Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Preston&Kipling - Alcohol poisoning EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Preston&Kipling - Alcohol poisoning EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Preston&Kipling - Alcohol poisoning EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Preston&Kipling - Alcohol poisoning EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Preston&Kipling - Alcohol poisoning EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Preston&Kipling - Alcohol poisoning EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Preston&Kipling - Alcohol poisoning EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Preston&Kipling - Alcohol poisoning EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Preston&Kipling - Alcohol poisoning EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Preston&Kipling - Alcohol poisoning



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 17 Júl. - 20:02

Poison me with alcohol
Preston&Kipling




Szart se ér a szabadnap, ha az ember nem mozdul ki, ugye? Habár nekem egy ideje minden nap szabad, mióta véletlenül a halálba kínoztam azt a hülye mugliszármazásút, de a legtöbbet Orabellával töltöttem, és kezd már az idegeimre menni. Hiányzik az erőszak, a vér, valami, ami kirángatna engem az ágyon fetrengés egyhangú, szürke csapdájából. Persze, hogy szeretem a lányt, talán az egyetlen párát ezen a földön, de csaknem lehetek vele minden nap, mint valami gárdedám, ami a mosdóig kíséri az ágyától!
Hiányzik a férfitársaság. Ahol felnőttem, ott túlnyomó részt férfiak vettek körül, a testvéreim, a felnőtt rokonaim. Más a légkör, mikor az ember kizárólag a húgát látja napokig. Azt is mondhatnám, más energiát árasztanak magukból a férfi emberek, erőt, agressziót, míg a nők általában gyengédek, kedvesek.
A kocsma, ahol Preston - az egyik halálfaló, akivel néha szóba állok - vár már rám, eléggé eldugott helyen van. London egyik külső részén, ahol ilyenkor már a halál sem jár, pedig még csak mostanában sötétedett be teljesen. A hangzavart már kintről hallani, a korsók öblös csattanása, mikor összeütik a részeg varázslók, a csapolt sör csobogása, a hangos kurjantások, nevetések, kiszűrődnek a nehéz fémajtón át. A számban lévő cigiből kiszívom a lelket is, majd az utolsó slukk után elhajítom messzire, pattan kettőt a betonon, a parazsából látom. Belököm a jobb kezemmel, és körülnézve észreveszem Prestont. Magasabb és zömökebb ember nálam, bár ezt a mérföldkövet nem nehéz megugrania, nem nőttem hatalmasra vagy fenyegetőre, nem kaptam ahhoz eleget enni. Általában az ilyen fazonok ellenséges oldalát ismerhettem meg, de ő vele egészen haveri kapcsolat alakult ki köztünk. Ami fura, mivel nem szoktam dumálgatni csak úgy bárkivel, pláne nem "kollégákkal", szocializálódni meg nem tanítottak meg, nehéz egy bezárt padlásszobában ilyesmi élményhez jutni. Lehet, annyira beteg elme, mint én, szeret pusztítani, mit tudom én, nem érdeklődtem nála. Az ilyen beszélgetések maradjanak meg a mugliknak, én nem kérek belőlük.
- Preston! - nyújtom a jobb kezem, nehezen ugyan, de hozzászoktam az illendőség ezen szokásához. Nem jó, ha a nem tudatlanságomból adódó bunkóság miatt húzom ki valakinél a gyufát. - Igyunk valamit! - mondom, mert én már alig várom, hogy valami szesz égesse a torkomat. Az alkohol jóleső marása a nyelőcsövemen, a forróság, amivel eltölt, a felszabadultság érzése, mind-mind hiányzik már, szó szerint remegek érte.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Preston Lamora-Bacerra

Preston Lamora-Bacerra

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Theo James

»
» Csüt. 31 Aug. - 0:27


Mostanában egyre többször álmodom ugyanazt. Egy erdőben futok. Mintha menekülnék valaki elől, de akárhányszor hátrafordulok, nem látok senkit. Mintha egy láthatatlan ember üldözne. Néha hallom, érzem, hogy milyen közel van hozzám. Szinte nyakamban érzem a leheletét. Máskor az az érzés fog el, hogy távolról figyel. Ami azonban azonos az összes álomban, az az, hogy a végén minden alkalommal érzem nyelvem hegyén a vér fémes ízét. Nem tudom, ez mit jelenthet. Meg fogok valakit ölni? Meghal egy szerettem? Én vesztem életemet? Rejtély, és kizárt, hogy fellapozzak egy álmoskönyvet, vagy elmenjek emiatt egy „szakértőhöz”, ugyanis feleslegesnek tartom. Nem hiszek az ilyesmikben. Valamit jelent, de nem biztos, hogy tudnom kell. Ha nekem kell megfejtenem, akkor idővel úgyis dűlőre jutok.
Mindenesetre most nem szabadna erre gondolnom, ugyanis épp egy halálfaló társamhoz igyekszem, hogy felöntsünk a garatra. Jó ember vagyok valamelyest: nem engedhettem, hogy Kipling egyedül igyon. Még valaki azt hiszi, szerelmi bánata van. Így majd azt hiszik, hogy két régi barát leült egy kicsit beszélgetni, és iszogatni. Ám, ami itt lesz, az nem csak egy laza iszogatás. Ha csinálunk valamit, akkor azt csináljuk rendesen!
Egy lepukkant hely előtt megpillantom úgymond a kollégámat, és egy aránylag barátságos, de nem túl széles mosolyt varázsolok arcomra üdvözlésképpen, majd mikor kartávolságon belülre érek, viszonzom suta kézfogását.
- Kipling! - alacsonyabb, mégis veszélyes. Szerencsés vagyok, hogy viszonylag jó kapcsolatot ápolok vele, mert nem egy ártalmatlan bárányka. - Mehet a menet?
Vissza az elejére Go down

Preston&Kipling - Alcohol poisoning

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kipling Yorke Pursglove
» Preston Lamora
» Preston és Aalera
» Preston & Fawena
» Preston & Carina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-