Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Finn & Marcell - what doesn't kill you... EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Finn & Marcell - what doesn't kill you... EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Finn & Marcell - what doesn't kill you... EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Finn & Marcell - what doesn't kill you... EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Finn & Marcell - what doesn't kill you... EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Finn & Marcell - what doesn't kill you... EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Finn & Marcell - what doesn't kill you... EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Finn & Marcell - what doesn't kill you... EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Finn & Marcell - what doesn't kill you... EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Finn & Marcell - what doesn't kill you...



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcell Weinberg

Marcell Weinberg

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jack Falahee

»
» Kedd 17 Május - 14:57
Finn & Marcell

- Igyekezz már, Finn! – kiáltok rá, egy fa mögül. Az aurorok elől való menekülés kellemes móka lenne, ha ez a tökfilkó tudna foglalkozni egyszer a feladattal is, és nem csak a farka után menne. Mármint, imádom ezt a lököttet, és minden hülyeségét vele együtt. Társak vagyunk, barátok, testvérek. Amennyire ez két őrült halálfaló között létrejöhet. Nos, köztünk létre is jött, és tényleg jóban-rosszban… Oké, inkább rosszban támogatjuk egymást, mert jót azt nem éppen cselekszünk.
Én vettem el az emlékeit arról a mocskos mugliról, akit szeretett, és végül ő ölte meg, helyettem. Így volt ez rendjén, és ez így is marad. Számtalan sötétebbnél sötétebb átkot szórok a Finn mögött rohanó aurorokra, köztük nem egy halálos átok is van, és nem egy halálos átok is találja el az igazságosztó kutyákat. Az összes egy söpredék. Mindenki egy söpredék, aki nem olyan, mint… Én. Mi.
- Ha egyszer… Csak egyszer nem egy szépen billegő fenék felé pillantanál, milyen csoda történne?! – kapkodva veszem a levegőt, arcom verítékben csorog, de szemeimből öröm pillant a velem szemben álló férfira, hogy sikerült ideérnie. Azonnal karon ragadom, és egy pukkanással tovább is állunk. London jutott eszembe legelsőnek, és bizony itt is kötöttünk ki. Hátamat a falnak vetem, csuklyámat levetem a fejemről, és kapkodó levegővételeimet enyhítve egy cigarettát biggyesztek ajkaim közé, hogy pálcám végével gyújtsam meg. Hatalmasakat szippantva eregetek füstöt, közben a dobozt Finn felé nyújtom, és most már teljesen nyugodtan, vigyorogva pillantok rá.
- Muszáj neked mindig, mindig ennyire megdolgoztatnod engem? vonom fel a szemöldökömet, aztán elröhögöm magam. Nem gondolom komolyan, természetesen. Egy alap dolognak tekintem azt, hogy segítjük egymást mindig, ezért vagyunk társak. Ezért egészítjük ki egymást tökéletesen. Ha nehezen is ugyan, de tudjuk szabályozni a másikat. És természetesen még jól is nézünk ki, ami nem teljesen egy utolsó szempont, hiszen kiválóan értünk ahhoz, hogyan bűvöljük el a gyengébb nemet. Ami néha elengedetlen kelléke annak a tortúrának, amit végre szoktunk hajtani bizonyos söpredéken.
- A múltkor is én húztalak ki a szarból, Glasgow-ban pedig ha nem jelenek meg, ki tudja mi lesz veled. Testvér, ez már a harmadik köröd lesz, amivel tartozol. – bokszolom vállba vigyorogva. Nálunk így működik egy akció. A végén úgy is a sárga földig isszuk magunkat, és bizony aki a másikat kihúzta a szarból, az egy körrel jön a másiknak. No, nem mintha amúgy nem fizetnénk egymásnak a köröket, de a játék így izgalmasabb. És minél izgalmasabb egy játék, annál jobb.
- Szóval, ideje behajtanom azt a három kört. – kacsintok rá vigyorogva – a következő hármat meg úgy is én fogom állni. – veregetem meg a vállát, ahogy ellököm magamat a faltól, és körbenézek, tulajdonképpen merre is lyukadtunk ki. Arcomra egy ördögien őrült vigyor kúszik, amint észreveszem, hogy a környéken, ahol vagyunk van egy bordélyház. Bizonyára mugli leányok lehetnek benne, hiszen ez nem olyan környék, ahol varázslók, akár boszorkányok is előfordulhatnának. Azt hiszem, a mai estére megvan mindkettőnknek a szórakozása. Nézd csak! Ott egy bordélyház. Szerintem megnézhetnénk. – vakarom meg az állam – ha érted, hogy tulajdonképpen milyen dologra is vágyom… Mondjuk most. – például az, hogy halálra kínozzam a fél bordélyházat. Persze miután szórakoztunk egy kicsit. Bár nekem a kínzás, és a gyilkolás is szórakozás. Ahogy más, szórakozás is… Szórakozás.


remélem tetszik :3  ♦ outfit
Feel the fever coming
You’re shaking and twitchin'
You can scratch all over
But that won’t stop you itchin'
©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Finnick Daugherty

Finnick Daugherty

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
arthur kulkov

»
» Szer. 18 Május - 19:28
- Protego – sikeresen elhárítom a felém repülő bénító átkot és tovább rohanok Marcell után. A rohadt aurorok azonban nem adják fel, szívósabbak, mint ahogy azt akkor gondoltam amikor rájuk robbantottam azt a bódét. Észre sem vettek volna minket, ha nem sétál el előttem az a szőke hajú lány olyan minimális öltözetben, hogy menten leesett az állam és kénytelen voltam megállni, hogy elmotyogjak magamnak egy-két imát amiért a muglik ennyire szemérmetlenül képesek öltözködni és ha valamit, hát ezt biztosan átvinném a varázslótársadalomba is. A kevesebb néha több. Ugye, hogy ugye? Úgy tűnik egy általam küldött varázsbéklyó sikeresen eltalálja az egyik aurort, mert cifra káromkodás csapja meg a fülem, amitől csak még inkább elvigyorodom és magasabb fokozatra kapcsolok, hogy utolérhessem Marcellt. A keze után nyúlok, hogy egy szempillantás alatt eltűnjünk a tetthelyről és végre sikeresen lerázzuk magunkról a minisztérium hű ebeit. Győzelem. Megint.
- Ha nem fordulok egy szépen billegő fenék felé, akkor valószínűleg az Imperius-átok hatása alatt állok - hosszan kifújom a levegőt, nem tudok rendesen hozzászokni ehhez a rohanáshoz. A térdeimre támaszkodom mielőtt még én is megszabadulnék az arcomat takaró fekete ruhadarabtól. Hálásan pislogok a férfira amikor érzékelem a felém nyújtott cigarettát és az ajkaim közé biggyesztem a rudat, hogy aztán kinyújtózva meggyújtsam és jólesőn letüdőzzem a füstöt.
- Természetesen igen, másképp hogyan maradnál formában? Tudod, hogy a kondíciód az első – ártatlanul elmosolyodom majd körbenézek, hogy vajon pontosan hová is kerültünk. Nem volt semmilyen kitűzött cél, csak egy kis szokásos Weinberg-Daugherty rosszalkodás, amit a Nagyúr annyira szeret. Mert ugye mi vagyunk a páratlan páros, akik jóban-rosszban együtt vannak és köztünk tényleg igaz szerelem van, amiről a nagy könyvek írnak. Leszámítva a testi dolgokat, pár szinte biztos vagyok benne, hogy tökéletes dolog születne ha összeraknánk amink van, már ha lehetséges lenne.
- Ácsi, ácsi. Glasgow-ról nem én tehetek – felemelem a kezem, ezzel nyomatékosítva, hogy tényleg ártatlan voltam, valamennyire – Az a boszorkány nagyon tehetséges volt és vétek lett volna nem kihasználni a … tehetségét – gonoszul elvigyorodom, majd szívok egyet a cigiből és karikákat fújok – De egyébként elképzelhető, hogy berozsdásodtam. Kétségbeesetten hajszolom az önfeláldozó nőket, lehet kapuzárási pánikom van – színpadiasan felsóhajtok és a világért sem ismerném be, hogy valamilyen szinten komolyan is gondolom amit mondtam.
- Rendben, akkor az első három kör az enyém. Remélem, hogy betörte az orrát az a féreg auror és az utolsó robbantó átkod leszakította a karját – követem a példáját és ellököm magam a faltól, elnyomva a cigarettát a téglán és messzire pöckölve a csikket hányok fittyet a környezettudatos életre.
- Ajj, ajj – elnevetem magam ahogy meglátom azt a baljós vigyort drága egyetlen barátom, testvérem arcán – Amikor ilyen vigyor ül ki az arcodra az nem jelent semmi jót a társadalomnak – kék íriszeim kíváncsian csillognak, alig várom, hogy megossza velem azt a briliáns tervet – mert Marcell csak olyat találhat ki – ami szöget ütött a fejében.
- Bordélyház … - ízlelgetem a szót és a jelentését, hogy milyen lehetőségeket tartogat számunkra az a mugli tákolmány és egyre jobban kezdem remek ötletnek tartani – Tehát bemegyünk oda – a fejemmel a ház felé bökök, amelynek ablakából fehérneműs hölgyek tekingetnek a járókelők felé – és úgy teszünk, mintha mi is muglik lennénk – összeszűkült szemekkel meredek a távolba és gondolkozok végül azonban arra jutok, hogy igenis megérdemeljük a szórakozást.
- Benne vagyok – bólintok lassan – Alig várom, hogy lássam az arcukat miközben ívben feszült háttal lógnak a levegőben – élvezettel szívom be az alsó ajkam és elindulok a bordélyház felé. Gyors léptekkel szelem át a kihalt utcát – mintha a muglik világa is érezné, hogy a varázstársadalomban háború készülődik – és megvárom míg Marcell is mögém ér, hogy aztán boldog mosollyal az arcomon nyissak be a házba. Nem telik bele egy percbe sem máris előttem terem egy fűzőbe öltöztetett bögyös barna lány, hogy elkérje a kabátomat de felmordulva csapok a kezeire, talán erősebben, mint ahogy azt illett volna de egyáltalán sem bánom.
- Mit iszunk? - kérdőn pillantok Marcellre ahogy elhelyezkedek a pult mellett levő bárszéken és figyelem a színpadon vonagló nőket, akik mind arra várnak, hogy egy dúsgazdag férfi lecsapjon rájuk és busásan megfizesse őket a tehetségükért.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcell Weinberg

Marcell Weinberg

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jack Falahee

»
» Pént. 20 Május - 0:58
Finn & Marcell

Tudom, hogy mindig sikerül megmenekülnünk a minisztérium kutyái elől. Soha nem érnek utol, és őszintén szólva az is meglepő, ha esetleg kutyaszorítóba tudnak keríteni minket. De azt hiszem a halálfalók egyik legtehetségesebb, és legördögibb párosa a miénk. Kellően megvan bennünk az az önteltség, és őrület, hogy csak egymást tudjuk elviselni. Hiszen külön-külön nem tudom, hogy ki tudna minket igazán tolerálni. Voldemort előtt azért moderálni szoktuk magunkat, azonban ha ő nincs ott, az összes "előadás" körülöttünk forog. Mégis, ha kell veszélyesek vagyunk. Nem is akármennyire. Nagyon.
- Ha egyszer... - mellbe bököm - de csak egyszer nem teszed meg, rohadjak meg... Állom az egész estédet. - elvigyorodok - és figyelmeztetlek, direkt nem ér megtenni. - csóválom meg a fejem vigyorogva. Bár nem tudom, hogy nem lehetne direkt egy szépen billegő fenék felé fordulni, hiszen nekem sem szokott sikerülni, aztán még is én akarok kiselőadást nyújtani Finn-nek arról, hogy ezt tegye meg. Természetesen nem gondolom komolyan, tudom, hogy legközelebb úgy is megteszi.
- Remélem felkészültél olyan extrém esetekre is, amikor nem lenne kedvem futni. - túrok bele a hajamba - bár ilyen eset nem lesz, még a végén társ nélkül maradnál. Hát el tudnál képzelni a helyemre mást? - bokszolom oldalba, aztán én is elpöckölöm a csikkemet, és szememet még egyszer végigfuttatom az utcán.
Vigyorogva forgatom a szemeimet a mentegetőzésre, és ciccegek. Persze, nem ő tehet, hanem én. Nos, ha számításba vesszük azt, hogy akkor tényleg majdnem ott maradtunk, mert az öreg Rémszem megjelent... Azt hiszem fifty-fifty a glasgow-i eset. Azt a boszorkányt pedig tényleg vétek lett volna elszalasztani, ebben igaza van a velem szemben álló férfinak. - Valóban, de nem hiszem, hogy az öreg Rémszemmel is ugyanilyen gyümölcsöző lenne a kapcsolatod. Testvér, akkor tényleg nem sokon múlt, hogy ott maradjunk. - fújtatok egyet. Még az emlékbe is beleborzongok, hiszen az tényleg egy hajszálon múlt. A legtöbb ilyen akciónk végén röhögünk egyet, akkor azonban valami más történt. Ketten elegek szoktunk lenni egy kisebb-nagyobb aurorcsapat ellen, de ha Rémszem valahol feltűnik, ember legyen a talpán, aki bizony meg tud lógni onnan anélkül, hogy valamijét esetleg otthagyja. Nos, ez a mi érdemeinket bizonyítja; hogy nekünk sikerült pár karcolással lelécelni onnan.
- A nők az egyetlen téma, amiről Victoria Brown jut eszembe. Ma nem szeretném, hogy ő jusson eszembe. Pedig tudna máshova is jutni! - nevetek fel. Eszembe jutna úgy is, hogy alattam fekszik, és kéjesen nyögdécsel, de ez ma a bordélyházban lévő nők dolga lesz. Egészen addig, ameddig át nem vált a kapcsoló, én be nem kattanok, és nem nyírom ki a fél bordélyházat. Bár az este vége úgy is ez lesz. Erre az egy estére azt hiszem elfelejthetem Victoria Brown-t, és minden olyan dolgomat, ami vele kapcsolatos.
- Remélem a teste minimum félbeszakadt. És azt is, hogy az pont az ostoba Dawlish volt. Rám van akaszkodva, mert nagyon jól sejti, hogy soha nem sántikálok jó dologban és... - a szavam itt félbe is szakad, mikor meghallom, hogy mit mond Finn. Odapillantok rá, a szemeimben az őrület tükröződik, mosolyom mégis olyan nyugodt. Bizony-bizony, ez semmi jót nem jelent ezekre a "szegény" muglikra nézve. - Testvér, azt hiszem, ma London kevesebb lesz egy, kettő esetleg sok kurvával. Azonban előtte... Szórakozni van kedvem. Tom-nak nem kell tudnia még, hogy merre vagyunk. - követem a barátomat a bordélyház felé, hogy belépve kabátomat egyenesen egy szőke csaj fejére dobjam, hogy vigye már el. Elhelyezkedek a pulton, és Finn felé fordulok:
- Azt hiszem igyunk egy whisky-t. - vigyorodok el. - Figyelj csak! Ott van egy vörös maca. Nézd meg jobban. Észreveszel rajta valamit? - hamiskás vigyorral kérdezem - Szerintem egy boszorkány az. Nem úgy mozog, ahogy a többi nő, és az érintésektől is egy kicsit visszahúzódik. Vele kéne kezdenünk. Akkor lesz baj, ha kiderül, hogy minisztériumi. Sosem lehet tudni. - ahogy megkapjuk az italt, koccintásra emelem a poharamat, és bele is kortyolok. Elégedetten elvigyorodok.
- Ha nem lesz igazam, és tényleg csak egy mugli, a következő kört én állom. De nem tetszik ő nekem, nem illik ide. - lehet, hogy őrült vagyok, és ezt beszélik rólam a Nagyúr hívei között, de soha nem voltam rossz megfigyelő. Remélem, hogy az érzékeim nem most fognak cserben hagyni. Ha nem hagynak most cserben, örömmel fogom megkínozni, addig, ameddig szánalmas életének a kioltásáért nem könyörög.

remélem tetszik :3  ♦ outfit
Feel the fever coming
You’re shaking and twitchin'
You can scratch all over
But that won’t stop you itchin'
©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Finnick Daugherty

Finnick Daugherty

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
arthur kulkov

»
» Kedd 31 Május - 15:40
- Pedig egészen csábító az ötlet – fizikailag lehetetlennek tartom, hogy magamtól ne forduljak oda ha egy hölgy az idomait illegeti nekem – mert ugye ki másnak? – akkor elforduljak vagy úgy tegyek, mintha nem venném észre – De azt hiszem ez ott elbukott, hogy engem arra teremtettek, hogy a füttyögéseimmel ajándékozzam meg a csinos nőket.
Felemelem a kezeimet, mintha én nem tehetnék róla és ebben azért van némi igazság. Nem véletlen kaptam ilyen megnyerő arcszerkezetet és a nők sem véletlen kaptak formás feneket meg melleket. A feladatom, hogy mindig emlékeztessem őket milyen jól néznek ki. Bár ha megházasodom valószínűleg kevesebb nő fog a csodálatomban sütkérezni, de azért ennyire még ne szaladjunk előre. A gyűrűm ugyan már ott csillog Celestine ujján, legyen most akárhol is – gondolom jó kislány módjára a roxforti hálótermében kuksol. Remélem.
- Ha nem futunk akkor szimplán egy állóharcba kerülünk és akkor sokkalta csúnyábban végződik majd az egész. Most örülhetnek, mert megmenekültek egy természeti csapástól mind azok a rohadt aurorok, mind a környéken élő muglik – vállat vonok – Természetesen senki se veheti át a helyedet – megrázom a fejem és tényleg komolyan is gondolom, amit mondok. Túlságosan is régóta keserítjük egymás életét és nem hiszem, hogy találnék más embert, aki az arcomnak egy szimpla rezzenéséből tudja, hogy mire gondolok és mi lesz a következő átkom, lépésem, hogy aztán ő tökéletesen alkalmazkodjon hozzá. Ez pedig fordítva is így van. Tudom mikor füllent, mikor jön zavarba és nem vagyok rest kihasználni ezeket és később, amikor csak ketten vagyunk, az orra alá dörgölni. Ezt hívják…testvériségnek.
- Rémszem… nos azt hiszem ő áll a halállistám élén – elfintorodok, ahogy eszembe jut mennyire szerencsések voltunk akkor. Az aurorok nagy része képzetlen, nincs bennük semmi kreativitás és még ezenfelül ostobák is. Kivételt képez ez alól Rémszem, aki elég fifikás ahhoz, hogy megfingassa a halálfalókat, sőt mi több még élvezi is és nem rest egy-két halálos átkot is ránk szórni.
- Kérni is akartam, hogy erre az estére verd ki a fejedből azt a kis szőke boszorkányt és hagyd, hogy egy ismeretlen nő odaadja neked mindenét – hátba veregetem Marcellt, meg tudom érteni, hogy nehezen veri ki a fejéből Victoriat. Mostanában én is egyre többször kapom magam azon, hogy Celestine felé kalandoznak el a gondolataim, ami egészen normális lenne hiszen a leendő feleségemről van szó de valamiért mégis idegen az érzés.
- Tomnak nagyon sok mindenről nem kell tudnia, bár úgy érzem, hogy a kedvenc ölebét, Sapphirat a nyakunkra fogja lassan küldeni – felhorkanok a nő gondolatára, aki bár egyazon csoportot erősít velem mégis annyira ellenszenves, hogy néha legszívesebben ledugnám a pálcáját a torkán. Ezen pedig még az sem javít, hogy egyébként eléggé szemrevaló boszorka.
- Hmm – miután kikérem a whiskyket az említett vörös hajú nő felé fordulok. Valóban igaza van Marcellnek, visszahúzódóbb, mint a többi szajha - Az is lehet, hogy csak most kezdte az ipart – vállat vonok, amikor megkapom a poharakat és átnyújtom az egyiket drága barátomnak – Igyunk a mai napra és arra, hogy az a nő ott tényleg egy minisztériumi banya legyen – összekoccintom a poharunkat és jólesőn lehajtom az aranyló folyadékot, hogy utána kérhessem is a következőt.
- Nagyon szívesen helyretenném Minchun egyik ölebét – jegyzem meg vigyorogva és a pult mögött levő nőhöz fordulok, aki nagyon úgy tűnik, hogy a Madame szerepének örvend. A csicsás ruhájából és a rengeteg ékszertől amit visel erre a következtetésre jutok.
- Mondja Madame, Ő ott – az előbb említett vöröskére mutatok – Mennyibe kerül?
- Uraim – biccent egyet és közelebb hajol, mély belátást engedve a dekoltázsába – Miriam igen különleges lány, ezáltal az ára is elég magas.
- Úgy nézünk ki, mint akik beérnék egy olcsó kurvával? – sértődötten felvonom a szemöldököm és mellé még ciccegek is sort mielőtt Marcellhez fordulnék – Úgy nézek ki, mint aki az olcsó kurvákat szereti? -
.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcell Weinberg

Marcell Weinberg

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jack Falahee

»
» Szomb. 11 Jún. - 12:58
Finn & Marcell

- Én a helyedben megfontolnám... Bár minden bizonnyal ezt én sem tudnám megtenni. - ki ne fordulna utána egy jó fenéknek? Ki ne nézné meg a jó melleket? Mind a kettőnknek ez a gyengéje, és azt hiszem, ha velem kötne valaki ilyen fogadást, száz százalék, hogy én is elbuknék. Ki nem bukna el? - Igen, én sem tudom nem megnézni a csinos nőket. Ha úgy vesszük, tavaly miattam keveredtünk szarba a Brown kúriánál, emlékszel? - nevetek fel halkan. Tény és való, akkor is már Victoriával foglalkoztam főként, és nem tudtam nem odanézni, és majdnem utánamenni, mikor megláttam abba a ruhába. A hideg is kiráz egy picit, de gyorsan elhessegetem magamban a gondolatot, hogy aztán bólintva adjak igazat Finn szavaira.
- Semmit sem gyűlölök jobban, mint az állóharcot. Pedig azok Tom kedvencei. - komorodok el hirtelen. Persze semmi bajom nincs Voldemorttal, az ő eszméit vallom, de mindig lesznek olyan dolgok, amikben nem fogok vele egyet érteni. Én nem vagyok Bellatrix Black, vagy éppen Shappire, vagy akárki, aki minden szavát úgy issza, mint én az égetett szeszeket minden este. - De ha egyszer ne adj' Merlin állóharcba bocsátkoznak velünk, őszintén fogom sajnálni azt az embert, aki a darabkáikat kapargatja össze a falakról, fűből, fáról. - számolom az ujjaimon, ahogy egy ördögi mosoly kíséretében ezeket a gondolatokat megosztom. Mi tényleg veszedelmes páros vagyunk. - Ahogy a Te helyedet sem, testvér. - az ördögi mosoly eltűnik, helyét az őszinte érzelmek veszik át. Egy halvány mosoly kíséretében mondom mindezt, és tényleg komolyan is gondolom. Kevés olyan ember van, akiket megtűrök magam körül, de még kevesebb az olyan ember; akit szeretek is. Finn ilyen. Keresve sem tudnék nála jobb partnert, barátot, testvért találni. Már csak a szeme rezdüléséből is tudom, hogy mire gondol, és néha nem tudom elszalasztani az alkalmat, hogy megjegyezzem a zavarát, vagy éppen a kétes gondolatait, a tüzet a szemében, mikor gyilkol. De ettől vagyunk mi szép páros, és mellettünk még mindig nem sok olyan halálfaló van, aki felérne a mi őrültségünkkel.
- El tudnék képzelni más személyt is a halállistám élén, de Rémszem lenne az első, akivel itt és most azonnal végeznék... Még meg sem kínoznám, értelme sem lenne. - Rémszem szívós, sokkal szívósabb, mint amilyennek látszik, és megtörni amúgy sem lehetne. Vele nagyon kell vigyázni, hiszen sokkal dörzsöltebb, mint amilyennek a többi halálfaló hiszi, de még Voldemort sem ismeri el igazán; ez pedig öreg hiba. Az egyik legnagyobb, amit elkövethet a varázslótársadalom, hogy Alastor Mordont alábecsülik. Nem kéne.
- Az a kis szőke boszorkány nagyon mocskos gondolatokkal verte bele magát a fejembe, de azt hiszem, ma este el tudom felejteni. - nyalom meg a szám szélét - Alig várom, hogy halálra kínozzam a fél bordélyházat... Természetesen miután megkaptuk, amiért jöttünk. - vigyorodok el, és arcomon már nyoma sincs a Victoria Brown által keltett ugyancsak nem tiszta gondolatoknak. A fenébe is, mindketten meg fogunk házasodni, valamikor kell egy hatalmas bulit tartani, ahol elbúcsúztatjuk az... Életünket?!
- Addig örülj, ameddig ő jár a nyakunkra, és nem a Black lány, Bellatrix... - horkantok fel szintén. Shappire mellett Bella is elég szemrevaló leányzó, azonban mindketten annyira talpnyalók, hogy nézni is fáj... Legalább is számomra, ők biztos nagyon jól érzik magukat, de az én talpamat is legalább annyira nyalhatnák. Vagy éppen mást, nem haragudnék meg érte.
- És nézd csak meg a reakcióját, mikor a mugli kanok közelednek felé. - elveszem a poharamat, és koccintásra emelem. - Köszönöm szépen, testvér. Igyunk arra, hogy kitépkedhetem majd a madame beleit, aztán a dereka köré tekerhetem... És mindenki másét ebben az egész kócerájban. - kisfiús mosollyal kísérve döntöm le a torkomon kedvenc italom, miközben figyelem a nőt, akit Finn megkérdez. Az említett vöröskére gondolva ciccegek egyet én is. Nem érem be az olcsó kurvákkal. Sem én, sem Finn. Egyikünk sem.
- Egyáltalán nem. Ezt a sértést meg fogjuk bosszulni...  - vigyorodom el, és ujjammal a madame felé integetek, hogy fáradjon ki a pultból - Madame! Hozza nekünk ide azt a vöröskét, azonnal. Imperio! - suttogom halkan, amint varázspálcámat a nő mellkasának szegezem - Játszani támadt kedvem. Mit gondolsz, barátom? - fordulok Finn felé, ahogy átnyúlok a pulton, és újratöltöm a poharunkat whisky-vel.
- Madame... - búgom halkan, amikor visszaért az említett vörös nővel. - Hozzon egy szőkét is. A legjobbat. - ördögi mosolyra húzódik a szám, aztán pedig a vörös felé fordulok. - Miriam, ugye? Engedd meg, hogy bemutassam jó barátomat; Finnt. Én pedig Marcell vagyok. - susogom halkan, de mégis édesen. - Volna kedved esetleg... Szórakozni? - a kedvesség, ami a hangomból áradt, egy csapásra eltűnt, és átvette a helyét a tébolyult hűvösség. Mégis, annyira ellenállhatatlan vagyok, hogy kizártnak tartom azt, hogy nemet mondjon az ajánlatomra.


we are the devil ♦ outfit
♦ by the blood ♦ ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Finn & Marcell - what doesn't kill you...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Vic × Marcell
» Victoria × Marcell
» I Hope I Won’t Kill You
» Kill' kreálmányai ℘
» Irina & Marcell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-