Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A nyár szerelmesei EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A nyár szerelmesei EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A nyár szerelmesei EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A nyár szerelmesei EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A nyár szerelmesei EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A nyár szerelmesei EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A nyár szerelmesei EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A nyár szerelmesei EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A nyár szerelmesei EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Csüt. 1 Szept. - 12:00


A nyár szerelmesei
 

                               

Itt tudod jelölni azokat a karaktereket, akik legjobban belopták magukat a szívedbe nyáron. Fontos, hogy maximum 3 jelölted lehet és indoklást is kell hozzá írni, más különben a jelölést nem tudjuk elfogadni. Pár szóban is elég. Smile Azon karakterek is jelölésre kerülhetnek, akik az előző szavazáson nyertek. Kérjük, figyeljetek az aktivitásra, inaktív és olyan karaktereket akik nem játszottak, nem tudunk elfogadni! Illetve aki nem szeretne nyíltan jelölni az nyugodtan küldje el a jelöltjeit nekem privát üzenetben.
Jelölni szeptember 16.-ig lehet!
                                                     
                               
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 1 Szept. - 14:28
Esküszöm, hogy megfogadtam: nem jelölöm azokat, akiket a múltkor jelöltem. A helyzet viszont az, hogy nem bírom nem őket jelölni, mert Ők az álompár, a tökéletes csapat, a fa meg a levele, és Ők azok akiknek szívesen rágnám a fülét, hogy basszus, nem játszhatnátok mondjuk egyszerre öt játékot? (:
Remus és Megan, nekem újból rátok esett a választásom, mert nagyon nagy Regan fan vagyok *-*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Pént. 2 Szept. - 17:07
Malfoy & Potter <3

Dung & Ogdean. Nemtom, azt hittem, hogy már túl öreg vagyok ahhoz, hogy le tudjon kötni ez a kamaszos direkt nem hallom meg, amit mondasz - direkt félreérthető dolgokat csinálok - egy hajszál választ el, hogy összejöjjünk, de valahogy epizódról epizódra mégse jön össze csiki-csuki, de ők bebizonyították, hogy nem, öreg és szentimentális vagyok. Csupa nehézséggel megterhelt páros, de olyan jó Dung őtökösségét kicsit érzelmileg kiszolgáltatottnak, sőt sutának látni.

Hazel & Posie. Tudom, hogy ezt a jelölést (is) most csak a nemzetközi meleglobbi nyomására teszem meg, és még alig kezdtek el játszani, de a történetük már az etjükben elkezdődött, és biztassuk őket, hogy játszanak már, én úgy olvasnám.

Silje & Antonin. Igazából ezt az epikus shipet még csak különösebben indokolni se kell/lehet, mert csak úgy pörögnek a játékaik, és folyamatosan csonyolódik a belekmény.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szomb. 3 Szept. - 9:24
Vic & Marcell, de magamat nem jelölöm *__*

Remus és Megan nagyon jó párost alkotnak. A játékaik izgalmasak és azt hiszem, ők voltak az oldal első párja is mikor megnyitottunk nevetés A mesében egyaránt nagyon jól megvolt közöttük az összhang, nekem abszolút nyerők. Wink

Silje & Antonin is szintén jelölésre kerül nálam. Őszintén nem gondoltam volna, hogy Antoninból majd ilyen karakter lesz, ilyen kis szerelmes de mégis nem vallaná be persze senkinek sem szinte, nagyon tetszik amit látok. Mindig érdekes játékaik vannak, érdekes helyzetekkel, nem lehet megunni Smile
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Hétf. 5 Szept. - 10:56
Remus & Megan, már sokan leírták előttem, miért jelölöm ismét őket. Igazából a helyzet, ami tavasszal fennállt, a nyárba ugyanúgy átívelt. Jól összehangolt játékok, rengeteg kreativitás, és nem, nem futnak át az értelmetlen, csöpögős romantikázás terére!

Silje & Antonin, mert két remek karakter találkozása ez, nem is akármilyen módon. Megfűszerezve mindazzal, amit a helyzetük, a családi hátterük, a jellemeik, és a világ alakulása elvár, ugyanakkor megmarad a maga egyszerűségében, ami mégis rohadt bonyolult tud lenni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Hétf. 12 Szept. - 18:17
SILJE & ANTONIN illetve REMUS & MEGAN, mert ennyi ember előttem biztos nem tévedhet, meg amúgy se tudom, hogy rajtuk kívül kik vannak egyáltalán shipben, szóval szerelmes gerléim, legyetek kicsit feltűnőbbek a következő körre, jó? Viccet félretéve, mind a négy júzer piszok tehetséges író, mindkettő szerelmes történet mástól pörög, mástól láncol magához, még engem is, pedig istenigazából hányok a love story-któl, aztán tőlük meg valahogy mégsem. Szép, nem? Na mindegy, válasszon az közülük, aki akar, én biztos nem fogok tudni, úgyhogy kompromisszum készem majd Hazel-ékre szavazok, muhahahaa.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Kedd 13 Szept. - 10:43
Sokat nem kell azért gondolkodni. Az én fejemben tulajdonképpen Silje és Anti már kanon, és néha meglepődök, hogy ezek basszus, benne sem voltak a könyvben. De talán azért is jártak jól. Igazából én mindkettővel játszok így vagy úgy, és látom, hogy milyenek külön-külön, de valahogy együtt túlszárnyalnak mindent és kellőképpen badass-ek ahhoz, hogy imádjam őket :3

Cissa-Nikolai, Potter-Malfoy

Carrie & Rafi
Szintén nagyon szeretem a két karaktert külön-külön. Tulajdonképpen azt tetszett előre az egészben, hogy nekik már van egy jó kis hisztorijuk, ami remélem lassacskán ki fog majd bontakozni. Mi meg valahová a nagyon izgalmas közepére csöppentünk a dolognak. Nagyon szeretem, ahogy egymással rezonálnak, és ahogy próbálják leküzdeni a büszkeségüket, és még baromi hosszú út van előttük, de alig várom, hogy folytatódjon a történet. és ezt nem csak azért mondom, mert Dung keresztapa akar lenni :3
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

A nyár szerelmesei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A nyár alkotója
» A nyár segítője
» A félév szerelmesei
» A nyár mókamestere
» A nyár ellenségei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: 2016 díjai :: A nyár díjai :: Első forduló-