Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Molly Weasley EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Molly Weasley EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Molly Weasley EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Molly Weasley EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Molly Weasley EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Molly Weasley EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Molly Weasley EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Molly Weasley EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Molly Weasley EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 15 Aug. - 10:11

Molly Prewett-Weasley

Not my kids, you bitch!


Becenév:

Molly

Kor:

huszonnyolc

Származás:

aranyvér

Lojalitás:

Dumbledore

Képesség:

háztartást vezetek, bájitalokat keverek, szerető nej vagyok és fél kézzel elbánok öt kis kölyökkel

Csoport:

a rend

Play by:

Julia Roberts (90's)

Karakter típus:

canon, saját szájízzel





Volt idő, amikor Gideon és Fabian ingeit tűrtem könyörtelen bűbájjal a nadrágjukba, és fél kézzel megkötöttem csálén lógó nyakkendőiket. Akkor azt hittem, az életem két, kamasz öcsémnél nehezebbet már nem tartogat, és őket is itt hagyom hamarosan – magizoológus anyánkra és auror apánkra, akik évek óta hűségesen osztoztak Dumbledore eszméiben, de a fiaikat, érzésem szerint, mindig túl elnézően fogták.

Most persze somolyogsz az orrod alatt, mi? Hiszen eszem ágában se volt férjhez menni, mielőtt betöltöm a harmincat, sőt, gyereket se igazán akartam, felneveltem már kettőt, de ha muszáj, akkor inkább lányokat. Persze, mikor Arthur közölte velem, hogy a családjában generációk óta nem született más, csak fiú, felgyulladhatott volna a vészjelző az agyamban, de addigra már késő volt. Így mentem hozzá, mindössze tizenkilenc évesen, Arthur Weasley-hez, így kerültem áldott állapotba a vártnál hamarabb, és a vártnál jóval többször. Jóval többször.
Bill, Charlie, Percy, Fred, George, és nemrég tudtuk meg, hogy hatoska is úton van már. Szóval felfoghatod, miért jövök-megyek folyamatosan, miért nincsenek unalmas perceim. Nem érek rá a totojázásra, az időhúzásra. Még akkor sem, ha éppen csak levest főzök a rendtagok számára. Ne hidd, hogy könnyű, amíg nem próbáltad!

Neeeem, nem, Fabian, mérget vehetsz, hogy nem fogom kimosni a nadrágodat, a Wizengamot jegyzője vagy, a francba is, tanulj meg legalább egy egyszerű sikáló bűbájt, ha nem látnád, öt gyereknek főzök ebédet, Arthur ma Dumbledore-ral tárgyal, nekem pedig forr a hagymalevesem és az agyvizem is forrni fog, ha nem mozdítod arrébb a seggedet, de jó, ha mindenképp itt akarsz ücsörögni, akkor etesd meg az ikreket, igen, az ikreket, engem is lehánytak a múltkor, de nem is hinnéd, mi mindent túl lehet élni, csak a kanalat ne add a kezükbe, és vigyázz, mert olyanok mint a lovak, kiszagolják, ha félsz tőlük, Charlie, a fenébe is, ha még egyszer tücsköt dobsz Percy nyakába, Merlinre mondom, puszta kézzel náspángollak el, Bill, drágám, te vagy az idősebb, kérlek, figyelj az öccseidre csak addig, amíg én nem ülök asztalhoz, rendben, Gideon, megmondtam már, hogy ne a kandallót használd bejárati ajtónak, most nézd meg, minden csupa hamu a nappaliban, nehogy azt hidd, hogy ezt én fogom feltakarítani helyetted, tedd hasznossá magad, és kavargasd a levest, amíg én elmegyek rókázni, igen, miért, azt hitted, ellazító fürdőt veszek és rátok hagyom a srácokat meg a házat, ne nevettess, még a végén felgyújtanák magukat vagy éppen ti őket, és amikor visszajövök, Fabian, megtanítom azt a bűbájt, ne mondhasd, hogy nem segítek neked soha!


– Drágám, olyan boldog vagyok, mi a, várj, fogjam a hajad?
– Nem kelblöeee.
- Jobban vagy?
– Mondjuk.
- És, és te mit szóltál, amikor megtudtad? Örülsz?
– Ugrálok örömömben, Arthur. Kivéve, amikor az emlékeimen kívül minden kijön belőlem.
- Gondolj bele, a hatodik, és ő lesz a kislány, akire vágytál, érzem, drágám, annyira érzem!
– Jaj, kérlek, te is tudod, hogy fiú, mindig fiú, mindegyik fiú, ő is belepisil majd az arcomba, és döglött egeret dug a cipőmbe, és falra keni a zabkását!
- Édesem, ezt nem tudhatod… talán most…
– Fogd már be, te termékeny tökfej! Meddig küszködjek még a hiperaktív spermáddal?
- Oké, de nézd a jó oldalát! Már csak két év, és Bill elkezdi a Roxfortot, egy gyerekkel kevesebb!
– Hát nem fogod fel? Sosem jutunk a végére, ha mindig szülünk egyet, mikor az egyik elmegy! Ez szimpla matek!
- Látom, most kicsit ingerült vagy, inkább leviszem Fredet a nappaliba.
– Maradj ott ahol vagy, Arthur!
- Molly, igazán…
– Tedd le a gyereket!
- Öhm, nem akarom.
– Tedd le! Meg kell ütnöm valakit, és az te leszel!
- Molly, édesem, gondolj arra, milyen csodálatos ez! A hatodik, és ő már lány lesz, ez biztos.
– Biztos, mi?
- Hát, 99,9%.
– Idióta vagy, Arthur.
- Ezért szeretsz ilyen szenvedélyesen, igaz?
– Igaz. Na, most menj, megint hánynom kell!

Kreatív káosz az életünk, gyerekjátékok mindenütt, zsírkréták, gerillaharcot folytató kertitörpék, akik a csalitosban bujkálnak Bill és Charlie elől. Vasalatlan ingek, régi nyakkendők, és az iskolai dísztalárom, ami sosem lesz jó többé a testre, ami öt és fél gyermeket hordott már ki. Emlékszem Molly Prewettre, az égre festő ambícióira, a gőgös tekintetére, amivel minden olyan nőt elítélt, aki az anyaság bástyája mögé menekült, és amivel tehetségtelennek bélyegezte ezeket a nőket. Molly Prewett még nem sejthette, milyen hamar fordul a kocka, hogy a diplomáját két gyerekkel a karján szerzi majd meg, és hogy évekkel később, mikor a karjában ülő George csokimaszatos kezét a melltartójába keni, boldog lesz – rohadt fáradt, zsörtölődő, elégedetlen, de igenis boldog.

Nem hittem, valóban nem. Úgy éreztem, az élet, az én életem többet tartogat, mint koszos pelenkák cseréjét, éjszakai etetések végtelen sorát, büfiztetéseket, főzést és mosást. Miután összeházasodtunk Arthurral, hetekig nem léptünk ki a házból, belefelejtkeztünk az évődéstől édes napokba – még ha tudtuk volna, hogy pár év múlva már nemhogy évődni, de fürdeni is alig lesz időnk!
Azt hihetnéd, megalkudtam. Azt hihetnéd, feladtam mindazt, amiért éveken át tanultam és küzdöttem. Csakhogy én nem adtam fel soha, semmit. Nem adom fel a tudományt, nem adom fel a házasságomat, és pláne nem adom fel a gyerekeimet! Amibe belefogok, azt teljes gőzzel csinálom. Különben is, egyszer csak felnőnek mind, és nem jönnek többen, ugye?




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Kedd 15 Aug. - 11:49


Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Kedves Molly!

Mindig, amikor meglátom, hogy megint egy ígéretes szerepbe bújsz, azt kell, hogy higgyem, hogy nem fogsz tudni már meglepni, hiszen túlságosan is sok mindent láttam, és olvastam tőled, amik mind, egytől egyig tökéletesnek, és felülmúlhatatlannak bizonyultak. Aztán megérkezel egy újabb ötlettel, és olyan csodálatosan valósítod azt meg, hogy szinte szóhoz sem jutok a döbbenettől. Hidd csak el, ez valóban így van, még most, az elfogadás közben is csak keresem a szavakat, mert egyszerűen fogalmam sincs mivel bizonyítsam az igazamat: te, és minden, amit kiadsz a kezeid közül, tökéletesek vagytok!
Még akkor is, ha majdnem fél tucat gyermek után rohangálsz, egyik kezedben pár elhasznált pelenkával, a másikban frissen melegített cumisüveget tartva. Mert bizony, hidd csak el, nem kell feladnod az álmaidat, sem az ambícióidat ahhoz, hogy őszintén boldog lehess. Pusztán elég, ha hiszel benne, bennük.. benned. Magadban.

És hiába csűröm-csavarom a mondatokat, úgyis ugyanoda lyukadunk ki: elfogadlak téged, teljes valódban, családostul, gyerekestől, pelenkástól. Menj, találd meg a számításaidat, de minden egyéb előtt kérlek tedd meg a szükséges foglalásokat is.
Kellemes időtöltést kívánok az oldalon való életedhez!

A Vezetőség nevében,
Silje.

Foglalók & Canon karakterek
Játszótárs kereső & Kapcsolatkereső


Vissza az elejére Go down

Molly Weasley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Molly Weasley
» Molly R. Weasley
» Molly Prewett-Weasley
» Molly Eleanor [Prewett] Weasley
» Arthur S. Weasley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-