Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Beck & Linnea EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Beck & Linnea EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Beck & Linnea EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Beck & Linnea EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Beck & Linnea EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Beck & Linnea EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Beck & Linnea EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Beck & Linnea EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Beck & Linnea EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 25 Nov. - 23:33


What you see is what you get




Kezdem azt hinni, hogy az életem része lesz már ez a redvás várakozás. Mindig mindenkire várnom kell. Mindenhol mindenkire várnom kell, pedig valaki végre megtisztelhetne azzal, hogy tíz perccel előttem ér oda valahova és vár rám legalább egy kicsit, csakhogy érezzem a törődést. De ilyen nyilván nincs, nekem lelkesen kell vesztegetnem a drága időmet, amíg az aktuális vevőm be nem állít. Most ez épp egy kisebb mugli kávézóban történik, ahol azzal a drága kviblivel fogok találkozni, aki bizonyára nem ismeri az órát vagy csak más időzónában rekedt vagy szimplán csak magasról tesz rám annak ellenére, hogy megszereztem a piszlicsáré dolgait, amiket a múlthéten rendelt.
Szégyen bevallani,de sokkal kellemesebb volt ezekkel a cuccokkal szórakozni, mint nekiállni a nagy munkáknak, amik tényleg erőfeszítést és időt követelnek, persze azokat sem halogathatom húsvétig, de mégis jó volt kicsit elengedni a veszélyt és banális, mugli dolgokkal foglalkozni. Sima ügy volt az elejétől, néhány veszélytelenebb drog, amit már a két szép szememért is ingyen megkapok, illetve fegyver. Hát mi ez egy pálcához képest? Semmi az égegyadta világon! Pontosabban  kész Hawaii! De bármilyen könnyű is volt a meló, immár kerek egy órája ülök itt magányosan és marha idiótán kezdem érezni magam, sőt…már a pultos is furcsa pillantásokkal illet annak ellenére, hogy fizető vendég vagyok, emellett pedig egyre idegesebb.
Nagysokára befut a várva várt személy én pedig rosszindulatúan vonom fel a szemöldököm, csakhogy elkezdhesse sejteni mennyire nincs ínyemre a helyzet, örüljön, ha nem kell miatta többet fizetnie.
-Mr. Dalton-üdvözlöm tettetett meglepődéssel- csodálatos, hogy méltóztat megtisztelni!
Ha nem lennék fáradt és kicsit idegbeteg talán odáig terjedne a dolog, hogy meg is hajoljak, de  ehhez most nagyon nincs kedvem, inkább intek neki, hogy tegye le magát a mellettem lévő székre és legyen szíves fizetni. Bár utóbbit nem mutatom, csak magamban teszem hozzá, de igen sürgetően.




( © wyatt )


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Beck Dalton

Beck Dalton

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Hétf. 28 Nov. - 15:23
Elég idiótán éreztem magam, kissé elszoktam Londontól, kiváltképp a vele járó tömegtől vagy még inkább a társaságtól.
Valami padlón keltem, egy ezerszer elfelejtett ismerős padlóján. Régi parketta, egy nagyitől örökölt szőnyeg – újonnan, vagy legalábbis kevésbé rongyosan többet érne, mint a lakás összes szirszarja együttvéve – műanyag bútorok szabálytalanul elrendezve, berendezésnek gúnyolva, szétszórva mindenhol. Az egész hangulatát megbolondították a kínai piacon vett olcsó és ocsmány dísztárgyak. Feltápászkodva, a hátamat fájlalva például valami élénknarancs, szerencsehozó macskát bámultam, a másnaposan kortyolt kávém közben pedig egy ón Buddha szobrot. - Alig húsz centembe került – újságolta Bobby, mintha bárki is kérdezte volna. A délelőttöt szinte átaludtam, a délután pedig olyan lendülettel szaladt a nap vége felé, hogy alig győztem utolérni.
Egyszer csak azon kaptam magam, hogy szemerkélő esőben – mert Londonban valahogy mindig szemerkél ez a rohadt eső, vagy valójában rajzfilmfigura vagyok, aki mindig felhővel a feje felett mászkál – tapostam az utca kövét, miközben a negyedikről rágyújtottam az ötödik szál cigarettámra is. Görcsösen nézegettem az órám, tulajdonképpen eleve késésben voltam, de úgy volt, hogy Bobby velem jön, csak útközben beugrott még gyorsan a… hát, az akárhová is. Tíz perc az egész – ígérte, én meg ott vártam rá vagy fél órát, vagy egy picivel többet, mire meguntam és tovább indultam nélküle.
Elég forgalmas helyet beszéltünk meg találkozási pontnak, tudod, valami olyan lebujt, ahová családos emberek hozzák a kölykeiket, ha be akarnak nyomni egy whiskyt, miközben a srácuk narancslét szopogat. Az ilyesmi helyeken számítanak utoljára arra, hogy piszkos, alvilági üzleteket kössenek, na meg ennél egy kicsivel rosszabb nevű helyre nem hogy annyi készpénzt nem mernék vinni, mint amennyi nálam volt, de még a mosdójába se szívesen mennék ki. Bár ezen a ponton azt is megkockáztatom, hogy Londonban nincs egyetlen egy vécé sem, amit különösebb hezitálás nélkül használni mernék, de… hát, most nem ez a kérdés.
Szóval tömeg, tényleg elég nagy tömeg volt, amikor beléptem végül az ajtón, azzal együtt aránylag hamar kiszúrtam Destain-t. Az órámra néztem - ennyi késés után csoda, hogy egyáltalán várt rám. Mi ilyenkor az elvárt etikett? Egy randevúnál nyilván bocsánatot kérek és veszek egy szál rózsát, de egy dealerrel szemben?
- Feltartottak. – dünnyögtem. Biztos vagyok benne, hogy mindkettőnknek mindegy volt, milyen magyarázattal rukkolok elő. Leültem vele szemben, mint ahogy a templomi hívek szoktak miséhez sorakozni, feszülten várva a szokásos, szertartásos menetet, de egy árulkodó pillantás után egyből rájöttem, hogy kár számítani bármi… szokásosra. – Semmi petting? – sóhajtottam. – Oké, egy perc. – lehajoltam a táskámhoz, hogy elővegyek egy (a megbeszéltek alapján nem átlátszó) papírzacskót, benne a pénzzel. – Láthatom előtte?




// ha egy fokkal szorgalmasabb leszek, majd csinálok tempet :"(((
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 2 Dec. - 20:33


What you see is what you get




Mikor kiszúrom  az emberek között egyszerre megnyugszom. Azt hittem már sosem jön el, annak ellenére, hogy még egyetlen kuncsaftom sem hagyott fölöslegesen senyvedni valami kellően semleges találkahelyen. Ha nem mondták előzetesen jöttek, mint a kisangyal. Méghozzá kivétel nélkül és legtöbbször időben, nyilvánvaló, hogy ehhez szoktam hozzá. Hát úgy tűnik hiba volt a mindennaposat várni ebben az esetben. Dalton még új ügyfél, tehát nem ismerem úgy, mint a többieket, ez pedig meglehetősen frusztrál. Alig ismerem, nem tudom mit kedvel, mitől válik szimpatikusabbá számára egy adott személy (jelenleg mondjuk épp rólam van szó), csak azt tudom róla, hogy elég fura, de ez kevés ahhoz, hogy továbbra is engem bízzon a meg a kellemes kis feladatokkal, amiket aztán egész jó áron végezhetek el, anélkül, hogy akár a hajam szála görbülne.
Itt van, semmi nem marad a nyakamon és a pénzt is megkapom, minden a lehető legnagyobb rendben van, bár lehet nem vagyok a legudvariasabb vele. Türelmetlen természetemnek hála simulékonyságom néhány pillanatra megszűnt létezni és ennek nem igazán örültem, nem akartam, hogy gorombának tartson, hiszen mégiscsak az ő pénzéből eszem,veszem a tűsarkúm,iszom a kávém, ezért változtatok is a viselkedésemen.
Szegényes magatartására csak legyintek, végül is nem maga a késés idegesített, sokkal inkább az időtartama.
-Mindenkivel megesik- vonok vállat, ahogy leül és valahol már bánom, hogy azonnal egyértelművé tettem, hogy már kezeim közt szeretném tudni a fizetségem, a kedves ügyfél is jelzi, hogy furcsállja a dolgot.  Szavaira őszintén elmosolyodom.
-Csak most, csak neked…de a pénzt simogassam, az árut vagy téged?-támasztom állam tenyerembe és úgy pislogok fel rá, majd néhány pillantást a piszkos anyagiakra is vetek. Kérésére bólintok és már ki is veszem a táskámból a dolgokat, nem kifejezetten aggódom, hiszen a muglik számára ezek az álcabűbáj miatt bizonyára bélyegeknek vagy egyéb csekélységeknek tűnnek. Először a fegyvert veszem ki a táskámból.
-Glock 17-es, pontos, kicsi,kézreáll, akik nem nagyvadra mennek vele, azok kifejezetten dicsérik-magyarázom és kis tapasztalatom is van, hiszem egyet-kettőt lőttem vele annak ellenére, hogy nem értek hozzá. Míg ezt nézegeti néhány apró tasakban lévő pirulát veszek elő.
-Ezek egyszerű mugli szerek, többnyire eufóriát vagy energiatúltengést, lassulást idéznek elő. Nem tudtam mire lenni szükséged, így hoztam mindből- megjegyzem úgy tukmálták rám őket valami mugli szórakozóhelyen. Érdekel vajon milyenek lehetnek, de nem tudom ki akarnám-e próbálni őket.





( © wyatt )


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Beck Dalton

Beck Dalton

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 8 Dec. - 12:47
A mugli dealerek? Gimiből kibukott, ellenszenves parasztok. Minimális beszélgetés, parkokban találkozás, idegőrlő pillanatok, örökös pánik a zsaruk láttán, sok-sok futás, nem egy esetben anyag helyett csak monoklit szerzek, nincs alku, jó eséllyel átbasznak, sose jössz ki jól az egészből - az ehhez hasonló józan pillanatokban ha mást nem, ezt tökéletesen belátom. Épp eleget szenvedtem velük, hogy mostanra, ha csak lehet, elkerüljem őket, na meg tulajdonképpen jó ideje tiszta vagyok.
Mármint, oké, ez végül is nézőpontkérdése. Jó, jó, objektíve nem nézőpontkérdése, de hónapok óta nem használtam heroint. Lehet, hogy már majdnem egy éve. Az élet szép, tökéletes rendszerben épül, ahol a máról holnapra többé nem a felolvasztott fehér portól függ, meg hogy találj magadon egy ép vénát, ehhez képest pirulákat nyelni (a fájdalomra, természetesen, néha azért is, hogy alább hagyjon a sóvárgás, néha meg kifejezetten a szürke, gomolygó unalom ellen) tulajdonképpen majdnem azt jelenti, hogy az ember tiszta. Hahaha. Egyik függőséget a másikra cserélem, reménykedve, hogyha egyre kisebb adagokkal dolgozom, a végén már semmi se kell. Eddig mondjuk nem vált be, de talán majd most.
Megint csak hahaha. Baromság.
Az előző dealerem, Harold azt mondta, hogyha le akarok állni, egyszerűen húzzak le minden bogyót a vécén. Addig olyan lesz a drog, mint annak az orosz – nem orosz? - drámaírónak – nem jut eszembe, melyiknek - az igazsága: ha egy puska ott van a színpadon, azt bizony el kell sütni. Ha a drogot ott rejtegeted elérhető közelségben, azt bizony használni fogod.
Talán nem is akarok leállni. Talán-talán, jó, hát lássuk be, az éppen élt szcenárió pont arról árulkodik, hogy egyáltalán nem áll szándékomban. Azt hiszem. Nem tudom. A tegnap este benyalt adag már órák óta leszálló ágra hozott, reggel a padlón fekve olyan nyomorultul éreztem magam, hogy azt hittem, lesz majd annyi eszem, hogy inkább el sem jövök ide. Most pedig? Egy centire a Válasz a Végső Kérdésre. Kockázatmentes üzlet egy varázsló dealerrel. Még olcsóbb is, mint egy mugli dealer, de ezt nem akartam mondani neki, még a végén feltornázná az árakat.
Átfagytam, szóval kicsit még dideregtem ott a széken, a hirtelen melegben.
- Hát… - vigyorogtam. A hajamba túrtam. Akkor most flörtölünk? Hm.
A helyzet ismeretlenségével nem tudtam mit kezdeni. Védőbűbáj, teljes biztonság. Fogalmam sincs, hogy működik a dolog. Fogalmam sincs, előlem miért nem védi le. Igazából csak minél előbb túl akartam lenni ezen az egészen, mégis minden másodperc mintha örökké tartott volna. Glock 17. Nagyrészt műanyagból készül. A tizenhét golyót akár sorozatban is ki lehet lőni. A fémdetektorok nagyrésze észre sem veszi. Nem mintha fémdetektorok közelébe akarnék valaha is menni. A kezembe vettem, nézegettem, hümmögtem. Próbáltam nem mutatni a kétségbeesést vagy a feldobottságot. Ácsi, ácsi, ácsi – ez most akkor tényleg megtörténik? Kétségbeesés vagy feldobottság? Leraktam a pisztolyt az asztalra. Imádtam, mennyire-mennyire nem veszi észre senki.
- Mindenből? – néztem rá. Mint Ali Baba a kincsesbarlangban. Lehetőségek milliója rejlett a kis zacskóban. És vagy a fele lehetőség annak a lehetőségét hordozta magában, hogy a lehetőségek másik felét egyszerűen kioltsa. Megráztam a fejem. – Metadon és Morfium kell. – a saját, kipróbált és szeretett M&M’s mixem. – Ez… ezeknek a nagyrésze nem is tudom, hogy mi. – azon már túl vagyok, hogy izgalmasnak tűnjön végig próbálni mindet.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Beck & Linnea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Emeraude & Linnea
» Beck & Robert
» John & Linnea
» Beck Dalton
» Nikolai & Beck

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-