Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Remy & Patty EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Remy & Patty EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Remy & Patty EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Remy & Patty EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Remy & Patty EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Remy & Patty EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Remy & Patty EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Remy & Patty EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Remy & Patty EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 4 Nov. - 15:27
Remy & Patty
Terveim között volt, hogy a napokban elmegyek otthonról néhány órára, otthon hagyva addig Aryanát. Már négy éves volt, békés és nyugodt kislány, biztos voltam benne, hogy gond nélkül meglesz otthon egyedül is. Ha pedig mégsem, ott vannak a házimanók, akik figyelnek rá, ahogy arra utasítottam őket. Nem okozott volna problémát egy dajka megbízása sem, de azt valahogy nem szerettem, úgyhogy el is vetettem az ötletet. Egyébként sem leszek távol sokáig, pontosabban nem akartam sokáig távol lenni. A terveim azonban csődöt mondtak.
Aryana lebetegedett. Nem volt egy állandóan betegeskedő fajta, sőt, alig egyszer-kétszer volt vele bármi is, amióta megszületett, akkor viszont mindig nagyon rossz volt az állapota. A kis megfázások nem fogtak rajta, viszont amikor valami erős támadta meg, egész biztosan sokat szenvedett tőle. És ez ma sem volt másképpen. Mikor reggel bementem hozzá a szobájába, hogy felébresszem, már látszott rajta, hogy mennyire rosszul van. Felszökött a láza, reszketett, ahogy rázta a hideg és folyt róla a víz.
Lemondtam mindent, amit aznapra beterveztem magamnak és egész nap Aryanával voltam. Ott ültem mellette minden percben és vigyáztam rá, ahogy azt kellett. Nem is hagytam volna magára ilyenkor. Néha még a kutya is besétált hozzánk, megnézte, hogy vagyunk, aztán megint kiment. Ezen kívül nem akadt más társaságunk, de nem is bántam.
Késő délután Aryana rávett, hogy menjünk ki a szalonba, mert már unja a szobáját, én pedig hiába ellenkeztem sokáig, végül csak beadtam a derekam. Alig egy órával később pedig már a kanapén ültem, Aryana pedig az ölemben feküdt, nyakig bebugyolálva és aludt. Végre, így legalább nem szenved annyit a betegségtől.
Az órára pillantottam. Remy is nemsokára hazaér a munkából, neki nagyon fog örülni, hogy végre itthon van.
Vissza az elejére Go down

Remy & Patty

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Remy Fawley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-