» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1978. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
82
23
16
22
19
17
31
16
2
3
5
5
5
246
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Faith & Rowan
Yesterday at 23:54
• • • • • • • • • • • • • •
Faith Caughlin
Félvér Tábor - FRPG
Yesterday at 23:01
Vendég
Zászlóslovag, vagy amit akartok
Yesterday at 16:50
Morgana Walsh
#segítsdaparasztot
Yesterday at 13:33
Dorcas M. Meadowes
There is no sweeter innocence than our gentle sin
Yesterday at 12:48
Richard Avery
Underneath the mistletoe
Szomb. 9 Dec. - 23:31
Dung Fletcher
Ian & Karen
Szomb. 9 Dec. - 17:22
Ian Sullivan
I should try and get a life
Szomb. 9 Dec. - 14:30
Dorcas M. Meadowes
Charlotte & Richard
Szomb. 9 Dec. - 14:27
Richard Avery
grenade pin
Szomb. 9 Dec. - 12:01
Lou Huntington
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Hozzászólások :
7
▽ Reagok :
6

»
» Kedd 14 Nov. - 16:00

Úristen, el sem tudok képzelni cikibb dolgot, mint ezt itt: mármint oké, elég jó a fantáziám, biztos menne valami még gázabb, mint mondjuk ha szemüvegem lenne, vagy ha azt vettem volna, amit anyám akart, de hiába képzelem ezt végig, attól nem lesz jobb. Valamiért az emberek azt hiszik, ha nekik rossz és ezt elmondják neked, vagy mondanak valami egyenlően rossznak tűnő dolgot, attól neked majd jobb lesz. De hát nem.
Kérek Ailától pénzt, és kivánszorgok a legközelebbi telefonig, hogy értesítsem Corgit, mégsem a megbeszélt helyen fogja viszontlátni a különben csinos pofimat: a szépségszalon úgy villog a fejem felett, mintha beette volna már magát az agyamba, és ott belül is levendulaillatú és rózsaszín lennék. Remélem, senki nem látta, hogy onnan jöttem ki, azt senki reputációja nem élné túl.
- Tsőő Corgs, izé, tudnál máshová jönni a képregénybolt előtt? Még mindig nem végeztem itt, és a nővérem kiégne, ha lelépnék. Mondom a címet, jó? - unottan elhadarom, de szerintem képes volt követni: aki képes mindig fejben tartani, mekkora bónuszt kap a kockadobásaira, annak ez is sikerülni fog. Kapisztránnal már gyanakszunk, hogy esetleg Corgi csal, de gyanús, hogy csak jobban számol fejben, és jobb a memóriája, mint egy aranyhalnak. Hmm, anyámnak tetszene ez a gondolatmenet, szerinte a lányok úgyis súlyos elnyomásban szenvednek - biztos azért küldött ebbe a pokolba a nővéremmel, más oka nem lehet. - Oké, kint várlak, tsőő.
Nekidőlök a fülke ajtajának, és unottan rágózni kezdek: nincs az az isten, hogy önként visszamenjek oda, már háromszor ajánlották fel, hogy kapok egy arcpakolást, vagy mi a francot. Mármint nem ez az első alkalom, hogy itt vagyok, basszameg, hát négy nővérem van, anyám meg a feminizmus zászlóslovagja - remélem, ezt szabad mondani - de a fürdőszobánk is úszik a habfürdőben, meg az illatos istennyiláktól, amiket nem tudom, hogy különböztetnek egymástól. Rózsaszín meg szivárványszínű flakonok, és mindig van egy újabb, lehetetlen köztük elférni, vagy neadjisten, arra használni a fürdőszobát, amire az eredetileg való. Apámmal néha kimenekülünk a kerti fészerbe, amit laknak csúfolunk, de hát ez azért nem oldja meg, mert mikor visszajövünk, elkapnak, és tök egyforma dolgokat kell szagolgatni, és mondani, hogy ez jobb, vagy az jobb. Hát én nem tudom, hogy a makadámiát eszik vagy isszák, és főleg nem vágom, miért akar valaki vattacukor-szagú lenni, szóval nem vagyok valami jó testvér..
Csóri Corgi, erre kell idejönnie, de talán ketten elütjük az időt valahogy, amíg a nővéremnek megint bordó haja nem lesz - mert már belémverte, hogy ez egy árnyalat, szóval csak semmi vörös meg piros. Remélem, hamar ideér, és lesz az én zászlóslovagom, vagy hajóm, vagy amit akar.
Csak érjen már ide.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

the devil's in the details

Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Hozzászólások :
29
▽ Reagok :
16
▽ Avatar :
Daisy Ridley

»
» Yesterday at 16:50
Már épp készülnék indulni, amikor megszólal a telefonom. Elméletileg mondjuk nem az enyém direktben, de de facto úgyis csak én szoktam használni. Ha nem lenne az egyik barátom - abból az összes mind a háromból - mugli születésű, ez is valahol a padlásnak magasztalt rekeszbe bekúrva fogná a port a szobámmal szemben. Így most kint van a folyosón kapott helyet, bár még mindig idefent. Még ha elméletileg mindenkié is, Muter kinek pont telefonálna, má meg nincs rajtunk kívül.
Valahogy nem hagytuk hárta költözéskor, bár szerintem csak véletlenül. Fater bűvölte még meg, hogy áram nélkül is működjön, meg ne recsegjen be bűbájok körül, bár vonal még mindig kell hozzá. Ilyenekhez zseni volt. Kár, hogy a családi élethez nem. Na igen. Valahogy mindenhonnan el lehet jutni a kedvenc témánkhoz ebben a házban...
Legalább végre talált anyám valami faszit maga alá, és annyival kevésbé megy a rinyálás. Lassan hat év után már időszerű volt.
-He?- veszem fel jó szofisztikáltan a kagylót, mert ha véletlen mégse Löncs hívna, akkor valamelyik másik pupák, akik már csodálkoznának is, ha nem így nyitok, vagy valamit eladni akarnak, akikbe meg faszom, és tenném le egyből úgyis.
-Hát jó. Na mondjad.
A vállammal a fülemhez fogom a kagylót, közben előhalászom a túrista-várostérképemet, meg egy épp még valamekkora ceruzát. Lehet, hogy valaki más már eldobta volna, de ameddig van annyi fogás rajta, hogy hegyezhető legyen, addig a karakterlpjaim rabszolgája. Meg néha üdülésként a térképemé.
-Mmmmö-ha,- karikázom be az utcának a feltételezetten megfelelő részét, aztán összevetem a térképet tarkító többi karikákkal, hogy mihez lehet közel, merre lehet odajutni. -okké. Tsőő, mingyá jövök.

-Ja, hogy mert ide jövünk?- nézek csodálkozva Csaholra meg a címet viselő ajtóra felváltva, és elkezdem érteni, miért még mindig  telefonfülkében várt, amikor ideértem, tehát egész végig.
-Aszt micsinálsz te itt, átlányulsz, hogy jobban kijöjj a tesóiddal?
Vissza az elejére Go down
Online Felhasználó profiljának megtekintése

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» [Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz?
» Hazukage Inu(újra)
» Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)
» Korotsuki Kazeno
» Vendégszoba