Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Silje Bronshtein EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Silje Bronshtein EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Silje Bronshtein EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Silje Bronshtein EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Silje Bronshtein EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Silje Bronshtein EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Silje Bronshtein EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Silje Bronshtein EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Silje Bronshtein EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Kedd 19 Ápr. - 19:24

   
Tsetsiliya Silje Bronshtein

   
But goddamn, I'm a mess


   
Becenév:

   Sili

   
Kor:

   19

   
Származás:

   Aranyvér

   
Lojalitás:

   Nem vagyok befolyásolható

   
Képesség:

   Legilimencia és oklumencia

   
Csoport:

   Halálfaló

   
Play by:

   Chanelle Elise

   
Karakter típus:

   Saját

   




   
Mindig is büszke voltam a származásomra - ősi orosz aranyvér család egyetlen leánygyermekeként születtem -, a családomra már kevésbé. Szüleim elfajult vérmániája feszegette, és gyakran át is hidalta a normál családi értékek határát, merev ragaszkodásuk a hagyományokhoz, és a vértisztasághoz pedig még erőteljesebb volt, mint más hithű családoké. Talán e kettősség sodort minket a pokol szélére.
Igaz őszinteséggel állítom, nem szeretem őket, soha nem is szerettem, ahogyan a családunk más tagjaihoz sem kötődtem. Egyedül a nagyanyám volt az, aki a kelleténél közelebb állt hozzám, idős kora lévén már kevésbé tudott részt venni a szüleim bizarr játszmáiban, nekem pedig ez már elegendő volt ahhoz, hogy, ha csak egy kicsit is, de ragaszkodjak valakihez a Bronshtein vérvonalban.
A nézeteink sem egyeztek. Engem soha sem érdekelt semmi sem, ami őket igen, talán pont azért nem, hogy még ennyiben se hasonlítsak hozzájuk. Nem tudtam volna elviselni, hogy igazuk legyen, olyan sokszor emlegették már így is. Ne is tagadd, Tsetsiliya, felesleges, olyan vagy, akárcsak mi. Ugyanolyan. És ez ellen semmit sem tehetsz. Amúgy sem vontam kétségbe mások származását, talán csak egy kicsit éreztem ellenérzést a félvérek, és muglik iránt, de, amíg nem néztek rám, nem szóltak hozzám, feleslegesnek éreztem velük foglalni le magam. A Nagyúr léte is kevésbé érintett meg, Angliába települve sem éreztem igazi kötődést iránta, és az eszméi, maga a világosság, és a sötétség örökös harca iránt. Érdektelen voltam, azzá váltam.
   
Ismertek, nem?
   


   
Látom őket magam előtt, hallom elsuttogott szavaikat, érzem izzadt érintéseiket. Még a hideg is ráz, amint hozzám érnek, és hosszú, göcsörtös ujjaikkal végigszántanak a testemen. Szinte felsértenek, égetnek nyomaik. Felébredek. Még csak hajnal lehet, a nap sem kelt fel, de már képtelen vagyok lefeküdni, és rémálomba szenderülni. Inkább úgy, ahogy az ágyból kikászálódtam, bő trikóban, rövid sortban, és mezítláb - a pálcámat időközben az egyik kezembe tartva - osonok ki a hálóterem ajtaján, a klubhelyiséget elhagyva, hogy aztán az alagsor egyik sarkának bemélyedésében találjam meg a helyemet. Bár a levegő hűvös, a padló, és a fal is egyaránt hideg, mégis leguggolok, hátamat a falnak támasztom. Tenyerem zárt fogságából emelem ki az éjjeli szekrényem rejtett polcából elemelt megbolondított adag sárkányfüvet, majd egy papír fecnibe sodorva harapok rá a fogaimmal, hogy a pálcámnak elsuttogott varázsigével tüzet csiholva gyújtsam meg a végét. Mélyet szívok belőle, egészen a tüdőmig engedve a kártékony anyagot. Az ismerős érzés azonnal eltelít, ahogy telnek a percek, egyre jobban érzem magam általa. Már csak akkor lenne még jobb, ha társaságom is akadna. Nem mintha jöttöm óta bárkit is közel engednék magamhoz, a legtöbbjüknek még csak a nevét sem tudom, még szót sem pazarolok rájuk, csupán egyetlen ember van a kastélyban, akivel szívesen múlatóm az időt. Antonin drága. Csak egy év telt el, mégis úgy érzem, mintha megtaláltam volna a lelki társamat. Tökéletes a mi kapcsolatunk. Ő számomra minden, amit eddig nem élvezhettem. A családom, a barátom, a társam, a szeretőm. Mindent tudunk egymásról, csak egy sötét titok van a múltamban, amit eddig nem árultam el neki, amit jobb, ha vele sem osztok meg, senkivel sem. Maradjon csak az enyém, emésszen csak engem, mindörökké.
   


   


A hozzászólást Silje Bronshtein összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 24 Jan. - 17:15-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Vas. 24 Ápr. - 15:04


Elfogadva!

Wow! A neved, tetszik, érdekes, de kiejteni nem tudnám, az tuti. A PB igazán jó választás, szeretem ha különlegeseket választanak az emberek. Mint mindig, most is csodálatos lett az irományod, kedvelem ahogy írsz, teljesen bele tudom magamat képzelni a karaktered helyzetébe. Ezért menj is, foglalózz és játssz, hogy tovább figyelhesselek ^^


Vissza az elejére Go down

Silje Bronshtein

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» nonna bronshtein (+18)
» Timur Bronshtein (+18)
» Sergei V. Bronshtein
» Romochka S. Bronshtein
» hiányzó Bronshtein láncszem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-