Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Éjszakai büntetőmunka EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Éjszakai büntetőmunka EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Éjszakai büntetőmunka EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Éjszakai büntetőmunka EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Éjszakai büntetőmunka EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Éjszakai büntetőmunka EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Éjszakai büntetőmunka EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Éjszakai büntetőmunka EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Éjszakai büntetőmunka EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Éjszakai büntetőmunka



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rubeus Hagrid

Rubeus Hagrid

C’est la vie
Egy játékos
Egyszer játssz velem
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 19 Május - 11:36
Éjszakai Büntetőmunka

Kaland mindenki számára

- Agyar, maradj csöndben! - szólok rá az ebre. Nem szoktam vele kiabálni, de az már sok, hogy felébreszt. Szeretek sokáig aludni, főleg, hogy tegnapi kis kiruccanásom Roxmortsban "kicsit" sokáig tartott el. Úgy indultam el a faluba, hogy Pomonának szerzek néhány kelléket, de nem úgy sült el a dolog. Mentségemre szóljon én csak benéztem a Szárnyas Vadkanba, de ottani jóbarátaim meghívtak egy vajsörre. Amiből lett körülbelül öt, de sebaj, egyszer élünk. Lehet figyelnem kéne az alkohol fogyasztásomra, a végén még kitiltanak a kis faluból.
Feltápászkodok az ágyból, majd egyenesen az asztalhoz sietek reggelit készíteni. A reggeli étkezés az ember legfontosabb dolga! - szokás mondani. Mindig odafigyelek arra, hogy amit eszünk Agyarral az mindig tápláló, egészséges és finom legyen, na meg jöjjön ki a keresetünkből. Ez a négy így együtt nem szokott gyakran sikerülni, mert ami tápláló az drága, ami egészséges az undorító, ami finom az is drága. Szóval maradjunk annyiban, hogy igyekszek jól táplálkozni. Előveszem a teáskannám és csészekészletem, majd teát kezdek el készíteni. Miközben az készül, addig vajat kenek egy kenyérre és ha azzal végeztem sonkát kezdek elszeletelni. Miután elkészítettem a reggelimet előkeresek egy kolbászt majd Agyarnak adom.
- Nesze neked te csibész! - nevetek. Nem is tudom mi lenne velem Agyar nélkül. Valószínűleg belebolondultam volna a magányba, és már rég a Varázsnyavalyában kezelnének. De adjunk hálát Merlinnek, hogy ez nem így van. Megfogom a csészét majd elfogyasztom az ételeket.

***

Mára diákokat várok estére. Általában én szoktam végezni a büntetéseket. Én nem szoktam megdorgálni szegény gyerekeket, inkább kiviszem őket a Rengetegbe nézelődni és sétálni kicsit. Szerintem jó móka, sokkal jobb dolog minthogy síri csöndben ülnek Minervánál és írnak. Na ugye, mondtam én. Nehogy azt hidd, hogy nekem bajaim vannak a kollégákkal. Nem-nem, egyszerűen csak mások vagyunk. Én emlékszek milyen volt diáknak lenni, és a mostani gyerkőcöknek könnyíteni szeretnék a helyzetükön, hogy élvezzék a Roxfortban létet.
Kint ülök az udvarban Agyarral és a felmenő holdat nézem és azt követő csillagokat. Gyönyörűek. Nincs szebb látvány ezeknél szerintem. Unalmamban amúgy mindig ilyen meghitt pillanatokat élek át, ezzel is elűzöm legalább az időt. A távolba tekintek és meg is látom Fritchet, kezében lámpással és mögötte egy diák sereggel.
- Szervusztok ti csirkefogók! Köszönöm Fritch, innentől átveszem. - köszöntöm őket, majd miután elmegy Fritch belevágok a mai tervembe. - Most is a Rengetegbe teszünk egy kis látogatót, ugyanis most figyelhető a mai napon a legjobban, hogy milyen is az orrontó furkászoknál a párzás.  Bizonyára már vettétek ezeket a fekete szőrmókokat, de azért elmondom:  Az orrontó furkászok nem veszélyes teremtmények, de az érték tárgyaitokra vigyázzatok, mert bármi ami csillog azt ők előszeretettel elkobozzák és 20 méterrel a föld alá elássák őket.  Párzás  nagyon ritkán fordul elő, és amilyen furcsán csinálják, annyira veszélyes is, mert ilyenkor agresszívak. Gyertek utánam, indulás!

// Jövőhét szerdáig lehet írni aki részt szeretne venni a játékban, persze ha nem tudsz időben írni, de szeretnél te is jönni az Ritat (igen, Rita vagyok) dobja meg egy üzenettel. Ebben a körben kéne leírnod, hogy miért kapta a büntetést és hogy megérkezett. Remélem jó kis játékunk lesz! nevetés //


Kredit

Vissza az elejére Go down

Éjszakai büntetőmunka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Büntetőmunka a bagolyházban ~ Noah Scamander

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-