Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Lee Woo Hee EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Lee Woo Hee EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Lee Woo Hee EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Lee Woo Hee EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Lee Woo Hee EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Lee Woo Hee EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Lee Woo Hee EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Lee Woo Hee EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Lee Woo Hee EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (119 fő) Csüt. 19 Szept. - 19:02-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 29 Aug. - 18:14


Lee Woo Hee





Ha kitalálsz egyet, akkor van || 18 || Bang Minah || Van és köszöni szépen jól


 

Édesanyám véla, édesapám varászló, tehát ebből a szempontból félvérnek számítok, és mind a ketten koreaiak. Felmerülhet a kérdés, hogy akkor mit keresek itt, de ez egyszer. Mivel Észak-Koreai nem a kánaán a  varázslóknak sem, ezért menekülni kényszerültek még amikor kicsi voltam, azonban arra nem számítottak, hogy itt egy sötét varázsló felkelése van folyamatban. Több pénzük nem maradt, így itt telepedtek le és próbálják meghúzni magukat , velem ellentétben. Nem állok a rossz oldalon, de bujkálni sem szeretnék, fiatal vagyok és élem a saját életem, ami nekik nem igazán tetszik.


Boszorkány|| koreai || Főnixtoll, 14 hüvelyk, cseresznyefa


Nem tudom, hogyan tudott rávenni erre a drága kuzinom és egyetlen korombeli rokonom. Ma nem is voltam bulis hangulatomban, meg fáradt is vagyok a reggeli meló után. A legtöbben nem látják, de a modellkedés nem egyszerű. Egész végig pózba vágni magad és addig úgy maradni, amíg a tökéletes fotót meg nem csinálják, ami, ha szar a fotós órákig eltarthat. Szüleim szerint nem panaszkodhatok, jól fizet, és nem kell mást csináljak, viszont felhívhatom magamra a halálfalók figyelmét, ami nem tetszik nekik. Nem értem min aggódnak, miért akarnának pont engem, még különleges képességem sincs, ha anyám ágáról a vélaságot nem nézzük, de az sem teljes mértékben van a véremben, csak kevertem. Mindig is féltek a bűnözőktől, valamint a sötét alakoktól, akik képesek hidegvérrel megölni, azonban engem addig nem érdekelnek, amíg képes vagyok megvédeni magam, mert ugye a varázspálcám nem ostobaságból van mindig nálam. Soha egy pillanatra nem hagyom otthon, még a munkám közben is nálam van, csak akkor a táskám mélyén, jól elrejtve. Nem szeretnék én a sittre menni, varázsvilág leleplezése okán.
Most sincs ez másképp, megint ott van az említett helyen. A családban csak a kuzin tud a varázsvilágról a muglik közül, ezért minél több időt töltök vele, hogy megvédhessem az esetleges támadásoktól, nem mintha számítanék egyre, azonban Voldemort mindig is utálta a varázstalanokat, így kiszámíthatatlan, a bandájával egyetemben. A lány már az első pillanatban megivott egy pálinkát, amitől jobb kedve lett és elment táncolni, ezzel otthagyva engem a bárpultnál egyedül. Akár fel is szedhetnék valakit, ami nem lenne nehéz, a muglikra ugyanúgy hat a vélavarázs, mint a varázslókra, de most nincs kedvem az idióta férfiakhoz. Egyébként is minek erőlködjek, majd idejönnek ők, ha akarnak valamit, én pedig meghívatom magam pár italra és lekoptatom őket. Hatalmas gyakorlatom van ebben, rengetegszer megcsináltam velük, a legtöbben el is küldtek melegebb éghajlatra, nem mintha érdekelt volna. Megvagyok én nélkülük, főleg az olyan bunkók kíméljenek, mint az előző faszim. Áh, hagyjuk is, inkább rendelek még egy kört.


Keresett || Félvéla || Nagyon új vagyok


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Hétf. 29 Aug. - 22:01


Elfogadva!




Először is engedd meg, hogy üdvözöljelek az oldalon! Csodaszép pb-t választottál, biztos vagyok benne, mindenkinek tetszeni fogsz. Na meg ez a vélaság! Te vagy ma a második véla, akit van szerencsém elolvasni. Biztos vagyok benne, hogy érdekes játékok fognak kialakulni a történetedben felvázolt helyzetből. A varázsló-mugli játékokat magam is kedvelem, szerintem elég sok lehetőség van bennük és tök jó, hogy valaki ilyesmit is elfogad, megpróbál egy mágusokkal teli oldalon. Viszont nem szeretnélek túlságosan feltartani, kérlek olvasd át még egyszer a történeted, akadt néhány apró hibácska ami szemet szúrt. Ne felejts el foglalózni sem!
Utána irány a játéktér! Smile


Vissza az elejére Go down

Lee Woo Hee

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-