésem miatt. Ez persze elbizonytalanít, hiszen nem én lennék Remus Lupin, ha nem így lenne.
Külön kis világod van, ami távol áll az enyémtől. Igazi, belevaló csaj vagy, akit nem érdekel, hogy mit mondanak mások, árad belőled a magabiztosság, ráadásul idősebb is vagy nálam, tapasztaltabb és valószínűleg amúgy sem az esteid a vérfarkasok. Nem is különbözhetnénk jobban.
És mégis, már hetek óta kerülgetlek, számtalanszor kínos helyzetbe hoztam már magam előtted. Nem akarok mást, csak meghívni a közelgő Ramones koncertre, mert láttam, hogy hordod a pólójukat. Nekem is van egy belőle.    

Szerintem elég egyértelmű, hogy kit keresek.A lényeg, hogy Remusnak egy hasonló szerelmi szálat képzelek el, ami a Tekergőkhöz is fűzi, csak hát ez kicsit másabb. A lényeg, hogy valaki, aki még az eddiginél is jobban felrázza, kicentrifugázza, bajba keverje stb. Az, hogy viszonozza Remus közeledését, kihasználja vagy totál haverira veszi a dolgot, mert mondjuk már foglalt, teljesen mindegy.
Ahogy a személyiségében is szabad kezet adok. Lehet belül érzékeny művész, egy cserfes lány, aki folyton hülyeségeket beszél, vagy valaki, aki vonzza a zűrt, és szeret másokat is belekeverni.
Várlak Smile
 

Alakulóban
Vissza az elejére Go down

Manic Pixie Dreamgirl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-