Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

I'm here, again - Ruru & Sho EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

I'm here, again - Ruru & Sho EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

I'm here, again - Ruru & Sho EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

I'm here, again - Ruru & Sho EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

I'm here, again - Ruru & Sho EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

I'm here, again - Ruru & Sho EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

I'm here, again - Ruru & Sho EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

I'm here, again - Ruru & Sho EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

I'm here, again - Ruru & Sho EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

I'm here, again - Ruru & Sho



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 3 Ápr. - 13:05



Hikaru & Shotaro
Ma semmi dolgom. Nem kell senkit megölnöm, vagy elrabolnom, esetleg megkínoznom, egyszerűen csak azt csinálhatok amit akarok, és kihasználom ezt a hirtelen jött pihenést, elindulok egy találkozóra, ami talán megbeszélt, talán inkább csak remélt. Megírtam levélben hogy mostanában merre leszek, és szokás szerint London legmocskosabb és legeldugottabb kocsmáit látogatom sorra, mert tudom hogy Hikaru utálja ezeket a helyeket, így őt nem kényszerítem ide. Magányosan töltöm el az estémet az ilyen helyeken, hogy aztán dohány és ópiumfüsttől átitatottan induljak tovább egy londoni üzletsorig ahol a pálcakészítő dolgozik. Sötét, kanyargós sikátorokon át érkezem, mindig is sokkal jobban szerettem ezeket mint szemből jönni, és megállni az ajtó előtt. A hátsó ajtó nem kínál túl sok kihívást, jelszó védi az idegen belépőktől, de én mindig tudom a jelszót, mert Hikaru néha olyan optimista hogy megadja nekem hogy zavartalanul tudjunk találkozni ha éppen olyanom van hogy látni akarom őt.
Besétálok a házba, sötét ruháim semmi újdonságot nem jelenthetnek, mindig így jelenek meg, viszont a hajam nagy részétől megszabadultam és most rövidebb kényelmesebb (nagyjából mint a képen) és kevésbé vademberes. Tudok egész kultúráltan is megjelenni ha éppen veszem a fáradságot, csak általában nincs miért.
Az egyetlen ember aki kicsit is érdekel engem, az Hikaru, és nem sokára meg is pillantom, ahogy egy pálcát fényesít nagy koncentrálással, és tény és való igazán impozáns darab.
- Invitó pálca! - szólalok meg hogy szemügyre vehessem. Nem is emlékszem már, az én pálcámat hányszor csinálta meg még akkor is, amikor már elvileg nem szabadott volna működnie. Ha egy pálca eltörik, akkor a mágiája kihuny, de visszahozható és még meg is erősíthető mint kiderült. Ahogy felém fordul, elmosolyodom.
- Szia Ruru, régen találkoztunk... - talán fél év vagy több is eltelt mióta utoljára láttam, nem tudom. Annyi biztos hogy most London környékén maradunk egy ideig a halálfalókkal és több időm lesz arra az emberre is, aki miatt még embernek nevezhetem magam, és nem szörnyetegnek. Bár ez nem a dementorokon múlik, azok nagyon szívesen adnának nekem egy csókot ha jól sejtem. De azt leshetik hogy mikor fogom magam hagyni nekik...

♫ Nothing changes ♫
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 8 Ápr. - 14:39
To: Shotaro
Ruru napjai a szokásoshoz hasonlóan unalmasan teltek. Mármint... Kinek mi számít unalmasnak ugyebár. Hisz Hara Hikaru szinte mindennél jobban szereti azokat a napokat, amikor egész nap bezárkózhat műhelye mélyére, mert annyi megrendelése van, hogy szinte ki se látszik a munkából. Igaz, mikor egy kis pihenésre volt szüksége, akkor is inkább olvasással töltötte el azt a néhány percet, esetleg órát - már amikor nem aludt, természetesen. Már maga sem tudja pontosan, hogy hófehér bőre mikor találkozott utoljára a nappal, hisz az elmúlt hetekben minden percét a négy fal között töltötte, egyetlen társasága csupán csak az a néha felbukkanó bagoly volt, aki a leveleit hozta. Maximum este lépett ki az ajtón, mikor már a Nap lebukott a horizont alá.
De hát ő mindig is ilyen volt. Talán épp ezért is választotta ezt a szakmát, amiben igazából még tehetségesnek is bizonyult. Mert ebben nincs semmi nagy veszély, semmi izgalom. Már akinek, ugyebár. Hikaru nagyon is élvezi a pálcakészítést, és semmi pénzért nem hagyna fel a munkájával. Szeret elmerül ni az apró részletekben, precízen kidolgozni mindent, hogy a lehető legjobb árucikket készítse el. Ennél jobbat nem is tud elképzelni magának. Persze ott vannak London legmocskosabb kocsmái is, amik ki tudja miket rejtegethetnek, és ahova egyszer még ő is elment. Sho rángattak el őt az egyikbe még évekkel ezelőtt, de hát elég hamar rájött, hogy ez nem épp az ő műfaja. Nem szereti azokat az eldugott kocsmákat, amiket gyakorlatilag csak a törzsvendégek ismernek, akik minden estéjüket ott töltik. Sokkal inkább megmarad inkább a csendes lakásában egyedül. És ezt a másik is tudja jól, épp ezért már nem is törekszik arra, hogy elrángassa valahova.
Most is épp egy pálcán dolgozik. Igaz, már az utolsó simításokat végzi, de még mindig nem úgy tűnik, hogy egyhamar végezne vele. Nem is figyel másra csak a bükkfa anyagára, hogy mikor kész lesz, tökéletesen nézzen ki. Aztán egyszer csak eltűnik a kezéből a fa, ő pedig ijedten pillant az irányába. Ez persze szinte azonnal átvált valamiféle durcás arckifejezésbe, mikor meglátja, ki is szórakozik vele. És mindez csupán csak néhány másodpercig tart, utána ismét visszaveszi azt az érzelemmentes arckifejezést.
- Sho... - csak egy halk morgás, miközben egy apró pálcaintéssel visszaszerzi magának a másik darabot. Jól át is vizsgálja, hogy nem esett-e baja, míg Shotaro kezében volt. Igaz, ez már csupán csak megszokás, tudja jól, hogy nem törné el, igaz, a sajátját már sokszor bízta Rurura, hogy megjavítsa. Vele ellentétben az idősebbnek nem szokása kellőképp vigyázni a pálcájára. Csoda is, hogy eddig sikerült mindig megjavítani.
- És gondolom ez a látogatásod sem fog hosszúra nyúlni, aztán megint nem látlak majd hónapokig. - és még egy apró mosolyra is húzza ajkait, igaz, olyan rövid időre, hogy azt már inkább lehet izomrángásnak nézni, mintsem egy valódi mosolynak. De azért örül, hogy végre láthatja a régi barátját.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 8 Ápr. - 16:22



Ruru & Shotaro
Hosszú idő után, megint London utcáit járom, és egyetlen üzletet keresnek a szemeim, ahol az emberségem utolsó szikrája pislákol egy hatalmas asztal mögött, belemerülve a munkájába. Hikaru az, aki miatt még élek, és nem csak egy élettelek héj vagyok, akitől elvettek mindent. Tudom, a kötődésem felé veszélyes mindkettőnkre, de Ruru nem védtelen, megvédi magát ha kell. Bár szeretem őt megvédeni mindentől, és még az utazásaira is mellé szegődök ha pálca alapanyagért megy valahová.
Egy kis ideig elnézem ahogy dolgozik, mielőtt kizökkenteném a koncentrációból, és eszembe jut hogy mennyi mindent csináltunk már együtt az életben. Elsőtől kezdve ismerem őt, és ő sosem árult el engem, mindig ő volt az, aki támogatott, és akit én is támogattam. Régen sokat jelentett nekem Hikaru, ma már ő az egyetlen aki bármit is jelent. Elmosolyodom a durcás arckifejezését látva, még ennyi idő után is aranyosnak találom.
- Igen, én vagyok az személyesen - válaszolok ahogy közelebb megyek és végignézek az asztalán lévő rendetlenségen. Volt már rá példa hogy állati alakomban randalíroztam neki amíg dolgozott mert annyira nem volt más dolgom. Felülök az asztal szélére közvetlenül elé.
- Az attól függ. Tudod, kész vagyok. Az utolsó nyomorult életének is véget vetettem szóval most effektíve ráérek egy kicsit. Úgy terveztem pár napot veled töltök, hacsak nem dobsz ki innen - teszem hozzá és viszonzom a halovány mosolyát. Ő az egyetlen aki tudja, merre jártam, keresztül a nagyvilágban és vadászva a családom gyilkosaira. Mindig tudta ha egyel kevesebb lett, és most vége lett.
- London közelében vertünk tanyát a Nagyúrnak itt van dolga, szóval...úgy hiszem most egy ideig nem akar tovább menni - teszem hozzá, és kényelembe helyezem magam az asztalon ülve.
- Tehát a nyakadon maradok. Örülsz nekem? - vigyorodok el, tudom hogy örül, de ettől még...

♫ Nothing changes ♫
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 6 Júl. - 22:07
To: Shotaro
Szereti a magányt. Mindig is szerette. Már az iskolában is ő volt az, aki  sokkal jobban szeretett egy nyugisabb helyen meghúzódni egy könyv társaságában, mintsem másokkal balhézni, vagy esetleg a faluban rendet bontani, mint a kortársai. Egy valakinek azonban mindig sikerült rávennie őt, hogy szocializálódjon egy kicsit, noha általában ő tökéletesen megvolt az ágya kényelmes társaságában. Erre jött Matsuri Shotaro, és bajba keverte. Minden egyes alkalommal. Igaz, hazudna, ha azt mondaná, nem élvezte. Mert nagyon is szerette azokat az időszakokat, amikor ketten együtt voltak... Bárhol. Hisz ő volt az, aki mellette volt, mikor a családja lemondott róla, és ez viszont is, mikor a másiknak szüksége volt rá, ő ott volt. Mintha csak kötelességének érezte volna, hogy ott legyen a másik mellett, mikor a legnagyobb szükség van rá.
De most, mintha egy pillanatra megbánta volna, hogy egykor megismerte a Halálfalót. Vagy csak azt, hogy mindig elárulja neki a hátsó ajtót nyitó titkos jelszót. Mert ha az ember épp nagyban dolgozik a remekművén, akkor igencsak bosszantó, ha az csak úgy, minden szó nélkül kirepül a kezéből. Ezért is méltatja Shotaro-t egy igencsak durcás pillantással, miközben visszaszerzi a félkész pálcát tőle. Már meg sem lepődik, hogy milyen könnyedén kényelembe helyezi magát a káosz mellett, ami az asztalán hever. Mindig ezt csinálja. De legalább most nem az állat alakjában randalírozik itt neki, mint máskor, unalmas óráiban. Bár ahogy sejti, hosszú napok elébe néznek, még bármi megtörténhet.
- Amíg nem bontasz itt nekem rendet az állati alakodban, maradhatsz -lengeti meg komolyan a félkész pálcát az orra előtt, de végül csak nem bírja ki, hogy ne kuncogjon fel. Hisz a másik is tudja jól, hogy nem tenné meg. Ezelőtt már rengetegszer megtehette volna, máskor is nemes egyszerűséggel kihajíthatta volna a házból az idősebbet, mégsem tette. Nem tette, mert valahol mélyen azért élvezte, hogy még ha csak így is, de törődik vele a másik, és hogy itt van valaki mellette. Igaz, mást talán tényleg nem viselt volna el maga mellett... De Sho valahogy más...
- Borzasztóan... Majd' kicsapok az örömtől, nem látod? - viszonozza a vigyorát, s közben észre sem veszi, hogy keze a másik térdére simított. Csak úgy ott van, mintha csak ott lenne a helye, és még a vigyorát is tovább kitartja, mint általában. - De most ha megbocsátasz... Még befejezném, amit félbeszakítottál...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 13 Szept. - 18:10



Ruruka & Shotaro
Nem véletlenül járok most London utcáin, és nem véletlen keresek célzottan egy üzletet, mert egy pálcakészítő műhelye az utolsó hely, ahol egy körözött halálfalót keresnének szerintem. Nem akarok lebukni, és idő előtt meghalni, vagy azkabanba kerülni. Azt mondják, nem valami vidám hely, és én szeretem a szabadságom, nem szívesen mondok le róla, holmi minisztériumi patkányok kedvéért.
Belépve az üzletbe elmosolyodom. Semmi nem változott, és mintha az idő is megállna olyankor, amikor idejövök. Hangtalan léptekkel haladok a fényforrás felé, hiszen tudom jól hogy Ruru ilyenkor még dolgozik, és nem is fogja abbahagyni, maximum ha kidől a fáradtságtól. Elcsenem a pálcáját, és bezsebelem a morcos kiscica nézését, ahogy duzzog és szerzi vissza. Én pedig beljebb lépve, elfoglalok egy részt az asztalából, de figyelek hogy ne üljek rá semmire.
- Én? Rendbontani? Hát szoktam én olyan csinálni, drága Ruru? - kuncogok fel én is, ahogy megfenyeget a pálcával, de tudom hogy akkor is büntetlenül bonthatom a rendjét, nem fog bántani. Ő nem, sosem tette meg. Szeretem ahogy mindig ilyen lelkesedéssel fogad, és marasztal, és nem húzódom el az érintése elől. Bár nem mindig vagyok oda érte ha hozzámérnek, tőle mindent elviselek, még azt is ha a hajam piszkálja.
- De látom, csak szeretem ha kimondod hogy örülsz nekem, még ha ilyen random érkezem is - kuncogok fel, és felveszek egy pennát az asztaláról, és azt kezdem el forgatni a kezemben. Sötétlila, tetszetős darab. A keze a térdemen, megszokott, ahogy az is hogy az én lábam is hozzáér valahol. A kötődés jele, mert hozzá kötődöm már csak egyedül.
- Nem bocsátok meg. Azonnali hatállyal szükségem van a konyhatudományodra, mert mindjárt éhen pusztulok, azt meg csak nem hagyhatod, nemigaz? - meresztek rá ártatlan nagy szemeket, és ha nem uralkodna benne olykor a nihil, a kutya se mondaná meg hogy kiégett gyilkos vagyok, és nem valami modell vagy a tököm tudja micsoda.

♫ Nothing changes ♫
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

I'm here, again - Ruru & Sho

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hiányoztam? - Ruru & Sho

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-