Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Sergei V. Bronshtein EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Sergei V. Bronshtein EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Sergei V. Bronshtein EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Sergei V. Bronshtein EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Sergei V. Bronshtein EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Sergei V. Bronshtein EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Sergei V. Bronshtein EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Sergei V. Bronshtein EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Sergei V. Bronshtein EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sergei Bronshtein

Sergei Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 21 Szept. - 1:17


Sergei (Vasili) Bronshtein





Sergei ; Vas || 24 || Theo Hutchcraft || Semleges / Rossz


 

Bronshtein család. Aranyvér. Oroszok. Ebből aztán könnyen kitalálhattad, hogy bizony nem szól másról az egész, csak arról, hogyan vagyunk kötelékben egymással. Eléggé undorító, be kell hogy valljam. Sőt, mi több, gusztustalan és visszataszító. Én nem állok senki oldalán. Nem akarok igazságot osztogatni, és nem is az én tisztem eldönteni, hogy ki legyen az új patkány, aki majd a megrágott kanapénak az utolsó darabjait odadobja a hasonszőrű társainak.

Valójában a Bronshtein család a világ legjobb családja. Ki más mondhatná el magáról, hogy a saját testvéreinket dugjuk, vesszük feleségül, és csinálunk nekik gyereket? Imádom minden percét, ahogy az egyik rokonom vonaglik alattam, miközben kéjes sikolyok hagyják el a száját, és a háta ívbe feszül. Az ilyet ki ne szeretné? Emellett még szeretem a rossz varázslatokat, megvetem a sárvérűeket, de még a félvéreket is. Nem állok én senki oldalán. Nem én fogok dönteni semmiről, nem is érdekelnek a Halálfalók. Én saját magam… Szolgáltatok igazságot.


Varázslók || Aranyvér || Bodza, vélahaj mag, 10 hüvelyk



- Sergei! Viseld méltósággal a Bronshtein család örökségét! – zeng apám hangja felettem. Hol vagy Silje? Miért kellett elmenned, és itt hagynod ezekkel az állatokkal? Mi haszna volt ennek az egésznek, mondd?! Hát nem látod? Nem látod, hogy összekuporodva sírok a földön, az orromból és a számból vér csorog, és már nem bírom az egészet.
És Nonna?! Te? Te meg miért nem teszel semmit? Csak ott állsz, és bámulsz rám. Tekinteted már majdnem olyan, mint a halottaké, pedig te nagyon is élsz. Hát miért nem segít nekem senki? Miért nem száll velem szembe senki? Miért hagyjátok, hogy ez mind megtörténjen? Mit ártottam én itt bárki ellen is? Miért teszi ezt velem mindenki? Mit ártottam én a világnak, hogy ide kellett születnem? Miért nem lehetett máshova?
- Apám, nem érted. Nem értesz te semmit. – remegve zokogom a szavakat. A tettei, a mondatai akár egy kés, oly sebzően hatnak rám. Ellenállhatnék, de ugyan minek? Amikor pofonjai, amik az arcomon csattannak, felérnek ezer átokkal. Felérnek ezer olyan büntetési módszerrel, amit azok a koszos muglik alkalmaztak a középkorban a varázslókon. A poklot élem át minden egyes alkalommal, amikor cipője a bordámon csattan, amikor ökle arcomat éri. A pokolnál is rosszabbat akkor, amikor pálcájából a Cruciatus átok csapódik nekem. Védekezhetnék, ugyan bizony… Minek?! Az, hogy a fia nem képes azokra a szörnyűségekre, mint ő… Egy olyan hibának fogta fel, amit pofonokkal meg lehet javítani. Nem tudta, hogy a javítás hozhat olyan egyéb problémákat, amiknél még az is jobb volt, ami elromlott…


Sötét van. Moszkva utcái ilyenkor még baljósabbak, mint általában. A Sztálin plakátok már csak hébe-hóba fordulnak elő az olyan eldugott sikátorokban, ahova épeszű ember nem dugja be egyik lábát sem, ha nincs még vodka az agyának azon a csöppnyi helyén is, ahol egykor a tekervényei rejtőztek. De biztos, hogy én Moszkvában vagyok?! Nem tudom.
Megállok, és megnézem a két kezem. A szél is elcsendesedik. Csönd van, és ez nyugtalanít. A fejemben megannyi gondolat kergeti egymást körbe-körbe. Nem tudom, hogy kerültem ide. Az utolsó emlékem három nappal korábbról van, onnan is csak gyötrő, homályos képek vannak.
- Sergei? – susogja egy női hang a hátam mögött. Nem fordulok meg. Nem tudom, kinek szól. Többször is elismétli. Többször is megérint. De én nem akarom, hogy megérintsen. – Sergei… - Ismét hallom magam mögött a hangját, és megfordulok. Nem szólalok meg. Nem tudom, kit hívnak így, de soha nem hallottam Sergei nevű emberről. Fogalmam sincs, hogy miért vigyorog úgy, mintha ezer éve ismernénk egymást.
- Én… Nem tudom kit szólítasz, de nem Sergei a nevem. – hangom csendes, mégis oly idegen. Fázom. A hányinger kerülget. Csönd van. Megfojt. Aztán megfojtom. A nő, aki meglepettségében elfelejtette letörölni a vigyorát arcáról, üres, üveges tekintettel mered az égre. Oly békés. Halott. Nem szuszog.
- Vasili vagyok, te olcsó szuka. -




Keresett || - || Marcicus csapata


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szer. 21 Szept. - 8:26


Elfogadva!




Wow! Wow! Ahh, én úgy imádom az összes irományod, drágám! Minden egyes sorodat csak ittam és ittam és közben itt-ott még a hideg is kirázott. Na és ez a különleges pofi hozzá! Csúcs választás. Nagyon jól felépített kari, érdekes sztorival és hát ugye tudjuk, hogy a Bronshtein család már alapból érdekesnek bizonyul. Kíváncsi vagyok, mit alakítasz az oldalon a kettős éneddel! Futás foglalózni és irány a játéktér. Smile


Vissza az elejére Go down

Sergei V. Bronshtein

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Romochka S. Bronshtein
» Silje × Sergei
» Silje Bronshtein
» nonna bronshtein (+18)
» Timur Bronshtein (+18)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-