Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Fawena Bradley

Fawena Bradley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
1
▽ Avatar :
Lily Collins

»
» Hétf. 3 Ápr. - 19:36
Cassius & Faw



Mindent elsöprő hullámként rémlett fel bennem az iszonyatos fájdalom, mint utolsó emlékem az elsötétülés előttről. Emlékszem, mindenemet beborította az aranyként számontartott vérem, s a testem úgy égett, mintha a purgatórium tüzében sétálgattam volna. Léptem nyomán bíborszínű virágok születtek a hófödte tájon, távolról pedig aggódó angyalhangok édesgették tudatomat, mely abban a pillanatban adta fel a harcot, amikor kísérőmmel beléptünk a hófehér mennyország kapuján.

- Miss. Bradley, csakhogy felébredt! Kérem adja meg a szülei elérhetőségét, ha csak nem nagykorú, haladéktalanul értesítenünk kell őket a balesetéről. – jelent meg egy fejkötős gyógyító az ágyam mellett, ahogy ki merészeltem nyitni bágyadt pilláimat. Amikor azonban eljutott a tudatomig, hogy mit is kér tőlem, egy csapásra kitisztult az elmém és vészharangok csendültek fel benne.
- Nem baleset volt! Az a rusnya kígyó szánt szándékkal támadott rám! Látja? Ilyen mocskos lényekkel vagyok kénytelen egy iskolába járni... – ültem fel nagy lendülettel, de meg is bántam, mert úgy kezdett el sajogni a testem, mintha az egész egy merő seb lenne.
- Miss. Bradley, a szülei... – csak nem hagyta abba, hogy az ég áldja meg!
- Nagykorú vagyok! – szögeztem le határozottan, összevont szemöldökkel.
- Nekem nem úgy tűnik, hogy ... – akadékoskodott a főkötős némber. Egyáltalán nem volt szimpi a nő, az orrából kilógó szőrcsomó a Tiltott Rengetegre emlékeztetett, a tekintetét pedig olyan vastag lencséjű szemüveg mögé rejtette, hogy asztronómiaórán is simán lehetett volna csillagokat lesni vele, távcső nélkül is.
- Na de kérem, későn érő típus vagyok! Alig két hete múltam 17. Az anyukám pedig beteges asszony, nem szeretném, ha feleslegesen ijesztgetnék. Jól vagyok! – dehogy voltam, de inkább halok meg az úton, vagy senyvedek Mrs. Pomfrey ispotályában a Roxfort falain belül.
- Nos, rendben. De rengeteg vért vesztett, ezért mára még benntartjuk megfigyelés alatt. Ha nagyon fájnak a sebei, ezzel a krémmel kenegesse őket. – mutatott az ágyam melletti éjeliszekrényen éktelenkedő rémesen bűzlő zöld trutyira.
- Köszönöm. – bólintottam és rögtön el is kaptam a gezemüzéről a tekintetem. - Nem lehetne esetleg, hogy már most elmenjek? Rengeteg dolgom van még az iskolában. – például, hogy kinyírjam Vivienne Parkinsont, de tüstént.
- Szó sincs róla! Pihenjen. Ez parancs! – na ez az, amit én nem bírok... nekem csak ne parancsolgasson senki. Teljesen jól vagyok, hát miért nem látja?
A gyógyító szúrós tekintetének hatására kénytelen voltam visszafeküdni és mint jólnevelt, engedelmes kislány, lehunytam a szemeimet. Türelmesen megvártam amíg a fehér vászonba öltözött hegyi troll sípoló lélegzete lassan eltávolodik tőlem, majd megszűnik létezni jelezvén, hogy gazdája elhagyta a szobát.
Na Bradley, útra fel, szabad a pálya! .... Na de várjunk egy percet, mégis hogy a rossebbe tervezel te eljutni a Roxfortba?



   credit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 10 Ápr. - 14:44
Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw Tumblr_inline_n6s7tqc0XO1sdr0qx Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw Tumblr_inline_ogssv6jEJq1tmns8p_500
Fawena & Cassius

Ha az értelmetlen cselekedetért díjakat osztanának, ő már biztos elvitt volna közölük jópárat. Hirtelen ötlettől vezérelve ellógni egy LLG órát, csupán azért mert jobb elfoglaltságnak tűnik a Mungóban császkálni, gyomrában görccsel, messze elkerülve apja szobáját. Igen, abszolút nagy felelőtlenség. Még nagyobb végül bemenni az apához, aki tudomást sem vesz róla. Ilyen érzés, mikor az embert a saját családja tagadja meg. Nem éppen kellemes. Céltalanul csoszog a folyosókon, be-bekukkantva néhány szobába. Kiélvezi azokat a pillanatokat, amíg még nem csípi fülön egy gyógyító sem, hogy mit keres itt. Unalmasan terjengő nihilizmusában éppen úgy dönt, inkább visszatér a kastély falai közé, mikor megemelt női hang üti meg a fülét. Kíváncsian les be a résnyire nyitva felejtett ajtón. Felméri a helyzetet, és ajkai gúnyos mosolyra húzódnak. Elég hamar világossá válik számára, hogy szerencsétlen lány nem szándékozik itt tölteni az estét.
Ahogy a nő léptei közelednek felé a semmiből jött gyorsasággal ugrik be egy növény mögé, hogy amint eltávolodnak a kopogó léptek, halkan lenyomja a kilincset.
Kék íriszeivel érdektelen pillantást vet a fekvő hölgyre.
- Na, látom téged aztán jól helybenhagytak, kislány - pimasz vigyorral, leplezetlenül bámulja meg a sebeket a barnán. Közelebb lép a másikhoz, beleszagol a szekrényen hagyott trutymóba, hogy aztán egy fintorral kapja el az orrát. Ha ilyeneket kenegetnének rá, neki sem lenne sok kedve itt maradni.
- Nem tetszik a szobafogság? Ahelyett, hogy élveznéd, hogy megszabadulsz a fölösleges órák terhei alól, itt nyavalyogsz… - fejét csóválva tekint ismét a másikra. Ő kifejezetten tudna mit kezdeni egy kis nyugalommal. Persze ezzel a mondatával elárulta, hogy a beszélgetés egy részét kihallgatta, de emiatt semmiféle szégyenérzet nem üti fel fejét a lelkében. Flegmán veti le magát az ott lévő székbe, közelebb húzva azt az ágyhoz. Elterpeszkedve dől hátra, lábait felpakolva az ágy végére.
- Mondd csak, ki intézett el ennyire? - szemtelenül vigyorogva bök állával a lány felé. Igazán, olyan tipikusan ütnivaló ez az arckifejezés. - Mert azt azért el kell ismerned, hogy szép munkát végzett - egyelőre fogalma sincs, hogy kivel áll szemben. Annyit tud, hogy a csaj szintén roxforti diák, mintha látta volna már az arcát többször is, és valami vezetéknév is rémlik neki, de semmi több. Most mégis érdekesebb szórakozásnak tűnik húzni az agyát, mint visszamenni a suliba.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Fawena Bradley

Fawena Bradley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
1
▽ Avatar :
Lily Collins

»
» Vas. 23 Ápr. - 16:35
Cassius & Faw



Csendes magányomban - természetesen behunyt szemmel, hogy le ne bukjak – elkezdtem feltérképezni harci sebeimnek hollétét és mennyiségét. Jó munkát végzett ez a Mardekáros csitri, annyi szent! Remélem olyan bűntetőmunkát kapott emiatt, amiért halálra átkozza saját magát. Bár, ha jobban belegondolok, lehet túl sokat várok el egy agyatlan szőke nőtől.
Szemeim kipattantak egy gúnyos férfi hangra, ami vészesen közelről csengett. Nem hallottam jöttét, túlságosan lefoglalt a leltározás és a bosszúról való álmodozásom.
- Gratulálok! Csak nem új szemet kaptál ebben a csodás intézményben? – fintorodtam el. Egy vesztest nem illik emlékeztetni arra, hogy elpáholták, és egyébként is... mi a Merlin hózentrógeréjért van ez itt? Nem tűnik sem ápolónak, sem gyógyítónak, önkéntes beteg szórakoztatónak pedig végképp nem. Roxfortos volt az százas, láttam már többször is, sőt néha duplán is (a túl sok vajsör lehetett az oka), de beazonosítani nem tudtam.
- Oh, ha ilyen jól informált vagy, feltűnhetett volna neked az a szőrös hegyi troll, aki királynősdit játszik itt. – mutattam a nőszemély után ingerülten. - Nem szeretem a bezártságot. Tán őfelsége küldött börtönőrnek? – néztem rá összeszűkült szemmel. Gyanús volt nekem ez a srác. Az is lehet, hogy Parkinson kéme. Kíváncsi a szöszi kígyó, hogy tényleg szendvedek-e eléggé? Hát azt garantálom, hogy ő jobban fog!
A srác egy szempillantás alatt otthon érezte magát, mire feleszméltem, már kényelmesen elhelyezkedett az ágyam melletti széken, lábát pedig a térdem mellett pihentette. Nem kocsma ez hékás! Ráadásul még sérteget is folyton. Micsoda úriember, mindjárt elhasalok tőle...
- Semmi közöd hozzá! – kiáltottam fel és ahogy hirtelen felültem, a párnámmal az arcát céloztam meg. Legszívesebben kinyírtam volna, most igazán nem kellettek ezek a „kedves” szavak. Miért nem tud csak úgy felszívódni és hagyni engem letargiába esni, majd szépen nyugodtan kitervelni a szökésemet?
- Egyébként is, ki a jó ég vagy te? – kezdtem nagyon ideges lenni. Hát hiányzott ez nekem? A lehető legtávolabb akartam lenni ettől a helytől, ezért úgy döntöttem, hogy ideje indulni. Lassan, csöndes kínok közepette másztam ki az ágyból, a fiú lábával ellentétes oldalon. Tőlem aztán ülhet itt napestig, én elhúztam innen.
Éles fájdalom hasított a bal oldalamba, így kénytelen voltam megkapaszkodni az ágy korlátjába, hogy össze ne essek. Ha nem csal az emlékezetem, itt talált telibe az átok, így itt lehetett a legnagyobb sebem. Mélyeket lélegeztem, amíg vártam, hogy múljon a fájdalom, s közben hol a fiúra néztem, hol a zöld trutymóra. Ha elmegyek, talán előtte be kéne kennem a sebeimet azzal az izével, bármennyire is undorodom a bűzétől. Bár lehet, hogy úgy fogok bűzleni, hogy tíz kilóméterről is kiszagolnak ezek a fehér pongyolás vérebek ott kint. Lehet, hogy az ablakon távozás angolosabb lenne? No mindegy, egy próbát megért az a förtelmesség.
- Add ide azt a tégelyt... kérlek. – nehezen mondtam ki az utolsó szót, eddig még nem érdemelte ki, hogy emberszámba vegyem. Mégis... a szökés érdekében bármit képes lettem volna megtenni.



   credit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 21 Jún. - 23:02
Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw Tumblr_inline_n6s7tqc0XO1sdr0qx Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw Tumblr_inline_ogssv6jEJq1tmns8p_500
Fawena & Cassius

Szórakozott lógásainak megszaporodott száma az utóbbi időben, és ez bizony nem tartogat neki semmi jót. Lassan fel fog tűnni az iskola vezetőségének és akkor bizony megütheti a bokáját, de Cassius a bolond tizenéves fejével nem gondolkodik ennyire racionálisan, csak teszi amire vágyik, ösztönlényként azonnal kielégítve minden késztetését. Most például azt, hogy ezt a - már amúgy is ideges - lány agyát még inkább a plafonra pakolja szemtelen flegmaságával. Azt azért meg kell hagynia a hölgyemény nyelvét bizony eléggé felvágták. Felnevet a replikán.
- Neked biztos új nyelvet is adtak, mert elég élesen vág - vigyorog rá szemtelenül. Pedig azt a nyelvet használhatnád ám másra is. Valószínűleg a mardekáros annak köszönheti egyelőre ép orrát, hogy ezt az agyán átsuhanó gondolatot nem mondta ki hangosan.
- Senki nem küldött, magam jöttem. Tudod engem nem szoktak csak így ugráltatni - forgatja meg szemeit, sértetten felhorkanva. Azért álljon már meg a menet, fogalma sincsen milyen trollról hadovál itt össze meg vissza ez a liba, de az tuti, hogy ő nem parancsokat teljesít.
Úgy tűnik, hogy jó irányba kutakodott, mert a lány élesen csattan fel, ezzel még szélesebb vigyorgásra késztetve a látogatóját.
- Ó, csak nem érzékeny témára tapintottam? - ajkait lebiggyesztve játssza el a mélységes sajnálatot, hogy aztán ismét szemtelen vigyora terüljön el arcán. - Na, mondd már meg ki volt, küldenék neki egy csokor virágot az alapos munka jutalmaként - Úgy tűnik ez a Cassius-féle bosszantás kezd tényleg messzire menni. Valahogy a srác az agya legmélyén mintha sejtené, hogy ez egy ügyes mardekáros keze munkája lehet, persze efelől egyelőre semmi biztosítéka nincsen. A kilétére vonatkozó kérdést nemes egyszerűséggel ignorálja, nem szándékozik a csaj orrára kötni, kibe botlott bele. Előbb-utóbb úgyis megtudja, biztos összefutnak még az iskolában. Kíváncsi kékjei követik a lány minden mozdulatát, amint próbálkozik az ágyból való kimászással. Szemöldökei enyhén megemelkednek a másik szenvedésére, de még véletlenül sem mozdítja meg a kisujját sem. A kérésre bosszús arckifejezést ölt, de azért leemeli lábait az ágyról, és fintorogva ragadja meg a tégelyt.
- Tényleg nagyon fájhat, ha képes vagy ezt magadra kenni - mondja undorodva, miközben megkerülve az ágyat az ismeretlen lány kezébe nyomja a kért trutyit. Ezek után már nem tér vissza korábbi helyére, hanem mellkasa előtt keresztbe font karokkal figyeli a lány ténykedését. Nem hiszi el, hogy tényleg segítene bármit is az az izé.
- Te amúgy hugrás vagy, hogy sikerült valakinek ennyire megátkoznia? Azok szoktak ilyen szerencsétlenek lenni - kérdi vigyorogva, de valami számára sántít ebben a teóriában. Mert ugyan vannak felvágott nyelvű hugrabugosok - ott az a csaj, akinek a bátyja griffendéles - , de valahogy az egész vérmérséklete másról árulkodik. Egyelőre fogalma sincs, hogy hova fog vezetni ez a kis látogatás, de ha a lány tényleg szökni akar, akkor a világért sem maradna ki a mókából, vagy csúnyán bemártja a barnát vagy pedig segít neki kijutni, ezzel is borsot törve bármiféle felette álló egyén orra alá.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Fawena Bradley

Fawena Bradley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
1
▽ Avatar :
Lily Collins

»
» Pént. 30 Jún. - 18:59
Cassius & Faw



Oh, Merlin, mondd! Mit ártottam én neked, hogy ezzel a gyerekkel versz engem a legkritikusabb óráimban? Esküszöm, szó nélkül nekiálltam volna, hogy erőszakkal vakarjam le gúnyos mosolyát az arcáról, ha nem lettem volna ebben az állapotban. Ilyen harci sebekkel azonban egy csatát sem bírtam volna megnyerni. Még szerencse, hogy szökni készülök és nem háborúzni.
- Amilyen nagy mamlasz vagy, nehezedre is eshet az ugrálás! – montam fintorogva, s közben halk nyögések közpette lábra verekedtem magam. A fiú továbbra sem szűnt meg sértegetni, de nem hagyhattam, hogy ez hátráltasson vagy ne adj’ Merlin eltérítsen a tervemtől.
- Tőlem akár egy egész kertet is teleültethetsz neki, de vigyázz, egy kígyónak beléndek, ördögfű, foltos bürök és fekete hunyor dukál. – soroltam fel az összes halálosan mérgező növényt, ami éppen eszembe jutott. Reméltem az a zöld trutymó, amit készségesen a kezembe nyomott (nagy csoda), egyik felsorolt növényből sem tartalmazott túl sokat. Neeem... ez a bűzével gyilkolt!
Nekidőltem a vaságy korlátjának, hogy megtámasszam magam, amíg bekenem a sebemet. Felhúztam a rám adott pólót - az enyém valószínűleg tiszta szakadás és vér lehetett, mert a szobában sehol sem láttam – s egy gyors elszörnyülködés után, vicsorogva bár, de magamra kentem ezt a taknyot.
- Te aztán sosem fogod be, ugye? – vontam össze a szemöldökömet. Mit érdekli, hogy ki vagyok és melyik házba tartozom, ki vert el? – Nem, nem vagyok hugrás! És ez igazán nem az én szerencsétlenségemet mutatja, hanem azt, hogy a Mardekárosok még egy átkot sem képesek helyesen kilőni! Bezzeg micsoda nagy arcuk van... képmutató népség. – sziszegtem a szavakat összeszorított fogaim között. Még csípett is ez a bomladozó tetem bűzére emlékeztető istencsapás, s ez csak méginkább fokozta a haragomat.
- Ha megbocsátasz, én most távozom! – jelentettem ki idegesen és ebbe-abba belefogózva elbicegtem a résnyire nyitott ajtóig. Vigyázva kilestem a folyosóra és majdnem felsikoltottam, amikor megláttam, hogy a hegyi trollok fehérköpenyes díszpéldánya éppen felém trappol határozott léptekkel.
- Merlin bibircsókos s”ggére! – kiáltottam fel és mint akinek semmije sem fáj a hirtelen adrenalin lökettől, úgy iszkoltam vissza a fiúhoz.
- Ülj le! – taszítottam rajta egy nagyot, amitől akaratlanul is az ágyra esett. Hihetetlen gyorsasággal magamra tekertem egy lepedőt és belezuttyantam az ölébe még éppen időben. Az ajtóban ugyanis megjelent a gyógyító és mindenttudó tekintettel nézett ránk. Ahogy meglátta a fiút és jelenlegi helyzetünket, mintha megenyhült volna. Legalábbis mellőzte a letolásomat, hogy kimozdultam az ágyból.
- Nem zavarom önöket sokáig. Csak visszahoztam Miss. Bradley pálcáját, sálját és kabátját. Utóbbiakat megtisztítottuk a vértől. – mormolta érzéketlenül és ledobta mellénk az ágyra. Hülye vagy, Bradley! Elmentél volna a pálcád nélkül? – Fiatalúr! Legközelebb jobban vigyázzon a barátnőjére... és, ha lehet hagyja pihenni!
- Köszönjük! – bólintottam gyorsan, készen állva arra, hogy megcsípjem a fiú hasát a lepedő alatt, ha meg mer szólalni és lebuktat. Kussolj fiú, vagy megbánod! – Netán van még valami? – néztem kérdőn az asszonyra, hogy végre vegye észre magát és távozzon. A fiú legalább nézett ki valahogy, de ilyen magzatelhajtó látványt, mint amilyet a nő nyújtot, még egy ilyen rögtönzött románcba sem tűr meg szívesen az ember...



   credit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Ecc, pecc, kimehetsz - Cassius & Faw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Cassius T. Burke
» Cassius Sherburne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-