Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Wake at dawn with a winged heart  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Wake at dawn with a winged heart  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Wake at dawn with a winged heart  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Wake at dawn with a winged heart  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Wake at dawn with a winged heart  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Wake at dawn with a winged heart  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Wake at dawn with a winged heart  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Wake at dawn with a winged heart  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Wake at dawn with a winged heart  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Wake at dawn with a winged heart



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Gottfried A. Drake

Gottfried A. Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Harry Lloyd

»
» Vas. 2 Dec. - 23:16



Lemon& Gottfried


Happiness lies in the joy of achievement and the thrill of creative effort.



Szeles reggel, hideg szél, lelkes a szívem mégis. Hiszen évszaktermeimben tombol a tavasz, nyár és ősz, telebb tél, de Lemon majd meglátja, ha kézen ragadom és nagy-nagy meglepetésekben köszöntöm Gottfried birodalmában.
Mert apám engedélyt adott rá, megannyi támogatással terveim átvirrasztott éjszakák sorozatossága után mind a négy elemében véghezvittem, hogy metaszintre emeljem a tudományt és a Drakek tudás glóriájában szentesüljek, adott esetben elkápráztassam kishúgom, mert igazi játszóházat teremtettem bizonyos titkos ösvényeken, csak az ő kedvéért.
Patrick maga is élvezni fogja, de ő kicsit másképp, hiszen olyan különbözőek.
Lelkesen várom, alig tudom elfojtani mosolyom és amíg érkezik, belép a Sweetswood nagy előcsarnokába,  elé rohanok.
Legtöbb diákom úgyis hazautazott, már csak lézeng néhány utóvizsgás könyvekbe temetkező, jelentéktelen bukott.
Előttük nem szégyen a kocogás, húgocska karba kapás, észre sem veszik.
- Lemon!
Ha hagyja megpörgetem és űzöm zilált gondolataimból mindazt az egyenletet, kiskaput és elméletet, amin most aktuálisan gondolkodom, az álmatlanságot, túlpörgéseket, hogy egy másodpercre kikapcsoljam és vele foglalkozzak, ne az Ördöghurok egy továbbmutálásával.
- Felküldöm a csomagjaid a szobádba, de gyere most velem, annyi mutatnivalóm van, szeptemberben ugyanis megkaptam apától a szoba engedélyeket és persze gondoltam ránk, annyi mindent megvalósítottam, nekünk is.
Hadarok, de most egyszerű dolgokat, embernyelven, angolul, remélem.



2



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Kedd 11 Dec. - 22:12

Az időjárás különösen hidegnek bizonyult, azon a borongós, téli napon. Annyira várta, hogy végre otthon lehessen, hogy végre a családjával tölthessen egy kis időt! Mert bár szerette, sőt mi több, imádta a Roxfortot, mégis az otthona Sweetswood volt, és elképzelni sem tudta az ünnepeket a családja és a szerettei nélkül.
Szinte már rohanva tette meg az utat a hatalmas épületig, majd mintha egyetlen perc sem telt volna el azóta, hogy itt járt, olyan lágyan és finoman illeszkedett minden újonnan látott kép emlékeinek kavalkádjába.
Keze az ajtó hatalmas kilincsére simult, kissé reszketve a hidegtől lökte meg az óriási kaput, majd sétált be a tágas terembe.
Mint mindig, most is az arcára kúszott az örökösen ott lebegő mosoly, majd beljebb lépett, hogy immár ismét teljes pompájában szemre vételezze az előcsarnokot.
Arcára pír ült ki, ami a hirtelen melegtől még mélyebb pirosba változott, azonban ez egyáltalán nem zavarta.
És hogy miért?
Mert egyáltalán nem zavartatta magát a falak között, hiszen ez az iskola épp úgy otthona volt, mint a Roxfort. Gyerekként sok időt töltött itt, épp annyit, hogy csak az épp friss diákok nem tudták, hogy személye ki is.
Soha nem kérkedett azzal, hogy kinek is a lánya, hogy a szülei elismert professzorok, és hogy ugyanaz az ész jutott osztályrészül mindannyiuknak. Kedves volt és barátságos, és talán épp emiatt kapott örökké kellemes mosolyokat.
- Gotti! - kiáltotta, majd lépteit megszaporázva futott a fiúhoz. Már messziről kiszúrta nyúlánk és vékony alakját, és bár a fiú már túl volt a kamaszkorán, mégis időről-időre úgy érezte, egyre magasabbra nyúlik, mint egy égimeszelő.
Apró kezével finoman átkarolta a másik derekát, arcát annak meleg pulcsijába fúrta és jólesően belélegezte az otthon, a testvéri szeretet illatát, és azt a parfümöt, melyet bátyja mindig viselt, és mely annyira játékos és hozzá illő volt.
- Hiányoztál! - dünnyögi a hasába, melynek erejéből a vastag szövet pulcsi jó sokat tompít, így őszinte szeretete alig kivehető suttogássá redukálódik.
- Mit mutatsz? - kapja fel a fejét, majd csillogó szemekkel, kiváncsian fúrja bele lélektükreit testvérének íriszeibe.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Gottfried A. Drake

Gottfried A. Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Harry Lloyd

»
» Kedd 25 Dec. - 10:20



Lemon& Gottfried


Happiness lies in the joy of achievement and the thrill of creative effort.



Szüleimnek gyakran elejtettem fél információkat arról, milyen jól csinálták ezt a mi nevelésünket, legalábbis nem emlékszem, hogy gyermeteg csatározásokon kívül vívtunk-e volna komolyabbat, ellenben mennyire szerettük mindig is a másikat.
Kicsi Lemon, mint egy virág nekem, márpedig növényhez hasonlítani személyt számomra igazán a felmagasztalást jelenti.
Kicsit pörgök vele, ahogy ölelem magamhoz, szagolgatjuk egymást, de ennek elemzésére (- nahát, micsoda kutatás lenne összevetni ezt az emberi reakciót az állatok ösztönviselkedésével) próbálok nem gondolni, hanem a Lemon mámorát élni át.
- Te is nekem! Gyere
Ragadom kézen és fordulunk be a kastély szövevényes hálójába, szememben izzik a vágy megmutatni mit alkottam, mint amikor kisgyerek rohan a szüleihez, hogy eldicsekedjen firkálmányával.
Szedjük a fokokat felfelé, elengedem, ha akarja, nagyon figyelek az emberi reakcióira, mert az ilyesmit hajlamos vagyok automatikusan ignorálni.
- Tudod, tanítok ez évtől és létrehoztam saját tantermeket az időmágiás fakultációmnak. Négy kis világ ez, szél, vihar, eső és nap. Válassz, melyiket szeretnéd először látni
Fordulok felé felvillanyozva, mintha világítanék, pedig kettőnk közül ő az, aki mindig elkápráztat fényével. Nagy megfontoltan ugyanis Lemon biztonságossá bűvöltem odabenn a kétes helyeket, nehogy baja essen és csak a számunkra idilii kis kuckókat tervezem megmutatni neki, egyik-másik igazán szürreális, mert Lemon is, mint az összes Drake szeret misztikumokkal játszani.
S már alig várom, hogy az esőbarlangban beszélgessünk, vagy megkínáljam egy csésze folyékony sugárral, ó Lemon, csodálatos lesz ez a vakáció!




2



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Kedd 25 Dec. - 15:35

Elveszik a hatalmas karok között és a fiú illatában.
Már olyan régen szorította magához, már olyan régen érezhette azt a biztonságot, amit a család és Gotti közelsége jelentett.
Mindig is imádta a családját, a közösen töltött időt, azt, hogy Sweetwoodsban megállt az idő és minden csigalassúsággal telt.
Ezekben az időkben volt ideje magára, volt ideje a számára legfontosabb emberekre és arra is, hogy talán még egy kicsit gyermek lehessen.
Talán emiatt is töltött oly sok időt a réteken, a szomszédos véla falu közelségében. Fűszállal az ajkai között olvasgatott minden nyári napon, kék, virágmintás ruhája kihangsúlyozta szőkére világosodott tincseit és ezekben az időkben pont olyan volt, mintha csak a nyár és a tavasz idepottyantotta volna gyermekét a világra, hogy mosolyt varázsoljon az arcokra.

Az ölelés és Gotti közelsége egyáltalán nem zavarta.
Nem érdekelte a mellette elsétáló diákok és felnőttek esetleges furcsa tekintete, hiszen nem szakmai kapcsolat volt közöttük, hanem testvéri viszony, ehhez pedig ez az intimitás is hozzátartozott.
Szerette megmutatni a világnak, hogy neki vannak a legjobb testvérei, és hogy mindegyikükkel tökéletes a kapcsolata, szeretetteljes és elfogadó.
Mosolyogva engedi el pár perc után a fiút, majd sürgető mozdulatára már-már kacagva fonta ujjait a férfi kezébe.
Finoman rászorított a másik kezére és még akkor sem engedte volna el ha erre valaki kötelezni akarta volna őket.
Tekintete ellágyulva figyelte a fiú barna tincseit, az arcán játszó mosolyt és a lelkesedése miatt ő is lelkessé vált.

- Nahát Gotti! Mindig is tudtam, hogy egy zseni veszett el benned, de erre nem számítottam! A napot szeretném látni! - ámult el, majd kissé ugrándozva, lelkesen követte testvérét.
- És anyuék? Már látták? Mit szóltak hozzá? Gondolom nagyon büszkék erre a teljesítményre! Ha már tőlem ilyenre nem számíthatnak... - húzta el a száját szemforgatva, csintalanul. Persze tudta ő, hogy nem várnak tőle semmit, hogy nem elvárás az, hogy ennyire zseni legyen ebben a témában, de hát nem tehetett róla, hogy a legendás lények jobban vonzották... vagy épp a diplomácia.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Gottfried A. Drake

Gottfried A. Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Harry Lloyd

»
» Vas. 6 Jan. - 16:35



Lemon& Gottfried


Happiness lies in the joy of achievement and the thrill of creative effort.



Furcsa mámor ez, kis szeretetdömping, ami kizökkent a tudományból és agyam kevésbé feszegetik kérdések, tekintetem nem cikáz tárgyakra, benyomásokra, nem elemzek, pörgöm túl, látok összefüggéseket, csak őt, magamat, elveszni kicsit, megint a gyermekkorban.
Hiszen Lemon kicsi még, Patrick is fiatal, visszahozzák, amit mostanában csak emlékekben és ágy alatti dobozokban lapuló családi fotókban őriztem.
Kéz a kézben sietünk most is, hogy hamarosan a legkifacsartabb fantázia ösvényein kutyagoljunk, mert élményszerzés kell most, hogy ilyen kis időre ő is hazalátogatott.
- Sosem volt az elveszve drága húgom, ó, sejtettem, hogy napsütésre éhezel mindig
Lemon sugár maga is, csak óvatos oldalmosolyt vetek rá anyáék kapcsán,csínján bánnak az én törekvéseimmel.
A hozsannát tőlük várom, az összes tanítványaimtól inkább, hiszen apám csak biccent, engedélyt ad, anyám megszemléli és máris a változtatásokat javasolja, hogyan tökéletesíthetném, vagy mi hiányzik belőle. Így nagy levegőt veszek, hogy erre is a legidősebbek józanságával reagáljak.
- Nem tudom, hogy számítanak-e bármire Lemon. Nos…látták, de nem minden zugát és akadt kifogásolnivalójuk, tudod olyan ez, amin mindig lehet javítani. De alapvetően tetszett nekik.
Egy egész takaros kis épületet kaptam, ott is az egész szárnyat a második emeleten.
Négy kis ajtó sorakozik egymás mellett, látszólag egyszerű termekbe vezetnek, s rúnák jelzik rajtuk eső, vihar, nap és szél.
Lemon felé fordulok, hiszen egészen komoly védővarázslatokkal kell ellátnom magunkat, hogy képessé váljunk létezni a teremben. Először is Uv biztossá bűvölöm, sugárzástaísztó burokba vonom a testét
- Ne ijedj meg, fokozatosan elsötétül majd körülötted minden, de a teremben kivilágosodik. A felkészítő csoportommal minden védekező bűbájt megtaníttatok, mielőtt akár engedném belépni őket ide. Többüknek hónapokig tart elsajátítani.
Talán Lemon megenged egy kis panaszkodást… A védőburok, valóban sötét masszának érződik, lassan semmit sem lát már, de hisz akkora bent a fénysugárzás, hogy elengedhetetlen a lehető legbiztosabban felkészülni. Három réteg kell rá ugyanis, sugárzás, hő és fény ellen, ne forrjunk fel elevenen, kapjunk rákot, lássunk rendesen. Eltart bizony, tíz perc mire Lemon készen lesz, újabb tíz, mire én is.
A pajzs elég vastag, úgy tudunk benne csak mozogni, mint a pingvinek, vagy mintha beástak volna minket egy hóemberbe.
- Készen állsz?
Ha igen, kitárom a Nap ajtaját és rögtön hatalmas fény világítja be a szobát, burkaink, száraz, sivatagos területre érkezünk, lábunk rögtön ellepi a forró homok, egészen bokáig. Nem érezzük túl melegnek, éppen elviselhető, kellemes, mintha egy különösen puha, meleg mamuszba fúrnánk lábaink. A távolban hegyek, a Nap irdatlan közel, ezért alig látszik valami a sok fénytől, ellenben árnyékaink gigászi óriásoknak tűnnek.
- Mit szólsz így első látásra?
Hangomba izgatottság vegyül, ahogy óvatosan oldalt pillantok Lemonra, közben egy pálcaintéssel kizárom magunk a valóságból és az ajtó kellemkedve csukódik utánunk.




2



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Hétf. 14 Jan. - 20:27

Teljesen beleveszik az ölelésbe, amit a másik ad neki.
Mindig is imádta Gottit és most ez a gyermeki szeretet, ez a mindennél kellemesebb fészekmeleg lágyan elandalítja. Szinte már teljesen belefúrja magát a férfiba, vágyik rá, el akar veszni a karjai között, hiszen oly kevés időt töltöttek együtt az elmúlt időszakban!
Sok minden változott az utóbbi időkben, többek között az is, hogy a fiú immár férfivá érett és hazament Sweetwoods-ba tanítani. Lemon pedig ott maradt... igaz nem egyedül, hiszen Patrick még ott volt vele, azonban a lány ettől még mindig úgy gondolta, hogy a család a legjobb dolog a világon és miattuk nem magányos.
Kellemesen mosolyogva simul bele hát Gotti karjaiba, és hagyja, hogy a fiú lágyan megpörgesse.

- Ismersz már, tudod, hogy nyáron élek! - mosolyog a fiúra, és kissé zavartan a füle mögé simítja a tincseit. Hiszen kár magyaráznia mennyire közel áll a szívéhez a nyári meleg és napsütés. Szereti az előbukkanó szeplőit, a kivilágosodó tincseit, Oliver mosolyát maga mellett, a fűszálak csiklandozását a bőrén.
- Azért örülök! Mármint, biztos nagyon büszkék, még akkor is, ha nem mondják! Én büszke vagyok rád, majd én mondom! De tudod, milyenek anyuék.... - forgatja meg a szemét kissé rosszallóan - a tudomány tekintetében nem ismernek tréfát, és igyekeznek mindent mindig a legtökéletesebbé fejleszteni! - mosolyodik el kissé, hiszen a szüleik mindig is nagyon nagy hírnévnek örvendtek, már ami az ilyen fura "szobákat" illetik. Szerettek játszani a térrel és idővel, és Lemon meg is értette ennek a szépségét, és ha tehette volna, ő is lefagyasztotta volna az időt, adott pillanatokat, hogy bármikor újra élhesse őket!

Eközben lassan megérkeznek a terembe, és az onnan nyíló ajtók elé. A választás sem túl nehéz, viszont a védő bűbájok, melyek körül veszik, azok igen. El sem tudja képzelni, hogy vannak olyan diákok, akik mindezt meg tudják tanulni és fel is tudják használni esetleg másra.
- Gotti! Tudod, hogy nem félek, mert velem vagy, de komolyan, mi ez a sok védő bűbáj? Van olyan ember rajtad és anyuékon kívül, aki ezt meg tudja tanulni, és használni is képes? - kérdezi, miközben egyre több védelem veszi körbe és szép lassan elsötétül elhalkul körülötte a külvilág.
Nem szokott félni, nem ijedős lány, maximum az szokta kizökkenteni, ami valami fájdalommal is párosul, így tehát nem is érti, hogy miért nem érzi magát teljes biztonságban. Lehet, hogy a hirtelen rátelepedő sötétség, a szoba veszélyessége feszélyezi.

- Kész vagyok! - mondja, majd keze automatikusan nyúl a Gottié után, és ha a fiú nem húzza el azt, akkor ujjait szorosan rákulcsolja a tenyerére. Szinte elveszik benne az övé, azonban ez egy cseppet sem zavarja, hiszen így érzi magát biztonságban. És ahogy kinyílik az ajtó, a fény szinte elemi erővel támad rá.
Mindenhol meleg és puha homok fogadja, sivatagi környezet, perzselő napsütés, melyből ő oly sokat nem érzékel, de azért azt mégis, hogy a védőbűbájok nélkül alighanem elégne.
- Csodálatos, meleg és egyben félelmetes! - mered a körülötte lévő tájra, a kietlen pusztaságra és bár tudta, hogy a napsütés ezt jelenti, mégis a sivatagi környezet meglepte.
- Mondd csak, itt meddig lehet tartózkodni ezzel a védőbűbájjal? És hogy jutott eszedbe, hogy pont ezen témák alapján hozz létre szobákat? - kérdezi érdeklődve Gottitól, hiszen tényleg érdekli, hogy a fiúnak mi járt a fejében, mikor ezeket készítette.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Gottfried A. Drake

Gottfried A. Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Harry Lloyd

»
» Vas. 3 Feb. - 15:55



Lemon& Gottfried


Happiness lies in the joy of achievement and the thrill of creative effort.



Én is megmelegszem húgom karjaiban, ahogy fotoszintetizálok belőle.
Milyen jól esik még gyermeki naivitása, biztató szavai, mintha a világ olyan egyszerűen működne, mint gondolja, csupa napfényből, gondtalan gyermekkorból állna, evidenciákat tudunk, van mindig mit javítani, a világ nem állandó, minden kísérlet fázis.
- Köszönöm Lemon, a tréfákat együtt éljük akkor meg.
Kacsintok rá hamiskásan, mennyi lehetőség van nekünk, egész ittléte alatt bizarrnak ható valóságokat átélni és soha el nem feledhető élményekkel tölteni fel, visszaidézve a nyarat és később majd viharos napokat is talán, a szél sem fog neki úgy ártani, mintha a Roxfort birtokán kapná el.
Tartok tőle, hogy a védőbűbájok majd visszavetik lelkesedését, elvégre időigényes, ha szükséges is. Csak mosolygom csodálkozására és olyan gyengéden mesélek neki, mint gyermekkorában a növények titkos életéről és hangjáról, vagy az éghajlat behatásáról növekedésükbe, mindig olyan hamar elaludt ezeken.
- Kénytelenek, különben megbuktatom őket. Igyekszem a magyarázatom érthető köntösbe bújtatni, napokig gyakorolnak, hetekig alig esznek, de ha igazán elkötelezettek, tudni fogják. Hiszen ez nem a Roxfort, hogy kötelező legyen, ők pedig nem gyerekek már, ha nem elég okosak, ügyesek és jók valamiben, a Sweetswoods kijárati ajtaja ugyan úgy nyitva áll, mint a bejárati.
Szemernyi együttérzés sincs bennem ezzel kapcsolatban, olyan általános, mint hogy a nap lemegy éjjel, aki kevés ehhez, elmehet, nem mindenkinek ez az útja. Mi csak lehetőség vagyunk, a mágusnép választhat.
Készen állunk végre, megfogja kezem és én az övét, Lemon tényleg visszaidézi milyen az, ha valamit úgy is féltek, ha nem növény.
- Igen, kicsit mindenki ezt érzi.
A diákok is hasonlóképpen foglalják össze. Hihetetlen világos van, minden fénylik és egészen közelről láthatjuk majd a napot, hiszen Lemonnak úgyis megmutatok mindent. Egyelőre élvezem, ahogy bokáig ellep a jótékony homok.
- Amíg a szervezetnek nem megterhelő. Ezután majd nagyon megszomjazunk, hiszen folyamatosan melegünk lesz, ezért két óránál több nem javallott. Én is öt óráig bírtam idebent egyhuzamban. Az előadásaim másfél órásak és mindenki izzadva jön innen ki, nagyon sok energiával és tele D vitaminnal. Tudod Lemon, egészséges idebenn lenni.
Kacsintok rá újfent és magyarázón is, még mindig imádom mindenről felvilágosítani.
- Az időjárás mágia ezen aspektusait tanítom, de úgy gondoltam célszerűbb, ha az elméletből kilépünk a gyakorlatba és laborszerűen tanulmányozzuk a napsütést, esőt, viharkeltést és a szeles időjárást, így magától értetődőek voltak a témák.
Felemelem karom és óriásárnyékom, mely legalább három méteres, utánozni kezdi.
- Látod mekkorák? Amit most fogok csinálni, szintén izgalmas és félelmetes lesz egy kicsit, de bízz bennem és bízz benne is.
Mutatok kisgúgom árnyékára, aki szintén egy három méteres monstrum és pálcám egy kurta parancsszavára megtorpan, elválik attól, ahogy Lemon mozog és önálló életre kel. Mégpedig az én árnyékommal karöltve. Igazán vidám, hatalmas árnynépség ez, Lemoné ugrabugrál és belecsapnak egymás kinyújtott kezébe. Mosolyogva nézem, biztosra veszem, hogy húgomnak majd tetszik, ahogy az is, amint alánk nyúlnak és a hatalmas Árnyéklények felkapnak a tenyerükbe. Én nevetek, ő talán sikít majd és bízik bennem remélem, hiszen hatalmas árnyak ezek, állva még nagyobbak három méternél is talán. Hatalmas tenyerükben kényelmesen elférünk, én ráfekszem az enyémére. Így, árnyéktenyéren hordozva gyorsabban tudunk majd haladni is, a napig és hegyekig. Csak a kommunikáció lesz kicsit bajos, ahogy messzebb vagyunk egymástól. De hangunk azért mindkettőnknek akad. Át is kiabálok neki:
- Na, mit gondolsz, aranyos árnyékod van? A tenyerén hordoz.




2



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Kedd 5 Feb. - 10:57

Belesimul testvére karjaiba, és azt sem találja kellemetlennek, hogy kezét szorítva kell felmennie a hatalmas lépcsőkön.
Az iskola a második otthona a Roxfort és a szülői ház után, itt nem zavartatja magát egyáltalán, néha egyedül azért szokott csak aggódni, hogy vajon a Gotti tanítványok mennyire fogják viccesnek találni ahogy a professzoruk egy lány kezét fogdosva közlekedik a folyosókon.
De mivel a fiút nem igazán zavarja ez, így Lemon is megnyugszik és nem csinál ebből problémát. Pláne, hogy ő egyébként igencsak híve a testi kontaktnak. Örömmel simogat, érint meg másokat, bár tény, hogy ezt pedig sokan kellemetlennek érzik.

Viszonylag hamar megérkeznek a hatalmas ajtók elé, és mivel a nyár a kedvenc időszaka nem csoda hogy ezt választja. Izgatottan ácsorog hát az ajtóban és hagyja, hogy a testvére ellássa mindenféle védő bűbájjal. Álmában sem gondolta, hogy ennyire lesz szükség. Hogy el kell sötétíteni a világot, hogy a nap a porladást jelenti védő bűbájok nélkül.
Kissé izgatottan lép hát be a hatalmas fényességbe, keze önkéntelenül kulcsolódik Gottiéra, majd akkor sem engedi el, mikor szeme elé tárul a homokos világ, a meleg környezet.
Látványosan eltátja a száját, még egy ó is kicsúszik ajkai közül, úgy szemléli a világot, azt a teljesen újat, melyet alig képes ép ésszel befogadni.
- Hát ez csodálatos! - mondja, majd elengedi testvére kezét, hogy egy kicsit felfedezze a körülötte lévő világot.
Lába alatt homok terül el, puhaságába belesüllyed a lába, érzi lábujjai alatt a finom szemcséket és emiatt szinte már gyermeki örömmel és lelkesedéssel szalad egy kört Gotti körül.
Elborul, megmártózik a homokben, bukfencezik kettőt, gyermekien kacag, ahogy a haja telemegy az apró gyöngyökkel, és hogy a meleg milyen jólesően feltölti energiával.
- Ez zseniális, Gotti! Komolyan! - mosolyog a fiúra, majd mikor felhívja figyelmét az árnyékára akkor azonnal arra is pillant.

Árnyéka egy pillanat alatt emelkedik ki a homokból és nyúlik meg óriásira. Szeme tágra nyílik, úgy csodálja a saját alakját, egészen addig, míg az óriáshoz képest ő tényleg csak egy apró porszem nem lesz.
Ekkor nyalábolják fel a földről, melyet egy halk sikkantással jutalmaz.
A szeme csillog a hirtelen jött új ismeretektől, attól, hogy mennyire fantasztikus a testvére és hogy ő soha nem lesz képes ilyen dolgokat létrehozni majd.
- Ez zseniális! - dől el az árnyéklény kezében. - És most hova megyünk?


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Gottfried A. Drake

Gottfried A. Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Harry Lloyd

»
» Vas. 17 Feb. - 12:09



Lemon& Gottfried


Happiness lies in the joy of achievement and the thrill of creative effort.



Én, mint kívülálló észre sem veszem, ami lényegtelen számomra, hogy az emberek esetleg mit vélnek kínosnak. Nekem természetes megfogni húgom kezét, mint véremből valót, magától értetődő, minta kezeim az övében végződnének és Patrickét is bármikor megragadnám fel sem fogva mit jelent a fiúk közötti kézfogás.
Ostoba és lényegtelen, társadalom által íratlan meggyőződések, de minden megkérdőjelezhető, amit emberi elme alkotott, determinált, ezért firtatni kell, szétbogozni, boncolni, tézisekhez antitézist rendelni, ahhoz, hogy szintézis szülessen.
Lemon előtt nyitva a Nap terme és a kellemetlenségek után szervezetünk túltöltődik D vitaminnal, noha a védővarázs miatt csak épp annyival, amennyi szükséges neki, milyen jól kitaláltam, illene mégis szerénynek maradnom és szüleim kritikáira fókuszálni, hiába dicsér ő, az elfogult.
Mosolyogva nézem szaladozását körülöttem, gyermek még, bukfencezik, hempereg, a világ hatalmas homokozó, építek majd homokkastélyt, de tengernyi lehetőség van, megjegyzem neki is, el ne felejtsük.
- Majd építek neked, mint hercegkisasszonynak életnagyságú homokvárat, kastélyt, ha úgy tetszik és bejárjuk termeit. Mit szólsz? Saját tróntermed lehetne a Nap királyságában. Én a Napkirály, húgom királyné.
Balgaságok, de hát Lemon hancúrával visszaidézi ifjúságom és milyen kár, hogy még korlátozott erővel anyáék után futottam, Ó ássatok homokbarlangot nekem. Talán azt is lehetne, noha már kevésbé motivál az elveszés, mint gyermekként.
- Régóta készültem erre, ahhoz képest csekély, de valóban szórakoztató és a diákok is szeretik.
Egészen számos diák válassza fakultációimat. Mivel úgy gondolom gyalog bajosan járnánk be a környéket, árnyékaink bűvölöm hatalmas óriássá, tenyerükre felkapnak, hogy oda hordozzanak, ahová szeretnénk.
Én úgy irányítom a sajátom, hogy tenyerét Lemonéé mellé rakja, így rálátok, hallom is, nem akadály megbeszélnünk a továbbiakat.
- Attól függ mit szeretnél drága húgom, vigyenek a távolabbi hegyekig, szánkázzunk le egy nagy homokhegyről? Vagy közel a naphoz, esetleg inkább a homokpalota érdekelne?
Érte történik most minden, választásához rugalmasan idomulok.




2



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Wake at dawn with a winged heart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Dawn Colton
» Dawn,Max & Ade- An invader!
» Heart of Europe
» Zane && Fea - my heart hurts right now
» unlike are we, o princely heart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-