Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

#justbronshteinthings EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

#justbronshteinthings EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

#justbronshteinthings EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

#justbronshteinthings EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

#justbronshteinthings EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

#justbronshteinthings EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

#justbronshteinthings EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

#justbronshteinthings EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

#justbronshteinthings EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Romochka S. Bronshtein

Romochka S. Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 9 Márc. - 15:27
Silje!


Képtelen vagyok elhinni, hogy már megint képes voltál minden szó nélkül lelépni szeretett otthonunkból. Hát ennyit jelentenek neked azok a békés, boldog pillanatok, amiket együtt töltöttünk a pincében, a folyosón, a konyhában esetleg a kerti házban? Jó, utóbbinál elnézésedet kérem a levágott manófejek miatt, az apád műve az egész, tudod, hogy én művészibb vagyok ennél.

Csalódtam benned. Megint. Azt hittem, hogy sikerült megértetnem veled mennyire fontos és szent a család nálunk, de úgy tűnik, hogy a Roxfortban ahelyett, hogy pallérozták volna az elméd csak ostobább és butább lettél. Elhiheted, hogy ezt nem fogom ennyiben hagyni, már félig meg is fogalmaztam a panaszlevelet az igazgatónak.


Fogalmam sincs, hogy pontosan merre jársz, de szeretném, hogy tudd: itt vagyok. London esős, undorító és semmitmondó utcáit járom, megkínzom azokat, akik gyanúsnak tűnnek és hidd el, valaki biztosan tud majd használható információval szolgálni a holléted felől. Addig is ártatlan varázslók, boszorkányok és muglik fognak könyörögve előttem térdepelni mielőtt feloldoznám őket a bűneik alól. És igen drágám, mindegyik halott a te lelkeden fog száradni, hiszen tudod, hogy csak úgy nem bántanék senkit. Maximum kedvtelésből, de az ember azt csinálja amit szeret.

Abban is biztos lehetsz, hogy meg fogom találni azt a tetű Antonin Prior Dolohovot is és az egész családjával együtt kitörlöm őket a létezésből. Ne aggódj, Antira vigyázni fogok, ő különleges bánásmódban részesül majd. Egyenként fogom megszabadítani különböző testrészeitől, amikkel azokat a disznókat fogom etetni, amikben különb vér folyik, mint a Dolohov-család tagjaiban. Természetesen végignézetem vele. Meg veled is. Foghatjátok egymás kezét. Már ha még lesz keze.

Remélem elvetetted már azt a kis fattyat, ami benned növekszik és mérgezi a Bronshtein vonalat.

Szerető leendő férjed,

Romochka Spiridon Bronshtein
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Kedd 28 Márc. - 9:13
Mocsok Romochka,
pedig hidd csak el. Talán az sem árt, ha hozzászoksz. Akár örülhetnél is neki, hogy nem lihegek az arcodba, akaszkodok a nyakadba, és járok árnyékként a hátad mögött, mint azt a legtöbb nő teszi a férje miatt.
Legalább ezt az egy dolgot had élvezzem ki, mást úgysem tehetek meg önszántamból.
Nemhogy örülnél neki, hogy a férjem mellett megmaradtam erős, határozott, és független nőnek. Nem ez lenne minden férfi rémálma?

Még a végén a szívemre veszem a megbántottságodat. Van neked egyáltalán lelkivilágod?
Mindenesetre szívesen elolvasnám a leveledet, illetve a választ is rá. Ha egyáltalán Dumbledore méltat majd rá.
Esetleg a Nagyúrnak nem szeretnél megcímezni egyet?

Felesleges az ittléted, úgyhogy jobban tennéd, ha nem pazarolnád az idődet rám, és inkább hazamennél.
Ha azt hiszed, hogy bárki életének kiontása is meghat majd, hát nagyot tévedsz. Halálfaló lettem, eleget éltem át, és láttam már. Nem ismersz annyira, mint régen. Lényegében akkor sem ismertél.
Mellesleg, egyedül sem vagyok. Te pedig igen.

Dolohovékat hagyd békén! Attól még nem leszek a tiéd, ha bántod őket, Antonint. Inkább csak még messzebbre sodorsz magadtól. Bár, ha ezt szeretnéd, nincs ellenvetésem ellene.

A családunk vérvonalát nem ő fertőzi. Te, ti mérgezitek már évtizedek óta.
Ne is álmodj róla, hogy elvetetem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Romochka S. Bronshtein

Romochka S. Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 16 Júl. - 11:49
Silje!


Te is tudod, hogy az olyan nevetséges dolgok, mint a női egyenjogúság nem léteznek. Bár valóban elgondolkoznék bizonyos csonkításokon, ha egyfolytában a nyakamon lógnál, azért mégis felháborítónak találom, hogy csak úgy lelépsz. Mi van ha történik veled valami, míg így lázadozol? Akkor ki szül nekem erős fiúgyermeket?


Amint válaszol rá, elolvashatod. Amennyiben hazatolod a formás kis seggedet...


Születésed pillanatától kezdve figyeltelek, Silje. Ne nevettess már olyanokkal, hogy nem ismerlek. Nálam jobban nem ismer senki - se kívül, se belül.

Látod, pedig megadtam a lehetőséget arra, hogy okosan dönts. De már az eszedet is elvette Dolohov, csak tudnám mit eszel rajta... De ne aggódj, nemsokára kigyógyítalak a betegségedből.

Ha te nem, majd elveszem én a fattyút.

Szeretettel,

Romochka Spiridon Bronshtein
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Szer. 19 Júl. - 11:45
Romochka,
ne aggódj. Még véletlen se ragaszkodnék soha hozzád annyira, hogy a halálba kergesselek vele. Bár..
Azt pedig, hogy valaha is gyermeket szüljek neked, felejtsd csak el. Önszántamból nem fogok, ezt te is nagyon jól tudod.

Akkor inkább tartsd meg magadnak, már nem is vagyok rá kíváncsi.

Mint a nagybátyám, vagy, mint a leendő férjem? Képzelem mennyire szenvedhettél, amíg eljött az ideje annak, hogy tizenéves legyek, és hozzám érhess.
Ennek ellenére nem voltál velem több, mint egy évig. Hidd csak el, már régen nem az vagyok, akit te felnőni láttál. Talán már nálad is rosszabb vagyok.

Látod, ez az egyik, amit soha sem fogsz megérteni. Antonin teljesen más, mint te, ti, és világéletemben ő lesz az egyetlen férfi, akit szeretni fogok. Még a halálom után is. Még a feleségedként is. Már, ha egyáltalán hozzád megyek.

Sem Antoninhoz, sem a gyermekünkhöz nem engedem, hogy akár egyetlen egy ujjal is hozzányúlj! Minden bizonnyal az lenne az utolsó cselekedeted az életedben. És igen, ezt veheted fenyegetésnek.

Csókollak.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Romochka S. Bronshtein

Romochka S. Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 15 Szept. - 17:08
Babuskám!

Most őszintén...a családból hány nő esett teherbe és szült gyereket önszántából? Leszámítva persze a harmadunokahúgodat, de ő meg ugye bár halott vagy három éve. Pedig ő volt a leglelkesebb Bronshtein-lány, igazán tanulhattál volna tőle egy-két trükköt.

Is-is. Néha inkább, mint leendő férjed máskor meg - amikor mondjuk elkaptál valami betegséget és hánytál - mint a nagybátyád, aki TÖRŐDIK veled. Mert amúgy igen, ha nem szerzem meg azt a bájitalt, akkor ötévesen meghalsz valami nevenincs kórban.  És még ezek után van merszed így beszélni. Alig várom, hogy felképelhesselek amint hazaérsz, és ezt most nem a nagybátyád mondja, hanem a férjed. Ami valljuk be sokkal rosszabb.

Szeretheted, nem érdekel. Nem az kell, hogy szeress hanem, hogy tudd mi a kötelességed.  Gyereket szülni, mellettem maradni és szórakoztatni. Esetleg támogatni, bár nem ez utóbbit inkább hagyjuk.  A halálod után meg nem fogod szeretni, mert akkor halott leszel. Bár valószínű, hogy hamarabb fog Dolohov meghalni, mint Te de ez is csak részletkérdés.

Jujj, ezzel most beindítottál. Az utolsó cselekedetem? Kifejtenéd, hogy mi történne pontosan, ha mégiscsak hozzáérnék a fattyadhoz? Remélem azért nem olyanokban gondolkozol, hogy levágod a hajam vagy valami. Annyira ne durvulj. Butus.

Takarodj haza, míg szépen kérem.

Légyszi.

Romochka.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Vas. 17 Szept. - 19:17
Én inkább azt tartom számon, hogy hányan álltak ellen a családunk beteges hagyományainak. Gyanítom nem én vagyok az első, és nem is az utolsó. Mintha hallottam volna egyszer-kétszer a tékozló húgotokról beszélni az apámat..

Remélem most nem azt várod el tőlem, ha könnyáztatta szempárral a nyakadba boruljak, amiért megmentetted az életemet. Talán még az is jobb lett volna, ha hagysz meghalni akkor, és ott. Legalább most nem ott tartanánk, ahol.
Nos, ez esetben akkor várj csak szépen az örökkévalóságig. Lehetőleg fél lábon.

Gyűlölöm ezt a szót. Ahogyan a hagyományokat, és szabályokat is.
Viszont, ha eddig nem sikerült ráébredned, szívesen felnyitom a szemeidet: én soha sem voltam a kötelesség mintapéldánya. És nem is most fogom elkezdeni, a kedvedért meg pláne nem.
Amúgy meg van még egy pár rokonod, akit helyettem feleségül vehetnél, nem? Válogass közülük inkább.
Akkor nagyon szépen kérlek, inkább engem ölj majd meg, őt pedig a családjával együtt hagyd békén!

Őszintén akarod tudni? Valószínűleg habozás nélkül megölnélek. És még csak mágiát sem használnék, csak, és kizárólag a saját kezeimmel vetnék véget az életednek, hogy kiélvezhessem minden egyes percét a haláltusádnak.
Végül is, csak van, amiben hasonlítunk.

Szépen, vagy csúnyán: NEM MEGYEK! Fogd fel végre-valahára.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

#justbronshteinthings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-