Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Nadia & Walden EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Nadia & Walden EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Nadia & Walden EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Nadia & Walden EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Nadia & Walden EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Nadia & Walden EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Nadia & Walden EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Nadia & Walden EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Nadia & Walden EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 22 Okt. - 23:11

Nadia & Walden


Furcsa, hogy mindig erről álmodtam, hogy kilépjek az iskola szárnyai alól és elkezdhessem felépíteni a karrieremet a Nagyúr mellett, de most, hogy tényleg itt vagyok a nagy világban kezdek visszavágyni a régi szép időkbe. Lehet, hogy ez azért van mert nem vártam meg, hogy kijárjam a varázslóképzőt, hanem a forrófejűségem miatt kicsapattam magam automatikusan azzal, hogy megöltem az ex-menyasszonyom apját és az anyját, akik nem mellesleg a Mágiaügyi Miniszter apósa és anyósa volt. Szóval röviden elmondva bujkálok és rejtőzködök az aurorok elől, mert ha elkapnak akkor vagy életfogytiglanig tartó Azkaban, vagy azt mondják, hogy nem pazarolják rám az élelemet és inkább megkapom a dementorcsókot. Egyik sem lenne túl jó számomra ezért mindent megteszek, hogy ne bukjak el. Viszont ha küldetésem azt kívánja meg, akkor nem is zárkózok el attól, hogy nyílt utcán mutatkozzak. Mindent a feladat teljesítése érdekében teszek, most már csak ez maradt nekem. Lassan két hét telt el az esküvő óta, de még nem kaphattam megbízatást hiszen meg kellett magam húznom, mert akkor még engem kerestek a legjobban. Csitulnia kellett a helyzetnek, és most itt az idő, hogy végre elkezdhessem. S már elsőre sem kapok könnyű dolgot, hiszen át kell állítanom egy aranyvérűt a mi oldalunkra, meg kell győznöm, hogy a nyerési esélyek ebben a háborúban magasan a miénk, és ha tovább makacskodik akkor bizony ő is a muglik és a sárvérűek sorsára fog jutni. Nem volt pontosan megadva az, hogy kit és mennyi időm van rá. Magamnak kell eldöntenem. Elég sok tisztavérű ismerősöm van, de a legtöbb a halálfalók nézeteit vallja és aki maradt az meg hát eléggé Dumbi párti. Talán Shane, bár vele nem szívesen tenném meg. Mivel a barátom, hagyom, hogy szabad akaratából döntsön. Ennyit megérdemel.
Fekete ruhába burkolózva ülök az egyik kocsmában, hátul ahol elrejt a sötétség. Csuklya a fejemen és csak úgy nézem a műsort. Intek a pincérnek, s kérek tőle egy italt, hogy legalább legyen valami az asztalomon. Nem kívánok, most alkoholt fogyasztani, hiszen szimatolni jöttem ide. Az ujjaimmal dobolok a faasztalon és figyelem az itt lévő embereket. Részeg disznók, semmi jövőképpel. Ehh undorítóak. Felpillantok a pódiumra, egy másik nő veszi át a zongorázó helyét és most ő kezd el játszani. Visszapillantok az italomra és újra gondolkodóba esnék, amikor meghallom a hangját és hirtelen odakapom a tekintetem. Mintha Nadia Karkarov hangját hallottam volna hirtelen. Összeráncolom a szemöldökömet és még jobban odafigyelek az éneklőnőre és ez teljesen Karkarov hangja. Hm, mit kereshet itt? Főleg álcában? Érdekes. Valahogy ki kellene ugrasztani. Felállok a székemből is közelebb ülök, hogy körülbelül előtte legyek és leveszem a csuklyát a fejemről, hogy jól lásson. Egy gonosz mosolyra húzódik a számra, de még nem teszek semmit csak megvárom a végét, majd amint szünet van már lépek is oda hozzá.
- Hát helló, kedvesem. Nem tartom meg azt a bizonyos távolságot, elég közel vagyok hozzá.
- Mondd csak mi történt miután elmentem? S tartod a kapcsolatot az én kedves kis ex-menyasszonyommal? Mert ha igen, igazán érdekelne a holléte. Szeretnék vele megvitatni néhány dolgot.  

Ugrisziv    §§ Gyengécske §§ ™
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nadia V. Karkarov

Nadia V. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Hétf. 13 Nov. - 23:09
Walden & Nadia
Cigarettafüst. Alkoholmámor. Elfojtott hahoták. Félhomály. Mocsok. A félig törött reflektor fényében egy zongora. A kezem remeg, még érzem az átváltozás okozta émelygést. A százfűléfőzet elfogyott, mára ez az utolsó állomás. Még úgy egy hónap mugli és varázsló szórakoztatás és lesz elegendő pénzem ahhoz, hogy egyedül is megálljak a saját lábamon. Megfojt már a kúria légköre, minden nap egy halom bárd várja, hogy boldogan nyakamat szegje, s az apám sem olyan megfontolatlan, hogy frissen végzett lányát csak úgy magányosan, férj nélkül hagyja. Vladimir, úgy érzem, nagyon hamar találni fog nekem egy szerinte megfelelő partnert. NEM ENGEDEM!
- Te jössz, Emma! – lök egyet rajtam a kocsmáros undorító pajzán, hájas mosolyával. Megérdemelne egy cruciot... de ő fizet. Most nem vagyok varázsló, nem vagyok az a sötét hajú, kék szemű orosz szörny, nem vagyok Karkarov, most csak Emma vagyok, a kötelezően alulöltözött bárénekes, aki szerdánként látványával felizgatja a vendégeket. Hogy mit és hogy énekel, senkit sem izgat csak őt magát.
Leülök a zongorához. Néhány kábult hívem közelebb jön, egyikük füttyent is egyet nyáladzva. Undorító népség, méltatlan a művészet bármely fokára, amit én nyújtani tudok. Azért mégiscsak lenyomom az első billentyűt és kezem tovasiklik a fehér-fekete olcsó hangszer-utánzaton. Elkezdődött az előadás és Emmának az a dolga, hogy beindítsa a patkányok fantáziáját, hogy elhitesse velük, nekik szól a dal, s az övék lehet a nő is, akinek láttán alkoholtól vezérelve elélvezni vágynak.
- Stars shining bright above you, night breezes seem to whisper "I love you" – szól a dal, s mordul a férfinép. Még közelebb jönnek a nem kívánt árnyak… hozzászoktam már. Ők a pénz, a szabadságom. Apró kellemetlenség, rossz álom, nyomasztó színházi játék, csupán ennyit jelent ez az órácska. Ők levetkőzik gátlásaikat, én felöltöm azokat álcaként, nem úgy, mint ahogy azt az első sorban ülő piszkos mosolyát magára öltött Macnair teszi. Nem hagyom, hogy arcomra kiüljön a meglepődés akárcsak egyetlen szikrája is. Csak a szemem sarkából figyelem őt, mint akinek idegen lenne a látvány. Zavartalanul fejezem be első számomat, de ő nem bírja tovább, az arcomba mászik villogni.
- Ha óhajt valamit tőlem, kérem álljon be a többi úr mögé… kedvesem! – nyomom meg az utolsó szót és aprót bökök a bamba tömeg felé. Arca nem változik, tudja, hogy Nadia nem Emma, hogy egy Karkarov nem bújhat más bőrébe ismeretlenül… Ő vajon már tudja, hogy ezt a terhet nem lehet levetkőzni? Hogy ő is hiába menekül? Eljönnek érted is, Macnair, meglásd! Minden tettnek következménye van.
- Azt mondják a süllyedő hajót tanácsos idejében elhagyni. – igazítok egyet lenge fehér ruhám falatnyi pántján, mintha a legtermészetesebb dolog lenne a jelenlegi csevejünk. Semmi értelme tagadni, hogy én én vagyok. Az Azkabanból úgy sem jutnak ki mesék. Halott ember nem mesél.- A holléte korántsem a te dolgod. Még ha sejteném is, akkor se mondanám el és ezt te is ugyanolyan jól tudod, mint én. Most pedig, ha megbocsátasz… a közönségem nem túl lelkes azért, hogy megvárakoztatom őket Miattad! – mosolygok a legédesebben, ahogy csak telik tőlem. Azért kíváncsi lennék mit keres egy bukott aranyvérű fennhéjazó ebben a lepukkant kis mugli bárban a londoni alvilág egyik elfelejtett  bugyrában.



Vissza az elejére Go down

Nadia & Walden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nadia & Sho
» Nadia & Dimitrij
» Vesta & Walden
» Dimitrij & Nadia
» walden & cheyanne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-