Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Silje & Igor EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Silje & Igor EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Silje & Igor EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Silje & Igor EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Silje & Igor EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Silje & Igor EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Silje & Igor EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Silje & Igor EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Silje & Igor EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Igor Karkarov.

Igor Karkarov.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Richard Madden

»
» Vas. 7 Aug. - 17:20

Egy ideje már nem voltam Angliában. Az otthoni közeg és a munka mindig magával ragad, na meg persze a család, főként Irina, akit ilyenkor nehezen hagyok ott a világ másik végében. Mindannyian megbékéltünk és lassan kezdjük elfeledni azokat a pillanatokat, amikre az utóbbi időben nem vagyunk büszkék. Csak annyiban változott a helyzetünk a testvéremmel, hogy nem engedtem őt vissza a családi kúriába. Siljével sokat leveleztem amióta ő elment otthonról. Családjaink közeli barátságát mindig is szentnek és sérthetetlennek tartottam, természetesen arra neveltek, hogy az ilyen kötelékek bármikor jól jöhetnek majd az életben, ne szújuk el őket. Sosem tettem. Nem csak a haszon miatt, ami mellesleg nekem semmi sincs ebből, esetleg a szüleimnek, de őszintén megkedveltem már kiskorunkban a lányt. Manapság elég elfoglalt voltam, és most, úgy tűnik, egyre többet hív magához Anglia, és a karomon lévő friss biléta is, úgyhogy komolyan kezdtem elgondolkodni a helyzetem súlyosságát illetően és azt hiszem döntöttem: hamarosan ide fogok költözni. Az, hogy a családom és legfőképpen Irina, hogyan fogadja majd ezt a hírt és miként tudunk egymással dűlőre jutni, ez még a jövő titka. Egyelőre a legfőbb célom, hogy a levélben leírt helyre eljussak. Nem ismerem ezt a várost, de nem is szeretném annyira a mugli közeget előtérbe helyezni, ezért egy Foltozott Üst nevű kocsmába invitáltam a lányt, ami úgy hallottam, átjáró a két világ között. Ez a tökéletes hely számomra. A közelbe hopponálok egy sikátorba, körülnézek és miután megigazítottam a taláromat, belépek a kocsmába. A dohány és az alkohol szaga megüti az orromat, amire elfintorodom, de egy szó nélkül lépek be az egyik távolabb eső asztalhoz, és foglalok ott helyet, várva a lányt, aki hamarosan meg is érkezik.
- Á, Silje! Örülök, hogy újra látlak. - Üdvözlöm megfelelően, gyakorolva a nyelvet, akcentussal és egy félmosollyal az arcomon. Remélem nem bánja túlzottan, hogy ilyen helyre rángattam.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Hétf. 8 Aug. - 10:02
Bár a családom cseppet sem, a hazám annál is inkább kezd hiányozni. Honvágyam van, az iskola végeztével pedig a kísértés Oroszország iránt egyre jobban erősödik. Csak egy régen látott gyermekkori barát képes enyhíteni a tünetet.
Családjaink már évtizedek óta ápolnak szoros kapcsolatot egymással, így Igorral már kisgyermekként megismerkedtünk, és elég hamar barátok lettünk. Nem voltam túl szociális, ahogyan manapság sem, barátokban sem bővelkedtem, talán ő volt, és azóta is az egyetlen, akivel a kapcsolatom valóban igazán őszintének, és egyáltalán nem érdeknek nevezhető.
Örömöm határtalan, hogy viszontláthatom őt, gyermeki izgalom, és vágy elegye uralkodik el rajtam, hiszen az Igorral való találkozás kicsit olyan, mintha a hazám egy darabját kapnám vissza, még, ha csak pár percre is.
Mosolyom levakarhatatlanul feszít arcomon, ahogy besétálok a Foltozott Üst ajtaján. A másodperc töredéke alatt futtatom végig tekintetemet az embereken, és veszem észre az egyik távoli asztalnál ismerős sziluettjét. - Igor, úgy örülök, hogy újra láthatlak. - viszonzom üdvözlését, lelkes hangsúllyal, majd helyet foglalok a vele szemközti széken. Akcentusa előcsalja belőlem a sajátomat is, régen használtam, egészen megszoktam már az angolt. - Mesélj, mi történt veled mióta nem találkoztunk? Túl rég volt már.. - arcomra keserédes mosoly kúszik, ahogy visszagondolok az otthonomból való távozásomra. Szökésem biztosan nem vetett túl jó fényt a családomra, mégsem tudom mások mit gondolhattak rólam, és arról, miért is jöttem el otthonról olyan hirtelen. - Ne haragudj, hogy egy szó nélkül léptem le, de muszáj volt elhagynom azt a börtönt. Nem bírtam már tovább. - szabadkozom, mintha kellene, pedig Igornál jobban senki sem tudja min is mentem keresztül akkoriban, gyermekként, majd lázadó tinédzserként. Az ő családjának néhány tagja éppen olyan elfuserált, mint az enyémek, éppen ezért sok közös van bennünk. Talán túl sok is.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Igor Karkarov.

Igor Karkarov.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Richard Madden

»
» Kedd 16 Aug. - 10:47

Örülök, hogy egy kicsit a régmúltból is találkozhatok emberekkel. Az életemben nagyon sok minden megváltozott, a nézeteim, a személyiségem. Az iskola is nagyon jó hatást mért rám, és mivel csak férfiak járnak abba a részbe, ahol mi voltunk, ezért még a kísértés sem csábított el a kötelességeimtől. Mindazok ellenére, hogy mennyire is imádtam azt az országot, most már belátom, hogy a jövőm az nem ott lesz, hanem itt, Angliában. Ez pedig több dolgot is lehetővé tesz számomra. Az egyik, ami a legfontosabb volt: újra látni Siljét. Már nagyon régóta vártam erre a pillanatra, mondhatni azóta, hogy elment otthonról és ide költözött a roxfortba. Nekem lehetőségeim korlátozottak voltak, nem igazán tudtam meglátogatni őt, ha jöttem, akkor pedig csak órákra, vagy egy napra. Most pedig itt ülök és ahogy belépdel az ajtón, felém közeledve, egy szélesebb mosoly terül szét az arcomon. Végighallgatom a mondandóját, miközben a pincér is megérkezik és én csak egy vajsört rendelek magamnak, valamivel le kell öblíteni a régi sebeket.
- Teljesen megértelek. - Bólintok egyet komoly tekintettel, ezzel célozva arra, hogy nem haragszom rá, hiszen ismerem a családját. Mind ismerjük a másikét, egyikünknek sem volt túl fényes múltja és talán tenni tudunk azért, hogy a jövőnk sokkalta jobb legyen. Talán mindketten ezért vagyunk most itt, ebben az országban. Halkan felsóhajtok a kérdésére és lassan, összeszedve gondolataimat, kezdek el beszélni.
- El kellett jönnünk otthonról, Irina a Roxofrtba fog járni szeptembertől. Én pedig itt keresek majd valami munkát. - Kicsit megnyomom az utolsó szót, de azon felül, hogy halálfaló lettem még valami más is kellene, csak nem tudom mik a kilátások. Ha Silje kérdez a családomról többet, akkor majd elmondom neki, hogy az öcsém meghalt, már ha nem hallotta eddig még a hírt. Az én fülembe nem jutott vissza, mondjuk a szüleim elég jól titkolóznak. - Azt nem mondhatnám, hogy túl sok jó történt. Legalább az jó, hogy ha ide költözünk, többet fogunk találkozni. De... - Idő közben megkapjuk az italunkat is és én szomjasan kortyolok bele az édeskés nedűbe, és folytatom utána a szavaimat. - Te mit fogsz kezdeni most, hogy befejezed az iskolát?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Pént. 19 Aug. - 11:41
Ha Igorral vagyok, úgy érzem, mintha Oroszország egy darabja is újból velem lenne. Persze nemcsak a hazám, hanem ő is hiányzott, túlságosan is, régóta nem láttuk már egymást, így felhőtlenül boldog, és elégedett mosollyal foglalok helyet az asztalánál. Végigfuttatom rajta a tekintetemet, és jó alaposan megnézem magamnak, hogy lássam mi az, ami változott rajta, és mi az, ami nem, semmi sem kerülheti el a figyelmemet. A barátjaként szíven ütne, ha figyelmetlen lennék vele szemben.
Tudom, hogy megért, hogy tudja mi történt velem, és miért is hagytam magam mögött az otthonomat, a családommal együtt. Egyikünknek sem volt különösebben könnyű gyermekkora, mindkettőnk családja bővelkedett a hibákban, így nem volt nehéz egymásra találnunk, és barátokká válnunk. Igor volt akkoriban az egyetlen, akit közel engedtem magamhoz, és, akinek szinte teljes megnyíltam, hiszen jól esett megosztani a sanyarú életemet mással is, egy ugyancsak élő személlyel, nemcsak a naplómmal. Anyám ugyanis azt mondta, a napló a lány legjobb barátja, nekem mégiscsak arra szolgált, hogy kiírjam magamból mindazokat a fájdalmakat, amiket ők okoztak nekem.
Rendelek magamnak is egy vajsört, bár különösebben nem szeretem, de nem is inni tértem be a kocsmába, elkortyolni végül is eltudom, annyira nem vagyok válogatós. - Történt valami? - pislogok fel rá a szempilláim alól, érezve, hogy nem önszántából döntött így, és jött el otthonról a húgával együtt. Bár Irinát annyira nem ismerem, inkább a bátyja társaságát élveztem, és nem az övét, kicsit sajnálom, hogy számomra már nem kezdődik újabb tanév, és nem lehetek mellette az iskolában. Tudom milyen nehéz új diákként beilleszkedni a másoknak megszokott közegbe, és, ha nem talál valakit, egy igaz barátot maga mellé, akkor nem is fog elsőre sikerülni neki. Ha én anno nem találok rá Antoninra, nem is tudom mi lett volna velem, valószínűleg minden évemet egyedül töltöttem volna, akármennyire is furcsa belegondolni.
- Igen, ennek örülök is én is, nagyon. Már hiányoztál, ideje lesz bepótolnunk az elvesztegetett éveket. - mosolygok rá megkönnyebbülten, őszintén örülök, hogy ezentúl ő is Angliában fog élni. - Nincs túl sok előrelátó tervem, tudod, amúgy is jobban szeretem a spontaneitást. De abban biztos vagyok, hogy így vagy úgy, de le kell zárnom a múltamat, nem akarok már emlékezni rá. - vezetem végig ujjaimat az időközben megkapott korsó oldalán, apró jeleket rajzolva a párás felületére. - Van egy úgy nevezett mentorom, aki segít, és segíteni is fog benne. Valószínűleg utána is mellette lesz a helyem, ha érted mire gondolok. - halkulok el egy kicsit, és az alsó ajkamba harapva pislogok fel rá. Igor úgyis szinte mindent tud rólam, a nézetemről is, így biztosan megérti majd, mit miért is teszek, és fogok tenni, pláne, ha ő is hasonló helyzetben van.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Igor Karkarov.

Igor Karkarov.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Richard Madden

»
» Kedd 23 Aug. - 23:05
Mindketten változtunk. Az évek sok mindent rejtenek maguk mögött, húsz éves koromra máris kicsit gondterhelt arcom van és a homlokomon és némi ránc megjelent. Ez még nem mondhatni vészesnek, és örülök is, hogy így történt, hiszen kicsit idősebbnek festek tőle, mint ahogy a vékony szálú, sötét szakállnak is hála. Viszont ő is sokkalta nőiesebb és szemrevalóbb teremtéssé alakult ki, amióta utoljára találkoztunk. Persze mindig csodáltam őt természetes szépsége miatt, őszintén kevés olyan orosz lány volt, aki valaha is megakadt szemeimen.
Amikor megkérdi, történt e valami, habozok. Egy pillanatig a megérkezett italomba mélyesztem pillantásomat, majd vissza az övébe és a pillanatok olyan hosszúnak tűnnek azzal, hogy nem is tudom, hogyan kezdjek bele ebbe az egészbe, már kicsit rosszul is érint, úgyhogy valamit csak kinyögök.
- Családi gondok. - Először csak ennyi, de hiszen hogyan is mondhatnám, csak úgy a szemébe, hogy 'hé, megöltem az öcsémet!'. Már nem azért, mert nehéz ezt kimondanom, egyáltalán nem. Csak az embereknek nehéz feldolgozni és kellő felvezetés szükséges ahhoz, hogy kiderüljön mi is a sztori háttere igazából. Kemény pillantássá vált át az iménti barátságos, amikor felidézem a történteket. - Az öcsém teljesen megőrült, és olyan dolgot tett, amiért halállal kellett lakolnia. - Fogalmazok igazán úriasan, ahogyan azelőtt is, és néhány olyan angol szót, ami nem jut eszembe, orosszal helyettesítek, de még így is teljesen tökéletesnek érzem a beszélőkémet. Nem tudom hogyan fogadja mag mondandómat, de remélem ő lesz az utolsó aki majd elítél engem. Nem is taglalom tovább a témát egyelőre, örülök, hogy olyan szavakat használ, hogy 'hiányoztál' és a társai, igazán jólesően hat rám ennek hallása. Jellememből kifolyólag nem sok embertől fogadok el ilyeneket, és a nem sok alatt azt hiszem életem két nőjét értem: Siljét és Irinát.
- Mindenképp be kell pótolnunk. - Viszonozok egy halovány mosolyt felé és kortyolok az italomból. Kis megkönnyebbülés számomra, hogy még mindig ugyan azokat az elveket képviseljük. - Á, egy mentor? Egy mentor mindig jól jön az embernek... na és, megtudhatom esetleg, ki ő? A múltat sokunknak jobb lenne eltemetni. Viszont talán ha sikerül elszakadni egyszer tőle, akkor mi másként csináljuk majd felnőttebbként. - Általában nem vagyok a szavak emberek, inkább a tetteké, de hát itt most nincs mit bizonygatni tettekkel, azt hiszem a szavakból sokkal jobban megérjük majd egymást.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Szer. 24 Aug. - 19:37
Elmondhatatlanul jó újra látni Igort. Olyan ő számomra, mint egy elixír, bájital a múlt átélt, még kellemes pillanataiba. Gyermekkoromban egyedül a társasága, és a vele töltött alkalmak voltak azok, amikre rásüthetem a jóleső jelzőt. Most, hogy velem szemben foglal helyet, előtörnek belőlem a régi érzések, amiket már olyan régóta eltemettem magamban. Vele mégis őszinte önmagam lehetek, előle nem kell eltitkolnom semmit sem.
Elfintorodom a család szóra. Bár eleinte fogalmam sincs, hogy mi is történhetett vele, meleg tekintetem már akkor is együttérzésről biztosítja. Ha én nem, hát senki más nem tudja milyen az, ha problémád van a családoddal. És még csak finom kifejezés problémának hívni azt. Mégis meglepődök, amint elmondja az okát. Bár a családjából leginkább vele voltam jóban, ismertem az öccsét, és a húgát is. Előbbitől mindig a rossz érzés kerített a hatalmába, nem is töltöttem vele a kelleténél több időt, amúgy sem igényeltem volna a társaságát. - Nem szeretnélek a kíváncsiságommal terhelni, de meg kell, hogy kérdezzem. Te jól vagy? - szorítom meg finoman a kezét. Szeretnék megbizonyosodni róla, hogy minden rendben van vele, nem akarom, hogy az egyetlen ember, aki a már a múltamban is egyetlen barátomként szerepelt, rosszul érezze magát. - Én még mindig itt vagyok neked, nyugodtan szólj, ha valamire szükséged van. - mosolyommal erősítem meg a szándékomat felé.
Töretlenül mosolygok rá. - Be is fogjuk. - bólintok rá a kijelentésére, és én is beleiszom a poharamba. - Persze. Finnicknek hívják, és sokat segít nekem. Meg rajtam is. Csak ő tudja itt, hogy mi történt velem, és a családommal. - halkítom le a hangom, és közelebb hajolok hozzá az asztal felett. - Tudod, sokat gondolkodtam a múlton, és, hogy hogyan is zárhatnám le azt, de mindig csak ugyanarra a döntésre jutottam, más lehetőséget nem is tudtam elképzelni. Lehet, hogy borzalmas vagyok, hálátlan, és cseppet sem objektív, hiszen mégiscsak egy vérből származunk, de csak egy valamit érzek irántuk azért, amit velem tettek. Gyűlöletet. És képtelen vagyok megszabadulni ettől az érzéstől, sőt. - mély levegőt veszek, mielőtt kimondanám a szavakat, amik olyan régóta nyomják már a szívemet, és a lelkemet. Csak remélni merem, hogy nem fog elítélni, ha valaki, hát ő az, aki képes megérteni engem, talán az egyetlen is. - Kegyetlen bosszút akarok állni rajtuk.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Igor Karkarov.

Igor Karkarov.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Richard Madden

»
» Szomb. 27 Aug. - 16:14
Együtt érző tekintete sokat jelent számomra. Kellemesen viszonozom és ebből talán látszik is, hogy tényleg jól esik minden, amit tesz. Nehezemre esett már ezt is elmondani, ilyen finoman fogalmazva. Pedig ha tehetném, ordítanék és szétkürtölném a világnak, mennyire utálom is még a halálból is az öcsémet. Az amit tett, megbocsájthatatlan és velem szemben galád, undorító tett volt. Miközben gondolataim cikáznak, elfintorodom és Silje kezének szorítására pillantok csak fel ismét a lányra. A kérdései nem zaklatnak fel, mondjuk ha más tenné őket, akkor biztosan, de tőle nem... hiszen évekig nem láttam, a legkevesebb, hogy válaszolok neki mindenre, amire kíváncsi és egyébként is valakinek már nekem is el kellett mondanom pár szóban a történteket. A teljes történetet nagyon szégyenlem és nem tudom, mit szólnának hozzánk aztán az emberek, jobb azt megtartani magamnak és a húgomnak. Mielőtt válaszolnék, kicsit megingatom a fejemet.
- Jobban. Nagy trauma volt, és időbe telik túltenni az embernek magát az ilyesmin. De nem mondhatnám, hogy bánom a végkifejletet. - Hangom hideg és gyűlölködő, minden erőmmel azon vagyok, hogy eltaszítsam az érzést, ami még mindig kísért, az emléket, ami az elmémbe égett. - Köszönöm, kedves tőled. - Csak Silje az, aki láthatja ezt a kedves és barátságos énemet. Csak mert vele nem tudok másként viselkedni, mindig is imádtam ezt a nőt, mindig, amikor megláttam mosolyognom kellett. Olyan gondmentes volt akkoriban az életünk, de most, most minden megváltozott, vele is és velem is. Természetesen én is meghallgatom a válaszát. Kicsit én is közelebb hajolok, amikor ő és őszintén nem lepődöm meg szavai súlyosságán. Teljesen nyugodt és továbbra is hideg arcot vágok, mint az eddigiekben amikor ilyen és ehhez hasonló téma kerekedett fel kettőnk között. Igazán sosem tudtam, mi folyik a családjukban, csak aztán, amikor Silje mesélt dolgokat.
- Teljesen egyetértek veled drága Silje. - Akcentusom tökéletesen illik minden szavamhoz, és azt hiszem, ettől nem is én lennék. Tekintetem csak egy pillanatra kúszik a pohárba, amiből a sör lassacskán elfogy, aztán vissza a lányra. - Nem szabad engedni, hogy a világban, pontosabban a világunkban korcs emberek mászkáljanak. - Ezt most kivételesen nem csak a muglikra, mugliszármazásúakra értem, hanem az olyan emberekre is mint akikről szó esett jelenleg. - Ha szükséged van bármire, amiben tudok segíteni, megtalálsz. - Ő az egyetlen nő Irinán kívül, akinek felajánlom magamat, a szolgálataimat. Sőt, egyébként csakis a Nagyúrra esküdök, magánakciókat tervezek és van is már egy-kettő érdekesség a tarsolyomban, de ez még a jövő zenéje, még csak most érkeztem meg, valahonnan el kell indulni.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Szomb. 3 Szept. - 13:20
Senki sincs a világon, aki nálam jobban megérthetné Igort. Mindketten ugyanazzal a problémával kell, hogy szembesüljünk: a családunkkal, és ketten együtt jócskán erősebbek vagyunk, mint egymagunk. Még, ha nem is találkoztunk sokat az utóbbi pár évben, mi ketten szavak nélkül is megértjük egymást. A barátságunk nemhogy gyenge, talán inkább még szorosabb lett, mint régen volt, és ennek őszintén, és elmondhatatlanul örülök.
Tenyeremet a kézfején tartom, együttérzésem jeléül, és biztatás gyanánt egyaránt, és el sem mozdítom, csak néhányszor végigsimítok rajta, egészen addig, amíg beszél. Íriszeimmel az övéit figyelem, szinte farkasszemet nézek vele. Mindig is érdektelenségnek tartottam, ha két ember szemkontaktus nélkül kommunikál egymással, annak semmi értelme nincs, ha nem látod a másik szemeibe azt a bizonyos kíváncsiságot, és türelmetlenséget, amivel a partnere szavait várja. Csak néha sütöm le a szemeim, akkor, ha túlságosan is átsejlik rajtuk az érzés, amivel nem szeretném még magamat elárulni. Viszont Igor markáns arcáról el sem lehetne szakítani a tekintetemet. - Tudom, hogy min mentél keresztül. Nehéz elfelejteni mindazt, amin egykor átmentél, egyszerűen soha nem is lehet, csak magad mögött hagyhatod, gondosan becsomagolhatod, és lezárhatod, mint egy bőröndnyi ruhát, de mindig ott lesz a legalább a gondolatodban, akarva-akaratlanul is. - ingatom keserédes mosollyal a fejem. Mintha magamat hallanám. Tudom, hogy mit érez, hogy mit szeretne, és mit tesz meg érte, hiszen én is megjártam már az utat, de azóta is csak próbálkozom a felejtéssel, és még mindig képtelen vagyok rá, akármennyire is akarom. A legszívesebben bűbájt alkalmaznék magamon, eltörölném a gyermekkori emlékeimet, egyedül a legjobb barátom emlékét hagynám meg magamnak, és csak attól a perctől kezdve emlékeznék, mikor a háromlábú széken ülve megpillantottam Antonint. Megváltás volt számomra a jelenléte, most is az, és örökké az is lesz, ha mindketten akarjuk. Márpedig ez felől kétségem sincs.
Kellemes borzongás fut végig rajtam, az egész testemen, mikor az orosz akcentussal fűszerezett szavait hallgatom. Jólesik, hogy, ha csak pár foszlányban is, de hallhatom az anyanyelvemet, mert bár Antoninnak igyekszem sokszor felfrissíteni a szókincsét, vele mégsem olyan, mintha egy honfitársammal beszélnék. Viszont Igorral.. - Nem is akarom. Meg akarok szabadulni tőlük, egyszer, és mindenkorra. - halkítom le a hangom. - Nincs olyan éjszakám, amikor ne forgolódnék az ágyamban, magam alá gyűrve a lepedőt. Szinte nem is alszok már. Csak az emlékek járnak a fejemben, őket látom mindenhol, és azt, amit tettek velem. Hányingerem van tőlük. És magamtól is. - nyelek egy nagyot. Eddig senki másnak nem ismertem be, hogy magamtól is undorodok, hiszen tőlük, belőlük származom, mitől lennék hát több náluk, és egyáltalán mitől lennék kevesebb tőlük?
- Köszönök mindent. Nem is tudom, mi lett volna velem nélküled. Kislányként, egyedül nem lettem volna képes túlélni. Te már csak a jelenléteddel is túlságosan is sokat segítettél rajtam, és ezért soha sem lehetek elég hálás. - mosolygok, és ujjaimmal végigsimítok az arcán. Igor volt a megmentőm, belőle merítettem erőt, és bátorságot, hogy egyszer csak szembenézzek velük. És döntsek.
- Irina hogy van? - kérdezek a húga felől.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Igor Karkarov.

Igor Karkarov.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Richard Madden

»
» Pént. 23 Szept. - 12:41
Ujjammal reflexszerűen végigsimítom kézfejét. Csupán csak baráti alapon, hisz ezt mindketten tudjuk. Tiszteljük egymást, de igazából sosem volt lehetőségünk arra, hogy többet gondoljunk a másikról. Nem erre neveltek minket és én talán egyszer ha megforgattam ezen gondolatokat a fejemben, valamikor régen. Mára már felnőttünk, kiléptünk a nagyvilágba és vállalnunk kell a felelősséget mindenért amit megteszünk. Azt pedig nagyon jól tudom, hogy Silje jó tanácsokat tud adni nekem vagy pedig ha nem is, hát akkor csak meghallgat. Ami szintén éppen elég, hogy kiadjam magamból valakinek. Nem sokan tudják mi történt, nem szeretnék ez miatt börtönbe kerülni, de a szüleimnek is túlságosan fontosak vagyunk, hogy elbaltázzák az örökséget, és inkább eltussolták az ügyet.
- Jobban nem is fogalmazhattál volna, kedvesem. - Mosolyodom el haloványan, ezzel kifejezve azt, hogy teljesen egyetértek azzal, amit mond. Viszont ezt a témát most már inkább a szőnyeg alá söpröm, eleget mondtam, és nem szükséges, hogy minden egyes apró részletet tudjon, hiszen akkor nekem is felelevenülnek a fejemben a képek, amiket még mindig egyébként sem tudtam kiűzni onnan. Silje ismeri már a gondolataimat, a gondolatmenetemet. Ezért is lehet neki bátorsága megosztania velem a családi gondjait, szintúgy. Talán részben mindig is ez mozgatott együtt minket, hogy szinte ugyan azokkal a problémákkal küszködtünk. A mai napig teljes valómmal kiállnék mellette, ha arra kérne.
- Engedd meg, hogy megkérdezzem... biztos vagy benne, hogy jobb lenne minden, ha meghalnának? Az emlékek, amiket már kiskorod óta őrizgetsz, eltűnnének? - Nem azért mondom mindezt, mert azt akarom, hogy ne tegye meg. Véletlenül sem akarom őt lebeszélni, Csak egyszerűen muszáj volt ezeket a kérdéseket feltennem neki és nem tudom, mit gondolhat. Amikor végigsimít az arcomon, csak ismét elmosolyodom, de kezemmel az övéhez kapok és hűvös tenyerem közé fogom arcát, mélyen a szemébe nézek, pillanatokig. - Csodás vagy SIlje. Ne undorodj magadról. Jobbá tetted magad, más semmi közöd hozzájuk. - Bátorítom őt, majd elengedem és visszaülök a helyemre, italomba kortyolok. Remélem, ez a barátság mindig ilyen marad. Ilyen őszinte és segítő. - Kölcsönös ez a segítség. - Határozottan folytatom, de kicsit félre pillantok amikor Irinára kerül a szó. Haboznom is kell pár pillanatig, gyenge téma ez számomra és még sokszor nem tudom, hogyan kezeljem. Mikor sikerül valamelyest összeszednem magam, visszanézek a lányra, és válaszolok végre. - Azt hiszem jól lesz. Csak időbe telik és... talán a környezetváltás is jót tesz majd neki. - Leöntöm az utolsó cseppig az italomat, fészkelődöm kicsit és körülnézek, néhány embert megvizsgálok, mindezt pillanatok alatt. Köztünk sosem tart túl sokáig a csend. - Nekem is jó lesz itt, egyelőre úgy érzem többre vihetem.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Pént. 4 Nov. - 19:21
Igor lehetett volna a gyermekkorom hercege, mégis inkább bátyként tekintettem rá mindvégig, és tekintek most is, arcának ismerős vonásait vizsgálva. Nem hazudok, valószínűleg megfordult a fejemben, mikor abba az életkorba értem, hogy talán mások is lehetnénk egymásnak, nemcsak rendkívül jó barátok, de éppen ez miatt az éveket, és országokat átívelő kapcsolat miatt nem szerettem volna megkockáztatni, hogy elveszítsem őt. Képtelen lettem volna elviselni, hogy az életemben a bátyámon kívül az első ember, aki iránt pozitív érzéseket tápláltam, ne legyen többé az életem része.
Éppen ezért rettentően örülök a találkozásunknak. Igor az életem része volt, és szeretném, ha továbbra is az maradna, az egyetlen ember, akivel Oroszországból tartani szeretném a kapcsolatot, még akkor is, ha majd megszakad a szívem a bátyám miatt.. Mégiscsak ez a legjobb, amit magamért tehetek.
- Őszintén? Fogalmam sincs. Valószínűleg nem. De az igazság az, hogy nem is szeretnék gondolkodni rajta. Még, ha nem is lesz jobb nekem a haláluk által, csak azt akarom, hogy szenvedjenek meg mindenért, amit velem tettek, amiért teljesen tönkretették az életemet, mikor még el sem kezdődött igazán. - az arcához hajolok, és szinte suttogom neki a bosszúszomjas szavakat, amik elhagyják az ajkaimat, mégsem érzem őket túlzottan erőteljesnek, mintha csak az időjárásról beszélnénk, éppen olyanok. Tényszerűek leginkább.
Egy pillanatra lehunyom a szemeimet, mikor megérzem hűvös érintését az arcom két oldalán, majd megkönnyebbült mosollyal pillantok az ismerős vonásokra. Szavai jólesően csengenek a szívemben, és a lelkemben egyaránt, mintha csak is rájuk vártam volna már, régóta. - Rettentő jól esik hallani a véleményedet. Finnicken kívül senkivel sem tudom megosztani a múltamat, pedig lassan már felemészt, érzem. De te ismersz engem is, a családomat is, és mindent tudsz rólam, azt is, hogy mit miért teszek. De félek, hogyha eljön az a pillanat, amikor azok, akiket megszerettem, megtudják a titkomat, engem fognak elítélni, nem pedig azt, amit a családom tett velem. - kicsit lehajtom a fejem. Valójában csak egy ember véleményétől félek, Antoninétól. Ha ő nem lenne képes megbocsájtani nekem, hiába való lenne az egész angliai életem jelene, és jövője.
Mint egy bajtársra, tekintek rá mosolyogva. A szövetségünk egy életre szól, ahogy a kapcsolatunk is, és most, hogy Igor is Angliában tartózkodik, folytathatjuk azt, amit Oroszországban hagytunk.
- Biztosan. Mindketten megérdemlitek, hogy boldogok legyetek. Anglia az újrakezdés földjét kell, hogy jelentse, csak is erre gondolj, semmi másra. Engedj el mindent a húgodon kívül, aki, és, ami valaha is Oroszországba kötött. Ó, meg persze rajtam kívül. Tőlem amúgy sem szabadulnál meg egykönnyen, tudod jól. - nevetek fel halkan, játékos fenyegetésnek címezve a szavaim. - Nem lesz könnyű, de neked minden bizonnyal könnyebb, mint nekem valaha is volt. Nekem csak a dédanyám jutott, neked pedig már ketten is vagyunk, melletted. És ez mostmár mindig is így lesz. Így kell, hogy legyen. - szorítom meg a karját mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Igor Karkarov.

Igor Karkarov.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Richard Madden

»
» Vas. 13 Nov. - 13:09
Bólintok. Szavaiból úgy érzem, nem kell már a témáról beszélnünk többet, én tökéletesen megértem minden egyes szavát. Mindkettőnknek volt némi fájdalom a gyermekkorában és tökéletesen kiegészítjük ezzel egymást. Pontosan ezért is tudom megérteni őt, és ennyire együtt érezni vele. Viszont sosem láttam ebben a kapcsolatban többet, mint barátság. Szinte már testvéremként imádom Siljét. Az egyetlen, igazi barátomat.
- Ha igazán szeretnek, és te pedig annyira megbízol bennük, hogy elmondj nekik mindent, akkor nem fognak elítélni. - Minden egyes szavam biztatásként irányul felé. Tudom mit érez. Ugyan én ennyire nem rágódom a saját balszerencsémen, azon, amit tettem vagy amit tenni fogok. Még ha nem is volt ez a leghelyesebb és akár az Azkabanba is kerülhetnék... amúgy is, hiszen nem vetem meg a főbenjáró átkokat sem. És soha nem érzek miattuk megbánást.
- Jó, hogy itt vagy nekem Silje. - Mosolyodom el haloványan, miközben szavai jólesően járják át testem minden egyes szegletét. - Remélem azzal, hogy itt vagyunk mi is, neked is jobb lesz most már. Mindig, amikor csak szükséged van rám számíthatsz. - Hideg kezemmel érintem meg az övét, ahogyan kicsit megszorítja a karomat. Már most érzem, hogy minden olyan más. Kezd hasonló lenni a helyzet, mit régen volt. Tekintetem az övét övezi, a mosolyom pedig most már úgy tűnik, örökre az arcomra ragadt.
- Mik a terveid a jövőre? - Azt hiszem, ilyen témáról még nem tárgyaltunk és tényleg igazán kíváncsi lennék rá, hogy mik a vágyai, hol szeretne elhelyezkedni. Mindeközben rendelek még egy kört magunknak, hiszen most ez az a pillanat, amikor nem maradhatunk szomjan, innunk kell a régi barátságok felfrissítésére.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Szer. 7 Dec. - 17:20
Elgondolkodok a szavain. Igor régóta szinte az egyetlen ember, akinek adok a véleményére, akitől nem röstellek tanácsot kérni, és el is fogadni azt. Valóban olyan ő a számomra, mint egy testvér, mint a sors kárpótlása az elrontott családomért.
- Remélem. Tudod, rajtad kívül, régen nem volt már senki sem olyan fontos nekem, hogy tartsak a véleményétől. De, amióta ide, Angliába szöktem, és megismertem pár olyan személyt, akiket az akaratom ellenére is sikerült közel engednem magamhoz, rögvest megváltozott a véleményem erről. Erőteljes hatással vannak rám, ami bevallom, kicsit megrémít. Egyáltalán nem vagyok hozzászokva, hogy bárkihez is ilyen szinten kötődnöm kelljen. - őszinte szavak, amik már elmondhatatlanul régóta szerettek volna kitörni belőlem, hagyják el ajkaimat. Eddig nem volt kivel megosztanom őket, de most, hogy Igort végre megint magam mellett tudhatom, megkönnyebbült sóhajjal adom ki minden gondolatomat magamból, csak neki.
Őszinte mosollyal nézem az arcát, az ismerős vonásait, amiket már túlságosan régóta nem láttam, és most egyszerűen képtelen vagyok betelni velük. - Az érzés kölcsönös, de ezt te is nagyon jól tudod. - simítom, majd szorítom meg a karját. - Minden bizonnyal. Már csak attól, hogy itt ülök veled szemben, sokkal jobban, és biztonságban érzem magam. Tudom, hogy számíthatok rád, és remélem, hogy tudod, te is én rám. Mostmár nem engedem senkinek sem, hogy ismét elszakítson egymástól bennünket. - nevetek fel halkan, de komolyan.
- Most, hogy befejeztem az iskolát, a Minisztériumban folytatom a tanulmányaimat, a Rejtély- és Misztériumügyi Főosztályon. Tudod, hogy mindig is érdekeltek a jóslatok, tehát nem is volt kérdés, hogy mihez szeretnék majd kezdeni a jövőben. Már csak azt remélem, hogy minden rendben fog zajlani, és semmi sem akadályoz majd meg benne, hogy beteljesítsem a sorsomat. - mosolygok céltudatosan a barátomra. - És te mit tervezel, hogyan szeretnéd elkezdeni az angliai életedet?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Igor Karkarov.

Igor Karkarov.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Richard Madden

»
» Csüt. 22 Dec. - 14:12
- Örülök, hogy tudsz másokra is támaszkodni már. Ez nem hátrány. Remélem, hogy igaz támaszaid lesznek mindig, és nem vernek majd át. - Válaszolom nagy őszinteséggel a hangomban, miközben halovány mosoly jelenik meg az arcomon, ahogyan figyelem őt, a megkönnyebbülését, azt, hogy megered a szava. Jól esik nekem is valakivel beszélgetnem ilyen dolgokról. Az utóbbi hónapokban eléggé elzárkóztam a külvilág elől, az utóbbi egy hétről pedig inkább ne is ejtsünk szót. A gondolatára is egy fintor kerül az arcomra.
- Innentől kezdve nem is lesz senkinek alkalma ilyesmire, hidd el nekem. Itt vagyunk, közel egymáshoz, most már a baglyok is pillanatok alatt elérnek egyik pontból a másikra, már csak nekem kell megtanulnom a járást. - Nevetek fel vele együtt. Természetesen nem is megkönnyebbülés, hogy ő itt van és esetleg kérhetem a segítségét ha úgy adódik a helyzet. Persze próbálom a lehető leginkább magam megoldani a dolgaimat és nem támaszkodni másokra, nem verni magamat túl nagy adósságokba, hiszen meg kell mutatnom, igen is életrevaló vagyok és beleillek az itteni képbe, a halálfalók közé.
- Wow! Rejtélyügy. Jól belefogtál! Biztosan menni fog, tudom, hogy nagyon céltudatos nő vagy. A napokban én is a Minisztériumba adom be a papírjaimat egyértelműen, minden lehetőséget megfogok, hogy jó munkát kapjak és tudjak segíteni... a megfelelő helyről, a megfelelő embereknek. - Mosolyodom el kicsit zavarodottan, aztán megsimítom Silje arcát. - Most viszont, ha nem bánod meg kell látogatnom Irinát, ismeretlen még neki a hely és egyedül hagytam órákra. Ha van kedved, esetleg tarts velem, ő is biztosan nagyon örülne neked. - Felkelek és megvárom a válaszát, és persze őszintén reménykedem egy igenre felőle, de ha nem, akkor a megfelelően elbúcsúzunk és tovább állok, sokkalta jobb kedvűen és feltöltődve.

// Köszönöm, élmény volt <33
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Silje & Igor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Little trip - Igor & Sho
» Nadia & Igor
» Igor && Dimitrij
» Igor Karkarov
» SILJE & ANTONIN

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-