Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Regulus & Cveta ᛰ what you think EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Regulus & Cveta ᛰ what you think EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Regulus & Cveta ᛰ what you think EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Regulus & Cveta ᛰ what you think EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Regulus & Cveta ᛰ what you think EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Regulus & Cveta ᛰ what you think EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Regulus & Cveta ᛰ what you think EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Regulus & Cveta ᛰ what you think EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Regulus & Cveta ᛰ what you think EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Regulus & Cveta ᛰ what you think



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 18 Aug. - 20:58



Regulus && Cveta
You say always what you feel, and you make always what you think.
Annyira mérges voltam, hogy azt se néztem mi van előttem. Az Antoninnal való beszélgetés után se sikerült lenyugodnom, így egyértelműen arra a következtetésre jutottam, hogy valakit hibáztatnom kell a szüleimen kívül, és kézenfekvőnek tűnt Regulus, hiszen Ő talán tehetett volna valamit annak érdekében, hogy a szüleink ne akarjanak minket összeadni. Veszett ügy volt az, hogy én hassak apámékra és ezt ő is pontosan tudta. Az én életem előre megírt forgatókönyv szerint ment és ebbe nem sok beleszólásom volt és néhány dologba már sikerült is belenyugodnom, de ez pont az volt, amibe nem. 16 éves voltam, minek kéne még házasságon gondolkodnom? Az én korombeli lányoknak annyi a dolguk, hogy pasizzanak, szerelmesek legyenek, bohóckodjanak és kiéljék magukat, én pedig már most el voltam kötelezve, amihez az is társult, hogy hűséget kellett fogadnom Regulusnak. Olyan volt ez, mint a középkorban. Már kisgyerekként elígérték a kezemet, persze akkor a személy kiléte még titok volt, és igazi szenvedés lenne az életem, ha miközben menyasszony vagyok, elveszíteném a szüzességem, az ártatlanságom. Mindig is ebbe a nézetbe neveltek minket – az persze más dolog volt, hogy Antoninnak lehetetlen volt beleverni ezt a fejébe – és én próbáltam megfelelni nekik, mindazok ellenére is ahogy Ők bántak velem. Se egy csók, se egy kósza flört, mert úgy éreztem volna, hogy elárulom önmagamat és őket. Persze a pletykák mások voltak. Vadabbnak akartam tűnni, mint amilyen voltam. Mardekáros létemre én legyek a kisangyal? Na azt már nem. Szárnyra keltettem hát pár tévhitet, hogy csókolóztam, hogy lefeküdtem valakivel, mert ez volt a menő. Persze tartogatnom kellett magamat, mert ott lebegett a fejem fölött az, hogy mi van, ha mégse. Apám kitért volna a hitéből és talán ki is tagadott volna, hogy az egy szem lányát tisztátlanul kell valakinek a kezére bocsájtani. Persze mondani bármit lehet, az én lelkiismeretem mégsem engedte meg, hogy ne olyan legyek, mint amilyet elvárnak tőlem.
Úgy vertem a Grimmauld tér 12. ajtaját mintha az életem múlna rajta. Igazából nem gondoltam bele abba, hogy mi van ha nem Regulus nyit ajtót. Már megízleltem minden szót, amit az arcába akarok vágni, a nyelvemen volt az összes és csak arra vártak, hogy az ajtó kinyílásával kitörhessenek. Remegtem az idegességtől, mint a nyárfalevél és alig vártam, hogy megkönnyebbüljek, ha végre az arcába vághatom a hibáját. Mélyen tudtam, hogy neki sincs ebbe beleszólása, ő is ugyanolyan áldozat ebben az egészben, mint én, de a haragom, a dühöm nem hagyott ésszerűen gondolkodni. Hosszú ideje nem beszéltünk már és pár kósza pletykán kívül semmi egyebet nem tudtam róla most mégis úgy éreztem, hogy megfulladok, ha nem mondhatom el neki azt ami bennem van.
Az  ajtót végül résnyire nyílt csak ki és én már trappoltam is befelé, mint valami kiselefánt. Vadul csaptam be magam mögött az ajtót, ami visszhangot vert az egész lakásban és hallottam, ahogy pár portré elküld melegebb éghajlatra, hogy megzavarom a Black ház nyugalmát.
- Te!! – és ennyi. A szavak is belém szorulnak, amikor végre szemtől szembe vagyok vele. Mutatóujjamat rá szegezem, és végül hozzá érintem azt mellkasának, hogy megbökhessem. Közelebb lépek hozzá remélve, hogy ő hátrálni kezd, mintha képes lennék megfélemlíteni…jó vicc.
- Te nem normális… elmebeteg! – folytatom végül kis szünetet hagyva szavaim között. Igazából cifráznám mondandómat, de túl sok minden gyűlt fel bennem ahhoz, hogy egyetlen mondatba bele tudjam sűríteni az érzéseimet.
- Képes vagy elrontani az életemet! Képes vagy bólogatni, mint egy kiskutya csak, hogy engem tönkretegyetek! Merlinre… te támogatod azt, hogy összeházasodjunk. Hova tetted az eszedet Regulus Black? – Tévképzeteimet úgy zúdítom rá, hogy én is ledöbbenek a szenvedélytől, ahogyan neki esek. Már kezdtem sajnálni, hogy így letámadom és szinte védekezni se hagyom, de érzem, hogy túlcsordultak bennem az indulatok és nem tudok nekik megálljt parancsolni.





☽☾


A hozzászólást Cveta Dolohov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 27 Aug. - 16:04-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Szomb. 27 Aug. - 9:38

Cveta & Regulus


Te leszel a párom


Amióta kiderült a nagy hír, nem igazán tudom eldönteni, hogy örülnöm kellene vagy inkább nem. A Dolohov család igazán kedves nekem, Antonin szinte a testvérem lett az évek alatt, de Cveta… ő már tészta. Kölyök koromban mindig körülötte akartam lézengeni, és egy ideig jóban is voltunk, de ez körülbelül azzal együtt változott meg, hogy megismertem a bátyát. Pár nappal ezelőtt egy családi –apa, anya és én, mert már ez a család – vacsorán jelentették be az eljegyzést. Tudtam, hogy valamit akarnak, de arra pont nem gondoltam, hogy hozzáadnak majd egy Dolohovhoz. Persze nem mintha nem örülnék, az eddigi rokonsági fonalakból és vérfertőzésekből kifolyólag, hogy végül egy teljesen másik ágat választanak, de mégis kételkedtem benne. Ha őszinte akarok lenni, de csak egészen mélyen, akkor azt hiszem, picit félek Cveta reakciójától. A hat évem alatt egyetlen egyszer sem éreztem komolyabban senki iránt. Sosem gondolkodtam azon, hogy majd eljön ennek is az ideje, hogy a házasságon kell gondolkodnom. Persze, hiszen már csak két év, és kirepülünk a családi fészekből, és tudom, mit gondolnak anyámék a családalapításról, a tiszta Black vér továbbviteléről. Nem volt mást mondanom, nem is fogadtak volna el tőlem nemleges választ, ezért kihúztam magamat akkor este és komoly, rezzenéstelen arccal mondtam ki a szavakat, amelyekkel megfogadtam anyáméknak, hogy nem fognak csalódni bennem, ebben az ügyben és igenis elveszem majd Cveta Dolohovot.
- Uuram… uram! – Egy pukkanással azonnal a szobámban termett az apró manó, aki a Black családot szolgálja. Siporral a családból más igazán nincs is jóban, én talán még megbecsülöm a szándékait és kevésbé rúgok bele, mint a többiek. – Dolohov kisasszony vadul veri lent, a bejárati ajtót. Sipor mit tegyen, uram? Engedje be, vagy inkább… - Meglepetten kaptam fel a fejemet amikor Cvetát említette. Nem gondoltam volna, hogy ide fog jönni, biztos voltam abban, hogy majd az iskolában sikerül jelenetet rendeznünk, vagy a vonaton, de őszintén, jobb ez így, itt. Letettem a kezemben lévő könyvet a polcra, majd felálltam és a földszintre indultam.
- Sipor, menj a dolgodra, majd én elrendezem. – Szóltam vissza a manónak, aki azonnal eltűnt a szobámból. Sietősen vettem magam alá a lépcsőket, pár másodperc alatt már lenn is voltam és szerencsétlenségemre ajtót nyitottam egy dühös Dolohov előtt. Ekkor jutott csak eszembe, hogy vajon Antonin mit gondolhat most? Hiszen ő idén már nem jön vissza a Roxfortba, talán baglyot kellene küldenem neki, hiszen mégiscsak a húgáról van szó. Nem hátrálok meg Cveta szavaitól, és igazából akkor is csak pár lépést lépek hátrébb, amikor az ujját nekem szegezi, hogy az ajtó becsukódjon mögöttünk. Felvont szemöldökkel és nagyra nyílt szemekkel hallgatom a rám használt jelzőket, de a végére nem tudok mást tenni, mint akaratlanul is elmosolyodni, de végül csak beharapom ajkamat, hogy annyira ne tűnjön fel, de szerintem már túl késő.
- Neked is szia, Cveta. – Veszek egy mély levegőt, amikor apró szünetet tart. De tudom, hogy nincs vége, mégis már csak remélni tudom. Az ujját, ami nekem feszült, finoman megfogom a kezemmel és eltolom onnan, remélhetőleg magától is elveszi azt. – Örülök, hogy ilyen édes jelzők jutnak eszedbe rólam, de azt azért letisztázhatnánk, hogy én nem akarom elrontani az életedet. – A mimikám jelzi, hogy kicsit zavar ez a jelenlegi helyzet. Hiszen tudom, hogy valamilyen szinten igaza van, de másként meg nem. Mert tényleg bólogattam a szüleimnek, viszont tudom, hogy ebből a házasságból rossz nem születhet. Csak persze gáz, hogy nem mi választhatjuk ki életünk párját. Mondjuk, lehet, hogy én nem is választottam volna, soha, ha ők nem teszik meg. – Tudod, hogy nincs választásunk. És nem is értem, miért vagy ilyen dühös. Örülj neki, hogy nem valami hasfelmetszőhöz akarnak hozzáadni. – Egy picit elfintorodom a mondandóm végén, de továbbra is ott állok előtte, mozdulatlanul, a szemeit kémlelve és várva a további zúdításokat.



megjöttem <3 • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 28 Aug. - 14:55



Regulus && Cveta
You say always what you feel, and you make always what you think.
Fogoly voltam a saját testemben, aki arra várt, hogy kitörjön mégsem talált még rá megfelelő alkalmat. Úgy éreztem túl sokat várnak el tőlem és mellette felejtik, hogy élnem kéne, és a megfeleléskényszer mellett én is elsiklottam a felett, hogy mennyi mindent kihagytam az életemből. Anyám is ilyen lehetett valamikor, azért van így megkeseredve, és én noss nem akarok ilyen lenni. Mire sem vágytam kevésbé, mint arra, hogy bólogassak egy halálfaló oldalán, minden mocskos dolgára, csak mert félek. Hogy ne legyenek saját gondolataim, tettem, ötleteim? Esélytelen. És mégis ezek a kilátások vártak rám azáltal, hogy a Dolohov nevet viseltem magamon. Égetett a saját nevem billogja, és legszívesebben lekapartam volna magamról mindent, ami ezzel együtt járt, vele együtt a házasság szentségét is.
Toporzékolok, egyet mikor látom, hogy mosoly kúszik az arcára. Legszívesebben pofon vágnám, és bömbölnék az idegességtől, amit ő csak tovább tetéz azzal, hogy az arcomba nevet. Figyelem, ahogy beharapja alsó ajkát de ez már nem segít semmin csak még inkább zavar, hogy még ezt is el akarja rejteni előlem. Ennyit az őszinte házasságról.
- Ne nevess! Istenre esküszöm, hogy letörlöm azt a vigyort az arcodról Black! – Érintése éget és olyan vehemenciával kapom is el tőle a kezemet mintha tűzbe nyúltam volna. Vadul fonom karba a kezemet és hátamat neki vetem a bejárati ajtónak, de már lököm is el magamat egyszerűen nem bírom ki, hogy egy helyben álljak és hallgassam a nyugtató szavait. Hát úgy nézek én ki mint aki nyugodt, vagy a közeljövőben meg fog nyugodni? Talán ha jeges vizet öntenének a nyakamba vagy megráznának a vállamnál fogva magamhoz térnék, de addig esély sem volt rá. Lelki szemeim előtt csak az láttam, ahogy fehér ruhában vonulok Regulus mellett az oltár felé, a sötét jeggyel a karján, mindenki feketében van körülöttünk, mert a fekete sokkal jobban illik majd ehhez a naphoz. Inkább temetem a fiatalságom, az életemet mintsem, hogy boldogságban éljek életem további részében.
- Mégsem teszel semmit, hogy ne így legyen! Nem akarok hozzád menni, nem szeretlek, nem érted? – akkorát hazudok, hogy attól félek, rám omlik az egész Black rezidencia. Valaha igenis fülig szerelmes voltam belé, és talán ha ez most nem így alakult volna még újraéleszthető lett volna ez a szerelem. És épp ezért kéne örülnöm, hogy újabb esélyt kaptunk az élettől, igazából egy egész jövőt ahhoz, hogy újra belé szeressek, hogy felélesszem magamban ezt az érzést, mégsem vagyok boldog, mert haragszom rá. Több okból is. Azért mert beférkőzött a családomba, és mert a bátyámat választotta helyettem, azért mert most sem tesz, semmit csak szó nélkül elvesz feleségül.
Még most is szeretem, de elnyomtam magamban ennek még csak a gondolatát is, hiszen önön akaratából a testvérem lett, senki nem kényszerítette rá, ő mégis így döntött. És minálunk nem számít az, hogy szereted-e a jövendőbelidet, csak az, hogy megmaradjon a vér, és a jó hírnév.
- Nálad még az is jobb lenne… - újabb hazugság, és ezt már nem bírom, elfordítom a fejemet, hogy a folyosón lévő portrékat kémleljem mintha nem láttam volna már ezeregyszer őket. Régen sokat jártunk ide és az egész ház sötétjében ő volt az én fényfoltom, ami most is így van, olyan komor az egész, egy kicsit sem otthonos vagy barátságos, mégis ahogy ott áll a folyosó közepén egy picit kellemesebbé tesz mindent.
- Fogalmas sincs róla, hogy miről szól ez az egész ugye? - bököm végül oda neki de még mindig nem nézek rá mert félek, hogy rájön a hazugságaimra, hogy kiolvas belőlem mindent. És, hogy miről szól? Neki attól még nem áll meg az élet, talán ha csak egyszerű varázsló lenne de a halálfalókban van valami más ami miatt a hazásság nekik nem szent – tisztelet a kivételnek -. Ő attól még mehet máshoz, szerelem ide vagy oda. De ha én tenném ugyanezt, az apám vagy Ő saját kezével belezne ki. Csodálatos kilátások.





☽☾
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Vas. 28 Aug. - 16:36

Cveta & Regulus


Te leszel a párom


Függetlenül attól, hogy látom, mennyire zavarja, hogy ez a reakciója mosolyt vált ki belőlem, nem tudom visszafogni magamat eléggé ahhoz, hogy eltakarjam érzéseimet. Régen minden annyival könnyebb volt és igazából azt hiszem, azóta nem is nevettem annyit, amióta vele már nem vagyunk jóban. Mondjuk ennek a gondolatára egyből le is vakaródik az arcomról a mosoly, és remélem, hogy ettől még nem hiszi azt, hogy miatta hagytam abba. De mondjuk, ez sem lenne rossz dolog, talán kicsit megnyugodna, hacsak nem gondolná erősebbnek magát, mint eddig.
- Rendben, rendben! Igazad van, ez nem vicces. – Vonom meg a vállamat egyszerűen. Nem gondoltam, hogy ennyire fel fogja izgatni ez a dolog, hiszen alig két éve volt az, amikor egyszerre csak megváltoztunk –vagy megváltoztam?- és többé már nem is beszéltünk egymással. Ameddig ő izeg-mozog, én egy helyben megfagyva állok előtte, zsebbe dugott kézzel és ugyan azzal a mosolymentes pillantással követem az ő tekintetét, ahogyan az előtt sikerült letörölnöm magamról a mosolyt. Nem tudom, mi lesz még ma ebből, de abban az egyben már biztos vagyok, hogy nem fogom hagyni, hogy engem hibáztasson az örökkévalóságig, mert akkor biztos, hogy boldogtalanok leszünk egymás mellett. Így is elég kétesélyes a helyzet, azt sem tudom, mit kellene tennem igazából azért, hogy valamivel jobban kedveljen engem. Talán tisztázni kellene a múltat először? Talán… Egy csöppet sem lep meg, hogy azt mondja, nem szeret. Szerencsére az évek alatt megtanultam jól elrejteni az érzéseimet, ezért most is könnyűszerrel mutatom a fapofát erre a kijelentésre. Még most is el tudom képzelni azt, hogy boldogok lehetünk, szerethetjük egymást és hogy ez egy jó esély, de nem mondok semmit és igazából próbálok mindenféle jó érzést mostanság kiölni magamból, nem engedhetem meg, hogy meggyengítsenek, ameddig nem tanulom meg korlátozni magamat, elvonatkoztatni a dolgokat egymástól.
- Ez nem szerelem kérdése, Cveta! Ez van, ez a sorsunk és kész, muszáj elfogadnod, tudod jól. – Lépek pár lépéssel közelebb hozzá, ha persze nem hátrál el. Ezzel csak nyomatékosítani szeretném a mondandómat, és még a vállamat is megrángatom. Mintha nem érdekelne ez az egész. Pedig nagyon is érdekel és legbelül, valahol nagyon mélyen nagyon örülök neki. Komolyan nem értem, hogy a lány miért ennyire ellenkező. Amikor a hasfelmetszőt említem, és ő rögtön rávágja, hogy még az is jobb lenne tőlem, én odakapom hirtelen a fejemet és itt, egy picit látszik rajtam a sértődöttség. Most jött el az a pillanat, amikor egy cseppet fel is dühödtem, hiszen azt hiszem, nem bántam sosem olyannyira rosszul Cvetával, hogy ezt érdemeljem. – Igazán?! Jobb lenne? Cveta, mi a francot vétettem, hogy ennyire ellenem vagy? Miért hiszed, hogy ennyire rossz lenne velem? – Vágom oda egy picit magasabb hangerővel, és nem hagyom, hogy a tekintete elkószáljon, esetleg egy rövid időre. Odalépek, és a kezét megragadom, magam felé fordítva őt, hogy a szemébe tudjak nézni.
- Miért, szerinted miről szól? Mondd el, miért kellene meggyőznöm a szüleimet arról, hogy ez rossz döntés volt? – Nem mondom ki, de biztosan érzi a hangomban a bizonytalanságot. Nem a házasság miatt. Hanem azért, hogy egyáltalán egy napot hogyan tudnánk eltölteni egymás mellett úgy, hogy a végén az egyikünk ne ejtene ki a száján valami durva szót a másik felé. Nem eresztem –csak ha elkapja a kezét-. Nem ismer már engem úgy, ahogy régen. Tudom, hogy mindketten megváltoztunk és hogy hallott rólam néhány kósza pletykát, de én még mindig annak a híve vagyok, hogy esélyt kellene adnunk egymásnak. Az már más dolog, hogy nem fogom ezt kimondani szemtől szembe, a közeljövőben biztosan nem.




megjöttem <3 • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 28 Aug. - 18:03



Regulus && Cveta
You say always what you feel, and you make always what you think.
Biccentek egyet, és némi elégedettség önt el, mintha annak lenne köszönhető, hogy abbahagyta a vigyorgást, hogy én rászóltam, pedig valahol mélyen pontosan tudom, hogy semmi közöm nincsen hozzá. A csepp kis 50 kilómat úgy rakja arrébb, ahogy csak ő akarja, ha fel is akarnám képelni biztos, hogy nem hagyná magát, így a megfélemlítés nem volt túl hatásos, főleg nem az én számból.
Még az is zavar, hogy csak egy helyben áll és semmiféle érzelmet nem látok az arcán. Zavar, hogy én itt dühöngök, toporzékolok és hisztizek, mint egy kislány ő pedig rideg arccal és tekintettel áll előttem mint egy kőszobor. Fáj, hogy még arra sem reagál, hogy nem szeretem, meg sem rezdülnek a vonásai, és ez csak még jobban felidegesít, a fenébe is…egy kis érzelmet!
- Nem a szerelemről szól ez az egész. Van oka, hogy nem beszéltünk 2 éve és majd a házasság megold mindent igaz? Hát gratulálok. Baromi jó ötlet. – a maró gúny úgy ütközik vissza a fülembe mintha nem is az én szavaim lennének. Az, hogy 2 éve nem beszéltünk egyértelműen az én viselkedésemen múlt. Gyerekes dolog volt így ahhoz állni, hogy jóban lett a testvéremmel én mégsem voltam hajlandó elfogadni ezt az egészet. Ha csak barátok lettünk volna, talán könnyebben teszem túl magamat, de teljesen más volt a szituáció.
Szemem sarkából látom, ahogy felém kapja a fejét, a mondatra miszerint nála akárki jobb lenne. Óh mekkora hazugság az én számon mégis úgy csúszott ki mintha a legtermészetesebb dolog lett volna. Megtanultam, azt mondani, amit hallani akart az ember, belül pedig csócsált az igazságérzetem.
Figyelem, ahogy közeledik és annyira lemeredek, hogy közelebb tudhatom magamhoz, hogy hátrálni se próbálok. Igazából nem is tudnék az ajtó így is úgyis megfogna. Addig a pillanatig a szemébe se nézek, amíg maga felé nem ránt a kezemnél fogva és arra nem kényszerít, hogy rá nézzek. Elveszek egy pillanatra benne, és visszajönnek a régi emlékek egy másodpercre újra megtalálom bennük a régi énjét, és önmagamat is.  Mondatai azonban rögtön visszarántanak a földre és csak szavai érnek el a fülemig, szabadulni sem akarok a fogásából, mert szavai amennyire felbőszítenek érintése pont annyira nyugtat le.
- Mit vétettél? Most komolyan? - kérdezek vissza ugyanolyan hangerővel, ahogyan ő teszi. Hatalmasat nyelek, érzem ahogy az ádámcsutkám liftezik le s fel. Ezzel próbálom magamban legyűrni az idegességemet, a haragomat. Ajkaimat penge vékonyra préselem össze és próbálom magamba tartani azt amit valójában mondanom kéne. Olyan nagyon szívesen vágnám a fejéhez, hogy szerettem őt és elrontott mindent, de akkor ellentmondanék annak, amit az előbb közöltem vele.
- Nem hiszem, hanem tudom! Tönkretetted az életemet és azt várod tőlem, hogy most jópofát vágjak ehhez az ötlethez? – túlzok. Nem tette tönkre az életem csak csalódtam benne, és összetörte a szívemet, ha túlságosan nyálas szeretnék lenne. Én mégis úgy éltem meg ezt, vagy legalábbis azt a részét, hogy ne szóljak hozzá, hogy ne gabalyodjak bele még jobban a saját érzelmeimbe.
- Mert… mert ez nem helyes! – nem tudnék egyetlen elfogadható indokot sem mondani arra, hogy miért kellene ellenszegülnünk. Egyszerűen így érzem. Haragszom rá azóta, amióta a családomba férkőzött azóta amióta le kellett gyűrnöm magamban az érzéseimet, csak mert neki fontosabb volt a testvérem, de ha ezt most közlöm vele biztos, hogy hangos nevetés közepette fog kituszkolni az ajtón, hogy jól van, kislány inkább menj haza és aludj erre egyet.
- Neked egyszerű, megházasodsz, és ugyanúgy élheted az életedet, mint eddig, összeszedheted, a dupláját annak amennyit az elmúlt két év alatt, én meg megsavanyodhatok, úgy ahogy az anyám. – fintorodom egyet és marón érzem, ahogy a bensőbe hatol a szavaim igazsága, én pedig ezt nem lennék hajlandó eltűrni, főleg nem olyannak, mint ő. Ha nem jelentene semmit, akkor hát menjen, de ez egészen más, és hallottam híreket, pletykákat, hogy mit csinált a bátyám oldalán az elmúlt években. Hát ezt akarom én magam mellett egy életen át? Ezt a szégyent is a nyakamba venni?
- Miért ragaszkodsz ennyire hozzám? A bátyám miatt? Te is tudod, hogy ez már rég el lett cseszve. – Emelem fel a hangomat egy kissé, ingerültségem itt jön ki rajtam és legszívesebben törni-zúzni lenne kedvem, ököllel mennék neki a mellkasának, ha szabad lenne a kezemet, de így hogy fogja, azt csak kézfejemet szorítom be, úgy hogy ujjbegyeim elfehéredjenek, de nem mozdulok, nem rántom el karomat. Igazából nem akarom bántani csak a bensőmnek, lenne egyszerűbb, ha kitörhetne, nem csak a szavaim által.





☽☾
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Vas. 28 Aug. - 20:32

Cveta & Regulus


Te leszel a párom


- Azt ugye vágod, hogy ez nem az én ötletem volt és még csak fel sem hoztam anyáméknak sosem, hogy szívesen beházasodnék Dolohovékkal? - Ezzel úgy gondoltam, megválaszolom a kijelentését és a kérdését, amire nem vagyok biztos, hogy választ várt. Hideg tekintetemet évekig tartott ilyenre felfejlesztenem, azt hiszem, ez körülbelül akkor kezdődött, amikor a legilimenciával is elkezdtem komolyabban foglalkozni. Valamilyen szinten az a dolog is sötétként mutatkozik meg a szemem előtt, és ugye egyértelműen azért kezdtem el tanulni, hogy bizonyítsak a szüleimnek, hogy igenis jobb vagyok valamiben mint a bátyám. Ezt is igazán csak Antonin tudja rólam, akinek örökre hálás leszek azért, mert megtanított rá, vagyis mert segített megtanulni. Rossz érzéssel tölt el amikor belegondolok, milyen volt amikor az elején elkezdtük. Mindketten rémesen rosszul voltunk tőle, de egyikünk sem az a fajta, aki feladná. Cvetát ellentétben feladtam. Egy ideig tűrtem és próbáltam újra elnyerni a bizalmát, de aztán hagytam a fenébe, hiszen sosem mondta el nekem igazán, mi történt, mi törte meg a kapcsolatunkat. Csak találgatni tudtam és ezek a találgatások bizony hamarosan felszínre törhetnek. Kicsit valahogy mégis örülök annak, hogy nem rántja el a kezét, és mélyen a szemébe tudok nézni. A pillanat, amikor mindketten elveszünk a másikban hirtelen furcsa hatással van rám, szívem hevesebben dobban párat, de ettől még nem ijedek meg, nem engedem el őt. Akkor fordul bennem meg ez az érzés, amikor visszaszól, ugyan olyan hangnemmel mint a sajátom. Kérdéseimre nem válaszol, ami igazából egy kicsit idegesítő is számomra, ezért most hasonlóképp teszek. Valamilyen szinten magamat helyezem előre, mert én igazából szeretném ezt a nászt, csak nem mondom, és persze ő ezt sejtheti, és nem csak abból, hogy nem ellenkeztem a szüleimnek. Nem csak Antonin miatt, de lehet... hogy mégsem gondol bele ennyire mélyen. Túl sok minden kavarog bennem.
- Nem helyes?! EZ nem az? Az, hogy családon belül kell házasodni, az helyes? - Hirtelen csattanok fel, kisebb gúnyos nevetéssel befejezve a mondandómat, de nem engedek, nem hátrálok és nem is lépek el tőle, talán ezzel jelezve szándékaim komolyságát. Talán, legalábbis most ezt érzem. Viszont legszívesebben az indokai miatt kitenném az ajtón vagy legalább faképnél hagynám. De mégsem tudom megtenni... mert érdekel mit fog mondani nekem. Kár, hiszen a felfogása teljesen alaptalan velem szemben, vagy legalábbis csak túlságosan általánosít. Azt hiszem az arcomra is kiül ennek a kigúnyolása. - Ha ilyen negatívan állsz a dolgokhoz, akkor biztosan úgy is lesz, mert nem fogsz engedni. - Magyarázom, minta olyan sok tapasztalatom lenne ebből. Tudom, halálfaló leszek. Tudom, nem vagyok egy rendes, nyálas srác. Nem vagyok romantikus és egyáltalán nem vicces. Mégis úgy érzem, többet tudnék neki adni mint amennyit egy olyan pasi, aki egész életében unalmas lenne neki. Mert az lenne, tudom, legbelül nagyon érzem. Nem tartom magamat unalmasnak. Elengedem a kezét. Nekidőlök a falnak, fejemet is megtámasztom és onnan pillantok rá ismét, kicsit nyugodtabb hangnemben mint ő. Sok embert kikészít az, ha a másik egy ilyen pillanatban ennyire könnyen odavet valamit. Általában én is fel szoktam rajta csesződni.
- A bátyád... szóval mindig is azt gondoltad...? A bátyádnak hozzánk sosem volt semmi köze, és most sincs. Hálás lehetek neki, mert testvérem helyett testvér volt, és ez sosem fog megváltozni. Az pedig a te sarad, ha annak idején ez volt az, amiért eltávolodtunk. Ne engem hibáztass azért, aki így lettem. És abban is biztos vagyok, hogy az életemről sem tudsz azóta túl sokat. - Most jött el az ideje, hogy hátráljak egy lépést. Nem szoktam túlságosan bőbeszédű lenni, de amikor valami vagy éppen valaki előhozza ezt belőlem, akkor jaj, nincs megállás. Cveta pedig nem az az ember, akinek ne kezdenék el a múltamról, arról a két éves időszakról mesélni. Túlságosan keveset tud rólam, hogy így elítéljen. Ezt már tisztán látom.




megjöttem <3 • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 31 Aug. - 7:56



Regulus && Cveta
You say always what you feel, and you make always what you think.
Megfeszül az állkapcsom és erősen kell koncentrálnom, hogy ne szűrődjön ki olyan a számon, ami esetleg végképp aláássa a közös jövőnket, a jövendőbeli kapcsolatunkat. A fogaimat mégis olyan erővel koccintom egymásnak, hogy a nyilallás egészen az agyamig elér. Arcom egy másodpercre eltorzul, mikor közli, hogy neki esze ágában sem volt beházasodni a családunkba. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem üt szíven egy kicsit miközben ellentmondásos érzések kezdenek kavarogni az agyamban.
- Valahonnan mégis eszükbe jutott, hogy ez milyen király ötlet. – fintorodom el. Király ötlet. Hát ez minden csak nem az. Igazából nem rá haragszom, és nem is miatta akadtam ki ennyire, hanem azért mert a szüleim úgy ítélkeznek, az életem fölött mintha egy porcelánbaba lennék, akik ide-oda rakosgathat az ember. És ha egy kicsit is érdekelné, őket az életem pontosan tudnák, hogy nem vagyunk a legjobb viszonyban Regulussal.
- Miért tán helyes, hogy egymásra erőltetnek minket? Helyes, hogy minden elcseszett döntésed miatt én fogok bűnhődni? Helyes, hogy azok után, hogy kibasztál velem, nekem kötelezően le kell élnem melletted egy életet? Ez mind helyes szerinted Regulus? Hm? – kikelve magamból üvöltök szinte milliméterekre az arcába. Leginkább ott durran el az agyam mikor újra nevetni kezd. Hát baromira nem vagyok vicces kedvemben. Ellenben ha a szüleim hallanák ezt a beszélgetést már rég rám üvöltöttek volna, hogy milyen tiszteletlenül beszélek a jövendőbelimmel és amúgy is, hogy merek káromkodni. Hát tisztán látszik, hogy Antonin mellett nevelkedtem, akit egy kicsit sem érdekeltek a szabályok, az élére állított klisék. Sokkal több tulajdonságot örököltem és vettem át a bátyámtól, mint a szüleimtől. Ezt ők rontották el és ezért egy pillanatig sem tudom sajnálni őket.
Dühösen meredek rá, amikor végül elengedi a kezemet és lekezelő pillantást vet rám a falnak dőlve. Keze nyomán hiányt érzek, ürességet és meleg érintése után fázik a bőröm ott ahol hozzám ért. Vadul fonom karba kezemet ezzel is elrejtve a nyomát annak, hogy valaha is megérintett.
-Pff… látod, még arra se méltatsz, hogy válaszolj. Te is pontosan tudod, hogy az életed itt még nem ér véget, az enyém viszont igen! – fújtatok egyet, mint egy be nem tört ló. Már azt se tudom sírjak-e vagy nevessek. Annyira szürreális az egész helyzet, a történtek, hogy szinte el sem hiszem, hogy ez velem történik meg. Én mindig próbáltam a szüleim, ismerőseim kedvére tenni, próbáltam tökéletes és makulátlan lenni erre tessék, én is ugyanarra a sorsra jutok, mint a bátyám, aki egy másodpercig sem próbált megfelelni senkinek.
- Áh, tehát azért is én vagyok a hibás, mert egy érzéketlen dög lettél, hát ez egyre jobb. – forgatom ki a szavait olyan gyerekes, kényszeredett vihogással, ami egy kicsit sem emlékeztet önmagamra. Most már biztos vagyok benne, hogy inkább a sírást választanám. Nem éreztem magamat elég erősnek és legszívesebben csak hátat fordítanék a kialakuló helyzetnek, de ha már benne vagyok nyakig, akkor biztos, hogy nem most fogom abbahagyni.
- Pont eleget tudok, hogy biztos legyek benne, hogy nem akarok ezt az egész őrültséget! – ahogy ő hátrál, teszek felé én is egy lépést ezzel is jelezve, hogy ha akar se tud menekülni, nem fogom annyiban hagyni ezt a beszélgetést csak mert neki nincs hozzá kedve. Engem azonban még mindig tűzként égetett a düh legbelül és én akkor is vissza fogom rángatni ha futni támadna kedve.
- Tudod nagyon vékonyak a falak a Roxfortban ha pletykáról van szó. – kezdem egészen nyeregben érezni magamat, így, hogy az arcába vághatom, hogy sokkal több dolgot halottam róla, mint amit ő szeretne, hogy tudjak. Persze ez koránt sem jelenti azt, hogy igaz lenne akármelyik állítás is, és ezt nekem kéne a legjobban tudnom.





☽☾
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Pént. 23 Szept. - 8:35

Cveta & Regulus


Te leszel a párom


Tekintetem sötét és azt hiszem sokat mondó, amikor Cveta tovább fokozza a helyzetet. Ígyis eléggé zavar, hogy engem hibáztat az egész helyzet miatt, amikor nem is tettem semmit ellene. Kezem ökölbe feszül, erősen szorítom össze, majd kiengedem. Nem fenyegetésnek szánom, csupán csak megpróbálom magamat valahogyan visszafogni kicsit, hogy ne ordítsak vagy hasonló. Egyébként sosem bántanám a lányt. Soha.
- Szerintem erről kérdezd meg a szüleinket. - Egyértelműen megmondtam, hogy nem én adtam a tippet és akkor nincs más választás, minthogy a drága szülők egymásba borultak valamikor és felötlött bennük ez a csodás dolog. Jó, végül is én annyira nem bánom, csak akkor fogom, ha Cveta továbbra is így viselkedik. Mennyire gáz lenne már, ha egész életünkben ilyen lenne. Kifakadok magamból és odavetem elé a rokoni házasság dolgot. Őszintén örülök neki, hogy anyámék letettek róla. De láthatóan a lánynak erre is van egy odúásza, úgyhogy halkan felsóhajtok, és végig a szemeit nézem, miközben egészen közel, fülsiketítően ordít rám, kérdéseket feltéve. Ugyan mit kellene mondanom? Mit? A gúnyos, ironikus nevetés is pontosan ennek hiányában tör ki rajtam. Egyszerűen ez már vicces. Persze rövid időn belül ismét komolyra veszem az arckifejezésemet.
- Nem, nem az. Ebben a korban semmi sem az. De kaptunk elég időt, hogy beletörődjünk és szerintem fogadd el, Cveta. Mert csak rosszabb lesz ha ellenkezel. - Rossz érzés, hogy mindenért engem hibáztat. Pedig lehet, hogy az ő szülei kezdték el az egész procedúrát. Viszont ahogy neki sem lehet, ugyan úgy nekem sincs semmi jogom felszólalni a szüleim döntésére. Valószínűleg elcsitítottak volna, vagy rosszabb, de én csupán csak azért vagyok ilyen nyugodt, mert el tudom fogadni a helyzetet. Jó, mondjuk ha egy ismeretlennek kellene házasságot kötnöm, aki mondjuk nem is szép, akkor más lenne a helyzet biztosan. Cveta viszont minden nap megfordul a fejemben. Minden nap, amikor meglátom a folyosón, a szemem sarkából megfigyelem őt.
- Véget ért az életed? Igen? Mégis miért gondolod ezt? - Lépek el ismét a faltól, közelebb hozzá. Nehezemre esik egy helyben toporogni sokáig. Még mindig nem tudom felfogni, miért ellenkezik ennyire ettől az egésztől. Kezd most már az agyamra menni a sok hülyeségével. Ezt tükrözi a következő felcsattanásom is, amiben egy kicsit végre felemelem a hangomat, remélve, hogy sikerül őt lecsitítanom.
- CVETA! AZ ISTENIT MÁR! Hát nem érted, hogy itt semmi nem a te hibád? Éveken keresztül egy szót sem szóltunk egymáshoz és most hirtelen mindenre rávágod, hogy ez is és az is miattad van?! Azt sem tudod, milyen lettem! Te is, mint a többi csak a hülye pletykákra hallgatsz! - Hiába hátrálok, ő követ. Rendben. Összefonom karjaimat. A szívem hevesebben kezd el verni a dühtől, amit most érzek. A vérnyomásom biztos a magasba szökött, arcom kipirult. Pillanatokig mély levegőn éltem, úgy fújtattam mint egy ló. Ez közel sem jelenti azt, hogy megnyugodtam. - Ha lenne benned tartás, akkor nem a pletykákból élnél, hanem megkérdeznél engem és lehet, hogy más lenne a véleményed. - Teszem hozzá, hogy mit is gondolok erről. Persze, vannak pletykák, amik nagyon is igazak. De ez egy iskola... az emberek sokfélét kitalálnak.




megjöttem <3 • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 28 Szept. - 20:48



Regulus && Cveta
You say always what you feel, and you make always what you think.
Az, hogy ő ingerült még jobban azzá tesz engem is, még akkor is, ha tudom, hogy mindezt én okoztam. Átgondolva egyszerűbb lett volna a helyzetünk, ha nyugodtan leülünk és áttárgyaljuk, hogy most akkor mi legyen. Mindenki jobban járt volna, én mégis a nehezebb utat választottam, annak ellenére is, hogy a bátyám egy kis észt vert belém, hogy ez a legjobb dolog, ami ebben a helyzetben történhet velem. igazat kell adnom neki, mint általában mindig, mégis veszteségnek érezném, ha most így is viselkednék.
- Nem ellenkeznék, ha úgy érezném, hogy itt van az ideje. De nincs. Azt se tudom már milyen vagy. Lehet túlnőtt rajtad ez a halálfalósdi és mindjárt eldurran az agyad. Mert ugye nem áll tőled se messze az agresszió. – Ez sokkal inkább kijelentés, mint kérdés. Annyira vadul próbálom meggyőzni magamat, hogy ez sose lesz a számomra előnyös házasság, hogy azt is elfelejtem percekre, hogy mennyire szeretem az előttem álló fiút. De hát legjobb védekezés a támadás, nem igaz?
- Ha fel akarsz pofozni hát, tessék… - emelem fel megadóan a kezemet, de még mindig magamból kikelve üvöltök vele, mint egy vadállat. Ha valaki látná most ezt a jelenetet, azt mondaná, tökéletes mintapéldái vagyunk a házasságnak, pedig még gyűrű se került fel az ujjamra.  Az azonban tényleg zaklatottá tesz, hogy szinte semmit nem tudok róla és a jelleme is rengeteget változhatott az idő múlásával. Apámból kiindulva, pedig ha valaki halálfaló az nem a szeretetéről és együttérzéséről híres.
Pokolian éget belülről a zaklatottság és szeretném, ha elmúlna azzal, hogy üvöltözök vele, de olyan mintha ezzel csak olajat öntenék a tűzre, egyre csak nagyobb és nagyobb lesz bennem a láng.
- Mert te mehetsz a szeretőidhez, én pedig itthon ülhetek és várhatom, hogy néha kedved legyen hozzám. – üvöltöm, és csak nézem, ahogy elrugaszkodik a faltól. Annyira szeretnék még beolvasni neki a hibáiért és leginkább azért, hogy a bátyámat választotta helyettem, de dühödt hangja belém folyt minden szót. Ajkaim szétnyílnak, szemem kikerekedik és megtelik könnyel. Csak nézem, ahogy mozog a szája, ahogy kiejti a szavakat olyan mérhetetlen haraggal, hogy levegőt is elfejtek venni, ahogy ő is. Hevesebben kezd dobogni a szívem, érzem, ahogy pár sós könnycsepp végiggördül az arcomon, de nem kezdek el bömbölni, ez is amolyan tudatomon kívüli dolog, igazából én magam sem tudom, miért kezdek el sírni, talán azért mert fáj a felismerés, hogy igaza van, hogy én is ugyanannyira vagyok hibás ebben a helyzetben, mint ő. Fáj az is, hogy neki ennyire számít az, hogy én mit gondolok és, hogy én ezek után is az idióta pletykákra adok.
Szó nélkül lendülök meg felé és igaz, hogy mellkasa előtt összefont keze az utamba áll, de ha hagyja, elseprem azokat onnan s szorosan ölelem magamhoz. Lábujjhegyre állok, hogy nyakába fonhassam karomat és megadóan szívom magamba az illatát. Könnyeim csöndesen gördülnek le egymás után eláztatva inge gallérját. Úgy szuszogok a válla és nyaka találkozáshoz mintha az életem múlna rajta.
- Sajnálom. – nyögöm ki végül suttogva magamba szippantva a megnyugvást. Hamarabb kellett volna megölelnem akkor hamarabb lesz vége ennek az egész értelmetlen vitának. Ha csak el nem lök, magától ölelem hosszú perceken keresztül, úgy érzem mintha a bennem lobbanók lángokat ezzel eloltotta volna.
- Tudni akarok rólad mindent! – beszélek még mindig a nyakába, de kissé bátrabban, mint amilyenre a bocsánatkérésem sikerült. Ennél őszintébb nem igazán voltam a beszélgetésünk során. Tényleg érdekel mi történ vele az elmúlt években, hogy milyen emberré lett. Együtt kell élnem vele, és nem harcolhatok az ellen, amit megírtak nekünk és nem is biztos, hogy akarok.





☽☾
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Csüt. 29 Szept. - 13:24

Cveta & Regulus


Te leszel a párom


Őszintén meglepnek kimondott szavai. Ez a nyers igazság. Pillanatokig habozok és átgondolom ezt az egészet. Nem akarok hazudni, de az igazság még néha nekem is túl sok.
- Nem fogok hazudni. De azt tudnod kell, hogy téged sosem bántanálak. - Gondolom ez még nem fog változtatni semmi sem. Nem ismer, de majd megfog. Meg kell neki. Ezek után pedig szeretném, ha komolyabban beleásnánk magunkat ebbe a témába majd. Csak kérdés, hogy ő engedni fog e annyira, hogy ezt megtegyük. Mert úgy vélem, eddig sem rajtam múlt. A megadására pedig továbbra sem mozdulok. Az előtt elmondtam amit szerettem volna, ehhez pedig nincs mit hozzátennem. Megingatom fejemet, még mindig komoly tekintetemmel. Az elejében még egészen nyugodt voltam, de most egyre jobban ingerült. Ezért is nevetem el magamat talán amikor a szeretőkről van szó.
- Istenem! Mégis mit gondolsz, hogy egy ilyen nőt, mit te, csak úgy félretennék, mint egy porcelánt a polcra? - Rövid ideig tart a gúnyos mosoly, amit a véleményemhez szúrok hozzá. Ettől jobban már nem tudom körülírni gondolataimat vele kapcsolatban. Ettől jobban talán már én sem tudtam volna felhúzni magamat a hülyeségein. Ebből annyira látszik, hogy még nem nőtt be a feje lágya. Miért is kell így veszekednie velem ez miatt? Hirtelen szünetet tartok mondandómba, hiszen a rivallóm megérkezett hozzá, láthatóan elérte célját. A könnycsepp láttán sem hagytam abba, pedig akkor már kezdett az én szívem is kicsit összeszorulni. Mindent megtennék ezért a lányért. Csak ő ezt még mindig nem érti meg. A fájó igazságot talán hamarabb is a fejéhez vághattam volna, ha tudom, itt befejeződik akkor minden. Ahogy felém indul, engedek, kezeim széttárom és lassan karolom át, nem mutatva azt, hogy most valójában mennyire élvezem a helyzetet. Egyik kezem fejére teszem, mint egy kisbaba, hagyom, hogy rajtam sírja ki bánatát és talán ezek után végre felnőttekhez méltóan tudunk majd beszélni egymással. Hosszú perceken keresztül hallgatok, még akkor is, amikor bocsánatot kér. Magamhoz szorítom, bátorítóan végigsimítok hátán.
- Én is sajnálom. - Nem szokásom ilyeneket mondani, ám mégis most megkívánta a helyzet. Túl sok mindent sajnálok igazából a Cvetával való kapcsolatomban. Talán még van remény és helyrehozhatjuk ezt az egészet. Kicsit eltolom magamtól, arcához nyúlok, kezeim közé fogom azt, ujjammal megsimítom puha bőrét. Szemeibe nézek. - Megtudhatsz rólam bármit, amit csak akarsz! Eddig is csak kérdezned kellett volna...




megjöttem <3 • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 26 Nov. - 10:28



Regulus && Cveta
You say always what you feel, and you make always what you think.
Kezdem érezni az őrület kezdetleges jeleit, mint az ésszerű gondolkodás elvesztése, az abbamaradhatatlan bömbölés, a hisztiroham, a remegés, bevörösödött szemek, kipirosodott arc. Ajkaim is remegnek, ahogy elhagyják az idióta szavak a számat. Egyik butaságot nyögöm ki a másik után, és én is tudom, hogy sosem bántana most mégis olyan mérhetetlen harag van benne, hogy biztos vagyok benne, hogy van az a pont, amikor lekever egy taslit, hogy na, most már elég legyen. De a pillanat nem érkezik el és akármennyire várom, hogy hatalmas tenyere hozzáérjen, puha bőrömhöz nem történik semmi. Nem is válaszolok inkább a mondatra csak egy hangos szisszenés hagyja el a számat jelét adva annak, hogy nem hiszek neki, pedig hogyne hinnék, a bátyámon kívül senkiben nem bíztam még annyira, mint benne, ezt mégse lennék képes soha elmondani neki. A bizalom értékes kincs s én most úgy érzem olyannak adtam oda, aki visszaélt ezzel.
Figyelem vonásait, magamban tartok minden gúnyos megjegyzést és szurkálódást, egyetlen mondatot vagyok csak képes kipréselni magamból.
- Miért, nem? – a cinizmustól tocsog a kérdés, de legalább már nem ordibálok, mintha a testem már ekkor készülne arra, hogy hozzá simulhatok. Ahogy kezem végigsimít vállán, nyakának vonalán, és magamba tudom, szívni az oly ismerős illatot egyszerre megnyugszom. Nem is akarok vele vitatkozni, nem akarom bántani. Szeretem őt, jobban, mint szabadna, és mégis dobálózunk, a szavakkal melyek csak megsebeznek. És én nem akarok neki fájdalmat okozni. Védeni akarom mindentől, legszívesebben bezárnám egy pincébe, hogy ne tudjon eleget tenni a családja általi kötelességnek, hogy ne legyen kitéve minden nap egy újabb fenyegetésnek, a halálnak, és Voldemortnak. Féltem őt, és akármennyire dacosan viselkedem és viselkedtem vele ez az érzés sosem változott. Öröm volt néha hallani, ahogy a bátyám áradozott róla, ahogy mesélte a történeteiket, így tudtam, hogy jól van. Hisz még mindig jobb tudni, hogy nélkülem, bár de boldog mintsem egyáltalán nem tudni róla semmit.
Bizsereg a koponyám és a hátam ott ahol hozzámér, és azt kívánom, sose legyen vége ennek a pillanatnak. Fel akarom tölteni magamat pozitív energiával, a megnyugvással, az iránta érzett szeretetemmel. Simogat a szó, ahogy kiejti, mennyire sajnálja. Ettől csak még jobban sírni kezdek, és már előre sajnálom szegény ingét, amiből lassan már csavarni lehetne a könnyeimet.
Ahogy eltol magától a pánik lesz úrrá rajtam, nem akarok újra távol kerülni tőle, még ez az ölelés is olyan messzinek tűnt az eltöltött idővel a hátunk mögött. Ajkaim elnyílnak, mikor végigsimítja arcomat, belesimulok tenyerének melegébe, lehunyom, egy másodpercre a szemeimet majd újra íriszeibe nézek, azokba a csodálatos ismerős szemekbe, amiből régen még mindent ki tudtam olvasni most azonban kuszaságok millióit látom, kérdéseket, válaszokat, hasonló zavarodottságot, mint ami az én pillantásomban is van.
- Azt hiszem kaptunk pár évet, hogy újra megismerhessük egymást. – suttogom az arcába, lenyelve könnyeimet. Nem akarom megzavarni szavaimmal ezt a pillanatot, hangom a rengeteg ordibálástól így is elment, jobb is, ha nem erőltetem a dolgot. Vállán pihenő kezemmel végigsimítom álla vonalát, egészen le a nyakáig majd a vállán pihentetem meg őket. Végül kibújva fogásából újra hozzá bújok, s csak ölelem hosszú percekig.






☽☾
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Regulus & Cveta ᛰ what you think

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Cveta & Regulus
» Cveta & Regulus
» Cveta & Regulus
» Regulus & Cveta - Don't touch me..
» Cveta & Regulus - Ez meg mi a fene?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-