Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Evan Hayes & Allegra Moretti EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Evan Hayes & Allegra Moretti EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Evan Hayes & Allegra Moretti EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Evan Hayes & Allegra Moretti EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Evan Hayes & Allegra Moretti EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Evan Hayes & Allegra Moretti EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Evan Hayes & Allegra Moretti EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Evan Hayes & Allegra Moretti EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Evan Hayes & Allegra Moretti EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Evan Hayes & Allegra Moretti



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Allegra Moretti

Allegra Moretti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
» Anne Hathaway «

»
» Vas. 6 Nov. - 2:52
Evan Hayes & Allegra Moretti Tumblr_inline_ob0fhmOtFY1rifr4k_500

hajnali egy körül » outfit » ♫♪

A feketeség beterít mindent. A hajamat tépi, húzza, rángatja. Majd az egész fejemet belenyomja. Lenyomja a kád vízbe, hiába venném a levegőt, az nincs. Mindent körülvesz a jéghideg víz, behatol az agyamba, elzsibbaszt, apró tűszúrásokat érzek a halántékomon. Tudom, hogy csak a víz az, mégis azt képzelem, hogy az arcomat varrják. Egy új arcot varrnak nekem. Majd mikor már minden kezdene elsötétülni előttem, kirántja a fejemet. A fény élesen hatol a szemembe. Megszólalnék, de csak köpködöm a vizet. A fejemet rázom, nem értem, hogy mit beszél, mit akar, csak arra vágyom, hogy ne kelljen visszatérnem az agyzsibbasztóan hideg vízbe. Pofon csattan az arcomon. A bőröm le van fagyva, így csak enyhe bizsergést érzek a nyomán. Majd ismét jön a víz, én pedig hangtalanul sikoltok bele a kádnyi folyadékba...

Az éjszaka közepén izzadságban úszva ébred a saját sikoltozására. Arcát a párnába fojtva igyekszik minél jobban elnyomni a hangot. Habár a szobát bűbáj védi, az ösztönös reakciója még megmaradt. Levegő után kapkodva ül fel az ágyban. Álom. Csak álom, semmi több. Már vége. Próbálja megnyugtatni magát, ám a szíve kalapálva követeli kitörését a bordák börtönéből. Kisimítja a haját az arcából, keze remegését igyekszik megnyugtatni. Az éjjeliszekrényen heverő pálcáját magához veszi, és felkap egy kényelmes sportruházatot. Szüksége van egy kis sétára, még akkor is, ha a kastély falain belül marad. Szíve szerint minden egyes este járőrözne, mert könnyebben elütné az időt, ám Dumbledore ezt megtagadta tőle, nem osztotta be. Neki most viszont kell a mozgás, így óvakodva indul csendes túrájára a folyosókon. Kicsit, egy egészen kicsit olyan érzése van, mint a régi szép időkben, mikor tilosban járva, diákként tette meg ezeket az utakat. Akkor még minden másképp volt, akkor még ő is más volt. A földszinti folyosók végére érve kikönyököl a párkányra, a szökökút megnyugtató csobogását figyeli. A pulcsija melegen tartja, habár hideg van. Ám ő a testmozgáshoz szokott, sportruházata mágikus, és melegebb, mint azt bárki is hinné. Zsebéből előkerül egy doboz cigi, amiből egy szálat pálcája lángjánál gyújt meg. Borzasztóan rossz szokása ez, és nem is dohányzik gyakran, csak akkor, mikor nagyon vágyik a megnyugvásra. Mint most is. Nem is tudja végül ki lett mára beosztva, de ha jól rémlik neki, talán Hayes nevét látta a listán. A füst bodorodva száll a szabad ég felé, tekintetével követi felfelé, arcán egyetlen könnycsepp csillan meg, hogy legördülve eltűnjön a pulcsi nyakában.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Evan Hayes

Evan Hayes

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Michiel Huisman

»
» Szomb. 19 Nov. - 21:09


"Who can touch me cause I'm
I'm made of fire"

Járőrözés. Sokak szerint unalmas, és teljes mértékben értelmetlen feladat, mert akik kint maradnak éjszaka, azokat nem lehet egy egyszerű büntetőmunkával vagy pontlevonással visszatartani a járkálástól. Ezutóbbival én is egyet tudok érteni, de szerintem cseppet sem unalmas egy járőrözéssel töltött éjszaka sem. Legalább nyugodtan gondolkodhatok a friss levegővel teli folyosókon - sokszor nyitogatom ki az ablakokat, igen -, mert az irodámban csak dolgozatokat tudok javítani, vagy részegre inni magamat. A tavaly év végi döntésemet még mindig nem sikerült teljesen megemésztenem. Végre nyíltan ellent mondtam a Nagyúrnak, és ez cseppet sem tölt el büszkeséggel... Egyre jobban feszélyez a tény, hogy haragja bármelyik pillanatban lecsaphat rám, vagy még rosszabb, a családomra. Bármennyire is akartam őket óvni, saját lojalitásommal árultam el őket, és sodortam magammal együtt őket is veszélybe - természetesen akaratom ellenére. Ennyi, én kifejezetten szeretek járőrözni.
Ma este a földszinti folyosók egyikére írtak be, aminek különösen örülök. Láthatom az udvart, a Rengeteget és a Tavat egyaránt, és a levegő is jó... Várj, nem! Ez cigarettafüst? Megindulok abba a szag irányába, és egy ablaknál rá is találok az illetőre, aki e nemes illat okozója - bevallom, nem áll távol tőlem a dohányzás.
A személy mellé lépek, aki az ablakban könyököl. Hogy a Merlin gatyájába van olyan jó szaglásom, hogy az ablakon KIFELÉ szálló füstöt megéreztem??? Na jól van, nem lényeg. Jobban megnézem a dohányzót, majd elmosolyodok. Csak egy tanár, méghozzá nem a legrosszabb. Kedvelem Morettit, mintha lenne bennünk valami közös. Talán a múlt, de ezt nem merném teljes bizonyossággal kijelenteni.
- Szép estét, kollegina! - megeresztek felé egy barátságos mosolyt, és én is kihajolok az ablakon. Szemügyre veszem arcát, minden vonását, és a hold fényénél csak most veszem észre, hogy - nagy valószínűséggel - egy könnycsepp csordult le arcán. - Minden rendben, Ms. Moretti? - kérdem tőle aggódva, mert míg McGalagonyt nem féltem, Moretti más tészta. A sejtett közös dolgok miatt sokkal többet törődnék vele, holott még egyszer sem beszéltünk egymással. Nem tudom, hogy mostanában mért vagyok ennyire érzelmes, aggódó és törődő, de remélem, nem veszi zokon a kérdést.

336 szó; zene; viselet


A hozzászólást Evan Hayes összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 2 Ápr. - 18:40-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Allegra Moretti

Allegra Moretti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
» Anne Hathaway «

»
» Szer. 30 Nov. - 12:00
Evan Hayes & Allegra Moretti Tumblr_inline_ob0fhmOtFY1rifr4k_500

hajnali egy körül » outfit » ♫♪

Víz. Sikoly. Sötét.
Levegő. Fulladok.
Elmosódó arcok a jeges szürkeségben.
Sós könnyek az ajkamon.


Az álom képei újra és újra felrémlenek nyitott szemei előtt is. Csak bámul a semmibe. Próbál felejteni, próbálja feldolgozni azt, amit évek óta. Hol jobb, hol rosszabb. De az álmok még mindig gyakran látogatják. Meg kéne keresnie Lumpsluck-ot, hátha tud adni neki valami nyugtató főzetet. Ám a nő esetlensége ellenére is túl büszke ahhoz, hogy segítséghez forduljon. Majd ő egyedül megoldja. Mint ahogy eddig minden mást is megoldott. Mozdulatlan révedezéséből a közeledő léptek hangja rezzenti fel. Nem néz oda, nem biztos benne, hogy ő közeledik, de mikor mellé ér megbizonyosodik a sejtésről.
- 'Estét – bólint egyet kifejezéstelen arccal, de nem pillant oda. Barna tekintete egyre csak az égre szálló füstöt nézi, amint kifújja az újabb slukkot. A kérdésre lesüti pilláit és egy észrevétlennek szánt mozdulattal törli meg az arcán nyomot hagyott könnycsepp útját. Legszívesebben most őszintén felelne. Elmondaná, hogy nincs rendben. Hogy semmi sincs jól. Elmesélné milyen démonokkal küzd meg esténként újra és újra. Bevallaná, hogy utálja az egész halálfaló bagázst, hogy undorodik Voldemorttól, és lassan már saját magától is... De nem teheti. Habár Hayes nyíltan Dumbledore mellé állt a legutóbb, a nő nem fogja megkockáztatni, hogy esetleg kiszedik belőle, hogy Moretti a Nagyúr legmegbízhatatlanabb embere. Így hát csak egy hűvös, megkésett válasszal szolgálhat.
- Természetesen. Nincs semmi gond, miből gondolná, kedves Kolléga? - hangja gúnyos, végre barnáit a férfi arcára emeli, jobb szemöldökét enyhén felhúzva. Pillantása súlyos, megvető, ahogy végigméri a járőröző tanárt, azt sugallja, hogy eszébe se jusson megemlíteni azt, amit látni vél.  Majd visszafordul az ablak felé, hogy elpöccintse a leégett csikket. Majd valamelyik házimanó úgyis összeszedi.
- Hány diákot kapott el ma éjszaka? - gonosz vigyort varázsol arcára. Nem tapasztalta még ki, hogy Hayes szívesen büntet-e avagy sem, de azt meg kell mondani, hogy mikor ő van soron, bizony nem kegyelmez. De mindez a kérdés csupán udvarias érdeklődés. Valójában az fúrja az oldalát, hogy mégis mi vitte rá a férfit arra, hogy ilyen vészterhes időkben nyíltan színt valljon a Nagyúr ellen... Tulajdonképpen maga előtt sem vallaná be, de csodálja a bátorságáért. Bal keze ökölbe szorul, amint eszébe ötlik az örökké hordott bélyeg. Undorral tölti el, hogy élete végéig ott lesz, mint megjelölt.


A hozzászólást Allegra Moretti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 2 Jan. - 14:19-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Evan Hayes

Evan Hayes

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Michiel Huisman

»
» Pént. 2 Dec. - 20:36


"Who can touch me cause I'm
I'm made of fire"

Zord, érzelemmentes köszönése nem lep meg, elvégre mit is várhatnék egy halálfalótól, aki még mindig a Nagyúr mellett áll. Bizonyára hallott rólam, hogy nyíltan színt vallottam, de az iskolán belül kockázatos dolog lenne rám támadnia. Tudom, hogy halálfaló, de nem ismerem, és nem is tett ellenem semmit, ami miatt köpnöm kellett volna az auroroknak. Bőven elég volt a saját meghurcolásomat átélnem. Bevallom őszintén, senkinek nem kívánom azokat a borzalmakat. A dementorok jelenléte rányomta bélyegét az összes tárgyalásra, és a láncos vasszék sem túl kényelmes ülőalkalmatosság. Nyomott hangulat, folyamatos idegesség, és rendkívüli félelem vett birtokába minden alkalommal. Mi van, ha valami rosszat mondok? Nem akarom, hogy a dementorok kezére adjanak! Én csak kényszerből lettem halálfaló. Kérem, én a családomat akartam védeni! Nap mint nap végigfutottak fejemben ezen gondolatok, és mindig ugyanaz jutott eszembe. Mi lesz a családommal? Én az iskolából nem tudom őket megvédeni, apám pedig már öreg. Nincs már olyan sportos, mint tíz éve. A húgaim pedig.. Bármit megtennék értük! lehet, hogy túlzás ez a bánásmód, de így van. Anyjuk helyett voltam anyjuk férfi létemre, és nem engedhettem, hogy a szüleim válása miatt feltörő, egyre erősebb depressziót kimutassam. Erősnek kellett lennem, munkát keresnem. Volt, hogy éjt nappallá téve dolgoztam, holott apámnak volt pénze. Nem is kevés, ami azt illeti, de nem akartam, hogy abból éljünk. Bizonyítani akartam, hogy méltó vagyok a Hayes névre. Igen, aranyvérű a család, de mindig is a kétkezi munkát preferáltuk.
Kezével csinál valamit arcánál, és sejtem is, hogy mit, de mikor rám néz, és megszólal - szinte már azzal a hangsúllyal, hogy takarodjak innen most rögtön -, akkor megsajnálom. Látszik, hogy nincs jól, és a kérdést nem csak puszta formalitásból tettem fel, sokkal inkább azért, hogy megtudjam, mennyire bízik bennem. megértem, hogy semennyire sem, és teljesen igazat adok neki, mert a helyében én sem bíznék magamban, de mégis rosszul esik ez a távolságtartás.
- A teste sokat elárul. Görnyedt hát, keménynek mutatott arc, ugyanakkor könnyektől csillogó szemek, és ne hagyjuk ki az enyhén zilált hajszerkezetet sem. - lehet, hogy ezt így egy kicsit túlzás fejtegetnem, de így látom, és nem fogom elhallgatni aggodalmamat, csak mert annyira keménynek akarja magát mutatni. Nem akarom, hogy rosszul érezze magát egy olyan dolog miatt, amiről nem tudom, hogy mi - igen, enyhén szólva kotnyeles vagyok, nem tagadom. - Mi a baj? - kérdem halkan, miközben rászegezem tekintetem.
Kérdése közben, mintha hangjában gúnyt vélnék felfedezni, de nem tulajdonítok neki túl nagy jelentőséget.
- Csendes az éjszaka...

405 szó; zene; viselet


A hozzászólást Evan Hayes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 11 Jan. - 14:37-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Allegra Moretti

Allegra Moretti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
» Anne Hathaway «

»
» Hétf. 2 Jan. - 14:49
Evan Hayes & Allegra Moretti Tumblr_inline_ob0fhmOtFY1rifr4k_500

hajnali egy körül » outfit » ♫♪

Víz. Sikoly. Sötét.
Levegő. Fulladok.
Elmosódó arcok a jeges szürkeségben.
Sós könnyek az ajkamon.


Hiába akarná elűzni a képeket, azok sosem múló, égő, parázsló jegyként ott vannak az elméjében. Pont úgy, mint a karját díszítő csúf jegy. Nem tud tőlük szabadulni, akármennyire is szeretne. Hayes felbukkanása legalább egy dologban segít. Leköti a figyelmét. Eltereli, még akkor is, ha nem lehet őszinte. Ezúttal kifejezetten jól esik neki elutasítónak és közömbösnek lenni. Ő úgysem érthetné meg. Senki sem tudja, és a nő nem fog másokat terhelni piti kis gondjaival. Azok az ő problémái, neki kell megoldani őket és köszöni szépen meg is fogja. Nincs szüksége senki sajnálkozására. Az elpöccintett csikk után bámul, hogy aztán bal szemöldökét felvonva forduljon ismét a válaszoló Hayes felé. Megvárja míg befejezi, pár pillanatig csak fürkésző tekintettel figyeli a férfi arcát. Farkasszemet nézve állnak a folyosón, hogy aztán Allegra törje meg a csendet.
- Mi van Hayes, felcsapott iskolapszichológusnak? - méri végig egy lesajnáló tekintet kíséretében a kollégáját, miközben teljes testével felé fordul. Az összes érvét figyelmen kívül hagyja, neki nincs szüksége arra, hogy elemezgessék. Gondoljon a férfi amit akar, az igazságra úgysem jön rá magától, Legra meg nem fog neki segíteni. - Ha bármi baj van, az az én problémám és semmilyen körülmények között nem tartozik magára, értve vagyok? - Ajkait összepréseli, ahogy kemény tekintettel mered a férfira. Fejét csóválva vesz elő egy újabb szál cigit, hogy pálcájáról meggyújtva ismét figyelni kezdje az ég felé bodorodó füstöt.
- Attól még, hogy Dumbledore újdonsült ölebe lett, ne várja, hogy mindenki kedvelje itt – veti oda a nő, még mindig az eget fürkészve. Nem mer ránézni, mert fél, hogy lehet ő akármennyire jó okklumentor, legilimentor, színésznő, játszhatja tökéletesen a szerepét, az éjszaka közepén, mikor fáradt, de aludni nem tud, a kimerültség fátyolában könnyen lehet egy-két árulkodó rezdülése. Hayes már így is túl sokat vett észre, nem engedheti, hogy rájöjjön; már csak a férfi érdekében sem.
- És igazán tudhatná kolléga, hogy az éjszaka itt sosem csendes – gunyoros hangjától most sem válik meg, amint egy újabb füstpamacsot ereszt útjára. Habár a kioktató hangnemet semmi nem indokolja a nő mégsem tud ellenállni annak, hogy éreztesse nem létező fölényét. Óvatosan kell lavíroznia az iskolában, ő gyakran mégsem tud féket tenni nyelvére. - Higgye el, mindkettőnknek jobb lenne, ha inkább a szarkeverő diákokkal foglalkozna ma éjszaka – sóhajt fel fáradtan, mert kezdi zavarni Hayes levakarhatatlan érdeklődése. Tudja, hogy nem fedheti fel magát a professzor előtt, megígérte Dumbledore-nak annak idején, hogy mindenki más biztonsága érdekében az igazgató az egyetlen aki tud Allegra kettősségéről. De lassan kezdi soknak érezni ezt a terhet, túl soknak.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Evan Hayes

Evan Hayes

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Michiel Huisman

»
» Szer. 11 Jan. - 16:22


"Who can touch me cause I'm
I'm made of fire"

A csend mintha percekig tartana, olyan mély, és hangtalan. Bár milyen is lehetne a csend, ha nem hangtalan? Szó bennszakad, hang fennakad, lehellet megszegik, a csend csak tombol kettejük közt, és a hang ugrál kettőnk torkának összekötőjén, míg végül a nő hangszálaira telepszik.
- Van pszichológusi végzettségem... - válaszolok halkan, mert pont beletrafált a kérdéssel ebbe. Anno nagyon is szerettem a pszichológiát, ezért kitanultam. Nem igazán használom ezt a fajta képesítését, de néha jól jön, és még mindig szívesen hallgatom meg mások baját.
Furcsa egy felfogás, de ha ő így gondolja, hát rendben. Mindenesetre nekem jobb szokott lenni, ha elmondom valakinek a bajaimat, segítséget kérek. persze vannak dolgok, amikor szégyenli az ember azt, amihez kell a segítség, ezért inkább elhallgatja, és úgy tesz, mintha nem is létezne a probléma. Ezzel sajnos az a baj, hogy a ki nem mondott dolog belülről fogja emészteni, és nem enged továbblépni. Illetve, én ezt tapasztalom. lehet, hogy ő egy intraperszonális ember, aki szereti megélni a fájdalmait, és így könnyebb neki. Nem tudhatom. Sosem tudhatom, hogy mit érez a másik, mert nem én érzem azt, amit az adott pillanatban ő. Bonyolult szerkezet az emberi agy, ez tagadhatatlan, ugyanakkor szerintem nem kiismerhetetlen. kellő talentum és ész kell a megfejtéséhez, de semmi sem lehetetlen. Esetleg egy kicsit kényelmetlen.
- Teljes mértékben értem, ugyanakkor nem fogadom el az álláspontját. Mindenesetre nem firtatom. - kollégámmal ellentétben lágyan beszélek a nőhöz - ami az én érdes hangommal roppant nehéz, mégis megoldható -, és egy halvány mosoly is felfedezhető ajkaim szegletében.
Én is a füstre szegezem tekintetem. - Honnan tudja, hogy eddig nem voltam öleb? - vonom fel szemöldököm, és őszíntén szólva már semennyire sem érdekel, hogy elszólom magam előtte. Attól, hogy két különk oldalon állunk, még lehetünk jóban. nem feltétlen kell ellenségeskedni, ha már egy helyre vagyunk zárva, és nap, mint nap találkozunk egymással. Bizonyára nem akarja ő sem, hogy a diákok azt lássák, két tanáruk egymásnak esett a nyílt folyosón. Pár pletyka biztosan útnak indulna. Hogy is ne indulna? A Roxfort iskolaújságában is van hozzá külön rovat. Nem úsznánk meg találgatások nélkül. Sosem érdekelt mások véleménye rólam, de nem akarom, hogy ms. Morettin csattanjon az ostor. Nem érdemli meg senki.
Keresem tekintetét, de nem néz rám. Mondanám, hogy ez csepp fájdalmat okoz, de hazudnék egy ilyen kijelentéssel, mert abszolút meg tudom érteni. Bizonyára egyedül akar lenni, nem az én dumálásomat hallgatni, ugyanakkor tőlem nem lehet egykönnyen megszabadulni. Most pedig különösen fúrja az oldalamat, hogy vajon mi baja lehet?
- Számomra mindig csendes. Kikapcsol ez a sok járkálás, és leköti a figyelmemet, ha egy-egy festménnyel szóba elegyedhetek. - most ő ez a bizonyos festmény. Nem mellesleg, vászonra is illik, így, hogy egy kicsit jobban szemügyre vehetem vonásait, mint a futólagos találkozások során. - A diákok nem érdekelnek. órán leadom az anyagot, órán kívül kijavítom a dolgozatokat, de én is járkáltam éjszaka. Tudom milyen érzés, és nem akarom elrontani a szórakozásukat... - sóhajtok, és bármennyire is kellene belegondolnom a következményekbe, vagy abba, hogy vajon hogyan reagál a nő, nem teszem. Ösztönösen, vigasztalóan átkarolom. - Nem kell elmondania a baját, de egy jó tanácsot hadd adjak. Próbáljon egy kicsit kirúgni a hámból. Nálam beválik. - és valóban, ha bánt valami, akkor egy jó bor, és könnyebb feldolgozni. Ezzel persze nem arra gondolok, hogy igya magát részegre, de pár pohár nem árthat meg. - Akár még a társaságomra is számíthat ilyen esetekben. Kiváló italokkal rendelkezem. - akár látja, akár nem, rákacsintok. Rám bárki és bármikor számíthat ilyen téren.

575 szó; zene; viselet
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Allegra Moretti

Allegra Moretti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
» Anne Hathaway «

»
» Hétf. 30 Jan. - 15:55
Evan Hayes & Allegra Moretti Tumblr_inline_ob0fhmOtFY1rifr4k_500

hajnali egy körül » outfit » ♫♪

Víz. Sikoly. Sötét.
Levegő. Fulladok.
Elmosódó arcok a jeges szürkeségben.
Sós könnyek az ajkamon.


Kezdi egyre inkább azt kívánni, hogy kollégája hagyja végre békén a lelkében parázsló fájdalommal. Hagyja egyedül az álom jeges rémképeivel, amik levakarhatatlanul verik bilincsbe lelkének szárnyalni vágyó szabadságát. De nem, a férfi marad, Allegra pedig felhorkanva adja tudtára, lekicsinylő véleményét a pszichológus végzettségről. Valójában igazából felnéz a férfira, mindenkit csodál, aki egy kicsit is beleássa magát az emberi lélek rejtelmeibe. Neki ezt sosem volt bátorsága megtenni, talán éppen azért, mert a sajátja olyan sötét, hogy megrémíti. Még őt is megijeszti, mi lenne, ha más fedné ezt fel...
Hitetlenkedő fejcsóválással engedi útjára az újdonsült füstcsóvát.
- Komolyan mondom Hayes, maga kibírhatatlan – hangjában most először csendül némi derű, egy enyhe játékosság, ahogy féloldalasan felpillant a másikra egy mosolyféleséggel ajkain. - De jobban jár ha itt most nem játszik pszichológust, és tényleg nem üti az orrát olyanba, amibe nem kéne – bólint egyet nyomatékot adva szavainak, amibe ismét visszaköltözik a közöny hideg, levethetetlen bilincse. A korábbi halványan mosolyra emlékeztető valaminek immár nyoma sincsen az arcán, csak barna szemeivel mered a másikra, ujjai között a füstölgő pálcával. Szemöldöke leheletnyit megemelkedik; visszafordul az udvar felé, ismét megcsóválva a fejét.
- Nem tudhatom. Lehetett eddig is az. De nyíltan ellent mondott a Nagyúrnak... ez veszélyes tett volt. Talán meg akar halni? - Az egész beszélgetés során talán eddig ez a legőszintébb megnyilvánulása, kíváncsi tekintete a választ kutatja a férfi szemeiben. Tényleg nem érti miért tett ilyet a férfi, de gyorsan rendezve vonásait a szokásos közömbösen lekicsinylő maszkba merevedett arccal figyel. Majd feszült pár percnyi csend után elfordítja a fejét, nem bír ránézni. Nem akar. Arra vágyik, hogy elmenjen végre. Tulajdonképpen ideje lenne aludnia egy kicsit... vagy legalábbis megpróbálni, hiszen holnap megint igyekezhet eltüntetni a karikákat, megint nyakalhat egy csomó kávét. De nem megy. Fél. Fél visszasüppedni az álmok bizonytalanul utána kapkodó karjaiba.
- Jó magának, van olyan, akinek az éjjel csak szenvedést hoz, nem nyugalmat, nem csendességet – jegyzi meg halkan, mintegy mellékesen. Kimondatlanul húzódik meg közöttük az a tény, hogy a nő magáról beszél. Természetesen amint ezt a férfi szóban akarná tudatosítani merev elutasításba ütközne, hiszen Allegra pusztán általánosságban beszélt... semmi konkrétum. Nem mond semmit a diákokra vonatkozó kijelentésre, csak a fejét csóválja meg. Őt itt egyedül a diákok érdeklik. Az, hogy legalább némiképp, titokban, óvakodva az ő biztonságuk érdekében tegyen. Legalább őket megvédje a Halálfalók felől áradó sötétségtől, hiszen a francba is, még csak gyerekek!
Ösztönösen rezzen össze, amint a férfi hozzáér. Ha nem állítaná meg félúton a mozdulatot még pálcát is szegezne Hayes-re. De szerencsére van annyi lélekjelenléte, hogy ne tegye. Magában átkozódik, amiért ezzel a rezzenéssel elárulta védtelenségét. Minden izma ugrásra készen feszül meg a férfi karja alatt. Ha arra számított, hogy Allegra majd ellazul nagyot tévedett.
- Tudja, ez nem olyan dolog, amit ennyivel meg lehetne oldani.. - vonja meg a vállát. Próbálta, nagyon is sokszor próbálta. De a rövid távú, pillanatnyi mámoron, feledésen kívül tartós javulást nem hozott. És munkája nem engedi meg, hogy állandó mámorban élje az életét. Óvatosan bújik ki az ölelő kar alól, ahogy a második csikket is az éjszakába száműzi.
- Vigyázzon Hayes, egyszer még a szaván fogom – bólint egyet ravaszkás pillantást vetve a másikra. Abban biztos, hogy az apja által régen a családi asztalra kerülő toszkán boroknak nyomába sem érhet Hayes nedűje, de egyszer majd talán megpróbálkozik vele. Lassan-lassan kezd beletörődni, hogy ha még nem akar visszatérni a szobája nyomasztó csendjébe, akkor egy ideig el kell viselnie a férfit, mert úgy tűnik az nem folytatja a járőrözést.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Evan Hayes

Evan Hayes

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Michiel Huisman

»
» Vas. 2 Ápr. - 20:25


"Who can touch me cause I'm
I'm made of fire"

Nem vagyok olyan ember, aki könnyedén feladja. Öszvér vagyok, ez elég nyilvánvaló, és ezúttal is alátámasztom makacsságom tényét azzal, hogy nem hagyom békén. nem, nem fog tudni lerázni. Amíg ilyen nyomott hangulata van, biztosan vele maradok. Nem vagyok különösebben vicces, de remélem, kicsit fel tudom vidítani, mégha a baját nem is tudom. - Kibírhatatlan? Ugyan már, csak kissé makacs. - mosolygok rá, és rendkívül nagy elégedettséggel tölt el a hangjában felfedezhető parányi játékosság. Ez azt jelenti, sikerrel jártam, de ha már elsőre sikerült, mért hagyjam abba? (Lehet, tényleg kibírhatatlan vagyok...?) - Hát rendben. - bólintok egy aprót. Ettől függetlenül eszem ágában sincs távozni. A kint lévő diákok biztosan meglesznek nélkülem is. Egy éjszakát kibírnak.
- Meghalni nem is, de úgy tűnik, szeretem a veszélyes életet. - sóhajtok, mert azon kívül, hogy nem kell már azon az oldalon állnom, ahol eddig sem akartam, semmire sem volt jó a nyílt szerepvállalásom tavaly év végén. nem akarok meghalni, aminek sok oka van, és igen, Vivienne is köztük van. Szeretnék még egy kis időt vele tölteni, de nem tudom, hogy ez lehetséges-e. A családomat is féltem, még akkor is, ha tudom, a lehető legjobb védelemben részesülnek. Nem bírnám elviselni, ha apám, vagy bármelyik húgom megsebesülne, vagy annál is rosszabb. Magamat ismerve depressziós lennék, ha valamelyikük meghalna.
Zaklatott éjszakák.. Egyértelmű, hogy önmagára utal, de nem szeretném túlfeszíteni a húrt, ezért csak egy aggódó pillantással ajándékozom meg a nőt. Szeretnék én segíteni neki, de ha nem engedi, nincs mit tennem. Nem erőltethetem rá senkire sem a kedvességet.
A rezzenés igazolja azon gondolatomat, hogy a nő az imént önmagáról beszélt, és koránt sem olyan nyugodt és kiegyensúlyozott, mint amilyennek szeretné magát mutatni. Nem engedem el, mivel nagyobb ellenállásba nem ütköztem. Amennyiben zavarja az érintkezés, szól.
- Értem. Mindenesetre, bármikor szívesen látom önt. - kedvesen mosolygok, s nézek egyenesen a sötétségbe ügyelve arra, hogy hajam véletlen se érjen arcához. Nem szeretném csiklandozni, illetve ennél is kellemetlenebb helyzetbe hozni.
A kellemesebb hangvételű megjegyzés után egy időre csend telepszik közénk. Nyomasztó, ugyanakkor talán nyugtató, esetleg zaklató ez a csend. A feszültséget még mindig vágni lehetne a levegőben, de érezni, hogy már enyhültek a negatív érzelmek. Persze ez nem jelenti azt, hogy a nőben is csökkent a félelem. - Remélem, nem vagyok a terhére. - pillantok az ölelő karomban lévőre. Eleinte nem akartam elmenni, és ez nem is változott azóta, de ha jó okot mond, magára hagyom, még ha nehéz szívvel is teszem ezt meg.

404 szó; zene; viselet
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Allegra Moretti

Allegra Moretti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
» Anne Hathaway «

»
» Csüt. 6 Ápr. - 17:25
Evan Hayes & Allegra Moretti Tumblr_inline_ob0fhmOtFY1rifr4k_500

hajnali egy körül » outfit » ♫♪

Víz. Sikoly. Sötét.
Levegő. Fulladok.
Elmosódó arcok a jeges szürkeségben.
Sós könnyek az ajkamon.


- Öszvér - erősíti meg a másik makacsságára vonatkozó kijelentését. És igen, egy újabb gyenge mosolypróbálkozás mozdul meg az ajkai szegletében, hogy aztán fel is oldódjon egy fejcsóválásban. Lepöccinti a hamut a cigaretta végéről.
- Köszönöm - feleli csöndesen belemeredve az éjszakába. Nem éppen van olyan hangulatában, hogy kiöntse a lelkét Hayes-nek. Senkinek. Nem szokása. Ő csak egyedül van, magának mesél, fejében épített falak mögé húzódva vissza egy eldugott titkos sarokban írva a történeteket, az érzelmeket, amiket nem mondhat el senkinek. Mert veszélyes.
- Az élet már önmagában is elég veszélyes, minek szaporítani a kockázatot, a félelmeket? - Nem lehet eldönteni, hogy ez a kérdés most a férfinek szól, vagy csak úgy feltette a semminek, hátha küld valami jelet az ég.
Elmerülő gondolattengeréből riasztja fel a férfi óvón ölelő karja. De ezzel igazából csak ront a helyzeten, a nő élete korábbi eseményeiből kifolyólag igen érzékenyen tud reagálni a váratlan fizikai kontaktusra. Természetesen erről Hayes mit sem tudhat, hiszen az akták titkosak és már kezdenek is porosodni, ki törődik manapság a régmúlt ügyeivel?
Allegra csak a csenddel nyugtázza a meghívást. És furcsa módon jóleső melegséggel tölti el a tudat, hogy ha kellene, ha valaha is kicsit kinyitna, vagy szüksége lenne rá, akkor Evanre számíthat.
- Tudja, igazán szeretem a magányt. Tehát bizonyos értelemben kifejezetten a terhemre van - néz a másik arcába, hogy újabb próbálkozással rázza le magáról az ölelő karokat. Hirtelen éri a felismerés, hogy nem akarja megsérteni a férfit, mégis teher neki az ölelése. Így a lehető legfinomabban lép arrébb, inkább szembefordulva a másikkal.
- Ha igazán segíteni akar, akkor inkább szerezzen valami jó altatót. Napok óta nem aludtam rendesen - csúszik ki a száján az elkeseredett vágy, majd elfordítva fejét ismét az ég sötét, csillagokkal pettyezett takaróját szemléli. Sötét szemeiben tükröződnek a fénypontok. Nem akar a másikra nézni. Pontosan jól tudja, hogy a bájitalok mesteréhez kellene ezzel a kéréssel fordulnia. Ám próbálkozott már a nő mindenféle főzettel, zavarták a mellékhatások. Az, hogy tompa lesz tőlük nappal is, az, hogy huzamosabb fogyasztásuk miatt egy idő után immúnissá válik és az álmok újra kopogtatnak. - És azt ne mondja, hogy a bortól jól alszom, mert nem - teszi még hozzá szemeit forgatva. Határozott az állítása, hiszen próbálta, de inkább csak nyugtalanságot hozott számára az alkohol, mintsem nyugalmas álomtalan álmot.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Evan Hayes

Evan Hayes

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Michiel Huisman

»
» Kedd 11 Ápr. - 13:54


"Who can touch me cause I'm
I'm made of fire"

- Az is lehet, de sok ember nem tudna élni enélkül az öszvér nélkül. - beszéd közben magamra mutatok. Nem, még véletlen sem vagyok beképzelt, honnan is gondolhatná ezt bárki? Elvégre sokak szerint van a geocentrikus, a heliocentrikus és az Evancentrikus világkép. legalábbis én ezt vallom, és csak remélni tudom, hogy nem az utóbbi az igaz, mert bár szeretek a középpontban lenni, a jóból is megárt a sok.
Bólintok a köszönetnyilvánításra. Ha nem akar beszélni, tovább minek erőltessem? csak remélni tudom, hogy egyszer elmondja, mi bántja. lehet, hogy tudnék segíteni, de ő ebben nem hisz, de az is lehet, hogy így a legjobb. Elég sok bajom van nekem is, mégis magamra vállalnék többet, ami másoké.
- Az élet egy játék. Kiszámíthatatlan, veszélyes, olykor gyengéd, de meg kell tanulnunk játszani, és ezzel együtt veszíteni is. - halk sóhaj hagyja el ajkaimat. Kifejezetten sokszor veszítettem játszmát, de a játék még tart. Nem tudni, meddig, de ki kell tartani.
Rezdülése csak nagyobb aggodalmat ébreszt bennem, melyet nem tudok mivel magyarázni. Talán csak meglepődött, abban pedig semmi veszélyre utaló jel nincs véleményem szerint. Ebben a helyzetben legalábbis.
Szavai, és tette cseppet sem lep meg. Várható, hogy le akar rázni, ugyanakkor sajnálnám itt hagyni őt egyedül.
- Ezt sajnálattal hallom. - talán indulnom kellene, itt kellene hagynom, de visszatart, hogy látom, és érzem, segítségre lenne szüksége Kár, hogy nem enged közelebb, és nem tudok segítséget nyújtani neki, holott az első adandó alkalommal ezt tenném.
Magam mellé eresztem karomat, és csak nézem. Egyre csak nézem, és egyre inkább szeretnék rajta segíteni, de nem lehet, nem tudok, nem engedi.
Hangja kifejezetten meglep. Ez már közel van a segélykéréshez, és ha minden igaz, tehetek érte valamit. Régebben a mesterem tanított egy rúnát, amivel örök álomba lehet küldeni bárkit, viszont, ha az élet rúnájával együtt használjuk, mély, pihentető álmot szórunk az emberre. Nem hosszútávú a kombináció hatása, maximum egy éjszakára elég, de az illető tökéletesen kialhatja magát ennyi idő alatt. Meg is van még a jegyzetem.
- Azt hiszem, segíthetek. - szólalok meg halkan. Talán elfogadja ezt a módszert, és legalább lesz egy nyugodt éjszakája. - A bor erre nem jó, ellenben az élet és a halál rúnájának kötése tökéletesen megoldja a problémát. - őszíntén remélem, hogy ezt elfogadja. Kiakaszt ez a tétlenség.

374 szó; zene; viselet
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Allegra Moretti

Allegra Moretti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
» Anne Hathaway «

»
» Kedd 20 Jún. - 23:21
Evan Hayes & Allegra Moretti Tumblr_inline_ob0fhmOtFY1rifr4k_500

hajnali egy körül » outfit » ♫♪

Víz. Sikoly. Sötét.
Levegő. Fulladok.
Elmosódó arcok a jeges szürkeségben.
Sós könnyek az ajkamon.


A parázsló hamu puhán hullik le az udvar kövére, amint a nő ezt a csikket is az éjszakának adja egy pöccintéssel. Ajkai önkéntelenül húzódnak mosolyra a férfi makacs magabiztossága hallatán. Kitartó egy fazon, annyi biztos. És Allegra nagyra értékeli az elhivatottságot, azt, ha valakiben megvan az energia arra, hogy végigvigye az akaratát. Az ilyen ember erős. De még erősebb az, aki tudja mikor kell felhagynia valamivel, mikor kell megálljt parancsolnia magának azt kiáltva: eddig! és ne tovább.
Egy könnyed sóhajjal fújja ki a füst utolsó karikáit, amint a férfi fejtegetését hallgatja az élet játékáról. Pár pillanatnyi halk hümmögés után szólal meg, barnáit nem emelve a másik arcára, csak úgy maga elé bambulva.
- Csak nehogy aztán végleg belefáradjunk ebbe a kegyetlen játékba - Volt idő, mikor az öngyilkosság gondolata komolyan foglalkoztatta. Azoknak a gondolatfoszlányoknak a lenyomataként jelenhet meg ez az életre nemet mondó röpke kijelentése. Ő maga sem érti igazán komolyan, de a világból vett példák alapján, sokan választják ezt a megoldásnak nevezett lépést.
- Ne sajnálja. Az embereknek szükségük van a saját elméjük jelentette magányos menedékre - pillant a másikra. A nő pontosan jól tudja, hogy az egyetlen személy, akivel ténylegesen le kell élni egy egész életet az az embernek önmaga. Jobb tehát, ha a saját társaságához minél hamarabb hozzászokik.
Allegra nem hinné, hogy Hayes tudna bármiféle megoldást a problémájára, de a férfi kitartó, csökönyös segíteni vágyása meghozta a gyümölcsét és csak lehull a lepel a nő egyik komoly problémájáról. Mondjuk hozzátenném, hogy nem nehéz felfedezni a szeme alatt éktelenkedő karikákat, amik kialvatlanságának tényére hívják fel a figyelmet.
Szkeptikus pillantása találkozik a férfi tekintetével, amint meghallja, hogy Hayes tud neki segíteni. Szemöldökei a magasba szaladnak; nem tudja mennyire bízhat a rúnákban, sosem volt valami fanatikus rajongójuk. De talán az este először sikerült felkeltenie a férfinak a kíváncsiságot Allegrában. Gyomra görcsbe rándul, amint elgondolja, milyen jó is lenne másnap reggel kipihenten felébredni, nem pedig egy sötét álom lenyomatával.
- És ez biztonságos? Működik? - az érdeklődés szikrája egyértelműen kivehető a nő barna szemeiben. Nem tudja mi lesz a férfi válasza, de ismeri magát annyira, hogy eldöntött tény: kipróbálja a módszert. Pontosan jól tudja, hogy az okot kellene megszüntetni, feldolgozni az eseményeket, nem pedig elnyomni a tüneteket; ám amíg ez a folyamat nem lesz teljesen lezárult, addig miért ne folyamodna segítséghez? - Nos, egy próbát megér, lássuk - bólint rá végül ellökve magát a faltól. Nem tudja pontosan mi kell ehhez, hogy ő most lefekszik aludni, Hayes meg csinál valamit, ő tényleg nincs túlzottan otthon a rúnamágiában, de várja az utasításokat.
- Ó, és Hayes… ne vegye személyes sérésnek. Egyszer… - felsóhajt, miközben egy kósza tincset simít a füle mögé - …egyszer talán majd megtud mindent - a nő részéről ezzel le van zárva a téma, már tényleg csak arra vágyik, hogy mély, álomtalan álomba merüljön.


A hozzászólást Allegra Moretti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 14 Aug. - 15:05-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Evan Hayes

Evan Hayes

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Michiel Huisman

»
» Kedd 8 Aug. - 13:22


"Who can touch me cause I'm
I'm made of fire"

A mosollyal már megelégszem. nem érdemes folytatni, így is az agyára megyek, bár ezt elég változatosan és gyakran produkálom bárkivel szemben. Nem sokan kedvelnek, de akik mégis olyan elvetemültek, hogy keresik a társaságomat, illetve nem utasítják vissza azt, azokkal én is viszonylag normális vagyok. Akarom mondani... megerőltetem maga, ha arra van szüksége a társaságomnak, de nem viszem túlzásba, amennyiben ez nem muszáj.
Végleg... Ott még nem tartok, Merlinnek hála, bár tény, hogy már számtalanszor jártam ezen út kezdő macskakövein is, azonban mindig sikerült visszafordulni. Ezért pedig köszönetet kell mondanom Merlinnek. Mert nem hagyta, hogy magával ragadjon a depresszió.
- Igaza lehet. - és tényleg. Én is nagyon szeretek a gondolataimba mélyedni egy bögre forró tea mellett. (Mert erre nem jó az alkohol...) Kifejezetten sokszor teszem ezt, így, hogy jobban belegondolok. Például ilyenkor, mikor járőrözök. Nem mindig beszélgethetek festményekkel, és azt is meg lehet unni egyhamar. van, hogy csak járom a folyosókat, és gondolkodom - igen, olyat is tudok.
Nem tetszik ez a hitetlen szempár, de talán meg tudom győzni arról, hogy tényleg segíthetek rajta. És ezzel én is gyakorolhatok, Na, nem mintha nem tudnám megcsinálni, de mindig van min finomítani.
- Ha ezekre nemleges lenne a válasz, fel sem ajánlottam volna. - mosolygok rá biztatóan. Tudom, mit csinálok. Nagyon sokat gyakoroltam régen a rúnakötést, és úgy vélem, nem ez a legnehezebb. Vannak ennél ezerszer bonyolultabbak is.
Örömmel konstatálom, hogy elfogadja az ajánlatom, így már nincs is más hátra, minthogy álomra hajtsa a fejét. Ezt akár a saját szobájában is megteheti, de ha neki úgy jobban tetszene, akkor nálam is van egy kanapé. Viszonylag kényelmes is.
- Nem veszem. - biccentek megértően. Majd egyszer. Addig is türelemmel várok, és élem az életemet.

281 szó; zene; viselet
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Allegra Moretti

Allegra Moretti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
» Anne Hathaway «

»
» Hétf. 14 Aug. - 15:25
Evan Hayes & Allegra Moretti Tumblr_inline_ob0fhmOtFY1rifr4k_500

hajnali egy körül » outfit » ♫♪

Víz. Sikoly. Sötét.
Levegő. Fulladok.
Elmosódó arcok a jeges szürkeségben.
Sós könnyek az ajkamon.


A rémálom emléke még mindig ott lapul valahol a nő elméjének rejtett zugában, arra várva, hogy mikor ugorhat elő, hogy váratlanul rávesse magát. Nem csoda, hogy ilyenek utána filozofikusan rezignált életkedvvel mondja ki mondatait a „nagy“ kérdésekről. Tulajdonképpen nem is számított rá, mennyire szomjazta a társaságot belekeseredett magányában. Lehetne már gyakorlata abban, hogy mikor rémképek gyötrik, nem olyan rossz a társaság, és nem feltétlen az a megoldás, hogy mindenkit eltaszít magától. De a makacs önfejűsége még nem engedi, hogy erre ráébredjen.
Egy szokásos bólintással nyugtázza, hogy olyat mondott, amiről megegyezik a véleményük. Mindenkinek jár egy kis intim szféra.
Elkerekedő barnái ezúttal a rúnáknak szólnak és csak egy egészen picit Hayes szakértelmének. Nem áll szándékában megkérdőjelezni a férfit, hiszen ez a szakterülete; de a tény, hogy ő, aki ennyit küzdött ezzel a problémával még csak most hall először erről a módszerről, az igen meglepő. Halkan felnevet a férfi mondatára, vonásaiba vidámság költözik, a nevetés megfiatalítja az arcát.
- Ez igazán rendes - feleli még a mosoly halvány emlékével az ajkain. Nem feltételezte, hogy kollégájának szándékában állna ártani neki, de azért meg kellett kérdeznie, hogy a módszer vajon kísérleti stádiumban áll-e, vagy már bizonyítottan biztonságos.
- Remek - nyugtázza egy kurta válasszal, hogy nem sértette meg a másikat. Nem örülne neki, ha újabb ellenséget szerezne.
- Akkor gondolom most jön az a rész, hogy mennem kéne aludni, hogy elvégezhesse a hókuszpókuszokat - pillant kérdőn a rúnák mesterére, hogy amint megkapja a megerősítést, kényelmes léptekkel induljon el a saját szobája felé. Ha ez a dolog beválik, lehet, hogy meglátogatja még a professzort egy párszor. Bár kifejezetten szeretné, ha magától oldaná meg a problémáit, rá kell ébredjen, hogy nem szégyen segítséget elfogadni.
- Nem mondom előre, hogy köszönöm, majd ha beválik, ráérek akkor hálálkodni - motyogja, miközben bevackolja magát az ágyába, remélve, hogy Hayes tényleg teszi a dolgát. Ásít. És aztán percek múlva mély, álomtalan álomba merül.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Evan Hayes

Evan Hayes

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Michiel Huisman

»
» Szomb. 2 Szept. - 2:41


"Who can touch me cause I'm
I'm made of fire"

Nem rossz dolog segíteni másokon, mosolyt varázsolni az arcukra. Ezzel nem csak őket, de magadat is felvidítod. Jó érzéssel tölt el, hogy segíthetsz másoknak. Persze, van olyan ember, aki undorodik mindenféle-fajta segítségnyújtástól. Az ilyen ember maga sem lehet boldog az én felfogásom szerint. Nem lehet az övé az adás öröme, s ennek köszönhetően kapni is kevesebbet fog. Elvégre, aki ad, az remélhetőleg vissza is kap valamit. Természetesen, ez a ringben nem feltétlen előnyös. A lényeg viszont az, hogy kolléganőm elfogadja a segítségemet, és ez bizonyos mértékben az én szívemet is megdobogtatja.
A nőnek jól áll a nevetés, ez kétségtelen. Eddig még észre sem vettem ezt az apró tényt, bár ezt nem róhatom saját számlámra. Sosem láttam még ezelőtt nevetni. Még talán ilyen sokáig sem beszélgettem vele. Néha egy-két szó a tanári asztalnál, a folyosón, de semmi több. Eközben pedig sosemaz arcára, annak vonásara koncentráltam, sokkal inkább a mondanivalójára.
Kitartóan mosolygok, és most inkább nem reagálok arra, amkt mondd. Nem tudom, hogy a legmegfelelőbb választ tudnám-e adni, így nem is próbálkozok ilyesmivel. Inkább csendben maradok, ami nálam be kell, hogy valljam, nahy ritkaságnak számít. Én és a csend ugyanis szöges ellentétek vagyunk társaságban.
Bólintok, bál a hókuszpókusz kifejezésnél nem tudom, hogy nevessek, vagy inkább kikérjem magamnak. Felháborító a jelző, mert ez egy nemes, igenos tudomány, ugyanakkor mulatságosnak tartom, hogy boszorkányként hókuszpókusznak tart egy rúnatrükköt. Tudom, érdekes a humorom, mondták már rengetegen.
A szobája felé vesszük az irányt, és mikor lefekszik, betakarózik úgy, ahogy neki a legkényelmesebb, már el is kezdem a „hókuszpókuszt“. Pálcámmal az ágy táblájára rakzolom a két jelet, és összekötöm őket pár bonyolultabb, egymást metsző vonallal. A firkálmány pár másodperc múlva elhalványul, ám hatása reggelig kitart.
Az alvó, remélek a nyugalom földjén pihenő nő arcára nézek, és elfog egy apai érzés, mint amikor a húgaimnak olvastam esti mesét, amíg el nem nyomta őket az álom. Thdom, ez merőben más, és apa sem vagyok, de a feltörő hasonló érzésekkel sosem rudtam mit kezdeni.
Orrom alatt elmormolok egy Jó éjszakát!-ot, és a villanyt lekapcsolva elhagyom a szobát.

434 szó; zene; viselet
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Evan Hayes & Allegra Moretti

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Allegra Suzana Moretti
» Ms. Belby & Moretti prof
» Capricus Phillips & Allegra Moretti
» Allegra & Rowan
» Mr. Hayes x Ms. Parkinson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-