Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Zászlóslovag, vagy amit akartok EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Zászlóslovag, vagy amit akartok EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Zászlóslovag, vagy amit akartok EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Zászlóslovag, vagy amit akartok EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Zászlóslovag, vagy amit akartok EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Zászlóslovag, vagy amit akartok EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Zászlóslovag, vagy amit akartok EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Zászlóslovag, vagy amit akartok EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Zászlóslovag, vagy amit akartok EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Zászlóslovag, vagy amit akartok



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

A. Evain Rosier

A. Evain Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 14 Nov. - 16:00

Úristen, el sem tudok képzelni cikibb dolgot, mint ezt itt: mármint oké, elég jó a fantáziám, biztos menne valami még gázabb, mint mondjuk ha szemüvegem lenne, vagy ha azt vettem volna, amit anyám akart, de hiába képzelem ezt végig, attól nem lesz jobb. Valamiért az emberek azt hiszik, ha nekik rossz és ezt elmondják neked, vagy mondanak valami egyenlően rossznak tűnő dolgot, attól neked majd jobb lesz. De hát nem.
Kérek Ailától pénzt, és kivánszorgok a legközelebbi telefonig, hogy értesítsem Corgit, mégsem a megbeszélt helyen fogja viszontlátni a különben csinos pofimat: a szépségszalon úgy villog a fejem felett, mintha beette volna már magát az agyamba, és ott belül is levendulaillatú és rózsaszín lennék. Remélem, senki nem látta, hogy onnan jöttem ki, azt senki reputációja nem élné túl.
- Tsőő Corgs, izé, tudnál máshová jönni a képregénybolt előtt? Még mindig nem végeztem itt, és a nővérem kiégne, ha lelépnék. Mondom a címet, jó? - unottan elhadarom, de szerintem képes volt követni: aki képes mindig fejben tartani, mekkora bónuszt kap a kockadobásaira, annak ez is sikerülni fog. Kapisztránnal már gyanakszunk, hogy esetleg Corgi csal, de gyanús, hogy csak jobban számol fejben, és jobb a memóriája, mint egy aranyhalnak. Hmm, anyámnak tetszene ez a gondolatmenet, szerinte a lányok úgyis súlyos elnyomásban szenvednek - biztos azért küldött ebbe a pokolba a nővéremmel, más oka nem lehet. - Oké, kint várlak, tsőő.
Nekidőlök a fülke ajtajának, és unottan rágózni kezdek: nincs az az isten, hogy önként visszamenjek oda, már háromszor ajánlották fel, hogy kapok egy arcpakolást, vagy mi a francot. Mármint nem ez az első alkalom, hogy itt vagyok, basszameg, hát négy nővérem van, anyám meg a feminizmus zászlóslovagja - remélem, ezt szabad mondani - de a fürdőszobánk is úszik a habfürdőben, meg az illatos istennyiláktól, amiket nem tudom, hogy különböztetnek egymástól. Rózsaszín meg szivárványszínű flakonok, és mindig van egy újabb, lehetetlen köztük elférni, vagy neadjisten, arra használni a fürdőszobát, amire az eredetileg való. Apámmal néha kimenekülünk a kerti fészerbe, amit laknak csúfolunk, de hát ez azért nem oldja meg, mert mikor visszajövünk, elkapnak, és tök egyforma dolgokat kell szagolgatni, és mondani, hogy ez jobb, vagy az jobb. Hát én nem tudom, hogy a makadámiát eszik vagy isszák, és főleg nem vágom, miért akar valaki vattacukor-szagú lenni, szóval nem vagyok valami jó testvér..
Csóri Corgi, erre kell idejönnie, de talán ketten elütjük az időt valahogy, amíg a nővéremnek megint bordó haja nem lesz - mert már belémverte, hogy ez egy árnyalat, szóval csak semmi vörös meg piros. Remélem, hamar ideér, és lesz az én zászlóslovagom, vagy hajóm, vagy amit akar.
Csak érjen már ide.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Morgana Walsh

Morgana Walsh

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
5
▽ Avatar :
Daisy Ridley

»
» Vas. 10 Dec. - 16:50
Már épp készülnék indulni, amikor megszólal a telefonom. Elméletileg mondjuk nem az enyém direktben, de de facto úgyis csak én szoktam használni. Ha nem lenne az egyik barátom - abból az összes mind a háromból - mugli születésű, ez is valahol a padlásnak magasztalt rekeszbe bekúrva fogná a port a szobámmal szemben. Így most kint van a folyosón kapott helyet, bár még mindig idefent. Még ha elméletileg mindenkié is, Muter kinek pont telefonálna, má meg nincs rajtunk kívül.
Valahogy nem hagytuk hárta költözéskor, bár szerintem csak véletlenül. Fater bűvölte még meg, hogy áram nélkül is működjön, meg ne recsegjen be bűbájok körül, bár vonal még mindig kell hozzá. Ilyenekhez zseni volt. Kár, hogy a családi élethez nem. Na igen. Valahogy mindenhonnan el lehet jutni a kedvenc témánkhoz ebben a házban...
Legalább végre talált anyám valami faszit maga alá, és annyival kevésbé megy a rinyálás. Lassan hat év után már időszerű volt.
-He?- veszem fel jó szofisztikáltan a kagylót, mert ha véletlen mégse Löncs hívna, akkor valamelyik másik pupák, akik már csodálkoznának is, ha nem így nyitok, vagy valamit eladni akarnak, akikbe meg faszom, és tenném le egyből úgyis.
-Hát jó. Na mondjad.
A vállammal a fülemhez fogom a kagylót, közben előhalászom a túrista-várostérképemet, meg egy épp még valamekkora ceruzát. Lehet, hogy valaki más már eldobta volna, de ameddig van annyi fogás rajta, hogy hegyezhető legyen, addig a karakterlpjaim rabszolgája. Meg néha üdülésként a térképemé.
-Mmmmö-ha,- karikázom be az utcának a feltételezetten megfelelő részét, aztán összevetem a térképet tarkító többi karikákkal, hogy mihez lehet közel, merre lehet odajutni. -okké. Tsőő, mingyá jövök.

-Ja, hogy mert ide jövünk?- nézek csodálkozva Csaholra meg a címet viselő ajtóra felváltva, és elkezdem érteni, miért még mindig  telefonfülkében várt, amikor ideértem, tehát egész végig.
-Aszt micsinálsz te itt, átlányulsz, hogy jobban kijöjj a tesóiddal?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

A. Evain Rosier

A. Evain Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 24 Feb. - 23:30

Néha tökre elfelejtem, hogy Morgana lány - mármint oké, ránézek, és tudom, hogy az, de amúgy semmi lányos sincs benne, nagyobbat rúg, mint Pakisztán, elsőben nagyobb koszt tudott csinálni, mint én, és mindkettőnknél többet méregeti a mentális farkát, szóval hajlamos vagyok úgy tekinteni rá, mint a haverra, aki ugyan néha megpróbálja befonni a hajad, de hé, mindenkinek vannak fura dolgai.
- Nem, anyám azt mondta, hogy nem tisztelem a nőket eléggé, pedig helóóó, csak azt kérdeztem Ailától, hogy menstruál-e, hogy olyan szemét mostanában, anyám meg egyből félni kezdett, hogy egy hímsoviniszta bújt ki a méhéből, aztán apámmal röhögtünk, hogy pedig nem is vagyok vasutas. Szóóóval érted, büntetésben vagyok. - forgatom a szemem, és a világ minden utálatával nézek a kirakatot, ahol még manikűrt is ígérnek kedvezményesen, három színben, meg franciában. Miért nekem jutott a négy idősebb lánytestvér kártya, a többiek annyival szerencsésebbek, tuti nem aggódik senki, hogy masiniszták lesznek. - Be kéne köszönnünk, de ne nézz senkire, már háromszor akartak kenni valamit az arcomra, meg odahoztak mindenféle krémeket, hogy melyiknek van jobb illata, és az elején azt hittem, kaja, és ettem egy kanál banános kondicionálót, vagy mit. Ha valamitől meleg leszek, az ez.
Corgs is biztos annyira szenvedni fog bent, mint én, bár bajtársiasan figyelmeztettem előre a veszélyre, de talán nem kellene bevinnem, neki még a haja is hosszú, meg másoknak is, nagy lesz a kísértés. Mielőtt beengedem az ajtón magam előtt - Édi-Masinizmus egy és null - megpróbálom valami vidámmal feldobni, ha már ilyen fertőbe hoztam, hogy rögtön megcsap minket a hajszárító és a hajlakk selymes illata.
- Arra gondoltam, megvehetnénk az új Batmant közösen, és aztán elspoilerezhetnénk Kapisztránnak a múltkoriért. Nem, Aila, negyedszerre sem akarok arcpakolást, és Corgi sem, ugye, Corgi?

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Zászlóslovag, vagy amit akartok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Mi vagyunk a homok, amit még nem mosott el az óceán.
» ott vagy otthon
» Csokit vagy csalunk!
» Édeshármas vagy négyes?
» Pálcatörés, vagy hasonló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-