Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Aalera & Andromeda EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Aalera & Andromeda EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Aalera & Andromeda EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Aalera & Andromeda EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Aalera & Andromeda EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Aalera & Andromeda EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Aalera & Andromeda EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Aalera & Andromeda EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Aalera & Andromeda EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

»
» Vas. 22 Jan. - 20:00
- Nem köszönöm. Nem érdekel - mondom határozottan, államat kicsit megemelve, az ismeretlennek pont a szeme közé nézve, és azt hiszem, ez igazán elég is lehetne. Ha az ember kellően határozottan, és kellően távolságtartóan nemet mond, akkor arra a reakció, ha nem is meggyőződésből, de valami természetes reflexből az, hogy elfogadjuk a "nem"-et, és továbbállunk. Nem mintha ne tudnám, hogy erre voltaképpen sosincs igazi garancia, de attól tartok, némileg megszoktam, hogy ha valakinek nemet mondok, annak nem igazán van utána elég vastag bőr a képén ahhoz, hogy továbbra is presszionáljon. Mi több. Amikor egyértelműen ki szeretném kerülni az ismeretlen férfit, aki - talán Merlin se tudja pontosan milyen, de  - egyértelműen gyanús tojásokat akarna eladni nekem, nem igazán számítok arra, hogy ő nem fog egyszerűen az utamra engedni. Épp ezért egészen meghökkent arcot vághatok, amikor a férfi egy jól irányzott lépéssel elvágja az utamat, még tesz is egy lépést felém, én pedig automatikusan megtorpanok, majd teszek fél lépést hátra. Mégis mit nem sikerült megértenie...?

Kellemetlenül ráncolom az orrom, a kabátom zsebében ökölbe szorítja ujjaimat a lanyha feszültség, ami végigszalad a hátamon. Talán egyszerűen pálcát kéne ragadnom, és sóbálvány átokkal sújtanom, majd kecsesen átugornom a hóban fekvő alakján, és a lehető legsietősebben folytatni az utamat a kastélyig. Mégsem vetemedek ilyesmire - a nővéremmel ellentétben mindig is irtóztam a problémák efféle drasztikus megoldásától, és általában hiszem, hogy van más leleményes módja is annak, hogy szorult helyzetemből kikerüljek, és ne is kelljen megátkoznom senkit. Azonban több, mint kellemetlen érzés fog el attól, ahogy ez az ember méreget, és ahogy újabb lépést tesz felém, ismét gyors hátrálásra késztetve - Ugyan, kedvesem, ilyen ajánlatot nem kap akárhol...! Nézze csak. Igazi ritkaság. Csak hat galleon...!

Megrázom a fejem, értetlenül meredek rá, ezúttal balra lépek, hogy onnan kerüljem ki a kellemetlen alakot, de mint valami rosszul megkomponált tánc, követi az irányváltoztatásomat, és megint csak szembe találom magam vele. Ez már mégis csak nevetséges...! - Megtenné, hogy utamra enged?!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aalera Averay

Aalera Averay

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 16 Márc. - 13:10
Nem is tudom miért húz vissza a szívem Roxmortsba. Talán a szárnyasvadkan, vagy a mézesfalás?! Elagyalhatnék rajta ítélet ideig, de nincs sok kedvem hozzá. Ugyanakkor a két említett helyen ma megfordulok, a vadkanban kétszer is. Szőke fürtjeimet már messziről ki lehet szúrni, vállat vonva lépek ki végül az utcára, a Mézesfalásban vett nyalókát ajkaim közé helyezem és lassú léptekkel indulok tova az utcákon, míg figyelmem fel nem kelti egy halk ám de annál határozottabb szóváltás. Ó! Jaques új áldozatok után kutat. Csendben nézem a kis keringőjüket, mire eljut a tudatomig, hogy ki a kis csaj. Andromeda! A mardekárból, évekkel alattam járt, és talán utált is, mondjuk mint a legtöbb csaj a suliban. Shit! Végül rászánom magam, a sokadik ide-oda totyorgás után erőteljes tűsarkas lépteimnek hallatszik visszhangja.
-Jaques! Le kéne szokni az iskolás korú lányokról!-töröm meg a beállt csendet, majd félig védekezőn közéjük lépek.
-Szia Andromeda. Mit szeretne rád sózni ez a perverz állat?-pillantok hátra a vállam felett, majd rákacsintok a lányra, remélem az iskolai rivalizálás már nincs a színen, mert akkor feleslegesen jöttem ide.
-Uram! Mi most távozunk a kisasszonnyal, próbálkozzon a Abszol Úton a Zsebpiszokközben a sötét varázslóknál!-közlöm erélyesen, miközben Miss Black-nek jelzek, hogy induljon, szorosan követem, majd ahogy tömegbe érünk, lazán megfogom a karját és magam felé fordítom.
-Nem esett bajod?-kérdezek rá végül és felmérem a lányt, reményeim szerint ijedségen kívül semmi más nyoma nincs az incidensnek. A Miniszter igazán ügyelhetne arra, hogy kik zaklatják a diákokat. Így még akár züllésbe is lehet őket idő előtt taszítani. Csendben várom a lány válaszát, miközben egy pad felé kísérem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

»
» Hétf. 20 Márc. - 20:35
A felmentő sereg nem várt formában érkezik. Noha nem is vártam felmentősereget, és az igazság fontos része, hogy leheletnyit megalázónak érzem, amiért egyáltalán szükségem van felmentőseregre. Nem ostobának születtem azonban, pontosan tudom, hogy egyedül valószínűleg nem lenne ennyi vér a pucámban, hogy így beszéljek egy idegennel, mint ahogy azt a felbukkanó Aalera teszi. Aprót sóhajtok. Nem a megkönnyebbülés sóhaja ez, csak egyfajta belenyugvás mindabba, ami az életem - aranykalitkában nőttem fel. Aranykalitkában élek. Mit lehetne ezen szépíteni? A sarkamra tudok állni, ha nagyon kell, de többnyire nincs szükségem ilyesmire, és ez a helyzet most váratlanul ért - Nem tudom pontosan. Valamiféle tojásokat. Azt azonban tudom, hogy semmi szükségem efféle holmikra... - felelem a lány kérdésére, mint valami lelkiismeretes, bár kissé kelletlen diák. Buta egy helyzet ez, zavarba hoz, kicsit sérti a büszkeségemet, és nem tudok mindezzel mit kezdeni.

Igazán szeretnék hozzáfűzni valamit Aalera "kilépő" szövegéhez, de nem jut eszembe semmi frappáns. Jellemző...! Noha a sarkon fordulás eddig is opciónak tűnt, nem nagyon akartam ráfanyalodni. Hátat fordítani egy valószínűleg veszélyes és bizarr idegennek? Nem lett volna valami bölcs döntés. Azonban így, hogy az egykori mardekáros lány mondhatni fedez hátulról, már nem érzem magam annyira kiszolgáltatottnak a látásom nélkül, hát engedelmesen megfordulok, noha egyáltalán nem akarok visszamenni a faluba. A helyzetből azonban annál szívesebben szabadulnék, hát ez most nem tűnik akkora problémának. Majd visszamegyek a kastélyba egy kicsit később, amikor már senki sem hátráltat ebben...

Ahogy Aalera karon fog, kicsit kezdem úgy érezni magam, mintha megint öt éves lennék, és anyának kéne megakadályoznia abban, hogy fára másszak. Mert ugye, rendes kislányok nem másznak fára, és különben is: veszélyes, még megsérülsz...!
-Semmi bajom - rázom meg a fejem a lányra hunyorogva. Noha emlékszem rá, nagyon is, nem épp feltűnésmentes jelenség, de alapvetően nem dédelgetek róla sok emléket, sem jót, sem rosszat. Ritkán fordult elő, hogy valamiért egymáshoz kellett volna szólnunk - Csak egy kicsit bután érzem magam. Köszönöm a segítséget - az első impulzus ugyan inkább azt diktálja, hogy harapjak a nyelvembe, semhogy ezt kimondjam, de nem jobb dolog szembenézni az igazsággal, mint gyáván megfutamodni előle? Akkor sem érezném magam kevésbé hülyén.
- Ki volt ez? Úgy tűnt, ismered.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Aalera & Andromeda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Aalera Averay
» Cleon and Aalera
» Preston és Aalera
» Aalera & Reyna
» Aalera & Keith - Egy kínos beszélgetés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-