Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

cruel intentions EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

cruel intentions EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

cruel intentions EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

cruel intentions EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

cruel intentions EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

cruel intentions EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

cruel intentions EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

cruel intentions EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

cruel intentions EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Finnick Daugherty

Finnick Daugherty

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
arthur kulkov

»
» Szomb. 14 Május - 11:20

let the game begin


- - Tehát akkor azt mondod, hogy ez a Trevor gyerek … -
- Travers. Raphael Travers, nem hiszem el, hogy nem bírod megjegyezni hányszor mondtam már, hogy … -
Nem szólok semmit csak a hamuba bámulok, ahol Leonard arca rajzolódik ki és látom, ahogy a szája mozog de már nem hallom, nem fogom fel azt amit mond. Az agyam lázasan gondolkozik azon, hogyan tudnék megszabadulni ettől a feleslegtől, akinek az útját nekem kell egyengetnem a teljes jogú halálfalóvá válás során. Leonard állítása szerint ez egy hatalmas lehetőség arra, hogy bebizonyítsam a Nagyúrnak a rátermettségem, hogy mennyire tökéletesen szolgálom azt a célt, amit ő kitűzött. Erre pedig szerinte az a legjobb mód, hogy egy mardekáros kisfiút hurcoljak magammal olyan helyekre, ahová gyerekeknek nagyon nem kellene belépnie. Ha valaki engem kérdez, amíg nem végzik el a Roxfortot vagy akármelyik varázslóiskolát addig teljesen felesleges, hogy belépjenek díszes társulatunkba. Persze olykor jól jön az ha a kis madárkáid a kastély falai között repdesnek és utána szépen mindent elcsiripelnek neked, amit odabenn hallottak. De egy kivégzésre rögtön elvinni egy újoncot?! Ostobaság.
- Mennem kell, azt hiszem máris elkéstem – a köpenyemért nyúlok – Egy élmény volt veled beszélni, Leo. Mint mindig -



A cipőm talpa alatt ropognak a kavicsok, ahogy átvágok egy kerten, hogy lerövidítsem az utat a Szárnyas Vadkanba. Sosem érkezem pontosan, ezt mindenki tudja rólam viszont nagyon remélem, hogy még ott fogom találni ezt a Raphaelt és nem lécelt le rögtön tíz perc várakozás után. Hatalmas csalódás lenne. Tényleg.
- Régóta vársz, Trevor? - érdeklődve lépek a fiú mellé, aki magasabb mint ahogy arra emlékeztem – Sok dolgom volt – vállat vonok és az előttünk álló kocsma ajtaját fixírozom, miközben a pálcámat kitapogatom a köpenyem zsebében, hogy megnyugtassam magam nem hagytam otthon a harci eszközömet.
- Na már odabent van egy bizonyos Eugene Monaghan, a minisztérium egyik embere a rejtélyügyi főosztályról – hosszasan kifújom a levegőt, mintha ez lenne a legfontosabb dolgom a világon és közben adok magamnak egy kis időt, hogy átgondoljam mennyit is akarok megosztani a kölyökkel - Nos, a Nagyúr tudomására jutott, hogy az egyik minisztériumi fülesünk kettős ügynököt játszik ez pedig természetesen nem tetszik neki. Bemelegítésnek annyit gondoltam, hogy feltehetsz neki pár keresztkérdést amiből kideríthetjük, hogy ő a spicli vagy sem – a fülem mögé tűrök egy kiszabadult tincset és várakozón nézek Raphaelre – Sikerült mindent elsőre felfognod vagy még egyszer el kell mondanom? - adok neki egy perc gondolkodási időt majd elindulok a bejárat felé.
- Hány éves vagy? Ihatsz már sört? - ezt még az előtt kérdezem, hogy belépnék a Vadkan hangos előterébe és megcéloznánk a pultot. Ha ez megvan kikérek két korsó vajsört és körbepillantok, hogy Eugene megérkezett-e már. Nem csalódom, a kis buzgó mócsing már ott ül a megbeszélt helyen, az egyik félreeső asztalnál és a kezét tördeli.
- Figyelj a részletekre – ezt még a fiúnak mondom és egy boldog mosoly keretében átnyújtom neki a sörét majd intek, hogy kövessen. Eugene Monaghan úgy néz ki, mint egy patkány és egy bagoly keveréke. A fülei hegyesek, az orra hosszú de közben pedig kerek feje és nagy szemei vannak. Tehát összességében egy ronda emberről beszélünk, akihez ráadásul egy undorító személyiség társult. Magyarán szólva tökéletes példája azoknak az embereknek, akiket igyekszem hatalmas ívben elkerülni.
- Szervusz, Monaghan – elégedetten elmosolyodom,ahogy összerezzen amikor meghallja a hangomat és helyet foglalok vele szemben majd megpaskolom kesztyűs kezemmel a mellettem levő helyet jelezve a kis újoncnak, hogy csüccsenjen csak le – Ő itt Raphael Travers, az apját Josephet biztos ismered – előveszem a pálcám ügyelve arra, hogy senki se figyeljen fel ránk és elmormogok egy disaudio-t, hogy a kíváncsi fülek ne halljanak semmit a beszélgetésünkből és mint aki jól végezte dolgát hátradőlök a kényelmes székben és Eugenera nézek – A fiatalembernek van hozzád pár kérdésre, Monaghan -


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 23 Május - 13:49


- Miért nekem? Edzést kellene tartanom, leadni három tekercset, miért nem mehet az a hülye Felix, hogy felkészítsék, miért engem kell mindig megszívatni azzal az idióta Daugherty-vel. – Mormogom, miközben erőszakosan áthúzom a fejem a pulóverem nyakán, feltűrve az ujjait. Magamban pufogok, mindenki vacsorázik, de persze, hogy én nem ehettem, mert a kötelesség fontosabb… mintha én választottam volna. Mintha olyan sok kedvem volna egy őrültet szolgálni, és „kitanulni” hogy lehetek a tökéletes talpnyaló. Felkapom az ágyról a bőrkabátom, és becsapva magam után elindulok Roxmorts felé, vigyázva, nehogy valamelyik túlbuzgó prefektus diétán legyen és járőrözés közben megállítson.


Húsz perce várok, nekidőlve a kerítésnek a Vadkan előtt, és senki sehol. Húsz perc alatt megvacsorázom és leérek ide, és még várnom sem kellene, de nem, az úgy túl egyszerű lenne, és mint tudjuk, a dolgok szeretnek bonyolultan működni. Végre megpillantom a férfit, és köszönés nélkül figyelem, ahogy megáll előtte. Felhúzom a szemöldököm a név hallatán, egy pillanatra kedvem is lenne körbenézni, hogy ugyan mégis ki az a Trevor, és miért nem mondta senki, hogy egy kis zöldfülű is lesz velünk. Aztán rájövök, hogy csak engem akar idegesíteni vele, vagy szimplán ilyen hülye, úgyhogy csak elsiklom felette, és bólintok.
- Régóta, Freddie. Nagyon régóta. – Nem várom, hogy meghassa, sőt, egyszerű tényként közlöm vele, hogy késett és ez egy bunkó dolog, még ha a hangsúlyom nem is mutatja ezt neki. Zsebre dugom a kezeimet, úgy hallgatom, hogy miért kellett kijönnöm, éjnek évadján – vacsoraidőben – és finoman bólogatok. A „bemelegítés” szó rögtön bogarat ültet a fülembe, valószínű nem csak ennyi lesz a dolog, de egyelőre nem szólalok meg, csak figyelek, és raktározom az információt. Amúgy sem vagyok egy beszédes alkat, pláne nem Finnickkel.  
- Tökéletesen felfogtam. – Jegyzem meg halkan, és utána indulok, be a lepukkant fogadóba, csak egy kicsit felhorkanva a koromat ért kérdést illetően. Nem is lehetnék most itt, ha nem lennék nagykorú, de ezt inkább nem teszem szóvá. Valamiért, nagyon mélyen van egy bizonyos fajta félsz Finnick felé, még akkor is, ha nem egy rémisztő alak. A korsóért nyúlok, bólintok egyet, figyelni fogok, bár nem értem, miért kell kikérdezni, miért nem lehet egyszerűen csak eltűntetni… de figyelni fogok.
- Monaghan. – Biccentek a férfinek és leülök vele szemben, letéve a korsót a kezemből, újra keresztbefonva a karjaimat, hátradőlök. Az apám.. az apám egy nehéz eset, nincs olyan halálfaló, aki ne hallott volna róla, ha más miatt nem, hát mert egy agresszív vadállat, és mindenkit hidegszívvel kínoz meg, aki elé kerül. Engem is beleértve. Előredőlök, megtámaszkodom az alkaromon, úgy nézek a bagolyképű férfira, kicsit talán undorodva is tőle.
- Nem állnak jól a dolgok Monaghan. A rend minden egyes lépésünkről tud, mintha csak valaki lelkesen sugdosná az infókat, és valamiért mindig csak azok az infók jutnak el hozzájuk, amiket csak neked szabadna ismerned. – Ciccegve megrázom a fejem, majd úgy nézek rá, mintha a veséjébe látnék, és kicsit előrébb is dőlök. – Mit tudsz erről, Eugene?



rise and shine and die



| ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Finnick Daugherty

Finnick Daugherty

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
arthur kulkov

»
» Csüt. 2 Jún. - 21:32
]

let the game begin


Fogalmam sincs mivel érdemeltem ki, hogy kapjak egy mentorálni való kisgyereket. Semmi intuícióm nincs a kölkökhöz, nem jöttem ki sose jól a nálam fiatalabbakkal és nem is bántam soha, hogy egyke vagyok. Egyedül élvezhettem a szülők minden figyelmét – bár néha ez inkább káromra volt – nem kellett senkivel sem osztozkodnom. Talán emiatt is van az, hogy halálfaló társaimmal is igencsak meggyűlik a bajom, ha a juss elosztásáról van szó. Kivételt képez ez alól Marcell, aki már annyira a szívemhez nőtt, hogy néha képes vagyok magam elé helyezni az Ő érdekeit.
Freddie. Tehát így játszunk, kedves Raphael. Felvont szemöldökkel konstatálom a válaszát, miszerint sokat várt. Hát így járt, nem különösebben érdekel a problémája, hiszen ő az aki annyira be akar illeszkedni a halálfalók közé, tehát úgymond a „csicskámmá” vált. De ez csúnya szó, az apja biztosan hőbörögve csóválná a fejét a megnevezésre. Nebuló. Halálfaló tanonc. A jobb kezem – na persze nem minden értelemben.
- Ennek örülök. Legalább nem egy húgyagyút kaptam. – összecsapom a kezeimet és hátba veregetem a fiút, jelezvén: tényleg nagyon örömömre szolgál, hogy elsőre felfogta a dolgokat. Nincs is más hátra, mint előre. A Szárnyas Vadkanban már ott vár ránk a féreg, a suttyó, azaz Eugene. De mindent csak sorjában, először a sörökért megyek és látok valamicske rosszallást a csapos szemeiben ez azonban a lehető legnagyobb mértékben hidegen hagy. Mint ahogy az is, hogy a kabátom ujja kicsit felcsúszik és egy röpke pillanat erejéig kilátszódik a jegy felső része. Szerencsénkre – vagy inkább az ő szerencséjére – nem tesz semmilyen megjegyzést, átsiklik a dolog felett és mi nyugodtan ballaghatunk tovább az asztalhoz, ahol Monaghan vár minket.
Gyorsan át is adom a stafétát a fiatalembernek, hogy kezdje meg ő a kihallgatást. Szemeimet le sem veszem róla, figyelem ahogy megváltozik a tartása, ahogy előrébb dől a hatás kedvéért. Elmosolyodom. Tud valamit ez a gyerek. Várakozón pillantok Eugenera, aki hol Raphaelre pillant hol meg rám, mintha segítséget várna tőlem.
- Ez rendkívül aggasztó – meglepően higgadt választ kapunk a bagolyképű férfitól – Tudomásom szerint a Nagyúr pár újoncot is bedobott a minisztériumba, amit én mindvégig elleneztem. Szóltam, hogy szerintem ostobaság tapasztalatlan kölyköket kémkedni küldeni a rejtélyügyre – sűrűn pislogva nézek a férfira, hogyan képes a szemünkbe mondani ekkora baromságot, ilyen fapofával.
- És, khm – megköszörülöm a torkom – Tudnál mondani esetleg neveket is? Akikre olyannyira gyanakodsz – tudtommal egyetlen „zöldfülű” tapasztalatlan kölök sincs a minisztériumba, azért annyira nem hülye Voldi, hogy ilyen védett helyre olyanokat küldjön, akik egy csiklandozó-átok említésére is elkezdenek szépen fütyülni.
- Nos, khm – a tekintetem nem kerüli el, hogy idegesen zongoráznak az ujjai a falapon – Neveket nem tudok – itt már nem bírja tovább állni a tekintetem és Raphael felé fordul, mintha tőle könyörületet kaphatna – Hűséges vagyok a Nagyúrhoz. Ezt már többször is bizonyítottam.
A sörömbe kortyolok és kérdőn pillantok a fiatal Travers fiúra, hogy vajon mennyire hatja meg ez a hűséges-duma és azoknak a jelentéktelen cselekedeteknek az említése, amik annyira hivatottak bizonyítani a lojalitását.
- A Sötét jel, nem véletlen kaphattam meg én is – buzgón felhúzza a talárja ujját, hogy megmutassa nekünk a bizonyítékot arra, hogy ő milyen elkötelezett a Sötét oldallal kapcsolatban – Ugyan, már... - felhorkan, a halántékán egy izzadtságcseppet vélek felfedezni, ahogy elindul az arca irányába lefelé. Képtelen vagyok levenni a tekintetem a kis vonalról, amit maga után húz miközben száguld lefele. Érzékelem, hogy Monaghan még mindig megállás nélkül pofázik, azonban a hangja el sem jut a tudatomig. Lecsöppen. Pontosan a kézfejére az álláról és sokkal gyorsabban, mint ahogy azt gondoltam.
- Azt hiszem egy kicsit elvesztettem a fonalat – felemelem a tekintetem a párosra, akik épp egy nagy vita közepén lehetnek vagyis a beszédük hangosságából erre következtetek. Iszok még egy korty sört és elégedetten törlöm le az ajkam fölé varázsolódott habot.
- Mit mondasz, Travers? Elhiggyük, amit drága Monaghan barátunk állít? - az állaim alatt összekulcsolt kezekkel pillantok le a fiúra, akinek hamarosan férfivé kell válnia a csatatéren. Talán még hamarabb, mint ahogy gondolná.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

cruel intentions

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-