Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Fekete tó - RT - Page 2 EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Fekete tó - RT - Page 2 EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Fekete tó - RT - Page 2 EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Fekete tó - RT - Page 2 EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Fekete tó - RT - Page 2 EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Fekete tó - RT - Page 2 EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Fekete tó - RT - Page 2 EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Fekete tó - RT - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Fekete tó - RT - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Hétf. 21 Nov. - 20:05
]
Nem is tudom, hogy mit mondjak neki, mert szavai nagyon is lesokkolnak. Nem, nem rossz értelemben, inkább némává tettek és még nem tudom, hogy erre mit felelhetnék. Mr. Awkward a legaranyosabb ember a földön, akit ismerek. - Nem érdemlem meg a kedvességét. - felelem neki és én sem engedem el, még mindig ölelem és nagyon is élvezem, régen öleltem meg bárki mást a nagyin kívül.
Következő szavai csak meglepnek. - Nem hozott. - mondom neki, majd kicsit elhajolok, hogy a szemeibe tudja nézni és elmosolyodom, de nem engedem el. - Ugye én sem hoztam ont kellemetlen helyzetbe? - érdeklődöm tőle.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Hétf. 21 Nov. - 20:18
 
Ms. Doggers ₪ Mr. Awkward
- Nem tudnék most olyan embert mondani, aki önnél jobban megérdemelné azt, hogy foglalkozzanak vele. És még most leszögezném, hogy ez nem túlzás. - szeretettel, de ellentmondást nem tűrően beszélek, mert nagyon sok nehézségen mehetett keresztül csak a nyáron, és megérdemli, hogy valaki figyeljen rá. Ha más nem, akkor majd én.
- Ugyan már, a vezetéknevem elintézi a kellemetlen helyzeteket, önnek emiatt ne fájjon a feje! - rákacsintok, majd szemébe nézek. - Ma nagy előrelépést tett, ugye tudja? - utalok ezzel az ölelésre.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Hétf. 21 Nov. - 20:42
Nem tudok mit mondani, csak pislogok rá és nézem őt, nem hittem volna, hogy lesz egy valaki, aki ennyire fontosnak tart. Még hogy ne lenne más, aki jobban megérdemelné? Dehogynem, egy listát is tudnék írni az emberekről.
Szavain kissé felnevetek és megforgatom a szemeimet. - Ezt örömmel hallom. - felelem és következő szavain elgondolkodom, mert igaza van.. Eddig még csak az érintést sem bírtam, de vele ölelkezni is tudok, ami baromi jó érzés. - Igaza van.. - motyogom halkan az orrom alatt és elgondolkodom. - Nem akarom elvenni az idejét a pihenéstől Mr. Awkward. - mondom neki komoly fejet vágva.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Hétf. 21 Nov. - 21:25
 
Ms. Doggers ₪ Mr. Awkward
Szívből remélem, hogy ezzel az öleléssel sikerült őt kirántani a tartózkodásából, melyet a férfiak irányába tanúsított. Emlékszem, mennyire visszahúzódó volt alig öt perce, és a támadás után is, most azonban a karjaimban van, és érzem, hogy ez neki is jó így - legalábbis remélem, hogy ezt érzem. - Nem veszi el az időmet semmitől, de, ha jól látom, lassan takarodó, önnek pedig a hálókörletében a helye, amennyiben nem szeretne tovább beszélgetni. Ezt a választást meg tudom érteni, és bizonyára etikusabb is, mint az, hogy igazolom a kintmaradását tanulmányi konzultáció néven. Magáé a döntés. - halkan beszélek, mert közel van hozzám, és semmi sem indokolja a tanári, hivatalos hangnemet sem, ezért azt is elhagyom, és a lemenő nap narancsos fényének tükörképét nézem. Nagyjából másfél órája ülhetünk itt.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szomb. 26 Nov. - 11:42
Tényleg kezd egyre sötétebb lenni és lassan már kéne mennem, mert tanulnom is kéne és meg kell írnom egy beadandót is bájitaltanra. Szóval sajnos kénytelen leszek elköszönni tőle, azonban szavaira nem tudom mit feleljek.. Miért értené meg, hogy ha menni akarok, hisz ő a legjobb tanár a világon.
- Nem erről van szó, Mr. Awkward. - mondom neki és remélem, hogy megérti mire célzok, mert arra célzok, hogy több időt és töltenék vele itt kint, de nem tehetem. - Meg kell írnom egy beadandót még, de köszönöm, hogy beszélgethettem önnel. - majd, majd szorítok még egyet az ölelésen, elengedem és elindulok, pár lépés után még visszafordulok, hogy mosolyogva integethessek és ott hagyom egyedül.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Hétf. 28 Nov. - 9:55


Szabad játéktér!


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
»
Vissza az elejére Go down

Fekete tó - RT

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» minden fekete, de nem csak kívül
» "S a rózsakoszorús ifjak, leányok / Rettenve néznek egy fekete párra. /Mi táncba kezdünk és sírva, /dideregve Rebbennek szét a boldog mátka-párok."
» Regulus fekete listája
» Cassie Fekete Notesz
» Lachlan fekete listája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-