Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

The Breakfast Club EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

The Breakfast Club EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

The Breakfast Club EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

The Breakfast Club EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

The Breakfast Club EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

The Breakfast Club EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

The Breakfast Club EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

The Breakfast Club EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

The Breakfast Club EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (256 fő) Csüt. 3 Okt. - 4:11-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Szer. 27 Ápr. - 14:57
Az alábbi karakterekhez nem ragaszkodom foggal körömmel (sem névhez sem pb-hez), csak egy kis útmutatásnak szánom. Nem kell feltétlenül új karakterek legyenek. Ha úgy érzed, szeretnél tag lenni, és beleillesz a képbe, várom már a meglévő karakterek jelentkezését is PM-ben.


Gil Valaki





Hollóhát || 16/17/18 || Janis Ances || Dumbledore/Semleges


 

Egy beképzelt, gazdag hólyag vagy. De sokszor olybá tűnik nekem, hogy nem is veszed észre, hogy mennyire lekezelő vagy másokkal. Egyszerűen csak elvagy a kis világodban, a te elefántcsonttornyodban, és nem is igazán tudod, milyen problémákkal kell szembenéznie a világ többi kilencvenkilenc százalékának. Nem vagy rossz srác, inkább naiv, és tudatlan, ami nagyon vicces a maga nemében, mert egyébként egy iszonyatosan intelligens és tanult srác vagy, csak hát könyvekből nem lehet megismerni igazán a világot.
Talán ezért is hoztad létre a Breakfast Clubot, hogy a csóró barátaid által kicsit te is a világunk része lehess.
Mi már ismerjük egymást kölyökkorunk óta, lévén mindketten aranyvérű felmenőkkel rendelkezünk, de te akkor sem fordítottál nekem hátat, amikor az anyám lelépett, és az apám tönkrement. Sosem fogadtam el tőled alamizsnát, de amikor az apám is felszívódott, nálad leltem menedéket.
Sosem próbáltál meg beleszólni abba, hogy miket szedek és hogy kikkel üzletelek, de ha rosszra fordulnának a dolgok, te mindig ottvagy, hogy elsimítsd a dolgokat, akár az apád pénzével.
Elkelet! Gil Ackerley-ként fut
 




Valaki Ogdean





Mardekár/Hollóhát || 15/16/17 || Tom Webb || Voldemort/Dumbledore/Semleges


 

Mindig is kibaszottul féltékeny voltam rád. Amikor Gil egyszer odaállított veled a reggelizőasztalhoz, és azt mondta, ezután velünk fogsz enni, úgy éreztem, mintha a területemre pisáltak volna. Onnantól kezdve Gil figyelme kétfelé oszlott, és ez abszolút nem volt ínyemre. Amikor csak lehet, piszkállak, és minden egyes szavazdat csak hosszas mérlegelés után hiszem el. Gyanakvás keltesz bennem, mégsem mertem soha szólni, mert féltem, hogy ezzel Gilt is elveszítem. Mindennek már két éve, és te azóta is minden reggel velünk eszel, és mindig velünk lógsz. Kettesben azonban ritkán vagyunk. Talán tudod, hogy átlátok rajtad, és sejtem, hogy titkolsz valamit, vagy csak azért félsz, mert amikor a legutóbb kettesben maradtunk, megcsókoltalak?
Beregisztrált. Brian Ogean *.*
 




Neved Neved





Ne Mardekár || 15/16 || Kiko Mizuhara || Dumbledore/Semleges


 

Amikor a karácsonyi bál napján Ogdean beállított veled, hogy majd téged visz a bálra, és ezután te vagy a barátnője, még inkább pipa lettem. Ki vagy te egyáltalán? Nem ismerlek, mert nem engedlek egyszerűen közel magamhoz, de a többiek úgy néz ki ragaszkodnak hozzád.Mindkettőjüket az ujjad köré csavartad. Mintha te lennél az új kiskedvenc. Ismerem már jól ezt a forgatókönyvet, de valamiért jobban feldühít a te jelenléted, mit más betolakodóké korábban.
Nem csak hogy te vagy Ogdean úgynevezett barátnője (habár nem tűnik úgy, mintha túlzottan el lennél ettől a ténytől ragadtatva), de még iszonyatosan idegesítő is vagy. Kioktató, akaratos, makacs. Szeretsz kritiázlni mindent, ami az utadba kerül. Legfőképp a patriarchális társadalom elnyomó mivoltát. Mi a fészkes fene egyáltalán az a feminizmus? És mivel lehet gyógyítani? Mert rád, kiasnyám, rádférne egy chill-pill.
Elkelt! Aleena Hart
 

Vissza az elejére Go down

The Breakfast Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» pink pony club -- george & remus
» some kind of Dueling Club with Ms. Rayne & Ms. Nott (+Prof. Davies)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-