Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Dung & Caspar EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Dung & Caspar EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Dung & Caspar EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Dung & Caspar EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Dung & Caspar EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Dung & Caspar EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Dung & Caspar EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Dung & Caspar EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Dung & Caspar EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 29 Aug. - 23:52

Let me be your taste test.



Gondolataim szinte hangosan ordítanak elmémben, ahogyan az üresen kongó, jéghideg folyosón haladok végig; prefektusi kötelességeimnek eleget téve, még egyszer ellenőrzöm, hogy az összes diák már a hálókörletében van-e, vagy esetlegesen valami csínytevésre készülnek, s ha igen, abban mindenféleképpen meg kell akadályoznom őket. Tekintetem a messzeségbe réved: elmémbe minduntalan befészkeli magát két név, akik között egyszerűen nem bírok dűlőre jutni. Fogalmam sincs, hogy milyen érzések kerítenek hatalmuk alá, ha Methode, vagy Winford neve jelenik meg lelki szemeim előtt; ha agyamban kisfilmként peregnek le az együtt töltött percek és órák, amik immár évekre nyúlnak vissza, a legjobb barátom esetében. Mielőtt azonban még tovább bonyolítanám az amúgy is hihetetlenül kusza fonalakat; megengedek magamnak egy sóhajtásnyi luxust, a mellkasom kellemesen feszül meg, s öklömmel igyekszem kidörzsölni az álmosságot szemeimből, egyelőre nem túl sok sikerrel. Mielőtt azonban sóhajgéppé avanzsálnék, elégedetten konstatálom, hogy a folyosó teljesen kihalt… volt. Egészen addig a pillanatig, míg egy hangos reccsenés félbe nem szakította nem létező gondolatmenetemet, s ettől a szívverésem is a duplájára ugrik. Ujjaim rögtön a pálca markolatára csúsznak; ha kell, bármelyik pillanatban előrántom és a legrondább átokkal találja szemben magát az illető, de jelen helyzetben azt is elképzelhetőnek tartom, hogy csupán az elmém űz velem egy kegyetlen tréfát; és természetesen az álmosság, amit le sem tudnék tagadni. Sóbálvánnyá meredve álldogálok egy pár pillanatig; még a lélegzetemet is visszatartom, annak érdekében, hogy minden lehetséges zajt és neszezést meghalljak, de semmi… az ürességtől kong a helyiség.
- Tiszta zizis vagyok… - szavaimat sokkal inkább a falakon lógó festményekhez intézem, semmint saját magamnak, arra azonban nem vagyok felkészülve, hogy erre esetlegesen választ is kaphatok. Az egyik portré ugyanis megvetően-morcosan ráncolja össze homlokát, tekintetét pedig egyetlen pontra függeszti; a hátam mögé. Mint aki rémet látott, úgy tágulnak ki pupilláim, s a filmeket is megszégyenítő lassúsággal fordulok meg, hogy magam is szembesülhessek azzal, amit a festményen szereplő alak ennyire felháborítónak tart. Hazudnék, ha azt mondanám, nem pergett le előttem az életem kisfilmje. - Komolyan nincsen jobb dolgod annál, mint az éjszaka kellős közepén másokra hozni a frászt?! Elment az eszed?
Igen, kissé ki vagyok akadva, mert hát… nem a legbátrabb Hollóhátas prefektussal van dolga a fiúnak. Talán épp ez az oka annak, hogy nem a Griffendélbe kerültem; a bátorság és az elszántság teljes hiánya. Mennyivel szívesebben lennék most a kényelmes ágyamba, egy jó kis könyv társaságában, amit egyetlen éjszaka alatt kiolvasnék. Csak úgy falnám magamba a betűket. De nem, itt kell lennem és járőröznöm kell, hogy aztán szívrohamot kapva haljak meg a varázslóvilág szégyeneként. Túlspilázom, igaz?

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Pént. 9 Szept. - 11:56

aces take your time


Az elmúlt hetek igazolták, hogy Rayne, mármint az idősebbik tényleg egy flúgos, megszállott szuka, és még büszke is rá. Sosem volt dolgom még ennyire céltudatos hajcsárral, mert hát azért első körben lekoptattam a nagyszájú kis pöcsöket, akik próbáltak okosabbak lenni nálam, de ez most más volt. Majdhogynem lehetetlen feladat, igazi kihívás, és hát egy magamfajta fickónak már ez is elég lenne, de nem tudtam elvonatkoztatni attól, hogy milyen busásan megfizet majd ezért. Az a másfél hónap, amit a kutakodásba beleöltem, majdhogynem semmiségnek tűnik. Milyen ár ez ahhoz képest, amit ez a kis szarság nyújtani tud annak, aki a nyakába veszi és megpörgeti?
Már három napja itt lógott a szekrényemben, jól elrejtve az avatatlan szemek elől egy kis bűbájjal, amitől mindenki csak egy koszos alsógatyának látja. Egy manónak sem lenne gusztusa hozzá nyúlni, nemhogy Gilnek, vagy a másik három félkegyelműnek, akikkel osztozom a szobán. Már rég oda kellett volna adnom a csajnak, és learatni a babérokat, megtömni a zsebem friss ropogós galleonokkal és mégis, valami belül nem eresztett. Sosem ragaszkodtam tárgyakhoz, szentimentális baromság és mégis, a napfelkeltére várva azon gondolkozom, hogy milyen jó lenne vele visszamenni, összeszedni bármit, amit csak el tudok adni a jelenben és senkinek sem tűnne fel, hogy valaha ottjártam. Bármi az enyém lehetne, vagyis bármit meg tudnék szerezni a kuncsaftoknak. Vagy vissza tudnám pörgetni az időt és visszatartani a muteromat, hogy lelépjen. Vagy jól orrbabaszni saját magamat, amiért ilyen szentimentális pöcs vagyok.
Olyan hirtelen lesz úrrá rajtam a féktelen düh, olyan lendülettel kapom le a szekrényből azt a rohadt láncot, hogy csaknem leszakad és már indulok is az ajtó felé, de közben rá kell jönnöm, hogy már rég feljött a nap, és ha nem vigyázok és ezzel elkapnak, akkor nekem végem. Mehetek egyenesen a Roxfortból az Azkabanba. Ez az átka, ha már rohadtul nagykorú az ember.
A nyakamba teszem azt a kis szart, és némi habozás után pördítek egyet a finom szerkezeten.
Részt vettem már több órán is a hopp-tanfolyamból, és mégis, ez még csak nem is fogható hozzá, érzem, ahogy megpördülök a tengelyem körül, nem is egyszer, egyre gyorsabban és a szoba is fokozatosan sötétedik előttem, majd világos lesz újra és emberek jelennek meg, gyorsan mozognak, mintha egy filmet néznék felgyorsítva. Aztán megint sötét lesz, aztán újra világos, és én már annyira szédülök, hogy nem bírom, be kell csuknom a szememet.
Az első dolog, amiért a megállás után nyúlok az Gil üstje. De az is lehet, hogy a sajátom, tudja a franc, ha mindkettőt Ackerley papa vette. Nála nem léteznek különbségek. Minden egyformán puccos. És egyformán gyanúsnak néz ki benne a hányásom.
Az arcom falfehér, de nem törődök vele. A többiek még csak fel sem ébredtek a hangokra, talán a jó kiadós kviddics edzés tehet róla. Úgy rohanok le a klubhelyiségbe, majd fel onnan az emeletre a tornyok irányába, mint egy félőrült és még azt sem tudom, hogy hogy fogok bejutni a Griffendél toronyba, de azt a dagadt nőszemély elég könnyű lesz levenni a lábáról. Érzem.
Csakhogy arra nem gondoltam hogy mennyire messze van, és hogy azért éjszaka is járőröz egy-két eltévedt taknyos prefektus. Nem mintha félnék tőlük, de azért úgy nézek Casparra, mintha épp egy csótány lenne, akit el kéne taposni.
- Merlinre, Bradley, te még mindig ilyen rohadtul drámai vagy? - türelmetlenül forgatom a szemeimet, és próbálom észrevétlenül a pólóm alá gyúrni az időnyerőt, mielőtt még kiütné a szemét. – Nyilván ez volt a célom, mert évek óta nincs jobb dolgom, mint a nyomodban koslatni és zaklatni – ironizálok kellőképpen. Pontosan emlékszem az utolsó napra, amikor Caspart khm.. „zaklattam” és az biztos nem tegnap volt. Bár a franc se tudja, most éppen milyen nap van. Abban sem vagyok biztos, hogy tényleg három napot mentem-e vissza, mint ahogy terveztem, vagy inkább két hónapot. Basszus, lehet, hogy Olivia még le sem adta a rendelést?
- Így van, lebuktam, szépfiú, de most hagyjál menni a dolgomra – biccentek türelmetlenül és letörlök egy izzadságcseppet a homlokamról, miközben megpróbálok eloldalazni mellette.

aces take your pity
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 18 Szept. - 15:06

Let me be your taste test.



A lelkem mélyén bíztam benne, hogy senkit nem fogok a folyosón találni; hogy a járőrözés alkalmával nem kell büntetést kiszabnom és percek múlva, megkönnyebbült mellkassal térhetek vissza a Hollóhát klubhelyiségébe, hogy belemélyedve egy kedvenc kötetbe, elnyomjon az álom. De túl egyszerű lett volna az élet, ha minden a tervek szerint alakul; ha Fletcher nem bukkan fel a sötétből és nem hozza rám a frászt kihágásával. Jól láthatóan forgatom meg szemeimet a mondandójára, vonásaim felháborodottságról árulkodnak és ajkaim már éppen szóra nyílnának, mikor ő egyetlen mozdulattal vágja ketté a beszélgetés fonalát; el akar menekülni a tett színhelyéről, el akarja mosni találkozásunk nyomát, de ami a legfontosabb, hogy meg akarja úszni a büntetést. Ezt pedig nem hagyhatom.
- Tudod, azzal kicsit sem javítasz a helyzeteden, ha ilyen gorombán szólsz hozzám. - Lassan ingatom meg fejemet, kezeimet a nadrágom zsebébe mélyesztem; tekintetem mégis a fiú ismerős alakjára mar. Nem tudok túllendülni azon a tényen, miszerint valami rosszban sántikál, s bár a Griffendélesek elkötelezett bátorsága hihetetlenül messze áll tőlem, nem szeretném, ha bajba sodorná magát; inkább mellette maradok és ha kell, józan érvekkel meggyőzöm őt arról, mekkora hülyeséget készül megtenni. (Vagy egész egyszerűen sóbálvánnyá is változtathatnám, ezzel megakadályozva, hogy tönkretegye az életét. Tényleg rohadtul drámai vagyok, még mindig…)
- Ó, nem, nem mész te sehova, Fletcher! - királylányokat is megszégyenítő módon csattanok fel; fogalmam sincs, hogy mégis miféle belső késztetés ösztönöz erre, de a következő pillanatban már csak akkor eszmélek fel, mikor ujjaimmal erőteljesen markolom el a másik felsőjét; talán már túlságosan is szoros csomóba gyűrve a puha anyagot. Könnyedén hessegetem el magamtól a gondolat morzsáit, miszerint a fiú ezerszer, ha nem milliószor erősebb nálam; elég lenne egyetlen mozdulat ahhoz, hogy kiszabaduljon “fogságomból” és elfusson, megátkozzon, megverjen; még csak ellenkezni sem bírnék. Szívem riadt rabmadárként verdes bordakosaram védelme alatt; a pillanat valahogy megfagyni látszik kettőnk között, minden annyira darabosan történik, akár egy lassított felvételben. - Majd a házvezetődnek próbáld megmagyarázni, miért is voltál a folyosón ilyenkor; ő biztosan sokkal megértőbb lesz, talán még jutalompontokat is ad.
Hangomból a szarkazmus csöpög; nem is próbálom meg elrejteni az élét, hiszen ez a feladatom, megfogni és megbüntetni azokat a diákokat, akik valamilyen úton-módon megszegik a szabályokat. A szabályok pedig különösen fontosak ahhoz, hogy az iskola megfelelően működjön; s míg ez a gondolat végigszáguld elmém légüres terében, addig halk cipőkopogás éle vegyül bele zaklatott lélegzésem szimfóniájába. A cipő, vagy cipők tulajdonosa egyre hangosabban és artikulálatlanul ejti ki a szavakat; egyre hangosabb és egyre közelebbivé válik, mintha pontosan errefelé tartana.
- … az évzáró vacsora tökéletes időpont lehetne és valljuk be, a Nagyúrnak szüksége van még több hűséges követőre, a Roxfortban pedig hemzsegnek az aranyvérű, sznob diákok. Csak egy kicsit rájuk kell ijeszteni, hogy aztán vakon kövessék az utasításokat. Jobb, ha mindenhol van szemünk és fülünk; nem szabad alábecsülni a tinédzsereket. - Nem tudom se archoz, se névhez kötni a karcos hang gazdáját, ez pedig felettébb megrémít; elmémben rögtön életre kel a piros vészjelző, ami azonnali üzeneteket küld testemnek. Tudom, hogy mozdulnom kellene; hogy mindenféleképpen el kellene tűnnünk innen, mielőtt a két rejtélyes alak befordulna a sarkon és meglátnának minket; mielőtt realizálnák, hogy beszélgetésüknek más is tanújuk volt. Nem, még nem készültem fel egy párbajra, csatára, ahogyan az életem utolsó sóhaját se akarom ma este kilehelni. Kétségbeesett pillantást vetek Dung-ra, s bármennyire is szeretném, ha elnyerné méltó büntetését a ma esti kihágásért cserébe, most csak az jár a fejemben, hogy őt sem hagyhatom magára; kutya kötelességem biztonságba helyezni a diáktársamat. Mielőtt a józan eszem felsikolthatna, vagy tudatosan realizálhatnám, mit is teszek, addigra már kézen fogom a másikat; ujjaim erőteljesen kulcsolódnak a csuklójára, ezzel is megakadályozva az esetleges elfutásának lehetőségét. Tekintetemmel buvóhely után kutatok, ám a közelben csupán egy régi, használaton kívüli szertár található, semmi más…

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Vas. 25 Szept. - 18:05

aces take your time


Az az idióta félkegyelmű. Vajon tényleg komolyan elhiszi, hogy bármit is változtat azon, hogy az utamba próbál állni? Olyan harcedzett prefektusokkal bántam már el könnyűszerrel, akikhez képest egy véreb csak szelíd, nyálcsórgató kuvasz. És akkor itt van Bradley. Akinek a felkarját könnyűszerrel átérem az ujjaimmal, és aki még a saját árnyékától is behugyozna, de ha mégsem, hát nem lenne nehéz dolgom, hogy alaposan megszorongassam. Ha érted, mire gondolok. Megvannak a módszereim, és ezek közül az erőszak csak valami tizedrendű a fontossági sorrendben, nem is vetemedek rá, csak ha nagyon muszáj.
Na persze, gondolhattam volna, hogy egyből a szokásos rinyával jön. Fogalmam sincs, hogy ez bárkinél is beválik-e, de abban már biztos vagyok, hogy nálam kibasztottul nem fog.
- Valóban, és mégis mit értesz az alatt, hogy a helyzetem? - szememben megcsillan valami kegyetlen, ugyanakkor csintalan fény, mint amikor valami ártalmatlan baromságot készülök éppen elkövetni, pedig ez most azért komolyabb az eddigi kispályás ügyeimnél. - Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy baromira nincs itt semmiféle helyzet, csak te akarsz kihozni ebből többet. A kérdés csak az, miért? - úgy teszek, mintha komolyan elgondolkoznék a dolgon, pedig erről szó sincs, nem kell túl nagy iq fighternek lenni ahhoz, hogy kiérezzem a levegőből a kétségbeesett túlbuzgóságot és a kibaszott bizonyítási vágyat. - Csak nem hiányzik a társaságom? Ha ennyire kettesben akarsz velem lenni, csak szólnod kell, tudod, hogy vevő vagyok bármire – hangom nem sejtet semmi jót, főleg, hogy még pimaszul rá is kacsintok és csak utána indulok tovább. Vagyis indulnék, de valami visszatart. Nem, nem a bűntudat szakadt rám hirtelen, csupán fizikailag képtelen vagyok mozdulni. Érzem a rántást a pólóm anyagán, és mivel rohadtul szeretem ezt a pólót és nem akarom, hogy az anyag kinyúljon, inkább megállok és kelletlenül hátrafordulok.
Méltatlandokni akartam, elküldeni a búsba meg ilyenek, de azok az őzikeszemek összezavarnak egy pillanatra. Hiába próbál erélyes lenni, határozott hangot megütni, ha a szemei arról árulkodnak, hogy legszívesebben visszabújna az édesanyjába. Legalábbis nem néznék ki belőle egyebet.
- Szóval a házvezető? És miből gondolod, hogy hagyom ezek után szaladj akármelyk házvezetőm elé? - arcomon felsejlik egy gonosz vigyor. Nem szándékozom semmit csinálni vele. Legalábbis semmit, ami fáj. Vagy inkább semmit, ami után panaszkodhatna, de ezt nem fogom feltétlenül az orrára kötni. Nem mintha lenne amúgy is rá időm.
Már azelőtt meghallom a cipők kopogását, mielőtt még Caspar felfülelné. Nagyon jól ki vannak élezve erre a csápjaim. De ez most nem arról szól, hogy fényezzem magam. Összevont szemöldökkel hallgatózok, ahogy a léptek egyre közelednek, majd hamarosan beszédhang is társul hozzájuk. Nem vagyok olyan nyugodt, mint lehetnék. Bradleyvel még csak elbántam volna, de ha erősítést kap, akkor rohadtul nincs sok esélyem.
Csak nagy későre esik le, hogy valójában miről is van szó. Nem is annyira az értelme, mint a csupasz szavak jutnak el a tudatomig. Olyan szavak ezek, amiket már hallottam. Nem is egyszer. De csak távoli sutyorgásként Roxforti falak között. Olyan dologok, amikhez kibaszottul nem akarom, hogy közöm legyen, és olyanok, amikről legszívesebben nem is vennék tudomást, de úgy néz ki, most nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust. Azon kapom magam, hogy kurvára mardos a kíváncsiság, hogy vajon kik lehetnek azok, és már azon volnék, hogy valami biztos helyet találhassak magamnak, ahonnan megleshetem őket, de a feljebbvalókank úgy néz ki, más terveik vannak velem.
Annyira meglepődök, hogy ellenkezni is elfelejtek, és hagyom, hogy a kis taknyos Bradley maga után vonszoljon. Mivel nekem sincs jobb ötletem, csak megyek utána, egy pisszenés nélkül, majd amikor a félhomályban kirazjzolódik előttem a szertár ajtaja, magasba szökik a szemöldököm.
- Most komolyan nosztalgiázgatni támadt kedved, Bradley? - szólalok meg fojtott hangon és türelmetlenül hátrapillantok, tudom, hogy már csak másodpercek kérdése, nincs idő faszságokon agyalni. Lassan, finoman nyitom ki az ajtót, de annál durvábban lököm be a hollóhátas fiút, majd én is utána megyek és becsukom magam mögött az ajtót.
Bradley olyan hangosan lélgzik, hogy egy pillanatra elhiszem, hogy ezeket a hangokat én adom ki. Hamar előkajtatom a pálcámat, és előre szegezem, egy faszom kis fénygömböt varázsolva a hegyére, hogy megtaláljam a fiú száját és a szabad kezemmel betapaszthassam.
- A faszomba! Most komolyan a lihegéseddel akarsz minket lebuktatni? - sziszegem alig hallhatóan, miközben egyenesen a szemébe nézek, és a szorításom nem enyhül, de közben már az ajtó felé hallgatózok megint. A léptek még mindig közelednek, de beszélgetést már nem hallok.
aces take your pity
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 28 Szept. - 23:01

Let me be your taste test.



Az esetek többségében tényleg nem értem, hogyan is lett belőlem prefektus; hogy mi késztette a felsőbb vezetőséget és a professzorokat arra, hogy engem válasszanak ki. Talán azért, mert mindig is a tanulás és a diákok jóléte volt a legfontosabb, valamint, igyekeztem szem előtt tartani a szabályokat és nem csintalanul áthágni őket, de az tagadhatatlan tény, hogy még egy mezei, szürke kisegér is sokkalta bátrabbnak bizonyult nálam. Most is, ebben a szekundumban; legszívesebben fülemet-farkamat behúzva iszkolnék el egy félreeső kis zugba, ahol meghúzhatom magamat a vihar elültéig; na nem a szó legszorosabb értelmében. Mert ez az egyetlen, amihez tökéletesen értek; az elfutáshoz, az elbújáshoz. S mint mindig, most sem cáfolok rá erre; a fiút magam után húzva baktatok végig a folyosón; jobb ötlet híján a szertár ütött-kopott ajtajára szegezem tekintetem; kérdése nyomán csupán futólag ingatom meg fejemet, rosszallóan forgatva szemeimet, de inkább nem is reagálok; mindketten tisztában vagyunk a közös múltunk jelentésével, amit olykor jobb is, ha nem háborgatunk fel nosztalgiázással. Mire azonban kettőt pisloghatnék, vagy egyáltalán a józan eszem követhetné az események sodrát, addigra már a sötét szertárban vagyunk; Dung pedig túlságosan is közel simul testével; szinte arcomon érzem meleg leheletét, minek következtében észre sem veszem, hogy esetlegesen szaporábban kapkodok levegőért; a szívem is úgy dörömböl bordakosaram védelme alatt, akár egy megkergült rabmadár. A fiú természetesen észreveszi; hogy a fenébe tudná figyelmen kívül hagyni kipirult arcomat és eszeveszett, kapkodó légzésemet? Még a levegő is bennreked tüdőmben, mikor megérzem kezét a számon; hatalmas, barna íriszeimmel pislogok rá, csupán fekete szempilláim alól merek kilesni és most, ebben a tizedmásodpercben még az a két alak is csupán távoli emlékképnek tűnik. Akár szemrebbenés nélkül hazudhatnék; letagadhatnám azt, ami nagyon is nyilvánvaló, de a szavak nem buknak felszínre; egyetlen értelmes mondatot sem formáznak ajkaim, helyette szaggatottan fújom ki a tüdőmben megrekedt levegőt, s akár a lassított felvételben, úgy nyúlok a fiú kezéért és húzom el azt magamtól; egyetlen pillanat töredéke csupán, míg lazán összefűzöm ujjainkat és közelebb hajolok hozzá. Mintha ez lenne a Világon a legtermészetesebb dolog, a történelem újraírja önmagát; a gyér fényben megcsillannak a másik íriszei, pupillái kérdőn tágulnak ki és ajkai talán még egy O formát is öltenek. Nem tudnám megmagyarázni a tettem mögött megbúvó szándékot, se azt, hogy mindez akaratlagos volt-e, vagy esetleg csupán szívem diktálta a következő lépésemet; ajkaim puhán, lepkeszárnysuhintás-szerűen cirógatják végig a másikét; mellkasom egy röpke pillanat erejéig megremeg, ahogyan a levegő újra bepréselődik és ott marad. Most már tényleg nem tudnám eldönteni, hogy vajon én pihegek ennyire, esetleg Dung az, vagy a közelben hallgatózik valaki? Mintha az egész külvilág megszűnne létezni; mintha az a két alak és az előbbi beszédfoszlányok semmissé lennének egyetlen másodperc leforgása alatt, de aztán a léptek egyre erősebbé válnak; immár nem tudom olyan könnyedén ignorálni mindezt.
- Én nem… szóval, nem is lihegek. - reflexszerűen húzódok el a fiútól és lépek hátrébb, de ekkor követem el életem egyik legnagyobb baklövését; kezemmel azonnal a leesni készülő tárgyak után kapok, de túlságosan is késő; az üveg hangosan csörömpölve törik szilánkokra a köveken. Rögtön számra tapasztom a kezemet, s legszívesebben elsüllyednék; a helyzetünkön az se javít sokat, hogy a cipőkopogások tulajdonosainak hangja egyetlen szekundum alatt elhallgat; a néma csöndet szinte vágni lehetne. - Basszus, basszus… észrevettek. Most meghalunk. Itt, ebben a nyomorult szertárban fogunk meghalni…
Vajon, ha arra kerülne a sor, akkor képes lennék használni bármilyen átkot? Elsősorban olyat, ami kibírhatatlan fájdalommal jár; olyat, amitől a későbbiek folyamán rémálmok gyötörnek majd és álmatlanul, nyirkosan-izzadtan hánykolódok éjjelente az ágyamban. Nem, én is tudom, hogy képtelen lennék megtenni…

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Pént. 7 Okt. - 17:04

aces take your time


Nem vagyok híve a fölösleges rinyának, pánikkeltésnek, de azt hiszem, ez most egy olyan helyzet, amikor illő és okos dolog fülünket-farkunkat behúzva a szertárban rostokolni. Abból, amit hallottam, nem diákok, ha nem diákok, akkor csak tanárok lehetnek, hacsak nem Hagrid állt be esetleg halálfalónak, amit egyébként teljes mértékben elképzelhetetlennek tartok, és én aztán tényleg rohadtul ismerem az embereket. Vegyük például Bradleyt. Pontosan láttam előre, mintha egy kibaszott filmként pörgött volna le előttem a jelenet, hogy mi fog történni akkor, ha a testünk egymásnak feszül, hogy hogy fogja magjd kapkodni a levegőt, hogy mozog majd fel le a mellkasa, és igen, azt is tudtam, hogy minderre reagálásképpen valami különös izgalom lesz urrá a testemen. A kikényszerített helyzet, ahol megint én vagyok úgymond felül, ahogy a kezem a húsos, párás ajkakra tapad, nem túl erősen, mégis elég ahhoz, hogy kiderüljön, ki diktálja a tempót. Egyetlen pislogás nélkül képes vagyok egyszerre a háttérzajokra figyelni és Caspar kipirult arcát vizsgálni egyszerre és bármennyire is szorult a helyzetünk, egy rosszindulatú, győzedelmes vigyort képtelen vagyok magamban tartani.
Meglepődök, de hagyom, hogy eltolja a kezemet, pedig nem igazán vagyok rá kíváncsi, hogy mit akar mondani. Tényleg kurvára utálom a fölösleges dumát, amikor annyi mindent lehet csinálni helyette. S ha köntörfalazásról van szó, hát Bradley nagyon tudja a dolgát. Van azonban egy-két dolog, amiben mondjuk Caspar úgymond kitűnik a többiek között, és nem a tenyérbemászó stílusról beszélünk, egész kis féreg lényéről, amitől egyszerre szeretnéd eltaposni és nekivágni a falnak, odaszorítani, nem ereszteni. Testem automatikusan reagál, ahogy olyan lehelletkönnyen ér ajka az ajkamhoz, mintha meg sem történne az egész. Minden érzékszervem egy helyre koncentálódik, érzem, hogy bizsereg a szám, olyan rohadtul forró, és olyan kikerekedett szemekkel nézhetek rá. Az az elcseszett Bradley, mintha tanult volna egy-két dolgot, de az is lehet, hogy az egész zsigerből jön, onnan mélyről, az ösztönök bugyraiból. Mire lereagálhatnám, már el is húzódik, kezem pedig autómatikusan csúszik a derekár és tartom vissza, hogy ne rebbenjen túl messzire. De mintha az ujjaim is egészen elzsibbadtak volna, vagy csak ő lett hirtelen baromira erős, úgy csusszan ki a kezeim közül, mint egy kis mezei állatka és abban a pillanatban a csörömpölés kizökkent. Olyannyira, hogy egyszerre látom, ahogy Bradley balfaszkodik, és ahogy a másik pillanatban ránktörnek a halálfalók és mi már halottak is vagyunk.
Olyan gyorsan reagál az agyam, hogy a testem alig tudja követni és ahelyett, hogy nekiéesnék Casparnak, és jól megérdemelten elgyepálnám, amiért hülyeségeket beszél össze-vissza, átkarolom a derekét. Ezúttal olyan határozottan, olyan erősen, hogy esélye se legyen kiszabadulni. A szemébe nézek, mint aki nem tűr ellentmondást. Testünk egészen egymásnak feszül, érzem a lélegzetét, az egész remegést, ami átjárja a testét. De az is lehet, hogy én remegek, mert bassza meg, én is félhetek valamitől egyszer a rohadt életben.  
- Legalább egyszer az életben hallgass már el – szavaim keményen pattognak a falon, és szállnak el valahol az éterbe a plafonon keresztül. A következő pillanatban már előkerül a kis arnyláncra fűzött szerkezet én meg egyetlen fordítás után már érzem, hogy elveszítem az irányítást nem csak Bradley teste fölött, hanem a sajátom fölött is. Szédült pörgés következik, a szertár mintha ránkborulnak, mégsem történik semmi ilyesmi. Émelyegve veszem tudomásul, hogy leálltunk. A szertár ugyanolyan sötét, fogalmam sincs, hogy működött-e, de ha eddig nem hagyott cserben, akkor most sem fog. Érzem, hogy a vérem olyan sebeen cikázik végig a testemen, érzem, hogy egészen megszédülök. Ha Caspar most nem lenne, lehet megint kidobnám a taccsot, pedig lassan már hozzászokhatnék. Mivel Bradleyt határozottan finomabb fából faragták, mint engem, persze lehetetlenség rá támaszkodni. Érzem, ahogy testét a falhoz préselve dőlök rá, esküszöm, akaratomon kívül. És fülelek. Semmi egyebet nem csinálok, még a nyakláncot sem veszem ki a nyakunból. Hallgatózok a folyósó felé, de se léptekre utaló jelet, sem beszédet nem hallok. Leplezni sem tudnám, hogy mekkora kibaszott nagy kő gördül le a mellkasomról, ahogy lehunyom a szememet és a homlokamat Bradley homlokának támasztom, és lehunyom a pilláimat.
- Te szerencsétlen fasz – csak ennyit tudok rebegni, az adenalin még ott dübörög a testemben, most úsztam meg a halált, és rohadtul jó érzés. - Ha kedved támad következőkor meghalni, csak szólj előre, én majd gondoskodok rólad – hangom uganolyan kemény, mint korábban, még mindig iszonyatosan dühös vagyok, de képtlen vagyok megütni. Leveszem a láncot a nyakunkból, mindenféle magyarázat nélkül és kinyitom a szemem, úgy meredek vádlóan a prefektusra, mintha most rögtön megakarnám ölni, vagy csókolni. Hol itt a különbség? Ajkaim iszonyatos erővel csapnak le, mintha valami természeti katasztrófa előhírnökei lennének. Ujjaim határozottan ragadják meg a csipőjét és  egy nyikkanás sem hallatszik, amikor háta nekicsapódik a falnak. Legalábbis én nem hallok egy nyikkanást sem.

aces take your pity
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 26 Okt. - 12:53

Let me be your taste test.



A legkülönfélébb halálnemek lehetséges opciói peregnek le lelki szemeim előtt; nem így akartam bevégezni, főleg nem ilyen körülmények között, de azt hiszem, erre mondják azt, hogy nincsen túl sok választási lehetőség. Erőteljesen hunyom le szemhéjaimat; látni se bírom a tetteim esetleges következményét, de egyáltalán nem az történik, amire számítok; mintha csak száznyolcvan fokos fordulatot venne az események sodra; meglepően pislogok fekete szempilláim alól a fiúra, kinek ruhája alól egy érdekes nyaklánc, s azon egy még érdekesebb homokóra-szerűség bukkan elő. Ajkaim szóra nyílnak; kérdéseket akarok feltenni, meg akarom dorgálni, hiszen a prefektus továbbra is bennem él és gyanítom, hogy ez a tárgy - legyen is ez bármi - nem legálisan tartózkodik Dung tulajdonában. Mire azonban az akarat valóságos formát ölthetne, addigra túlságosan késő; addigra a fiú erőteljesen von karjai közé, én pedig nem tudok és nem is akarok ellenállni; úgy bújok oda a mellkasához, akár egy riadt, mezei kis állatka, aki a legkisebb zajtól is képes megijedni. Azt hiszem, elmondhatjuk, hogy majdnem minden eshetőségre felkészültem, de erre nem; erre a hihetetlen forgásra és szédülésre, a hányingerkeltő bizsergésre; a gondolataim csapongva szóródnak szét elmém légüres terében; azt se tudom, hogy hirtelen mibe kapaszkodjak, hogy mit tegyek, az egyetlen biztos pontot a fiú szolgáltatja. Még akkor is erőteljesen markolom ruhájának puha anyagát, mikor a talaj mozgása alábbhagy, mert félek, ha egyetlen óvatlan mozdulatot is teszek, akkor úgy dőlök el oldalra, akár egy zsák krumpli, hangosan puffanva a földön. Megannyi kérdés fogalmazódik meg bennem, úgy ordítanak a fejemben, hogy szinte csak a hangos zúgást hallom; Dung szavai is csak egy buborékon keresztül jutnak el hozzám és őszintén, nem fogok fel belőle túl sokat. Tudni akarom, hogy mégis mi a fene történt az előbb, hogy mi volt ez a pörgés-forgás, hogy mi az a kis szerkentyű, amit oly’ gondosan őriz a ruhájának takarása alatt; mérges akarok lenni, amiért kockára tette az életemet, amiért meg se kérdezett, nem várta meg a beleegyezésemet, csak döntött a saját szakállára, mégis… a dühöm úgy párolog el az éterben, mintha soha nem is létezett volna; csupán kellemesen bizsergő végtagjaim adhatnak tanubizonyságot a történtekről és enyhén liftező gyomrom. Vissza akarok vágni valamilyen ütős beszólással; ki akarok állni magamért, hogy a másik is láthassa, nem vagyok az a nyámnyila, törékeny alak, akinek képzel engem, de amint megérzem ujjait a csípőmön és homlokát a bőrömön, egyetlen épkézláb mondat sem bukkan felszínre, csak testének melegére, valamint kellemes illatára tudok összpontosítani. Csak az jár a fejemben, hogy Istenem, mennyire jól csókol és még, még, soha ne hagyja abba…
- Egy… várj… - kissé riadtan hebegem a szavakat finom ajkaiba, teljesen elveszve és beleveszve a pillanat hevességébe; nem is realizálom a tényt, miszerint testünk minden egyes négyzetcentiméteren egymáshoz feszül, s ujjaim úgy játszadoznak a fiú tarkóján, mintha ez lenne a legbensőségesebb pillanat, amire csak életem során vártam. Akár meg is tehetném; leereszthetném a korlátaimat és átadva magam a szabad akaratnak, végre megtörténhetne, de valóban azt szeretném, ha itt és most, egy koszos-romos szertárban, a halált kijátszva, édes örömünnep érzésében lubickolva történne meg? Nem, nem lenne méltó. Se hozzám, se hozzá. - Várj egy kicsit, kérlek, mert bármennyire is szeretném, ha tovább csókolnál és ölelnél, tudom, hogy ennek nem lesz jó vége, plusz, állandóan csak az jár a fejemben, hogy mégis mi a fene volt ez az előbb?! Megígérem, hogy nem fogom elmondani egyetlen tanárnak sem, sőt, még a diákoknak se, csak avass be, mert nagyon kíváncsivá tettél. Úgy tűnt, mintha…
Nem fejezem be a mondatot, nyitva hagyom, csupán a gondolataim közé ékelődik be a folytatás, ami hasonlóan szólna; úgy tűnt, mintha te tisztában lennél azzal, kik sétálgattak a folyosón ilyen késői órában, hogy aztán ezt a szerkezetet használva elmenekülhessünk előlük, az életünket mentve, mert az biztos, hogy nem a tanévzáró ünnepség lakomájának receptjét akarták megosztani egymással. Nem akarom őt hibáztatni, nem akarok előítéletes következtetéseket levonni, de ismerem magam és azt is, hogy elsősorban mindig a rosszfiúk vonzanak magukhoz, most azonban egyelőre örülök, hogy életben maradtam; ezt mi sem bizonyítja jobban, mint a kérdő Bambi-tekintet, amivel a fiút szemlélem és a ragaszkodó ölelés, amibe minduntalan belebújok. Ha akarnék, se tudnék távol maradni tőle; nem, azok után főleg nem, ahogyan csókolt, szinte még mindig érzem a kellemes bizsergést ajkaimon.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Kedd 1 Nov. - 19:42

aces take your time


Mintha valami kibaszott időhurokba kerültem volna. A fejemben úgy örvénylenek a gondolatok, egymás elé vágva, mindenféle különösebb cél és irány nélkül, mintha valami maradandó károsodást szenvedtem volna a napi többszörös időutazás mellékhatásaként. Ha egyszer innen kijutok, a javasasszony nem nyugszik tőlem, amíg rendbe nem teszi őket, mert perpillanat nagyon is összezavarja a józan ítélőképességemet a tény, hogy egyszerre kell olyasmin gondolkoznom, hogy mi volt a halloweeni menü, amikor másodévesek voltunk, és azon, hogy mondjuk Bradley a szüzességének elvesztésének a pillanatában is ilyen kínzó bambi szemekkel mered-e majd rám, mert akkor biztos felképelem. Vagyis hát honnan szedem én egyáltalán, hogy nekem kell majd felképelnem? Nem, még csak az kéne.. Majd felképeli az, akinek kell ez a nyűg a nyakába. Bár, biztos rohadtul hálás és agybaszó feladat lenne egyszerre. Mondjuk egy olyan kihívás, amikbe egyébként szó nélkül fejest ugornék úgy általában, de a rohadt életbe, hogy már  így is túl sokat pörögtem a témán, miközben fontosabb dolgaink is vannak. Teszem azt, a smárolás egy fontosabb dolognak tűnhet, és egy végtelennek tűnő, hosszú pillanatig ezzel mélyen egyet is értek, mert valahol le kell vezetni azt az átkozott feszültséget. És mégis, miközben ajkait ostromlom és arra várok, hogy ettől majd kurvára rendben leszek, és azokkal a cingár, erőtlen ujjakkal a tarkómat birizgálja, amitől sokkal inkább felmegy a pumpám, mintsem lenyugodhatnék,végül valahol kibaszottul ott vagyok, ahonnan elindultunk. Mert igen, rohadtul felizgultam, akkor sem lennék képes ezt már leplezni, ha most fognám magam, és kisétálnék a szertárból, de helyette inkább a tudtára adom azzal, hogy a farkamat az ágyékának nyomom, mert hát ennél egyértelműbben és világosabban rohadtul nem vagyok képes kommunikálni, pláne nem tele szájjal, pláne úgy, hogy a szavak amúgy sem az erősségeim.
Csakhogy még azt nem sikerült valahogy megjegyeznem egy életre, hogy amitől én valamit kurvára akarok, az a másiknak nem biztos, hogy ugyanolyan kibaszott jó. És tulajdonképpen nem találok rá értelmes magyarázatot, hogy Bradley miért akarná ezt abbahagyni, miért akarna elhúzódni tőlem, de megteszi és Merlinre mondom, kurvára felbassza az agyam. Úgy nézek rá, mintha éppen pofoncsapott volna, de persze tudjuk, hogy ha valaki emberfia alaposan felhúz, aztán csak játssza az agyát, az bizony kellemetlenebb tud lenni, mint egy jó atyainál is.
- Úgy tűnt mintha… mi? – hátrébb húzom a fejem, befejezem, amit Bradley úgy tessék-lássék elkezdett és próbálom McGalagony nézését utánozni, de inkább csak egy átbaszott, kanos tinédzsersrác méltatlankodására hasonlít végül. Hallom amit mond, de még mindig nem jut el receptoraimig. – Mégis mi a fasz bajod van neked?
Szinte alig észrevehetően szorulnak ökölbe az ujjaim, de ahelyett, hogy jól odabasznám a fejéhez, inkább csak a falnak támaszkodok, éppen a feje fölé téve a kezem, úgy próbálom temetni a férfiasságom utolsó morzsáit. Mégis mióta lett fontosabb, hogy magyarázkodjak, mint mondjuk, hogy jól meghúzzak egy bambiszemű prefektust, akinek igazából minden rohadt sejtje azért kiabál, hogy meghúzzák, és mégis képes itt játszani az agyát.
- Mi az, hogy nem lesz jó vége, Bradley? Azért szerintem kicsit alábecsülöd a jó öreg Dungot. Hát nem bízol bennem? – talán túlságosan is nagy hangsúlyt fektetek a teátrális picsogásra, és mielőtt még számon lehetne kérni tőlem, pillanatok alatt kihúzom magam és a megszokott, kemény hangomon szólalok meg újra – Azt hittem, hogy semmi sincs jelenleg, ami nálam érdekesebb lenne, de kösz, hogy valami vásári bóvlit elém helyezel. Sokat dob az önbecsülésemen – makacsul gombolom be az inget, amíg már szorítja a nyakamat, hogy nyíltan a tudtára adjam, bármi van is nálam, eszem ágában sincs mégegyszer mutogatni. – Ha azt hiszed, hogy ezek után, még engedem, hogy bármelyik becses kincsemhez hozzányúlj, hát rohadtul tévedsz – jegyzem meg csak úgy, mintha egészen mellékes lenne a téma, és nem baszná annyira az agyam, mint ahogy teszi, de sértődöttségemnek akkor adok igazán hangot, amikor elhúzódok tőle egészen, éket verve közénk, megszakítva a srác folyamatos menedékkeresését, ami valahol azért mégis csak meghat egy pillanatig. Nem csoda, hogy össze van zavarodva, pedig jóval kevesebbet tud, mint én, és még nekem is nehezen megy összerakni a dolgokat. Csakhogy én szeretem elodázni a dolgokat, meg nem történté tenni őket, és szarni rájuk, ameddig csak lehet, de szemlátomást ez Bradleynek nagyon nem megy.
Az órámra pillantok, a mutatók is átrendeződtek a nagy kavarodásban. Fél tizenkettőt mutat, és az ajtó alatt beszűrődő  fényből arra következtetek, hogy még nappal lehet. A fordítás meg egészen pici volt.
- Na jó, merre voltál ma déli fél tizenkettőkor? – adom meg magam nagysokára, és végre ismét szólok Casparhoz árnyalatnyival enyhültebb hangon. – Csakmert jó volna, ha el tudnád kerülni azt az utat, nem volna tanácsos, ha magaddal találkoznál. Elég sok mindent kéne megmagyaráznod – vetek egy sokat sejtető pillantást magunkra. Igen, nekem is jó sokat kéne magyarázkodnom saját magamnak, például, hogy mit keresek álló farokkal egy szertárban Caspar Bradleyvel.


aces take your pity
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Dung & Caspar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Caspar & Jr.
» Theia & Caspar
» Úton hazafelé - Caspar & Catherine
» Caspar && Winnie
» Methode x Caspar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-