Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Silje × Sergei EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Silje × Sergei EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Silje × Sergei EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Silje × Sergei EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Silje × Sergei EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Silje × Sergei EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Silje × Sergei EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Silje × Sergei EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Silje × Sergei EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sergei Bronshtein

Sergei Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 22 Szept. - 0:48
Ha az élet nem hoz mást, csak menekülést, félelmet és kételyt, akkor bizony menni kell. Ez lehetne egy elrontott idézet is, de lehetne egy tanács is, amit szolgáltatok valakinek, akinek nagyobb szüksége lenne rá, mint nekem valaha is lesz. Csak a helyzet az, hogy nekem most sokkal, de sokkal nagyobb szükségem van bárminemű tanácsra. Akár magamtól, akár mástól. Bár mástól inkább lenne rá nagyobb szükségem, mint magamtól, hiszen köztudottan szar tanácsokat szoktam osztogatni. És a szar tanácsoknál csak egy a rosszabb: a még szarabb cselekedetek. Abból is kijutott bőven, és mit ne mondjak, mindegyik egész szívdobbantó tud lenni. És itt most nem arról beszélünk, hogy annyira pozitív arányban terelgetné a szívem.
Csak ez az átkozott Vasili ne lenne! Csak ő ne keserítené meg az életem. Tökéletesen ellennék én a feleségemmel, akihez néhol fűz szorosabb érzelem, néhol pedig a pokoltól is rosszabbat kívánok neki. Ugyanígy vagyok azzal a leányzóval, aki csinos, okos… Ráadásul pedig a testvérem, és egész egyszerűen borzasztó azt átélni, hogy elszökött. Borzasztó az ilyet egész egyszerűen feldolgozni, és fogalmam sincs, hogy mit tehetnék még.
Nem vagyok részeg. Az alkohol édes, mégis bódító hatása olyan szinten hatott az agyamra, hogy az épeszű gondokozásnak már régen híján vagyok. Az állati ösztönök ugyan nem alakultak még ki bennem. Az Vasili reszortja. Nyilván, egy átlag ember hogy képes két énnel rendelkezni, de mint a pszichológia nagy érdeklődője, megállapíthattam magamról azt, hogy marhára megőrültem.
- Silje. – suttogom a levegőbe nevét. Mintha ezer éve történt volna, hogy utoljára a karjaimba zárhattam. Ezer év alatt rengeteg minden történhet, és biztos vagyok benne… Biztos leszek benne, hogy rengeteget mesélhet majd arról, hogy mi minden történt vele. Ha az ember lánya, fia elmegy világot látni, megörökítik az emlékeket. Ha csak nem is férfi módon, egy ostoba fényképezőgépet mutogatva, hogy itt és itt bizony mennyi minden történt.
- Nagyon régen nem láttalak kedvesem. – a hangom minden rossz érzelemtől mentes, kedves. A testvéremről van szó. Legalább annyira szeretem, mint amennyire magamévá akarnám tenni. Hess innen Vasili, nem vagyok kíváncsi a hülyeségeidre. – Legalább egy levelet hagyhattál volna. Tudod, hogy soha nem mondanám el senkinek a te titkodat. Elvégre is, mindenben megbízunk egymásban, nem igaz? – teszem fel a kérdést. Az akcentusom felettébb sok kívánnivalót hagy maga után, én pedig nehezen tudok parancsolni az izzó szemű állatnak, ahogy az egyik féltekémben tartózkodik. Pedig megmondtam neki. Leírtam neki abba a rohadt naplóba, ahol az idézeteket írtam. Nem nagyépű a dolog, viszont jól esik a másikat meghallgatni közben. – Mintha egy örökkévalóságig tűnt volna, hogy a szokottnál is furább vagyok. mindennél furább, de én így szeretem az életet, ahogy élem. És soha nem tűrném meg, ha azt mondaná nekem, hogy valamit meg kéne csinálnom. Nem. Az élet s ilyen. Ha nem akarod megtartani, ám legyen. Mindent el fogok követni azért, hogy ez ne tűsarkúba jön. Kérlek, a balett, a tűsarok és a csoporttársam velem tartózkodik. Tartóztassatok ezennel tizenhét év földrajzi büntetésre sorolnám. Tizenhét év rengeteg idő. Ennyi jutott az egykoron viszkis rablónak, most már pedig nem jelent mást, csak egy istenséget.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Csüt. 29 Szept. - 17:25
Undorom magamtól. Émelygek, és hányingerem támad, ha csak arra gondolok, amit tettem, de mégsem tudok szabadulni az érzéstől, hogy, amennyire rosszul vagyok, egyszerre büszke is vagyok magamra. Mintha elértem volna egy pontra, mert olyat tettem volna, amire már gyermekkorom óta vágytam, csak eddig még nem sikerült megtennem. Évek kellettek hozzá, hogy átgondoljam az egészet, és felkészítsem magam rá, csak érlelődnie kellett a gondolatnak, majd teljesen megérett, és eljött az ideje, hogy learassam a babérokat érte. Megöltem a nagyanyámat. Egész egyszerűen addig kínoztam, amíg már nem könyörgött a halálért, én pedig, mint, aki jól végezte dolgát, megadtam neki, amit kért. Erre tanított Finnick, megadni a lehetőséget, hogy ő döntsön a végzetéről, én pedig csak részben járuljak hozzá, de teljesítsem azt. Végül is megtörtént, már nincs az élők sorában, nem néz undorodva rám, és nem jártatja a száját felesleges, és hasztalan tanácsok miatt, amiket elméletileg nekem szánt, mégis talán neki kellett volna megfogadnia azokat. Akkor talán még élne. Ismétlen, talán.
Mióta megtettem, csak Finnickkel találkoztam, és beszéltem, bár keveset. Segített eltüntetni a holttestet, ahogyan a nyomokat is kellett volna, de egész egyszerűen még nem akartam visszamenni a bérlakásomba, inkább megkértem, hogy hagyjon egyedül. Valószínűleg ő is tudta, még meg kell emésztenem a nem mindennapi dolgot, amit alig pár órával ezelőtt követtem el, és, ami olyan élénken él a gondolataimban, mintha csak pár másodpercre történt volna.
Nem állítom, hogy hiányzik az iskola, nem is értem, hogy miért pont Roxmortsba hoppanáltam. Még csak Antonin sincs itt, bár nem is kerestem, szólni sem szóltam neki, egyelőre még képtelen lennék a szemeibe nézni, és elárulni, hogy megpecsételve az életem, gyilkossá váltam. Fogalmam sincs, mit gondolna rólam, és őszintén, még nem is szeretném megtudni.
Azt sem nézem, hogy merre indulok, csak teszem egymás után a lábaimat. Nem nagy hévvel, csak annyira, hogy könnyűszerrel sétáljak neki bárkinek, aki szembejön velem az utcán. Nem is kell hozzá, csak pár perc, és meg is történik. Már mennék is tovább, de mikor meghallom a nevemet, teljesen megdermedek, és a lábaim sem engedelmeskednek tovább. Lassan, és óvatosan nézek fel az ismerős szempárba. - Sergei. - sóhajtom meglepetten, mégis megkönnyebbülten, majd gondolkodás nélkül a karjaiba vetem magam, és megölelem. Kapaszkodok belé, mint fuldokló a megmentőjébe, nem engedem el, még csak nem is válaszolok neki, csak a mellkasán nyugtatom az arcomat. - Elmondhatatlanul hiányoztál. - vallom be neki, őszintén. Egyedül ő volt az, a bátyám, akit fájt magam mögött hagyni, de önző voltam, és mégis megtettem. Viszont most, hogy megint láthatom, elönt a bűntudat. - Ne haragudj rám, de egyszerűen képtelen voltam tovább elviselni a családunkat. Muszáj volt tennem valamit, és a menekülés tűnt a megfelelő megoldásnak. De titokban kellett tartanom, és téged sem szerettelek volna belekeverni az egészbe. Tudtam, hogy apánk milyen mérges lett volna, és nem akartam, hogy bántson. - szakadok el tőle egy kicsit, éppen csak annyira, hogy a szemeibe pillantsak, majd egy apró csókot nyomjak az arcának oldalára. Elmondhatatlanul jó érzés érezni őt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sergei Bronshtein

Sergei Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 25 Nov. - 1:17
Nem tudom, hogy az átokverte Vasili miért szökött meg Oroszországból. Soha nem is értettem, vajon mi járhat nem egészen normális másik felem fejében. Az az utolsó rohadék, gennyláda volt olyan dörzsölt, hogy nem vezet naplót. Nem tudom, hogy mit csinál, nem tudom, hogy merre jár, és nem tudom még, hogy kinek akarja magát úgy bemutatni, mintha én lennék az. De nem én vagyok! Esküszöm, hogy szégyellem azt a nyomorultat, amiért ilyen szegényes az élete, hogy az enyémbe akar beleavatkozni. De van egy olyan titkom, a legnagyobb mellett, amit magamnak is szégyelltem bevallani: az, hogy Vasili idáig hozott, mindenképpen jót tett nekem. A családom után eredhettem, Silje után, Nonna után… Timur után.
„Sergei, te átkozott idióta. Mikor megmondtam már, hogy ne keresd a bajt nélkülem. Én segítek neked Sergei, csak aludj kicsit… Aludj.”
Kotródj a gondolataimból, te faszkalap! Nem Vasili, most bizony nem fogok aludni, nem engedem, hogy segíts nekem. Köszönöm szépen, egyedül is tökéletesen megvagyok, nélküled! Nem Vasili, hallod?! Hallod?!
- Ugyan, kedvesem, megbocsájtok. Csak hiányzott a családom. Te pedig főleg. – lehelem a szavakat fülébe. Jóleső érzéssel kellene, hogy eltöltsön a tudat. A tudat, hogy ő is itt van, és én is itt vagyok. Bár én soha nem vagyok egyedül, most mégis úgy érzem, Vasili jó ideig nem zavarhat. Boldog vagyok, hogy láthatom, ugyanakkor a körülmények talán nem a legideálisabbak. Azért sem, mert nem tudhatja meg, hogy az az átokverte Vasili azért jött, hogy hazaráncigálja őt. Nem, ezt egész egyszerűen nem engedhetem meg annak a patkánynak. De nem tudom hogyan csináljam. Nem tudom elkergetni, nem tudom kiűzni, nem tudom megsemmisíteni. Csak akkor, ha magamat ölném meg. Abba pedig Silje belerokkanna. Nekem megváltás lenne, de neki? Neki biztos nem az lenne.
- Legalább egy levelet hagyhattál volna. Vagy valamit. – sóhajtok fel. Őszintén nem tudom, hogy mit tehetnék. Legalább annyira elegem van az ostoba Vasiliből, mint saját magamból, és tudom, hogy egyszer ez miatt fognak engem megölni. Pontosabban Vasili miatt. De lehet, hogy ezt ő is így gondolja. A fejemben egyre nagyobb a zúgás, és egyre nehezebben tudom nyitva tartani a szemeimet. Egyre kevésbé értem meg a szavait. Fogalmam sincs, hogy mi történik. A klímaváltozás? Lehet. Az, hogy nem ettem semmit, egész nap? Az is lehet. Vagy maga Vasili kérne szót? Nem engedhetek neki! Most az egyszer, nem!
- Apánk… Apánk nincs otthon, Silje. – sóhajtok fel. Fogalmam sincs már, hogy mi mást mondhatnék neki. Annyi mindennel készültem. Annyi mindent akartam neki mondani, és most itt állok, teszetoszán. Talán aludnom kéne. Vagy nem? Nem tudom, émelygek. Ha elájulok, tuti, hogy nem fogok visszatérni, és Vasili nem ilyen kedves Siljével, mint én. Ha létezik Merlin, vagy Isten, vagy akárki ebben a rohadék univerzumban… NE ÁJULJ EL SERGEI!
- Rosszul vagyok, Silje. Rosszul érzem magam, mintha… Nem is én lennék. – nem merem elmondani, hogy nem vagyok egyedül. Nem merem elmondani. Szakadozva veszem a levegőt, és émelygek…

***


Kinyitom a szememet, és a faszom sem tudja, hogy hol lehetek. Csak azt tudom, hogy ez az idióta Sergei eljött otthonról, hogy ezt a fekete hajú hölgyeményt megkeresse. Tehát akkor ő lesz Silje. Már aki itt pofozgat engem. Mi a fasz? Ez a félkegyelmű biztos elájult. Jaj, de jó, hogy szabadon engedtél, te, oroszok szégyene. Hogy is volt, te idióta?
"Kedves Naplóm! Annyira hiányzik Silje. Hogy rám nézzen, és megnyugtasson. Azt mondja, hogy apánk többet nem fog Tatjana-nak hívni, hogy nem fog a hasamba rúgni, miközben röhög. Hogy nem csinálja mindazt, amit csinál..."
Blablabla. Nem is tudod, milyen jól jártál te velem Sergei. Én vagyok a másik feled, de dilettáns faszkalap, és most, hogy megismerhetem Siljét, azt hiszem... Minden meg fog változni. Bár lehet, hogy mire legközelebb magadhoz térsz, már elég nagy szarban leszel, de igazából ez soha nem az én gondom volt. Mindenki a saját maga szennyesét mossa ki - meg igazából te az enyémet - és akkor mi ketten szépen rendben is lehetünk. Igaz?
- Rendben leszek Silje, csak... - sóhajtok egyet. Még mindig könnyű Sergei-nek kiadnom magam. Annyira megismertem a saját naplójából, mintha csak a testvérem lenne. Pedig egy ilyen selejtet én soha nem lennék képes a véremnek tekinteni. Soha. - Csak kicsit megviselt az utazás. Az országokon át tartó vonatozás, autózás, gyaloglás sajnos nem a legelviselhetőbb dolog. - nehezen ugyan, de valahogy feltápászkodok. A lábaim már nem remegnek, én meg már nem igazán érzem, hogy émelyegnék. Egek, de szar itt a kaja. Még az italok is szarok. Meg úgy alapvetően az angolok is. Remélem nem kezd el angolul beszéltetni, mert akkor lőttek a zseniálisan megtervezett álcámnak. Kibaszottul csodálatos. Legközelebb megírom ennek a félkegyelműnek, aki nem érdemli meg, hogy az én fejemben legyen, hogy ideje lenne megtanítani engem angolul. A picsába is veled, Sergei Bronshtein.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Szer. 7 Dec. - 17:58
El sem hiszem, hogy olyan sok idő eltelte után végre megint magamhoz ölelhetem a testvéremet. Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy tényleg ő áll előttem, még mindig azt hiszem, hogy csupán csak egy álmot látok, de, amikor megérzem karjainak az érintését, és testének a melegét, majd meghallom az ajkain kiejtett szavait, már tudom, hogy valóban ő az, aki átölel.
- Nekem is elmondhatatlanul hiányoztál, Sergei. Téged volt a legnehezebb magam mögött, hátrahagyni, a szívem szakadt meg, mikor tudatosult bennem, hogy lehet, többé nem is foglak látni. De hála Merlinnek, mégsem így történt, és végre-valahára eljött a pillanat, hogy ismét találkozzunk. - suttogom halkan, de szenvedélyesen, és minden erőmmel igyekszem őt magamhoz szorítani, mintha soha sem akarnám újra elengedni. Mert végül is, nem is akarom.
- Nem lehetett. Féltem, hogy valaki más találja meg, mondjuk Nonna, aki biztos elárult volna apánknak, azt pedig nem szerettem volna. Egyszerűen nem lett volna jó vége, már pedig én minden áron el akartam szökni, és magam mögött hagyni ezt az átkozott családot, és egyben életet. - rázom meg a fejemet kicsit ingerülten. - Talán velem kellett volna, hogy gyere, és akkor te is megszabadultál volna tőlük, mindegyiküktől. De nem is tudom miért nem kértelek meg, hogy tarts velem. Hibáztam, és nagyon sajnálom, ahogyan azt is, hogy magadra hagytalak velük. De többet nem fog előfordulni, megígérem neked. - őszinte, és szeretetteljes mosollyal pillantok fel a szemeibe, és szinte elveszek az ismerős íriszekben.
- Nincs otthon? Akkor hol van? Nem szokása mindenféle ok nélkül elhagyni a kúriát. - hitetlenkedve rázom meg a fejemet, majd egyszerre csak összeszorul a szívem. - Csak annyit mondj, hogy nem hagyta el Oroszországot! - a hangom fojtott, meg is remeg, és még erősebben kapaszkodok a bátyámba, talán még a körmeimet is a bőrébe eresztem, akaratlanul is. Már csak a gondolat, hogy az apám már a határon kívül van, félelemmel tölt el, mert ismerem annyira, hogy tudjam, mindenre képes, arra is, hogy ennyi idő elteltével is utánam induljon, és megtaláljon.
Ijedten figyelem, amint elfehéredik az arca, de a szavai már összefüggéstelenül csengenek a füleimben. Hiába próbálom megtartani, kicsúszik a karjaim, és az ölelésem közül, és a hideg földre esik. Másodpercek alatt hajolok le hozzá, és fogom két tenyerembe fakó arcát. - Sergei, ébredj fel, térj magadhoz! Gyerünk kedvesem, nyisd ki a szemeidet, és nézz rám! - suttogom riadtan, de erőteljesen egyszerre. Elönt a megkönnyebbülés, ahogy látom, amint a szemhéjai felnyílnak, és a tekintete ismét rám szegeződik. - Hála Merlinnek, örülök, hogy jól vagy. De ne merj többet ennyire megijeszteni, nem szép dolog. Már azt hittem, hogy megint el kell, hogy veszítselek. - ölelem át újra, amint felkel a földről. Karjaimat szorosan, és a kelleténél ragaszkodóbban fonom a nyaka köré, arcomat pedig az övéhez simítom, és hosszú percekig el sem engedem, ha csak ő nem szakítja meg a kontaktusunkat.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Silje × Sergei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Silje × Sergei
» Sergei V. Bronshtein
» Nonna & Silje
» Finnick & Silje
» Pandora & Silje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-