Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Rossif Matheson EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Rossif Matheson EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Rossif Matheson EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Rossif Matheson EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Rossif Matheson EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Rossif Matheson EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Rossif Matheson EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Rossif Matheson EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Rossif Matheson EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 93 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (119 fő) Csüt. 19 Szept. - 19:02-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 19 Júl. - 21:18


Rossif Cyan Matheson





Ros || 26 || Sean O’Pry || Voldemort


 

Végignéztem ahogy anyám szépen lassan magőrül. Percről-percre. Hallottam éjszakánként sikítani, láttam üveges tekintettel a kúria folyosóján sétálni. Hallottam ahogy magában beszél, ahogy a falat addig üti míg a kezei be nem lilultak, majd el nem törtek. Láttam meghalni. Egyszerűen kiugrott az ablakon. Hófehér ruhájában, csontsoványan, égnek megeredő szőke tincsekkel ugrott ki. Nevetett közben, és azt a nevetést sohasem fogom elfelejteni.. na meg apám szemét ahogy felém közeledett, sötét íriszeiben a gyász úgy pihent meg, akár pillangó a virágon. Nehéz keze a vállamon pihent, erősen szorította meg azt, hogy aztán mintha semmi sem történt volna elhaladjon mellettem, és eltűnjön a semmibe. Nem tudok nem emlékezni.. folyton eszembe jut, a zuhanó test és apám gyásszal teli tekintete, a sajnálkozó pillantások, a pót-anya felajánlások, a sütemények, kedves arcsimítások.. Az ablak is –mint valami béklyó – folyton visszabámul rám, ahogy az ajtó felé közeledem. Néha meglátom anyámat ott, szőkén, fehér ruhában, őrült mosollyal az arcán, hallom a saját hangomat, ahogy szólongatom, de Ő rám se pillant, szürke tekintetét más hang felé fordítja, lábával előrelép, mintha lépcsőn szeretne valamerre jutni, aztán csak zuhan, zuhan, és hatalmas, idegtépő csattanással a betonon zúzódik össze. Nem tudom kiverni a fejemből, nem akarom, nem megy.. akárhányszor nézek bele a tükörbe azt az őrült tekintetet látom amellyel anyám járta a folyosókat. Kék szemembe valami furcsa fény csillan, s habár nem akarom, hogy rájöjjenek, nem akarom, hogy megtudják hangokat hallok a sötétben, az elmém elborul néha, kiesnek percek, órák, napok, én tudom mi történik. Láttam már egyszer, és akkor sem lett jó vége.  


Halálfaló || Aranyvér || Pálma



Hideg ujjaim a pálcámra simulnak. Amikor úgy érzem, hogy valami a sötétből engem bámul, valami követ, valami be akar férkőzni ködös elmém leghátsó zugába, mikor elkap az a furcsa érzés amitől kapkodnom kell a levegőt, amikor kiráz a hideg ha elsétálok egy sarok mellet, akkor a pálcámat a kezembe emelem. Végigzongorázom rajta az ujjaimmal, és hagyom, hogy az ujjaimba melegség költözzön. Ez az egyetlen ami arra emlékeztet, hogy minden rendben van, hogy nem lesnek rám árnyak a fák mögül, nem suttog hang a fülembe. Reményt ad a fa sima felülete, vékonysága, könnyedsége. Úgy simul tenyerembe, mintha az lenne az egyetlen menedéke, holott én menekülök a pálca nyújtotta biztonságba. Én vágyom a mindig hűvös érintésre, ami sohasem melegszik fel kezem alatt, én akarom azt, hogy mutatóujjam megpihenhessen gömbölyű alakján, és én vagyok az, aki mániákusan emeli magasba, és kényszeríti feladatra. Nekem van szükségem rá. Mint fuldoklónak a vízre, mint méhnek a méhkasra, mint csigának a nyamvadt házára! Én vagyok az, aki mindig a zsebébe nyúl ahogy érez valami megmagyarázhatatlant,  én vagyok aki tükörbe bámulva a pálcámat kutatom, hogy megnyugtassam magamat, nem vagyok őrült. Nem vagyok?
- Mond azt, hogy nem vagyok őrült.. A PICSÁBA, MOND AZT, HOGY NEM VAGYOK ŐRÜLT! –
Kezemet a pálcámra szorítom, megint. Hagyom, hogy átjárjon a mágia. Lihegek, reszketek, akár a kivert kutya. Szemeim vadul cikáznak tükörképem és a mugliivadék között, aki vinnyogva, sírva, vért köpve próbálja kiejteni azokat a szavakat. Próbál a kedvemre tenni, próbálja elhitetni velem, hogy nem vagyok őrült. Hazug! Hazug picsa! Nem csak Ő, hanem mindenki más is!
Meg kell nyalnom az ajkamat. Izzadságtól nedves. Megremegek. Nem akarom tovább bámulni a tükörképemet, nem tetszik a látvány, amit látok. Homlokomról izzadtságcseppek gyöngyöznek, szemem nyughatatlanul cikázik, és képtelen megállapodni. Hiába szegezem tükörképemre a pillantásomat, kék íriszeim a sarokra vetődnek – mintha láttam volna ott valamit elsuhanni – megrázom a fejemet, és megint magamra bámulok, aztán a másik sarokra pillantok, ahol fény csillant? Összepréselem a fogaimat, szűröm a levegőt  velük, és magamban mantrálom. Nem vagyok őrült.. nem vagyok őrült.. NEM VAGYOK ŐRÜLT!!
A lány meg csak zokog, könyörög, vinnyog és mondogatja, hogy nem vagyok őrült. Mármint én nem Ő. Bár szerintem ebben a helyzetben szívesebben lenne őrült, mintsem velem kelljen összezárva lennie, aki nyilván nem normális.. a picsába! Nem vagyok őrült!!
Ököllel ütök a tükörre, hagyom, hogy szilánkostul hulljon a földre, hagyom, hogy a kezembe belefúródjanak a szilánkok, jelezve, hogy ember vagyok, hogy én még én vagyok, hogy nem fogok kiugrani az ablakon, hogy nem fogom hagyni, hogy rajtam is elhatalmasodjon a dolog.
- Fogd már be a szád..
Kezeimet a fülemre tapasztom. A lánynak mondom, meg annak a sutyorgós morajlásnak a sarokban. De hisz nincs is ott semmi nem igaz? Csak a csend zavarja a fülem, ami akkor lenne ha nem vinnyogna? ugye? Ugye te is hallod? Mintha folyton búgna valami? Kicsit olyan, mintha szólongatna nem? Mondd, hogy te is hallod! MONDD MÁR HOGY HALLOD!
Beleverem a fejemet a falba, mintha ez lehetne megoldás. Pedig nem. Csak megfájdul tőle, meg majd keletkezik egy púp. De ha fáj, akkor tudom, hogy minden rendben. Akkor érzem, hogy élek, és hogy minden rendben. Ugye? Te is ezt tennéd, jól mondom? Te is ezt tennéd, ha azt hinnéd hallassz valamit, ugye? De hát nem hallunk semmit, nem? Se te, se én? Csak azt a kibaszott nyivákolást..
Pálcámat a kezembe szorítom, remeg a kezem. Nagyokat lélegzem. Hagyom, hogy átjárjon a melegség, hogy magával rántson, elsodorjon. Aztán megölöm. Egy pillanat alatt ölöm meg. Abbamarad a vinnyogás. Abbamarad a búgás. Jó. Nem vagyok őrült.







Saját || - || kérdezni kell?


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 19 Júl. - 21:55


Elfogadva!
 

                               

Kedves Rossif! Elég nehéz, összetett és bonyolult karakterre esett a választásod, ami nem riasztott vissza, és ez már nálam egy hatalmas nagy plusz pont. Wink Nagyon szépen bántál a szavakkal, nekem tetszett, sőt mondhatni felboldogított a napomat. Ollee Nagyon sajnálom, ami az anyáddal történt, megrázó esemény lett ez az életedben, remélem túl fogsz tudni rajta lépni. Az előtörténetedhez gratulálok, imádom, imádom és imádom a lapodnak ezt a részét, bár biztosan rémálmom lesz tőle, de megérte! sziiiv Nagyon szép lett, büszke lehetsz magadra. Hurráá Nem is húzom tovább az idődet, foglalózz és irány a játéktér!  Ugrisziv
                                                     
                               
Vissza az elejére Go down

Rossif Matheson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-