Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Doris && Shane - I caught you! EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Doris && Shane - I caught you! EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Doris && Shane - I caught you! EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Doris && Shane - I caught you! EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Doris && Shane - I caught you! EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Doris && Shane - I caught you! EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Doris && Shane - I caught you! EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Doris && Shane - I caught you! EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Doris && Shane - I caught you! EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Doris && Shane - I caught you!



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Pént. 25 Nov. - 12:53


Doris && Shane
Hát ma egy olyan nap van, amikor valakit meg fogok szívatni és tényleg valakit nagyon meg fogok szívatni. Előre elterveztem mindent, elrendeztem a csapdát, beszereztem hozzá mindent, ami kellhet. Van kötelem, olyan fém izé csiga és egy nagyon nehéz zsák kavicsom. Ha valaki meghúzza a damilt, amit kiegyenesítettem, akkor elengedi a zsákot és fel is rántja a levegőbe. Remélem el tudod képzelni, hogy mire gondolok, ha nem, akkor az sem baj. Talán ár egy kicsit ciki, hogy hatodévesen ilyeneket csinálok, de hát nem is izgat, nem fogom sokáig fenn tartani azt az embert, ha kedvelem, ha pedig nem.. akkor ez van. Egy bunkó mardekárossal nem fogok kedves lenni, szóval remélem nem fog erre jönni egy sem. Szóval mikor minden készen állt, akkor elbújtam egy fa tövében és vártam, hogy megérkezzen valaki és elkaphassam. Már alig várom.
Lassan tíz perce itt ülök és még nem történt semmi sem. Az egész nap unalmas volt és olyan, ennyiből leülhettem volna tanulni valami olyat, ami nekem egyáltalán nem hasznos.. Ilyen lehet például a bájitaltan is, nekem nem kell az, én nem akarok bájitalok szakértője lenni. Aztán lépteket hallok és látom, hogy valaki közeledik felém, remélem, hogy nem fogja észrevenni, hogy ott van a csapda és belesétál majd. Pár pillanattal később hallom, hogy puffan a zsák a padlón és valaki valamit ordibál, én pedig kimászok a fa tövéből és elindulok a szerencsétlen áldozatom felé. Mindenre számítottam csak erre nem.
Miért pont Shane-nek kellett erre jönnie? Miért nem tudom volna más idejönni? Sokkal jobb lenne minden, ha nem ő jött volna erre. Semmi kedvem vele beszélgetni és őt látni, olyan ronda és nyomorék feje van, sokkal inkább nézegetnék más helyette. - Miért kellett neked erre jönnöd? Miért kell itt lenned te nyomorék.. - kezdek el vele ordibálni és eszem ágába sincs leengedni, felőlem ott is megrohadhat. Sokkal jobb lenne, ha eltűnne és megszűnne létezni.

My dress
Imádok veled játszani <3
made by Leo
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Hétf. 28 Nov. - 20:25
Shane && Doris

Csupán csak egy esti séta. Mindössze ennyit szerettem volna. Sajnos úgy tűnik, hogy ez itt a Roxfortban semmiképp sem fog összejönni nyugodtan, soha, de soha. És ez a mai este is ezt igazolja. Egyedül nekivágtam a jól megszokott, utamnak, amolyan frissítő, alvás előtti séta ez. Egészségesnek sosem mondanám, hiszen mint mindig, ma is első dolgom volt a cigit a számba tenni amikor kiléptem a bejárati ajtón. Könnyedén gyújtottam azt meg, és jólesően szívtam bele a cigibe, ami átjárta testem minden porcikáját. Lassan sétáltam, és persze mindenképp figyeltem arra, hogy senki ne kerüljön az utamba vagy épp fordítva, hiszen nem lenne jó, ha a nyakamba varrnának egy büntetést.
Mégis, elég nagy büntetés nekem az, amikor hirtelen - szerencsére a cigi után, különben tuti jól összeégettem volna magam - belelépek valami furcsába, és a következő pillanatban már egy hálóban találom magam fent az egyik fa tetején. Csúnyábbnál csúnyább szavak hagyják el a számat, miközben nem is értem, hogy a fenébe került ide ez a csapda és mit akarnak egyáltalán elérni vele? Meg ki tesz ilyet ide? Aztán megláttam a választ...
- Még hogy nekem?! Én minden kicseszett este erre járok! Te mi a frászt művelsz Edwards? Mit gondoltál, majd unikornist fogsz? - Egyáltalán nem örülök neki, hogy ez történt. Egyelőre csak gondolkodom a lehetőségeimen, de úgy érzem, jobb nem megkérni őt, hogy engedjen le, mert abból csak nagyobb gáz lenne... inkább majd én kitalálok valami biztonságosabb megoldást.




Music |  Mi afene Oo | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Hétf. 28 Nov. - 22:38
Ez csak egy egyszerű estének indult, mert hát tényleg nem akartam én semmit sem tenni, semmi olyat, vagyis senkit bántani. Mindegy, szóval a lényeg az, hogy nem szánt szándékkal akarok ártani másoknak, mint a Mardekáros nyomorékok, én csak tréfálkozni akarok. Tudom, hogy nem érett viselkedés, de hát ki nem tojja le, hogy mi az és mi nem? Szerintem ez az egész tök buli lesz és szórakoztató, de lehet a másik fél, aki kicsit lógni fog, az nem fogja annyira élvezni, mint én.. Sajnos általában sosem úgy alakulnak a dolgok, ahogyan mi szeretnénk, például én nem akartam megismerni egy bizonyos srácot, de meg kellett ismernem és már lassan hat éve keseríti minden egyes napomat, szóval én most teljesen más helyzetben vagyok.. nem tudom miért tartunk még itt, lehet hogy kicsit könnyíteni akarok a bűntudatomon, de mondjuk nem csinálok semmi rosszat, semmi nagyon rosszat.
Nagyon várom már, hogy ki fog belefutni a csapdámba és végre elérkezik a pillanat, amikor aktiválódik és a szerencsétlen áldozat fennakad. Olyan büszke vagyok magamra, annyira jól sikerült, minden úgy alakult, ahogyan elterveztem, azonban a személy, aki fennakadt, na az egy nagy probléma volt.. Miért kell ennek mindig arra járnia amerre én vagyok? Mit akar a sors?! Talán egyik nap meg kéne ölnünk egymást és akkor ezeknek a vitáknak vége lenne, de hát így sosem lesz vége... Szavain csak megforgatom a szemeimet. - embernek is ronda vagy, de unikornisnak? Jézusom, hányingert keltő lennél. - mondom egy fintorral az arcomon, majd hát jó kislány létemre meglököm picit a mellkasánál fogva, hogy himbálódzón kicsit ott fenn én pedig nem is rejtem véka alá a nevetést.. - Ha rajtam múlik, akkor itt rohadsz meg Zabini! - mondom neki gúnyosan és nagyon is élvezem a helyzetet.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Csüt. 1 Dec. - 10:59
Shane && Doris

Nem gondoltam, hogy a mai estém így fog majd végződni. Sőt, őszintén erre alapból sosem gondoltam volna. Hiszen hogy is mondjam... talán még egy elsőévestől kitelik, hogy ilyen hülye kis gyerekes csínyt végezzen el, full mugli eszközökkel, de nem hittem, hogy egy hatodéves lánynak ez lesz majd az elfoglaltsága. Hát ez gáz... ez nagyon gáz. Mégis, mikor konstatálom, hogy szerencsére nem vagyok olyan túl magasan, mint amire számítottam, fellélegezhetek. Ha a háló nem varázslattal ellátott, akkor viszont könnyen ki tudok szabadulni belőle. Nem hinném, hogy Edwardsnak ilyen egyszerű dolgok eszébe jutottak volna.
- Hm, nem azt mondtam, hogy hasonlíts egy unikornishoz, te észlény. - Forgatom meg szemeimet és a kezemmel egy kicsit megtámasztom a homlokomat, nem is értem, hogy lehet egy ilyen egyszerű dolgot ennyire eltájolni. Mit is vártam? Őszintén! A himbálózás kezdetén csak egyik kezemmel megfogom a hálót, tekintetem pedig le sem veszem a lányról.
- Nem tudom mit gondoltál, hogy majd nem fogok tudni innen kiszabadulni vagy mi? Ezek után ne is gondold, hogy valaha is komolyan vegyelek! - Fintorodom el ismét, közben azért agyalok ezerre, de viszont azt kívánom, bárcsak ne erre jöttem volna, hanem egy másik irányba ma kivételesen. Pont nincs kedvem ehhez a hülyéhez.



Music |  Mi a fene Oo | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Csüt. 1 Dec. - 22:34
Egyszer az életben átélhetném azt, hogy nem fogok találkozni vele, hogy nem kell a nyomorék fejét bámulnom és minden rendben lesz akkor.. De ez a nap sosem fog elérkezni, mert a sors sem akarja azt, hogy mi ne kerülhessük el egymást. Nem értem, hogy ez miért jár mindig arra, amerre én, de hát már nem is tudok mit tenni, már elkaptam és ő lett a foglyom vagy valami ilyesmi. Elkéne engednem, mert nem akarom a hülye fejét nézegetni, azonban annyit vesződtem ezzel az egésszel és annyira jól sikerült, hogy nincs szívem elengedni őt. De hát ismerjük Zabinit, ilyen helyzetekben sem tudj befogni a pofáját, nem tudja, hogy mikor nem kéne megszólalnia. Annyira jó lenne, ha egy életre megnémulna, ha nem tudna egy szót sem kimondani többet azon a ronda pofáján.. Annyira behúznék neki, de tényleg annyira, hogy szavakba nem lehet önteni.
- Nem is lehet.. az ér valamit, de te még egy kupac szart sem érsz. - mondom neki miközben megforgatom a szemeimet és tudom, hogy ebben is igazam van, mert hát annyit sem ér. Ő semennyit sem ér, mert egy velejéig romlott ember, akinek senkije sincs, aki semmit sem ér és.. sose lesz semmije, csak a nagy pofája és a magány, amit magának okozott. Sose lesz senkije, csak a sok kurva, meg a ribancok hada lesz körülötte, akiknek csak a szex kell és a hírnév, amit vele szerezhetnek, de hát ez nem tartozik rám.
- Olyan sokat pofázol feleslegesen. - sóhajtok és mielőtt lejuttatná magát én vágom el a kötelet, ami fenn tartja és így hamarosan a földön puffan, nagyon reménykedem benne, hogy valami baja esett és nincs jól, mert megérdemli, hogy szarul legyen. Utálom a nyomorék hülye fejét és.. nem, nem mondok semmit. - Lám, isten büntetése, hogy az égből pottyantál. - mondom gúnyosan neki, majd reménykedem benne, hogy hisztizni fog és lelépni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Vas. 4 Dec. - 16:05
Shane && Doris

Csupán csak a szememet forgatom. Minden gond nélkül és hát tovább lógok ott fent, mert nem minta olyan nagy választásom lenne. Csak egyelőre még semmi értelmes nem jut eszembe, hogy változtassak ezen.
- Ha-ha- ha. Nagyon vicces vagy, de tényleg. - Fintorodom el a kijelentésére, és mintha őszintén meghatna, egyszerűen csak lebiggyesztem az ajkamat... de hamarosan inkább elvigyorodom. Gúnyosan. Pimaszul. Csak hogy idegesítsem őt. Aztán mégis hamarabb kapcsol, levágja azt az árkozott kötelet, és én pedig a földre esem. Szerencsére nem túl magasról, így valószínűleg nem lesz semmi nagyobb bajom.
- Nem vagy normális! -  Szólalok meg unottan, a fejemet rázva és közben megpróbálom lehámozni magamról azt az átkozott hálót, és kibújni belőle. Lehetőleg ne is lássam többet. Miután végre sikerült felállnom és konstatálni, hogy rendben vagyok, ismét ránézek.
- Ez a te hibád. Remélem több ilyen szart nem állítottál fel, mert ha még egybe belesétálok, esküszöm... - Nem fejezem be, inkább csak arrébb lépek, miközben jól körül is nézek, hátha látok még ilyen csapdát.  Azt hiszem őszintén kitelik ebből a csajból, hogy ne csak egyet csináljon. Nem bízom én a haszontalan kreativitásában.



Music |  Mi a fene Oo | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Hétf. 5 Dec. - 9:33
Talán tényleg elkövettem valamit, ami miatt a sors engem büntet, talán Shane az én büntetésem. Próbáltam elkerülni, próbáltam levegőnek nézni, de semmi sem használ ellene, olyan mint egy betegség, amire nincs gyógyszer. Na mondjunk nem mintha nem lehetne kiírtani, de hát az nagyon nem legális.. Szerencsére a csapda sikeres volt és nem nagyon tud csinálni semmit sem csinálni ellene.
- Tudom, nekem van humorom, neked nincs.. - mondom neki ugyanolyan gúnyos mosollyal az arcomon, amilyen az övén volt nem rég. Szerintem teljes mértékben megérdemelte azt, amit kapott, sőt. Jól is tettem, hogy elvágtam a tartó kötelet és leesett a földre, na nem mondom, hogy ettől nyomott lesz, mert alapból egy nyomott nyomorék. Meg hát az arcán is csak szépíteni lehet. De nem is esett magasról, szóval feleslegesen hisztizik vagy feleslegesen kezd el hisztizni.
- Nem értem miért mondod, pontosan a szinteden vagy... Vagyis te ennél mélyebbre is tudsz süllyedni. - mondom neki gúnyosan, mert valóban igaz, hogy ő még ennél is tud mélyebbre süllyedni, mardekáros. Mindig másokon tölti ki a haragját és ő sosem lehet hibás, én vagyok a nem normális és buta ember, ő meg.. Inkább nem is gondolok semmire, egy igazi nyomorék, aki semmire sem képes, csak nézem hogyan szerencsétlenkedik.
Először csak nézem őt, majd lassan és biztosan gonosz és ravasz mosolyra húzom az ajkaimat. - Sose lehet tudni, de sok sikert kijutni innen. - igazán nem kell tudnia, hogy nincs több éljen csak abban a tudatban, hogy van még csapda. Élvezem a helyzetet, talán nem soká vissza vesz az arcából, talán megbánja azt, amit tett eddig, bár ő.. Semmire sem képes, erre sem. - De kezdj gondolkodni hogyan jutsz ki a többiből, már nem lesz ki levágjon. - Sosem hittem volna, hogy egyszer majd rákacsintok, de most megtörtént, bár ez is inkább a gúny kifejező eszköze.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Hétf. 5 Dec. - 13:23
Shane && Doris

- Aha, gyerekes, nem boszorkányhoz méltó... - Ütöm tovább a vasat, ameddig még meleg, pedig lehet, hogy jobban jártam volna, ha hagyom hogy kihűljön és csak egyszerűen továbbállok. Persze ez nem az én stílusom. Inkább csak felpiszkálom a kedélyeket, mint mindig... nem hagyhatom, hogy Dorisé legyen az utolsó szó. Az enyém lesz, már azért is. Egyszerűen csak leporolom magam, nem látom értelmét ehhez varázslatot használni, még jó, hogy nem egy esős éjszaka után jöttünk ide ki, mert biztos csupa sár lettem volna. Na azt nem hagytam volna szó nélkül, tuti.
- Ja, persze, te már csak tudod. -  Fintorodom el és forgatom meg a szemeimet. Nem tudom, miért gondolnak annyi rosszat a mardekárosokról, ez mindig is meg fog így maradni, szerintem örök életünkre ránk ragasztották ezt a cetlit. De mindegy is, inkább csak megvonom a vállamat, majd felegyenesedek és gyanús tekintetemmel illetem Dorist, aki persze ködösít és kételyek között hagy. Egyelőre innen nem tudom megállapítani, hogy felállított e más csapdákat vagy valami, de egyenesen a szemébe nézek, összeráncolt homlokkal, gyanakodva.
- Tudod hogy kell kamuzni mi? Amúgy meg azt hiszed, nem lennék képes leszedni magam valami varázslattal? Ez nem a mugli világ, drágám.



Music |  Mi a fene Oo | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Hétf. 5 Dec. - 17:14
Szavai már meg sem lepnek és nem is foglalkozom velük, annyira, de annyira hidegen hagy, hogy azt már büntetni kéne.. na jó, nem hagynak hidegen a szavai, egyáltalán nem. Nem is akarok róla tudomást venni, de nem megy, mert egyszerűen nem tudom elkerülni. Bármit teszek ő mindig elém kerül. - Furcsa, vagyis nem a gyerekes része, hanem az, hogy nem boszorkányhoz illő... szerintem tök nőies vagy legtöbbször, engem megszégyenítve tudsz hisztizni. - mondom neki gúnyolva és cinikusan és nem is akarom azt, hogy itt maradjon, mert semmi kedvem nincs hozzá, annyira elegem van már ebből a gyerekből. Esküszöm semmilyen emléket nem akarok megtartani, ami vele kapcsolatos. Olyan szinten elegem van már belőle, hogy azt ki sem tudom fejezni. Azonban tényleg elfelejteném, ha lehetne, de hát ezt a gyereket nem lehet, kezdem azt hinni, hogy követ.
Sóhajtok egy nagyot és gondolkodom azon, hogy mit mondjak.. na jó, nem azon gondolkodom, hogy mit mondjak, ez inkább amolyan hatásszünet. Veszek egy lélegzetet. - Én tudom is, ismerem milyen alávaló söpredék vagy. - mondom neki mindezt kedvesen mosolyogva és ártatlanul pislogva. Alig várom, hogy valaki egyszer megverje vagy megleckéztesse ezt a nyomorékot, annyira, de annyira jó lenne, hogy azt el sem tudom mondani. Szóval gondolkodom és gondolkodom, de hát közben folyik a beszélgetés és haladunk tovább, mert miért is ne alapon elkezd sértegetni, mindig ezt teszi, szerintem ő csak így tud védekezni és így próbálja meg kompenzálni azt, hogy egy gyenge szar, aki semmire sem képes az életben.. Mert én így gondolom.
Miért is ne azzal jön, amivel minden mardekáros? Miért egyből a származásra és az ilyenekre vannak kiéleződve? Annyira szánalmas és annyira nem is tudom.. - Értem.. tényleg nem vagy mint egy kibaszott mardekáros és azt hiszed, te más vagy? Te is egyből származással jössz. - füstölgök és úgy érzem, hogy jobb lesz, ha most azonnal elhúzza a belét innen, mert ha nem teszi, akkor én fogom kitaposni belőle..
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Szer. 7 Dec. - 12:54
Shane && Doris


- Nem hisztizek, csak a tényeket közlöm. - Jelentem ki határozottan, miközben megpróbálom nem felvenni a hülye kis beszólásait, hiszen tudom, hogy semmi értelme sincs hogy ilyen badarságokon felkapjam a vizet. A sors pedig mindig azt akarja, hogy összefussunk és hogy aztán egymásba kössünk. Szerintem nem is volt még olyan találkozásunk, ami ne így végződött volna. Erre lettünk teremtve vagy a fene se tudja... nem hinném, hogy ez valaha is meg fog változni bármilyen irányba is. Ahhoz túl önfejűek vagyunk mindketten. Pedig hányszor próbáltam már, hogy csak úgy elsétálok mellette...! Ez lehetetlenség. Elnevetem magam.
- Aha, persze, ismersz! - Még rövid ideig húzom a kacagást, majd elhallgatok hirtelen és ismét komollyá válik tekintetem. Főként, mert teljesen kicsavarja a mondandómat. Mint mindig...
- Milyen származással? Miről beszélsz?! Én csak azt mondtam, hogy nem vagyok annyira tehetetlen, mint egy mugli. Neked meg rögtön ki kell fordítanod mindent. Pedig ezt még tényleg nem is lehetett volna másként értelmezni! -  Forgattam meg a szemeimet, miközben lassan pár lépést odébb is léptem, amivel jelzem, hogy talán lassan itt is fogom őt hagyni inkább. Minden gond nélkül.
- Értelmetlen vagy... - Jegyzem még meg utólag, és rázom meg a fejemet is mellé. Sosem fogom megérteni... de már nem is akarom.



Music |  Mi a fene Oo | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Szer. 7 Dec. - 17:19


Doris && Shane
Szavain csak megforgatom a szemeit és nem is akarnék neki semmi sem mondani, de hát nem tudok megállni, nekem vissza kell beszélnem. Sokat gondolkodtam már azon, hogy miért állok le vele beszélgetni, azonban erre még magam sem jöttem rá.. van benne valami, ami mindig arra késztet, hogy szóljak be neki vagy vesszek össze vele. Szerintem eddig még egyszer sem volt olyan, hogy ne szóltam volna be neki.. - Minden hisztis ezt mondaná.. Sose értettem, hogy miért tagadod, hogy hisztis vagy. - most így utólag belegondolva ő egy egész hisztis fiú, olyan rimánkodó és álszent, mint némelyik lány a  házában.. Talán mióta lefekszik Dakotával kezdenek ráragadni a dolgok, talán ő is Dakotává változik? Az biztos, hogy majd rengeteg fiú akar vele lefeküdni és abban is biztos vagyok, hogy ha Dakota2.0 lenne, akkor mindenkivel lefekszik, mert ő testmozgás alatt a szexet érti.. vajon hány tanárral volt dolga?
Kacagásán csak kérdőn felvonom a szemöldökömet és úgy nézek rá.. - Remélem tisztában vagy azzal, hogy magadon röhögsz. - mondom neki, bár hát róla beszélünk, ki tudja, hogy mivel is van valójában tisztában. Na ez is elgondolkodtató, vajon tudja, hogy mennyire irritáló és elviselhetetlen nyomorék ő? Mert szerintem ilyeneken nem nagyon szokott gondolkodni, azonban nem ártana, hisz jobb lenne, ha néha kicsit magába nézne és megértené, hogy miért is utálom annyira, mint amennyire most is teszem.. Annyira jó lenne, ha vele kapcsolatban mindent ki lehetne törölni, ha mi sose ismertük volna meg egymást..
- Tudod mit? Inkább nem is érdekel, hogy mire gondoltál vagy céloztál.. de ne várd, hogy ne a bántást lássam a szavaidban! Egy rohadt nagy fasz vagy! - mondom neki hangosan és remélem, hogy fel fog minden egyes szavat, amit csak kiejtek a számon, mert ő tényleg egy baromi nagy faszfej és őt majd halála után múzeumba viszik majd és mindenkinek mutogatják, hogy milyen egy született gyökér. Még hogy én vagyok értelmetlen.. - Bagoly mondja verébnek, kettőnk közül te értelmetlenebb vagy. - mondom neki, majd keresztbe rakom mellem alatt a kezemet és úgy nézek rá.. Kár volt olyan alacsonyra csinálni a csapdát. - Pedig reménykedtem benne, hogy ez az esés, majd helyre rakja az agyad.. vagyis a káposztát.- sóhajtok egyet, ez a gyerek menthetetlen.

My dress
Imádok veled játszani <3
made by Leo
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Vas. 11 Dec. - 11:23
Shane && Doris


Szavai hallatán inkább csak megforgatom a szememet, legyintek egyet és hagyom a fenébe. Nem akarok ilyesmiről beszélni, ez annyira gyerekes és nem módi... hogy egyszerűen csak nincs értelme tovább húzni a témát.
- Nem magamon... rajtad. Hogy ennyire kis naiv vagy. - A nevetés csak vigyorrá változik és azt most egy kisebb ideig le sem vakarom az arcomról. Nem tudom mit gondolhat ilyenkor. Jó lenne legilimentornak lenni, nem is értem, miért nem tanultam ki azt? Vagy talán Waldent kellene mindig magammal cipelnem, de az már elég durva lenne... végül is csak összeráncolom a homlokomat, hiszen a szája persze túl nagy és nem hagyja el ezeket a csúnya szavakat sem, amit nem igazán kedvelek benne.Egy nő hogy beszélhet ennyire trágárul? Elfintorodom.
- Hát jó, ha ez a véleményed... - Mondom egészen nyugodt hangnemben, amolyan 'leszarom' arckifejezéssel és tudom, hogy ezzel csak még jobban is fel tudom majd dühíteni őt. Legyen csak ő ideges, én majd most nyugodtabb leszek. - Én? Nem hinném... nézhetnél egy kicsit magadba, biztos előbb utóbb meglátnád a hibákat. - Még hogy én vagyok az értetlen. Egyszerűen csak ez nem lehet. Nem azért, mert akkora nagy egóm van, hanem csak úgy, mert tudom milyen vagyok és mik az eszméim és ezeket tudom, hogy jól viszem véghez. Tudom...
- Lehet, hogy akkor magasabbra kellett volna csinálnod azt a bugyuta csapdát. Bár mondjuk inkább téged kellene helyretenni, ha már ilyen ötleteid vannak. De azt hiszem már menthetetlen vagy... - Sértegetem, finoman és nem izgatva, hogy mit fog majd mondani rá. Már nem veszem fel a hülye vagdalózását, egyszerűen nem látom értelmét.



Music |  Mi a fene Oo | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Vas. 11 Dec. - 13:20


Doris && Shane
Annyira fel tudnám képelni, amikor elkezdi megforgatni a szemeit, de tényleg.. remélem egy bekancsalodik és egy életre úgy fog maradni. Remélem egyszer tényleg kancsal lesz és nem fog senkinek sem kelleni, bár most sem értem, hogy mit esznek rajta, mert Walden ezerszer jobb pasi. Na de hát ő sem az esetem, mert amolyan legjobb barátféle, bár magam sem értem, hogy miért engedtem magamhoz közel.. Arról nem is beszélve, hogy mennyire irritáló az, hogy tud olvasni a fejemben. Még szerencse, hogy ez az istenszégyene nem tud. - Sose értettem, hogy miért nem ölt meg még valaki.. ami késik, nem múlik. - Akkora nyomorék, de tényleg baromi nagy nyomorék és teljes mértékben irritál az egész lénye. Már rég meg kellett volna vernie valakinek, akkor talán tudná, hogy hol a helye a világban, mert jelenleg nagyon sok mindent képzel magáról. Valakinek le kéne törnie a szavát, de nem hiszem, hogy nekem kéne annak az embernek lennem, Cheya pl jól csinálja.. Állítólag párszor mondott már nemet neki.. utálom a csajt, de ez kicsit szimpatikusabbá teszi.
Mintha más véleménnyel kellene lennem róla. - Hát ez a véleményem.. - Ha van olyan ember, akit én utálok, az egyértelműen ő.. Tényleg minden egyes porcikámmal utálom a lényét. Miért kellett nekem megismernem? Miért kellett nekem vele akkor szóba állnom a kabinban? Ha nem kezdek el vele beszélgetni, akkor talán most minden más lenne, minden annyira jobb lenne. - Talán hihetetlen lesz, de tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok tökéletes.. azonban te teljes mértékben selejtes vagy Zabini.. Szegény szüleid, gyereket vártak és erre jöttél te.. - húzom el a számat és fintorgok. Tényleg sajnálom őket, hogy őt kapták, én sem lennék büszke egy ilyen fiúra, egy ilyen retardált és semmirekellőre.. Talán unikornisok után kéne lapátolnia a szart, akkor tudná, hogy milyen élet lenne neki való. Vajon Vesta hogyan tudja elviselni? Mert nekem nem kamuznak, hogy ők nincsenek jóban, látszik rajtuk, hogy szeretik egymást, hisz a vér nem válik vízzé.
Azonnal előkapom a pálcát, magamat is meglepve, hogy milyen gyors vagyok. - Pofix! - küldöm rá rögtön a varázslatot, majd teszek egy lépést közelebb. Nem ennyivel még nincs vége, még nem elég.. - Locomotor! - majd nézem, ahogyan szépen a lábánál fogva felemelkedik a levegőbe és nagyon, de nagyon csúnyán nézek rá. Nem tudom, hogy mit képzel magáról, hogy mit hisz, de nekem nagyon tetszik az, hogy beképzelt és folyton visszapofázik nekem. - Na idefigyelj Shane Zabini! Nem tudom, hogy mit képzelsz magadról vagy mit hiszel, de jó lenne, ha takarékra állítanád magadat. - mondom neki mérgesen szinte már kiabálva.

My dress
Imádok veled játszani <3
made by Leo
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Szer. 14 Dec. - 13:45
Shane && Doris


- Kedves, hogy a halálomat akarod ennyire. - Magyarázom egy apró mosollyal az ajkam szélén. Azért szerintem ezt ő sem gondolja komolyan. Hiszen ugyan már, biztosan nem lenne teljes az élete nélkülem. Nélkülem... Shane Zabini nélkül. Hisz majdnem minden nap megkeserítjük egymás életét. Egyszerűen én unnám magam, ha ő nem lenne, ebben biztos vagyok. Nincs is más, akivel ennyire, ennyi ideje ilyen a kapcsolatom.
Kicsit kezd eldurvulni a társalgás, ma úgy tűnik, egyikünk sincs valami túl jó passzban. Amikor viszont a szüleimre terelődik a szó és sértegetően szól hozzám, egyszerűen csak fenyegetően közelebb lépek: persze semmit sem terveztem tenni. Nem bántanám, legalábbis önszántamból, tiszta fejjel nem.
- Selejtes? Hát, azt azért nem mondanám. De azért jó, hogy ennyire faszán tisztába vagy a családommal, nem szeretnél te inkább velük élni? Lehet, túl se élnél egy napot sem... - Válaszolom fintorogva, és jó mélyet sóhajtok mellé. Szinte azon nyomban tovább is indulnék, de hirtelen érzem magamon a két varázslat hatását, amire abszolút nem tudtam felkészülni. Kellemetlen, fejjel lefelé, Doris Edwards csapdájába esve, ismét. Mivel a nyelvemet nem tudom használni jelenleg, csak dünnyögök valamit vissza felé, viszont láthatóan egyre vörösödik a fejem. Talán jobb lenne, ha eltűnne innen, mielőtt még le találom szedni magam; vagy hatástalanodik a varázslat. Nem biztos, hogy jó vége lenne.



Music |  Mi a fene Oo | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Szer. 14 Dec. - 19:43


Doris && Shane
Hm.. - Én ezt egy szóval sem mondtam.. - igaz talán céloztam rá, de azért nem kívánom a halálát, nem akarom, hogy valaki meghaljon, elég volt, hogy tavaly meghalt Grace.. Azt nem tudom, hogy ő mennyire hiányozna nekem, abban azonban biztos vagyok, hogy egy percig sem sírnék érte. Semmit sem tett, amivel kiérdemelte volna azt, hogy hiányozzon, egész eddig csak hat éven át keserítette az életemet és megelégeltem. Egyszer, de csak egyszer lenne jó fej és rendes, de ő erre képtelen és tudom, hogy ilyen sosem fog megtörténni, kutyából nem lesz szalonna. Nem is kéne vele beszélnem, csak itt kéne hagynom, csak egyszerűen el kellene sétálnom és nem foglalkoznom vele, de nekem az nem megy.. sose ment és nem is fog.
Hozzánk hűen megint kezd kicsit eldurvulni a helyzet és máris ordibálunk vagyis valami olyasmit csinálunk. Igaza van, semmit sem tudok a családjáról, azonban azzal tisztában vagyok, hogy ők sem rajonganak érte.. nem is értem miért, hisz ő annyira tökéletes és jó gyerek.. na el ne hidd! Inkább nem akarom elmondani nektek, hogy ő milyen, mert az nem lenne egy szép fogalmazás. - Most sajnáljalak? És kit érdekel.. neked csak jó lenne, ha nem élnék. - forgatom meg a szemeimet, meg hát.. nem értem, hogy miért van ennyire kiakadva, még nem is mondtam neki semmi olyat sem. Nem telik el sok idő, hogy annyira felhúzzon, hogy kicsesszen magával, mert hát engem nem szabad felidegesíteni, főleg nem neki.
Olyan megszokott volt már számomra ez a két varázslat és nem is tudom, de annyira megérdemelte, most már tényleg a tököm ki van ezzel a gyerekkel. Tudom mi kell ahhoz, hogy lezuhanjon megint és kicsit nagyobbat essen, mint az előbb.. Így tehát feldobom a levegőbe a pálcát ő pedig szépen kezd megint zuhanni a szintjére. Csak csúnyán nézem és tudom, hogy nagyon, de nagyon ráfogok cseszni. - Gyere, üss meg nyugodtan vagy kínozz.. DE egy percig sem bántam meg azt, amit tettem. - felelem neki egy vállrándítás közepette, majd megfordulok és elindulok visszafelé, mert nem hiszem, hogy lenne még itt dolgom. Meglepne, ha utánam jönne, de nem hiszem, hogy jönni fog.. Szerintem a büszkesége nem engedné meg, de hát ki tudja, Shaneről beszélünk.

My dress
Imádok veled játszani <3
made by Leo
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Csüt. 15 Dec. - 11:34
Shane && Doris


- Nem úgy tűnt. - Vontam fel szemöldökömet, miközben kérdőn néztem rá egy ideig, de inkább úgy döntöttem, elfordulok. Őszintén nem tudom hová tenni már a kapcsolatunkat, nem tudom, mi lenne ha éppen egymás életét kellene megmentenünk... biztos, hogy akkor félretenném az aggályaimat és nem lennék ennyire kegyetlen. Nem tudom, hogy fordított esetben ez hogy működne.
Végül is nem válaszolok már neki vissza. Inkább csak egyszerűen lelépnék és hagynám ezt az egész témát a fenébe. Nincs kedvem a családomat belevonni, sőt, gondolni sincs kedvem rájuk; kivéve persze Vestára. Ő más eset. Ő az egyetlen, akiért bármit megtennék a családomból. Az egyetlen egy.
A vörös fejem abszolút nem kifejező arra amit most legbelül érzek Doris iránt. Az pedig csak hab a tortán, hogy lezuhanok. Végül is örülnöm kellene, hogy már nem fejjel lefelé lógok, de őszintén: Nem tudom, miért kellett egyáltalán ezt a varázslatot használnia. Dühös tekintetem azt hiszem mindent elárul, főleg, amikor megpróbálok felkelni a zuhanás után (a második zuhanás, pff) és most már érzem, hogy itt ott kicsit megütöttem magam. Nagy nehezen minden visszaáll a rendes kerékvágásba, a lány kijelentése, pedig teljesen értelmetlen számomra, főként, mert azonnal fogja magát és lelép, én pedig egyszerűen csak utána ordítok. Nincs az az isten, hogy folytassam ezt a mait.
- Cseszd meg, Doris Edwards!



Music |  Köszöntem <3 | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Doris && Shane - I caught you!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Shane & Doris
» Shane & Doris
» Shane && Doris
» Shane & Doris
» Doris & Shane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-