Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Finite Incantatem EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Finite Incantatem EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Finite Incantatem EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Finite Incantatem EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Finite Incantatem EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Finite Incantatem EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Finite Incantatem EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Finite Incantatem EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Finite Incantatem EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Vas. 15 Május - 20:34
Finite Incantatem
A tizennyolc évvel ezelőtti roxforti háború után sok évre viszonylagos béke költözött a varázslóvilágra. Ugyan sokan nem békéltek meg a helyzettel, hogy a halálfalók mostanra ártalmatlanok lettek, Voldemort pedig végleg eltávozott, de aránylag csendesen teltek a mindennapok. Egy átlagos embernek legalábbis így tűnt volna. Kingsley Shacklebolt kétszeri vezetősége után az egykori halálfalók utódai, egy aranyvérűekből álló párt került kormányra, őket viszont a szokásos négy év után egy olyan mágiaügyi miniszter követett, aki sok dolgot megbolygatott. Maurice Briggs, aki maga mugli születésű volt, közutálatot váltott ki az emberekből az aranyvérűek iránt, hátraszorította őket és megkönnyítette a félvérek és a mugli születésűek helyzetét. Legsúlyosabb lépése az egykori halálfalók kivégzése volt, amit a társadalom túlnyomó része helyes döntésnek tartott. De Briggs nem tudhatta, mit szakít a saját nyakába.
Levin Dolohov és Dominic Linwood alvilági szervezete, a Libro Clava egyre és egyre jobban megerősödik. Apáik nyilvános meggyilkolása felébresztette bennük a bosszúvágyat és igyekeznek meggyengíteni Maurice Briggs hatalmát. Mindenhol vannak embereik, a Mágiaügyi Minisztérium falai között, az aurorosztagban, de még a Szent Mungó orvosai között is. Egyre erősebbek ők maguk és a pártjuk is, Briggs feje felett pedig lassan kezdenek összecsapni a hullámok. Az emberek lassan kezdik megérezni a változást, de még senki sem tudja, mi vár rájuk.
Az oktatásban béke honol. A Roxfort falain belül minden nyugodt, talán még nyugodtabb is, mint valaha volt. Persze ha leszámítjuk, hogy az aranyvérű gyűlölet ide is kiterjedt. A cserediák program továbbra is sikeres, roxfortos diákok mennek ki külföldre, onnan pedig sokan jönnek a helyükre. Ugyanígy gondtalanul zajlik az élet a Docendo Discimus Mágusakadémián is, ahol a legjobb diákok tanulhatnak. De meddig lesz még így?


Vissza az elejére Go down

Finite Incantatem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív társoldalak-