Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Neo vs. The World EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Neo vs. The World EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Neo vs. The World EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Neo vs. The World EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Neo vs. The World EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Neo vs. The World EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Neo vs. The World EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Neo vs. The World EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Neo vs. The World EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Neo vs. The World



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Neoptolemus A. Selwyn

Neoptolemus A. Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Timur Simakov

»
» Szomb. 25 Feb. - 11:33

Neoptolemus Apollo Selwyn

Család

Hozzászoktam atyám büszke melldöngetésére, miszerint a mi családunk egyike a legtisztábbaknak. Rám kevésbé jellemző, hogy ezzel feltűnösködjek, természetesnek tartom, hogy csupán azok számítanak, akik elhatárolódnak a varázstalanoktól.
Tulajdonképpen nincs okom panaszra. A családom nagy része akkor is kitartott mellettem, amikor a társadalomnak nevezett fertő kivetett magából. Apánkra sem haragszom, amiért önmagát védte, de nagyon is téved, ha azt hiszi, a világ mindig úgy forog majd, ahogyan ő azt diktálja. Senki nem emelhet kezet a testvéreimre, és úszhatja meg.
Senki.

Szövetség

Atyám arra tanított, hogy mindig tudjam magamhoz közel azokat, akik kezében a hatalom összpontosul, hiszen egy szövetség, egy barátság a kölcsönös szívességeken múlik. Nem utasítom el azok kérését, akikkel egy érdeket vallok, annak pedig tökéletes tudatában vagyok, miért is szükségesek a házasságok megköttetése.
Mégis, az emberek már azelőtt óvakodtak velem szemben, mielőtt egyáltalán tudták vagy elhitték volna, mire vagyok képes. Nincs szó félelemről, talán csak a legextrémebb esetekben, azonban kevesek képesek bármit is kezdeni velem. Kívülálló vagyok a kívülállók közül, és nem várom el, hogy megértsenek.

Pestis

Ti! Ti, akik járványt hoztatok e világra, kik hanyatlásba és kétségbeesésbe taszítjátok a Kiválasztottakat, ellenségei vagytok hajdani, dicső kornak és fejlődésnek, s pestisként söpörtök végig az elfogadás, megbecsülés, tolerancia és kedvesség jegyében világunkon, reszkessetek, mert Forradalmat indítunk ellenetek! Mi sem bizonyítja jobban, hogy nem vagytok közénk valóak, mint hogy nem vagytok képesek átlátni és felfogni azt a rendszert, amibe minket beleneveltek? Csak betolakodók vagytok egy olyan világba, melyet fel nem foghattok, fertőző paraziták, akik mindent elpusztítanak, amit Mi kemény munkával felépítettünk.
Nehogy egy pillanatra is azt higgyétek, cseppnyi szánalmat is érzek felétek.




Kód:
<div id="neo2"><h1>Csodaszép neved</h1><div class="apollo2"><h2>Valami cím</h2><br>Bármi, amit szeretnél közölni rólam, ne fogd vissza magad. Szépet, jót, teljesen mindegy. Szóval ennyi.
</div></div>

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://masq.b1.jcink.com/uploads/masq/bf979664-Neo2.css">
<link href="https://fonts.googleapis.com/css?family=Kristi" rel="stylesheet">
Vissza az elejére Go down

Neo vs. The World

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» The end of the world
» World of Shadowhunters
» World of Mysteries
» the man who sold the world
» Wicked World

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Egyebek-