Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

One step closer to the edge EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

One step closer to the edge EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

One step closer to the edge EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

One step closer to the edge EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

One step closer to the edge EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

One step closer to the edge EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

One step closer to the edge EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

One step closer to the edge EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

One step closer to the edge EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

One step closer to the edge



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Szer. 9 Aug. - 22:26
Dolohovval édes kettesben rádöbbenni, hogy mennyire gyerekes játszadozás volt az a főbenjárókkal, amit ők egymással műveltek tavaly nyár végén, hogy a szenvedés spektruma mennyire táguló univerzum tud lenni.
És egy idő után még ahhoz sincs energiája, hogy tovább gyűlölje, amiért elbaszta a hülye tervével ezt az egészet, hogy épphogy csak sikerült megúszniuk. És ez még egy darabig akkor is tart, amikor percek vagy talán órák óta vége van már, és a kúria, a birtok, a világegyetem annyira csöndes, mintha nem is laknának itt emberek.
Kiharapott belül egy darabot az orcája belső felének ruganyos nyálkahártyaborításából, lifeg, kényszeríti, hogy folyamatosan piszkálja a nyelvével, és ne hagyja még csak gyógyulásnak indulni sem. Valahogy így van ez Dolohovval is: egy kibaszott örök seb. Egy röhejesen kicsi, idegesítő seb.
A pillantása a szőnyegre kúszik, ahol egy száradó folt az ő vérével van tele. Vagy Dolohovéval? Utólag minden kurvára álomszerű. Talán mégis inkább Dolohové. Az övé, a tiszta huszonyolc vére nem lehet ennyire banálisan mocsokszerű.
Talán hatékonyabban dolgoznátok össze, ha Mrs. Dolohov kikerülne a képből. Ez tényleg elhangzott, vagy csak gondolta? Túl sok mondat motoszkál az agyában, amiről nem tudja, hogy a saját gondolatai voltak, vagy Voldemort kimondta őket, vagy csak utólag állnak össze szavakból moslékká, hogy az agya még küzd a fájdalomérző pályák szuperkisüléseivel.
Fél liter vért lehet lenyelni anélkül, hogy hányni kezdene. Vagy legalábbis ezt mondják. Lehet, hogy simán le tudja nyelni az összes vérét, mielőtt ráokád erre az intarziás asztalkára.
- Szóval. – Egy újabb adag vér gyűlik a szájába, a nyelve, a szája egy merő seb. Beleköpi a vért a zsebkendőjébe. Újra meg újra végig kell futtatnia a nyelvét a fogkoronáin, hogy ellenőrizze, nem pattant szét egyetlen foga sem, miközben olyan erővel szorította össze a fogsorát, hogy most is fáj az állkapcsa. – Antonin. – Újabb köpés.
Hibáztathatná Dolohovot. Sőt hibáztatja is. De ezt kimondani abszolút felesleges lenne.
És hát ő sem hótiszta ebben az egészben.
De azért mégiscsak sokkal inkább Dolohov hibája.
- Rendben vagy?
Ez is felesleges. Ez a vérszegény fölényeskedés. Nyilván Dolohov sincs jobban, mint ő. És hát ő sincs fényesen. És akármennyire jó modellt talált a kivérzés szélén álló, megégett Moodyban szenvedésből (és Moody neve elhangzott? Moody aktája nem volt az ellopottak között) – a gondolat, hogy csak egy szemernyivel is kevésbé szánalmasan tűrte a büntetést, mint a másik, nyilván illúzió. Utólag meg is bánja. Megint beleköp a zsebkendőbe, megint ellenőrzi a fogait. A verítéktől csatakos talár legalább azt elrejti, ahogy rángatóznak a testében az inak és izmok, miközben nyomorultul belehanyatlik Dolohovék egyik kibaszott karosszékébe.
Tulajdonképpen van valami feloldozás ebben az egészben. Hogy vége van. Hibáztak, megbűnhődtek, a hibákat, amiket egyedül nem tudtak helyrehozni, valaki más helyrehozta, Voldemort megvédte őket a végső bukástól és megbocsátott.  Végül is mindig ilyen apát akart. Tulajdonképpen… hálás. Megkönnyebbült. Kapott még egy esélyt. Még a hányingerkeltően intenzív véríz is a szájában, még a tagjaiban feszítő, ólomsúlyos fájdalom, még Dolohovék házának levegője a tüdőjében is annyira euforikus érzés, hogy legszívesebben megcsókolná Voldemort talárszegélyét. De Voldemort már nincs itt – csak Dolohov van itt és ez a kibaszott csönd, ami talán pont attól olyan fülsértő, hogy már nem hallja a saját üvöltését.
Még a bűnhődésben is volt valami élmény.
Még a legilimenciától abszolút szétnyílva és feltárva lenni is – neki nincsenek titkai Voldemort előtt, soha nem is voltak, nem is lehetnének.
Csak mi a faszért kellett mindezt megosztania Dolohovval. Miért kell bármin is osztoznia vele - miért kell ugyanazt a bélyeget viselniük.
- Végül is megúsztuk.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 10 Aug. - 10:13

A levegő Crouch és az én leheletemtől párás. Vér, izzadtság, fájdalom és félelem szaga keveredik. Fülledtnek érzem a levegőt, de arra sincs erőm, hogy a pálcámat kinyitva ablakot nyissak. Nincsen erőm semmihez sem. Míg Crouch valahogy elmászott az egyik kényelmes fotelig, addig én a szőnyegről csak a falig tudtam elhúzni a testemet, de ott aztán felültem, hátamat a hideg kőfalnak nyomtam, hagy csillapítsa az éktelen remegés-rohamokat, irányíthatatlan izom összerándulásaimat, hagy hűtse a hátamat.
A levegőt csak szaggatottan vagyok képes venni, de így is nehezen jut elég levegő a tüdőmbe. Mondani akarok valamit, valami frappánsat, de képtelen vagyok megszólalni. A történtek után nem tudok mit mondani.
Még a vállunkra telepszik a kín, a Nagyúr halk léptei. Még hallom sziszegő hangját a fülembe súgni, még érzem a fájdalmat, még látom, ahogy az agyamban kutat, és én hiába küzdök kétségbeesetten, mindenbe belelát. Látja a tavaly nyári párviadalt, a kiváltó okot, látja Siljét, az utamat Oroszországba, és látja a beszélgetésünket Crouchcsal, a tervünket, és a gyerekes kivitelezést. Én pedig nem tudom, hogy Crouchnak ugyanennyire kellemetlen volt-e, hogy fájt-e úgy neki, mint nekem, hogy érezte-e azt a kínt, amit én? Mert ez nem gyerekes játszadozás volt, ez nem egy tavaly nyári crucio volt, ami Crouch pálcájából röppent ki, ami belém vágott, fájdalmasan, én pedig élveztem. Ez nem az volt.
A Nagyúr crucioja idegekig hatoló, kínzó, soha véget nem érő volt. Megkínozta minden idegsejtemet, belefeszültem, az izmaim görcsbe rándultak, és azóta sem engedtek föl. És nem hatotta meg semmi, nem volt kegyelem, nem volt levegővételnyi szünet. Végignézte, élvezte, és csak akkor hagyta abba, mikor már a fájdalmas üvöltéseink nyöszörgéséé váltak, mikor már az ájulás szélén lépdeltünk.
És én már nem tudom melyikünk volt előbb, Crouch vagy én, de mindketten ugyanúgy megszenvedtük.
A szavai, az ahogy a nevemet ejti ki, a keresztnevemet, elvonja a figyelmem a görcsben álló kezemről, a szétharapott ajkamról, a hegekről amiket a körmeim vájtak a tenyerembe. Mert Crouchnak én mindig csak Dolohov voltam. A görcs aki elvette a számára fontos nőt, és akit nem tudtam megbecsülni eléggé. Pandát. A nejemet. És a Nagyúr látta ezt, és nem hagyta nyugodni, én pedig már nem tudok a fájdalomra koncentrálni, csak pandára, hogy jól van-e, hogy biztonságban van-e.
Kótyagosan nézek a gyűlölt arcra, az eddig annyira gyűlölt szempárba. Most pedig nem tudom gyűlölni, pedig annyira szeretném, annyira akarom, hogy belefeszülök. De már nem a nejemre ácsingózó fiút látom benne, hanem az egyetlen embert aki segíthet nekem megmenteni a feleségemet.
- Meg vagyok.-
Reszelős a hangom a kiáltásoktól, a mageláztatottságtól, a fájdalomtól.
- Te? -
És nagy nehezen feltápászkodom a hideg kőfal mellől. Mindenem remeg, a lépteim inognak, meg-megbotlok, és még magam is azt hiszem, hogy földet fogok, de eljutok a másik fotelig, belesüppedek, beleereszkedem, elveszek benne.
A pálcámat nehezen tudom előhúzni, alig bírok varázsolni, de a két brandys pohár felénk lebeg a tálcán, előbb Crouch előtt áll meg, aztán előttem. Még az is nehezemre esik, hogy a pohárért nyúljak, hogy a számhoz emeljem, hogy nyeljek.
- Mi megúsztuk.. -
Nagyot nyelek.
- Crouch.. Barty.. -
És a hangok amik elhagyják a számat rettegéssel vannak tele, a felé forduló szempáromból is nyugtalanságot olvashat ki.
- Belém mászott, olvasott bennem Barty. Mindent tud, mindent látott..
-

Lehunyom a pillantásom.
- És attól tartok, hogy Panda nincs biztonságban. Többé már nem.. -
Olyan nehezen jönnek a szavak, olyan akadozva, mintha bármelyik pillanatban elbőgném magamat.
- És én nem akarom, hogy Pandának bármi baja legyen. Miattunk. Miattam. Mert elbasztuk. -
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Csüt. 10 Aug. - 13:32
Egy kicsit olyan, mintha a közösen átélt bűnhődés elmaszatolta volna kettejük között a határokat. Egy kicsit. Talán ezért ilyen undorító Dolohov elesettségének a látványa, mert a magáénak a párját látja benne.
- Megvagyok – visszhangozza.
Csak nézi a brandyt, de eszében sincs hozzányúlni. Pedig voltaképpen figyelmes húzás.
Még ebben az elgyötört állapotban is belevonaglik az arca az undortól a gyűlölt névbe. Részéről tökéletesen megfelelőnek tartotta, hogy Dolohov Crouchnak szólítsa, igazából senkitől nem érezné indokoltnak, hogy ne Crouchnak szólítsa, de a Barty azért már tényleg mindennek a teteje. Az anyja szólíthatja Bartynak, és itt vége is.
- Most hagyd abba ezt a kibaszott bartyzást – mordul fel, az akadozó szavakba vágva, és felröhögne, hogy mégis mennyire szürreális most ezen lovagolni, amikor itt a bizonyíték, ez az egész, a büntetés, a fájdalom, itt a bizonyítéka annak, hogy végérvényesen el tudta vágni magát az apjától. De nem nevet fel. Ahhoz túlságosan is tapintható az iszonyat valahogy Dolohovban. Ezért sem tudja kinevetni, pedig a kurva életbe, soha nem látta ilyennek. Persze, így szenvedni sem látta. Biztosan el fog múlni, de most kénytelen máshogy nézni rá.
- Persze, hogy mindent tud. Voldemortról beszélünk – szól közbe sürgetően a szünetben, pedig számára is megerőltető beszélni, feltűnően hosszúak az ő szóközei is. Talán a saját vére az, ami savként marja a nyelőcsövét, talán csak annyit ordított, hogy levegőt venni is fáj, nemhogy megszólalni. - Nekem nincsenek titkaim előtte. Neked – hosszú szünet, fáj – talán vannak?
Egy kicsit most tényleg számonkérő akar lenni. Egy kicsit talán fölényes.
De aztán Dolohov olyasmit mond, hogy neki is le kell hunynia egy pillanatra a szemét, és belekapaszkodnia a karosszékbe, mélyet lélegezni, mielőtt előrezuhan fölfelé a légüres semmibe.
Mégis elhangzott volna az a mondat? De hát miért?
- Miért, látta a fejedben, hogy mennyire semmit nem jelent neked? – szisszen fel végül, sokára. – Nem hiszem, hogy most ezek után meg akarna jutalmazni téged, Dolohov. Ha pedig büntetni akar… nyilván nem Pandorát kellene elővennie.
De nem tenne ilyet, ugye? Felgyűri a talárját a karján, most nincsenek rajta a kendőzőbűbájok, most látható minden egyes kis heg és a Sötét Jegy a keze alatt, ahogy végigsimít rajta megnyugvást keresve. A kurva életbe, Panda csak egy hülye kis liba, csak egy kis diszkont vértisztítás, a lehető legolcsóbb módja, hogy Dolohov apja végre bejuttassa a családját a legfelsőbb körökbe. Mit számít Panda bárkinek is bármit?
Mélyet lélegzik. Próbál uralkodni a pánikon.
- Egyáltalán hol van most?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 10 Aug. - 13:53

És ebben az állapotban, ebben a kicseszett, szar állapotban, a fájdalomban, az éberség, és a tudatlanság közötti vékony mezsgyén, is megmozdul bennem valami jólesően, mert bosszús, mert fölmordul, mert zavarja a dolog. És ebben a pillanatban, olyan fölényesen akarok rá mosolyogni, olyan gonoszan, olyan 'tudomhogymivelfoglakmeg' mosllyal, de képtelen vagyok. Az arcom nem akar mozdulni, mert túl fájdalmas lenne, túl megerőltető lenne még csak mosolyognom is, mikor ezekben a percekben a létezés is fáj. De azért megmozdul bennem valami, jólesően, gonoszkásan, és tudom hogy élek.
És rádöbbenek, hogy eddig mindig vagy neki vagy Pandának volt köze ahhoz, hogy élek. Kettejük idegesítése tartott eddig életben, miattuk maradtam mindig az aki vagyok, és eszem ágában sincsen megköszöni nekik, Pandának, neki meg pláne nem, de azért nem akarom, hogy baja essen a nejemnek, és ennek hangot is adok.
- Barty.. -
Nyomom meg a nevét, hogy idegesítsem, bár korántsem olyan elevennek és idegesítőnek hangzik, mint ahogy terveztem. Nem vagyok elememben, nem vagyok ura a saját testemnek, a hangok csak kisiklanak a számon.
- Kicseszettül nincs semmi titkom. Nem lopok, nem gyilkolok titokban manókat, egyszerűen csak látta. Mindent. Belemászott a közös emlékeinkbe, a minisztériumba, és a nyári estébe, amikor Pandán vesztünk össze.
Ott volt és végignézte. Ott állta sarokban, meghúzódva az árnyékban.. -

A pillantásom beleveszik a múltba, felelevenítem a közös múltunkat, azt a bizonyos éjszakát amikor egymásnak estünk, és az emlékeimben immáron ott van Voldemort is, a sarokban áll, mindenki mögött és minket les.
Nagyot kortyolok a brandyból, kiiszom az egészet, és a köztünk lebegő tálcára teszem a saját, üres poharamat. Visszasüppedek a székbe ami összetart.
- Tudod mit látott? Rajta küzdeni minket, a nászéjszakámat, azt amikor megcsókoltam, ahogy egy este beszélgettünk, majd egy másikon veszekedtünk, látta, érezte amit én éreztem, és ott voltál te is. A minisztérium után amikor itt voltál, itt volt Ő is. -
És megrázom a fejemet. Úgy bámulok rá, mintha minden előtte lenne, ő mégsem látná egyiket sem.
- Nem Crouch. Siljével nem tudna büntetni. Silje itt hagyott, Siljét itt hagytam. Pandora a feleségem lett,
a kínzóm és a rabom. Silje a gyermekem anyja, az egyetlen gyermekem anyja, az egyetlen nő a világon akit tisztelek, de nem tudna vele kínozni. És tudod miért? Mert Silje nélkül én az vagyok aki a Minisztériumban voltam, vagy az aki itt ül veled szemben. Érzelemmentes faszkalap. De Pandora nélkül? Senki sem leszek, céltalan bábú, nem lesz kit gyötörnöm, nem lenne ki életben tartson.. Nem értheted.. -

És tényleg nem értheti. Hiszen tudja, tudnia kell, hogy Silje a szerelmem, a gyermekem anyja, a legfontosabb nő számomra. De Silje erős, magabiztos nő, kiváló anya, kiváló szerető, de a jövőnk megkérdőjelezhető. Nekem van egy nejem akivel együtt kell majd éljek, egy életet le kell vele éljek, egy asszonyom akivel el kell fogadtatnom a gyerekemet, egy kolonc a nyakamon, és mind tudják, hiszen bejegyzett, igazi házasság. És Panda tökéletes zsaroló eszköz, hiszen a tulajdonom, a Dolohov név jövője, egy megvett áru, aminek ha baja esik, én fogom megszenvedni.
- Az anyámmal van. -
A kezére bámulok, a jegyre, és undorodom tőle, undorodom ahogy a bőrét simogatja, a hegeket, amin megakad a szemem?
- Te vagdosod magad ember? -
És a szemem kikerekedik, jobban meglepődöm, mint gondoltam volna.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Csüt. 10 Aug. - 15:08
Megrándul a szája az utálattól, de most szó nélkül hagyja a megszólítást. Úgy tűnik, valami sosem változik. Ha egymás kivégzését néznék is végig, akkor sem. Amúgy is tökmindegy. Most minden tökmindegy.
Lehunyja a szemét, mintha a Dolohov által felelevenített emlékeket próbálná kizárni, sápadtságába némi dühös, szégyenkező pír vegyül a járomcsontjain.
- Azt gondolod, eddig talán nem tudta? – pattannak fel a szemhéjai, és most akármennyire össze van törve, nagyon is eleven indulat szikrázik a szemében, ahogy a másikra néz. – Biztosan véletlenül küldött minket együtt azokat a kibaszott aktákat ellopni, mi? Teljesen logikus választás volt minket összeereszteni, és még véletlenül sem tudatos próbatétel? – gúnyolódik dühösen, aztán visszahanyatlik a karosszékbe. – Túlbecsülöd a barátaid képességét, hogy tartsák a pofájukat.
Az utolsó szisszenésre már elfárad benne a harag, de csak néhány másodpercre, aztán hamar feltámad újra. Megrázza a fejét, mintha így szabadulhatna a képektől, amelyek a lelki szemei előtt vannak most Dolohovnak hála. Pandora és Dolohov. Férj és feleség. Hogy képzeli ez a rohadék, hogy bemocskolja az agyát a rohadékságával?!
- Komolyan azt gondolod, hogy ezt én hallani akarom?
Olyan erővel markolja meg a karfát, hogy el lehet képzelni, hogy ha maradt volna benne egy szemernyi erő is, most felpattanna, és gyárthatnának újabb emlékeket Voldemort szórakoztatására. De arra is alig lenne képes, hogy felálljon, nemhogy arra, hogy újra összetörje Dolohov orrát.
De Dolohov azért se fogja be.
És van pofája úgy beszélni Pandoráról, olyan… kibaszott… groteszk… undorító… BENSŐSÉGESSÉGGEL, ami túltesz a nászéjszakájuk emlegetésén is.
- Na, ez új. Sikerült fel is csinálnod azt a ribancot, aztán meg volt pofád elvenni Selwynt feleségül? Te tényleg ekkora önző faszfej vagy? Hogy gondolhatod, hogy bárki is azt gondolná, számít neked ő bármit? Hogy meggyötörne, ha baja esne?
És nem hagyja abba, folytatja, és ez a beteges, Stockholm-szindrómás közelség, sőt ragaszkodás kettejük között, ami kihallatszik Dolohov szavaiból, rosszabb valamiképpen, mintha úgy beszélne róla, ahogy eddig, ahogy tavaly nyáron vagy a minisztériumban, rosszabb, mint amikor azt mondta, hogy megerőszakolta; addig feszíti a húrt, ameddig fel nem ordít tökéletesen kontrollt vesztve:
- MI A SZARÉRT KELLETT EGYÁLTALÁN ELVENNED, TE FASZ, TE ROHADT SEGGFEJ, MIÉRT, BASZD MEG?!
Aztán csak zihál a fizikailag kiélni nem tudott indulattól, és néhány másodperc után ő az, aki hamarabb megszakítja a szemkontaktust, és lehajtott fejjel az ölébe bámul, ő az, aki szégyenkezik, amiért nem tudott uralkodni magán, pedig Dolohovnak kellene kurvára szégyenkeznie. Nem értheti? Óh, de, kurvára érti. Dolohov végülis felfedezte az értékeket az apjától kapott új bokszzsákban, még ha nem is ilyet kért karácsonyra. És valahol ez az egész csak presztízs kérdése, birtoklás és erő kérdése: ha valaki még azt sem tudja megvédeni, ami az övé, akkor végképp semmit sem ér, akkor harmatgyenge, egy senki. És Dolohov mindeddig meg tudta védeni a feleségét. A minisztériumtól. A saját apjától. Dolohov eddig jó munkát végzett, bassza meg – ő nem tudta volna megvédeni. Akkor sem, ha elveszi kibaszott feleségül. De persze, sose vette volna el. Az, hogy valamit Dolohov jól csinál Pandorával szemben, gyűlöletesebb tudat, mintha kínozná…
Csak sokára jut el a tudatáig, hogy mit kérdezett. Értetlenül pillant fel, aztán le, a karjára és az azt körbevevő sebhely-ornamentikára. Úgy tűnik, valóban túlságosan összemaszatolta a határokat az elmúlt pár óra. Legalábbis semmilyen más magyarázatot nem talál arra, hogy miért hagyná, hogy Dolohov lássa ezt.
- Hogyne. – Most higgadtan cseng a hangjában a tömény gúny, nem is takarja el azonnal a karját, mint akit rajtakaptak. – Közben rád szoktam gondolni, és aztán kiverem. – Most engedi lehullani a talárujját, és elfedni a bőrét. – Semmi közöd hozzá, Dolohov.
Most már valamivel nyugodtabban nézi az undort és a megrökönyödést a másik arcán.
- Ez csak egy figyelmeztetés volt. Ha nem basszuk el megint… nem lesz semmi baj. Pandora csak egy kislány. Nem fog bántódása esni. - A hangjában egy kissé vérszegény a meggyőződés, pedig Voldemort az ő istene, rendületlenül hisz a döntései helyességében. Ábrahám is feláldozta volna Izsákot az Úrnak – de erre most sem lesz szükség. – Elvégre a továbbiakban úgy dolgozunk majd össze, mintha édestestvérek lennénk – undorral rándul meg a szája.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 16 Aug. - 14:23

Nem tudom mik vagyunk mi. Talán két porszem a homokviharban? Vagy jégcsapok amik az eresz alól lógnak hűvösebb időkben? Jégcsapok amik ha jő az olvadás, a legvastagabb résznél törnek ketté? Megtörhetetlennek látszó vadlovak? Asztal alá búvó korcs kutyák, kik ha jő a gazda, farkukat maguk alá húzva szűkölnek? Valami ilyesmik lehetünk. Semmirekellő, hitvány, gyalázatos férgek. Megtaposni való söpredékek, alázatos kutyák.
Egy másik világban, egy idilli világban mi most nem ezek lennénk. Két fiú lennénk akik fáradtan roskadnak le a fotelba egy kiadós kviddicsmeccs után, egy olyan meccs után ahol nekem esélyem sem lenne az örző és egyben csk ellen. De azért megpróbálnám, és most a fotelban nem brandyt kortyolnánk, hanem hűs limonádét, és sztorizgatnánk, hosszan, jólesőn, a kihagyott lehetőségekről, a cselek minőségéről, és a szélről.
De nem vagyunk másik világban, és nem kviddicseznék vele.
Pillantásom rávillan. Fagyosan, keményen.
- Megbocsájtom neked, hogy a barátaimat kritizálod. -
Érezd magad megtisztelve.
- De csak azért, mert neked nincsenek, így nyilván irigykedsz. -
Megrántom a vállamat, és fejemet róla a tűz felé fordítom, beleveszek a lángokba, hagyom, hogy elmerüljek a forróságban, hogy a lángok tánca elrepítsen, elfeledtesse velem a fájdalmat, a mageláztatottságot, Crouch jelenlétét. Csakhogy Crouch nem olyasfajta akit simán el lehetne felejteni, főleg nem akkor ha egy légtérben, egy másfél karnyi távolságra ül tőle az ember. Mert csak mondja a magáét, és képtelen befogni a száját. És tudom, hogy fel akar idegesíteni, fel akar baszni, ki akar provokálni belőlem valamit - talán még maga sem tudja, hogy mit-, de neeem, nem adom meg neki ezt az örömöt. Habár belül égek a bosszútól, arcomra negédes mosolyt varázsolok, kedveset, tenyérbemászót.
- Azt is megbocsátom neked, hogy az egyetlen gyermekem anyját becsmérled. -
Légy megtisztelve.
- De csak azért, mert tudom, hogy beteges vágyak fűznek a nejemhez, mint az egyetlen nőhöz aki rád nézett. Ne aggódj Barty, majd szerzünk neked egy-két fruskát, nekem nehogy a végén szűzen halj meg. -
Mert, nehogy!
- És köszönöm aggodalmadat, a baba és a mama is jól vannak. Ha nem bánod nem te leszel a keresztapja,
mert még a végén kinyírnád.-

És valószínűleg meg is tenné. Mert Crouch könyörtelen faszfej. Mert Crouch hűséges kiskutya, aki a lehető legjobban próbálja teljesíteni a gazdája utasításait.
Összerándulok. Mert félig nem rá figyeltem, hanem a fájdalomba kalandoztam el. És rám üvöltött. A hangja visszhangot ver a szobában, ezerfelől csapódik vissza rám.
Sóhajtok. Mintha éppen arra készülnék, hogy egy kisgyereknek magyarázzam el a világ legegyértelműbb dolgait.
- Kedves Barty, tudod nem mindünknek vannak olyan jó fej szülei, mint neked. És lehet talán számodra ismeretlen ez a kifejezés de nem volt választásunk. Se nekem, se Pandának. Remélem ezt a borsónyi agyacskád fel tudja fogni, és fel tudja dolgozni. Mert már vagy ezredjére mondom el, és kezdem kicsit unni. -
És azzal a hatalmas lendülettel megiszom az Ő brandyjét is, mert nem akarta elfogadni, pedig én jó házigazda lévén felkínáltam neki a lehetőséget.
Tompítja a fájdalmakat.
Krákogok, és furcsán nézek rá. Mert hát nyilvánvalóan vannak sebek az alkarján, és én ezt nem tudom hova tenni. Mármint pont Crouch Junior? Pont Ő? Felfoghatatlan. Értelmezhetetlen.
- Ne aggódj Barty, te leszel a legkedvesebb testvérem! -
És úgy nézek rá, mintha én lennék a földre szállt angyal.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Csüt. 17 Aug. - 22:19
Egy pár másodperccel hosszabban néz vissza rá, mint az indokolt lenne. Arra gondol, hogy milyen nevetséges Dolohovnak ez az egész műanyagszagú kálváriája.
- Kösz. Megtisztelve érzem magam – von vállat bármilyen érzelem legkisebb jele nélkül.
Tényleg nincsenek barátai. Talán Regulust valamikor annak gondolta. De ha akart volna barátokat, nyilván lennének. Vagy nem. Lényegtelen kérdés. Egyszerűen sosem volt prioritás, hogy egy ilyen udvartartást mondhasson magának, mint Dolohov. Üvöltés közben úgyis mindenki egyedül van.
A másik téma sokkal inkább zavarba hozza, csak vállat von.
Tulajdonképpen bocsánatot kéne kérnie. Elvégre még csak nem is ismeri Bronshteint, soha az életben nem beszélt vele, vagy legalábbis nem tud felidézni egy mondatváltást sem. Mi köze hozzá, ha valaki éppenséggel olyan ritka elmebetegségben szenved, hogy gyereket akar szülni Dolohovnak? Ízléstelen szöveg volt. Olyan, mint amilyeneket Dolohov mondott Pandoráról, csak épp kevésbé rutinos. Komolyan elgondolkozik azon, hogy elnézést kér miatta, de aztán nem, aztán elterelődnek a gondolatai a boszorkányról, mert ez már megint ugyanaz az irritáló, ostoba lemez.
Elfintorodik. Leplezetlen undorral és megvetéssel.
- Mintha Carrow rinyálását hallanám. Ez a közös életfilozófiátok? Ha most előjössz azzal, hogy a Jegyet is csak azért viseled, mert nem volt más választásod, belehalok az unalomba. – Egy erőtlen pálcaintéssel előbűvöl egy újabb zsebkendőt, és szinte arisztokratikus diszkrécióval beleköp egy újabb adag vért. Szinte. – Apád talán Imperiust küldött rád a szertartáson? Ebben az esetben vitatkozhatunk a választás kérdésén. De ha nem, akkor sajnálattal kell közölnöm, hogy VOLT választásod. És ezt találtad a legkényelmesebb opciónak. Felnőtt vagy, baszki, és akkor is az voltál, amikor elvetted. Kezdj már el felelősséget vállalni a döntéseidért. – Most már higgadt, fásultan az, hátradől, lehunyja a szemét, épp csak azt nem mondja a brandy Dolohovnak, hogy egészségére. A brandy szagától is felfordul a gyomra, igya csak meg nyugodtan. - Elvégre valakinek az apja vagy, bassza meg.
Dolohov apa. Hát ez bizarr. Ez egyszerűen bizarr.
Ha azt apja azt akarta volna, hogy vegyen el egy ilyen Selwynt, mármint azt, aki azelőtt volt a számára, hogy beragadtak az alagútba – talán elvette volna. De az isten bassza meg, ő akart engedelmeskedni az apjának. Ő valószínűleg elégedett lett volna egy ilyen Dolohov-féle ellentmondást nem tűrő, céltudatos vadállattal mint apával – bár akkor lehet, hogy még teljesen más alapanyagból is Dolohov-szerű vonásokat kellett volna öltenie.
Tulajdonképpen nevetséges, hogy ennyire meghatározó legyen, ki az apjuk, még most is. Valami, amiben tényleg nem volt választásuk.
- Bár nem is tudom, miről beszélek neked. Elvégre még a házasságodat se vagy hajlandó a döntésednek tekinteni, annyira nem akarsz férfi lenni, de azért gyereket csinálsz a semmibe. Belegondoltál amúgy, hogy ez mit jelent a feleségedre nézve? Vagy akár a gyerekedre nézve? Téged komolyan senki nem érdekel magadon kívül?
Nincs benne indulat, még csak nem is különösebben kóstolgatja, inkább őszintén érdekli a válasz. Mégis mennyire féreg valójában Dolohov?
Türelmetlenül, irritáltan viszonozza a furcsállkodó pillantást. Most komolyan ez veri ki nála a biztosítékot, a sebhelyek? Ez az, amit nem tud hova tenni? Mégis miért?
- Biztos vagyok benne – viszonozza színtelenül a gúnyt, és elhallgat.
Óráknak tűnő percek múlva szólal csak meg újra.
- Kössünk mágikus szövetséget.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Hétf. 28 Aug. - 11:32

- Akkor lehet, hogy tényleg elő kellene jönnöm ezzel a történettel, legalább belehalnál.. -
Mert ez a tudat sokkal kellemesebb, mint elfogadni, hogy Crouch örökre egy piszkos folt lesz a falon, és hiába vakargatnám, mindig ott maradna. Kevés rosszabb dolgot tudok elképzelni, mint egy életen át tartó "barátság" Crouch Juniorral. Mert képtelenségnek tartom, hogy valaha is majd nyugodtan ülünk egymással szembe, hogy valamikor drága bort kortyolunk és vadhúst rágunk majd miközben a régmúltról sztorizgatunk. Crouch és én soha, de tényleg soha nem fogunk tudni megbékélni, végtelen körforgás lesz az ami köztünk történik. És talán ez a mi büntetésünk a feljebbvalóktól, talán ez jár annak aki kiskorában nem térdel az ágy mellett imát mormolva, aki ne fogad szót az atyai szónak.
- Ugyan Crouch, azért mert a Sr. egy véráruló segg, azért tudhatnád, hogy miképpen működnek a dolgok.
Kell hozzá Imperius, hogy rád erőltessem amit akarok szerinted? De te nem tudhatod. Hiszen a családod.. ugyan Crouch az apád hozzá kényszeríthetne bárkihez akihez csak akarna, ha elég tökös lenne, és akkor te sem ellenkezhetnél. Mert nincs esélyed.. de miért erőlködöm? Kisfiú vagy még te ehhez...-

És mintha tényleg így gondolnám, a fejemet fáradtan támasztom meg a karosszék puha támláján, a szemeimet pedig belenyugodva hunyom le. Mélyeket lélegzem, próbálok elég levegőt juttatni a tüdőmbe, és küzdök, küzdök a rám törő álmosság ellen, ami hívogat, lerántani készül a mélybe, hogy megnyugtató, pihentető álomba részesítsen.
Felhorkanok, de a szemeimet nem nyitom ki.
-Megtettem baszd meg, épp a felelősséget vállalom... -
És a felelősség nem más, mint Crouch Junior szerény személye. A szőkés hajjal, és kemény állal. A csendbe maradás képessége nélkül. A leggyűlöltebb személy. A büntetés. Az átok.
De aztán csak nem bírja befogni a száját, és a szavak folyamként árasztanak el. Kipattan a szemem, és olyan erővel és élettel telve pattanok elé, mintha engem nem ugyanúgy kínoztak volna, mint Őt.
Haragos pillantásom az övébe fúródik, és képzeletben a kezem a torka köré csavarodik.
- Ne merészeld még egyszer megkérdőjelezni az érdekeimet. Nem vagy itt, nem látsz bele az életembe, nem tudod mi folyik a színfalak mögött. Felelősségről beszélsz, de te saját magadért sem tudsz felelni baszd meg. Papolsz, mintha értenél bármihez is, de mondd csak Crouch, kell nevelned két gyereket aki nem is a tied, mert az apjuk meghalt, az anyjuk pedig öngyilkos lett? Mondd csak Crouch van feleséged akit megkímélsz attól, hogy olyan gyereket szüljön akit gyűlölne? Szembe szállsz ezért az apáddal Crouch? Keresel annyi pénzt, hogy eltartsd a nejed, a két gyermeked és a fattyad? Mert ha igen, akkor igazán ne haragudj Crouch,, de ha nem akkor ne merészelj elítélni még egyszer... -
Az arcába sziszegek, és a szemeim véresen forognak, de a végén, úgy hanyatlok vissza a székbe, mintha minden energiámat felemésztette volna a rövid monológom. Kapkodom a levegőt, lehunyom a szememet,és egy egész pillanatig a tűz ropogásába feledkezem.
És aztán eljut a fülemig a mondata, az utolsó mondat, amire megbotránkoztatnék, hiszen ne kössön mágikus szövetség a leggyűlöltebb személyhez a világon, de mégsem teszem. Szemeim lassan nyílnak fel, a kezem pedig abban a pillanatban, habozás nélkül indul a másik felé, ahogy pillantásom a már jól ismert szempárba botlik.
- Kössünk. -
Furcsa izgatottság veszi úrrá magát rajtam, minthogy sohasem csináltam ehhez foghatót.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Hétf. 28 Aug. - 21:49
Véráruló?
Sr. véráruló volna? Erre felvonja a szemöldökét, és komolyan elgondolkodik rajta, pedig a válasz eléggé magától értetődő. Nem. Nem az. Barty Crouch, az idősebb, a status quo legvérmesebb őrzője sokminden, de semmiképpen sem véráruló. Megveti a feketemágiát, ez igaz, és ha rajta múlna, a sötét családok írmagját is kiirtaná, de ha a muglikat törvényes keretek között el lehetne deportálni egy nagyon távoli kontinensre, valószínűleg arra is befizetne. Ők épp úgy a legtisztább vérből valóak, mint azok. Tiszta huszonnyolc. Őt pedig annyira tradicionálisan nevelték, hogy egy Moody-féle igazi véráruló kellett ahhoz, hogy meg tudja érteni, voltaképpen mit is tartanak mások annyira gyűlöletesnek a muglikban – hiszen az ő világához el sem jutottak. De hát ezt egy Dolohov-féle jöttment senkinek magyarázza, akit csak azért tűrnek meg az aranyvérűek között, mert senkinek nem volt gusztusa megkérdezni a nagyanyját, hogy most akkor melyik medve baszta meg, és volt a kezében pálca?
Dolohov az ő fogalmai szerint még ahhoz sem eléggé aranyvérű, hogy egyáltalán elképzelése legyen a véráruló definíciójáról.
Nem, ez nem vér kérdése – pont a lényegen siklik át az, aki szó szerint veszi a vér fogalmát. Ez értékek, hagyományok, életstílus kérdése. Abban a kölyökből, akit Dolohov nevel fel úgy-ahogy, hiába is csorogna Pandora vére, sosem lesz igazi varázsló.
- Ameddig kiskorú vagyok, kényszeríthetne – von vállat, mert igen, még mindig nem töltötte be a tizenhetet. – De utána? Mégis mit csinált volna az apád, megöl, ha nem fogadsz szót? – gúnyosan, türelmetlenül rándul a szája. – Vagy egyszerűen csak nem akartál lemondani erről a kényelmes kis sárkunyhóról meg a havi apanázsról? – pillant körbe a helyiségben.
Tényleg szeretné kiprovokálni Dolohovból, hogy mutasson valami érzést, valami sebzettséget, valami indulatot, valamit, ami nem Pandorával kapcsolatos, ami nem olyan, mint az előző zavarba ejtő kétségbeesés, amiből gúnyt űzhet, amit kiröhöghet – amiből erőt meríthet.
Dolohovnak tulajdonképpen igaza van. Szemtől szembe sosem mondott nemet az apjának, és valószínűleg soha nem is fog tudni. De hogy ne tehetné meg bármikor, amikor végre egyszer ne lenne vele szemben olyan szánalmasan gyenge és gyáva? Dehogynem tehetné meg. Csak vállalnia kéne a következményeit – és bassza meg, talán nem is volnának igazán következményei. Talán csak kitörölné a családfáról.
Üres tekintettel, érdektelenül figyeli, mikor Dolohov végre megadja magát a kitartó heccelésnek, és unottan hallgatja végig. Aztán néhányszor lassan, ernyedten egymáshoz üti a tenyerét. Megtapsolja a teljesítményért.
- Antonin Prior Dolohov, az árvák gyámolítója, bántalmazott hajadonok megmentője, férjek gyöngye. Bocsánat. Bocsánat minden aljas rágalomért.
Elfordítja a fejét.
Csak akkor néz rá újra, amikor Dolohov a tőle várt akadékoskodás és gúnyolódás helyett minden további nélkül beleegyezik. Így már a magyarázata is felesleges. Egy darabig méregeti, próbál olvasni a tekintetében, aztán bólint.
- Pandora érdekében sok mindenre hajlandó vagyok, és ez ésszerű mértékben rád is kiterjed, tekintve, hogy… - vállat von, és inkább szemügyre veszi a tapétát, bár mindeközben higgadtan ecseteli a helyzetet, akármennyire is bizarr ez a kijelentés kettejük között – a jövőben a jóléte alapvetően tőled függ. De egy kicsit sem bízom benned, és kurvára nem hiszem el, hogy hirtelen elkezdtél törődni vele. Biztosítékot akarok, hogy ha én áldozatot hozok miatta, te is megteszed, és ahogy én sem foglak elárulni, te sem teszed meg.
És még mindig várja, hogy kibújjon a szög a zsákból.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Pént. 1 Szept. - 19:22

Felhorkantok. Nincs értelme vitatkozni egy olyan emberrel aki ennyire makacs, mint Crouch Junior. Kemény elképzelései vannak rólam, egy adott skatulya, amit talán én magam állítottam, képtelen lennék kiverni a fejéből ezen sztereotípiákat. Szerinte a Pandorával való házasságom számomra egy előnyös lépés volt, nem pedig egy kényszer. Crouch pedig nyugodtan higgye csak ezt. Ha jól esik neki, csak nyugodtan. Belefáradtam abba, hogy olyanoknak magyarázkodjam akik meg sem érdemlik, és akiknek a véleményére kicsit sem adok.
Sóhajtok. Immáron nem kívánok mást, csak hogy húzzon el a picsába és hagyjon itt ücsörögni a fájdalmamban és a gondolataim kényelmetlen mezein. Persze nem vagyok rossz házgazda, így azon kívül, hogy figyelmemet elfordítom róla, nem jelzem, hogy távozását várom.
Felnevetek. Halkan, gurgulázva és szárazon.
- Meg tudnád tenni, hogy majd ha meghalok szentté avattatsz? -
Merész pillantásomat egy pillanatra felé fordítom, majd vissza a tűz felé ami hangos roppanásokkal emészti a tüzelőfát. A lángok egy pillanatra rabul ejtenek, de csak egy pillanatra, mert Crouch szavai fontosabb, kemény témát feszegetnek, mint maga a tűz.
- Nem kell magyarázkodnod, mert nem érdekel. Pandora a nejem. És ez legyen az én magyarázatom. -
Kényelmetlennek tűnik mindkettőnknek ez a fajta érzelem megnyilvánítás. Kissé úgy érzem, mintha Crouch előtt teregetném a Pandával közös ágyneműnket, vagy beengedném őt a hálószobánkba, ahol kedvére kutakodhatna.
Felsóhajtok.
- Ahhoz, hogy ne áruljalak el, esetleg előbb bíznod is kellene bennem, különben hogyan akarod, hogy esküdjek meg neked? Az rendben van, hogy Pandora védelmére esküszöm fel, de ha nem tudsz bennem megbízni, és attól rettegsz, hogy akkor vetlek a farkasok elé, meg fogod buktatni ezt az egészet.
Na nem mintha én annyira megbíznék benne. Valószínűleg hosszú-hosszú ideig fog tartani mire az sikerülni fog. Először talán meg kellene őt ismernem, értenem, és neki is hasonlóan kellene tennie.
- Mit érzel a nejem iránt? És mire lennél hajlandó érte?-


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Szer. 6 Szept. - 22:39
Nincs kedve az élcelődéshez, még ilyen formában sem, hogy kinyilváníthatja vele a megvetését iránta. Ezek a játszmák Voldemort elégedetlenségének még mindig csontig hatoló parazsa után annyira súlytalannak és lényegtelennek tűnnek, hogy csak pillanatokra képesek lekötni a figyelmét.
Minimális meggyőződéssel hallgatja Dolohovot. Úgy tűnik, ki akar tartani emellett a kamu felelősségteljesség mellett. Hát legyen. Végül is mindenkinek kell valami olyan önáltatás, amitől könnyebb lesz aludni meg levegőt venni. Ez a felelősségteljes Dolohov néhány fokkal még elviselhetőbb is, mint amilyen a harsányul hedonista, féktelen, iskolai Dolohov volt. Ezzel legalább valamennyire képes együtt gondolkodni, még ha szemernyit sem hisz az alapállítás valóságtartalmában.
Először dühös lesz, aztán bármennyire is komolynak szánta a felajánlást és ezt az egész beszélgetést, egyszerűen nem tudja megállni, fel kell nevetnie a kérdésen, annyira abszurd. Még az se számít, hogy a nevetése örömtelen és sötét, és inkább úgy hangzik, mint egy sebzett vadállat hangja.
- Ezt komolyan gondoltad? Elcsevegünk az érzéseinkről és befonjuk egymás haját, vagy mi a fasz? – megrázza a fejét, még mindig vigyorog ugyanolyan fénytelenül és agresszíven. – Mert akkor jelzem: kurvára félreértettél. – Nehéz erőt vennie magán, de megteszi, és összeszorított foggal felkel a kurva karosszékből, bár úgy érzi magát, mint valami remegő lábú őzgida, ami most áll lábra először. Néhány kínlódó, erőlködő lélegzetvétel után folytatja: – Pontosan úgy van, ahogy mondtad, Dolohov – bólint. – Nem tudok és nem is akarok megbízni benned. És nem is fogok. Ha varázslat kényszerít rá, hogy betartsd a szavad, rendben, idáig én is hajlandó vagyok elmenni. Ha nem, az is rendben van. Gondolkodj rajta. Vagy ne gondolkodj – rántja meg a vállát fáradtan; nehezére esik lepleznie, mennyire elcsigázott és megtört ő is. – Igazából leszarom.
Legszívesebben azonnal itt is hagyná, de az a jó néhány lépés, ami elválasztja a kandallótól és a Hop-poros zacskótól, most kihívásnak tűnik, és bármennyire is arcátlan volt a kérdése, inkább eltűri ezt, mint hogy Dolohov végignézhesse a ma este után még azt is, ahogy megint végignyúlik a padlón.
- Tartozom Selwy… Mrs. Dolohovnak – helyesbít egy újabb undorodó vállrándítással. – Vagy tartoztam. De ő a te felelősséged, nem az enyém.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Kedd 17 Okt. - 12:08

Igazából semennyit sem kell rajta gondolkoznom, de azért úgy teszek, mintha fontolóra akarnám venni az egészet. Már akkor tudtam, hogy bele egyezem, amikor kimondta, annak ellenére, hogy képtelen leszek megbízni benne, ő meg képtelen lesz tenni azért, hogy megpróbáljuk az egészet.
Majdnem felnevetek, mert ez az egész olyan, mint egy kibaszott párkapcsolat ami már egyszer kudarcra lett ítélve valamelyikünk csalfasága miatt, de most mégis úgy döntünk, hogy újra megpróbáljuk, hiszen annyi közös évet tudhatunk magunk mögött, meg emléket, hogy az egész egy nagy megszokás amit mindketten helyre akarunk hozni, de mégsem. Már csak azt nem tudtam eldönteni, hogy melyikünk melyik fél ebben az elbaszott kapcsolatban. A magam részéről szívesebben vállalnám a megcsaló szerepét a megcsalt helyett, de biztos vagyok benne, hogy Crouch nem szívesen vállalná fel a megcsalt szerepét annak ellenére, hogy amúgy tökéletesen alakítja. De ha jobban belegondolunk, tényleg ő a megcsalt fél, mert biztos vagyok benne, hogy nekem kell megtennem az első lépést ha nyélbe szeretném ütni az üzletet: Panda védelmének a biztosítását.
- Tartozol vagy tartoztál? Mert nagyon nem mindegy..
Igazából kicseszettül lényegtelen, de ez már mindegy. Igazából csak a kíváncsiság hajt, hogy mi a pontos kötelék a nejem és közte. Mert az nyilvánvaló, hogy testiségről nem beszélhetünk - tekintve, hogy Crouch undorodik tőlem, én pedig elháltam a nászt az asszonnyal, szóval tulajdonképpen undorodik Pandorától is - de akkor mi az a kötelék kettejük között ami ennyire összekovácsolta őket?
Feltápászkodom, mert a megcsalt fél úgysem tenne lépést felém, és felé indulok. Remegnek a lépteim, még mindig nem tudtam visszaszerezni minden erőmet, és talán már nem is próbálom, mert csak aludni szeretnék.
Felé nyújtom a karomat, remélve, hogy belecsap a markomba.
- Csináltál már ilyet? -
Azelőtt. Ezelőtt. És készen vagy rá? Én készen vagyok rá? Akarod? Akarom? Csináljuk? Csináljuk!
Baszki, mintha éppen lefeküdni készülnénk egymással.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Szomb. 28 Okt. - 12:00
Megfeszül a szája íve a kérdésre, az első gondolata az, hogy odavet valami gorombaságot, hogy lerázza – Dolohov nyilvánvalóan még mindig nem értette meg, hogy attól, hogy most a sebeiket együtt kényszerülnek nyalogatni, még rohadtul nem akar vele lelkizni, sőt pláne most nem akar, mikor a közösen átélt szenvedés voltán így is jóval közelebb vannak egymáshoz, mint az kényelmes lenne, milliószor közelebb, egymás bőre alatt –, de aztán megrántja a vállát, és elgondolkodik a kérdésen. Végül is Dolohovnak is joga van ahhoz, hogy tudja, mire számítson, mielőtt olyasmit tesznek, ami visszafordíthatatlan. De mi a válasz a kérdésre?
Van válasz erre a kérdésre?
A pillantása megállapodik Dolohovon, válaszol, még csak a száját se húzza különösebben, csak a hangsúlya olyan hűvös, hogy ez a válasz ne legyen semmiképpen se nyitásként vagy megnyílásként értelmezhető.
- Vannak tartozások, amelyek nem egyenlíthetőek ki maradéktalanul.
Vagy legalábbis az az egyévnyi ámokfutás, amelynek az epicentruma Pandora és a tükör mögötti folyosó volt, semmit sem vont le a súlyából – talán az is igaz, hogy valahol nem is akarta, hogy levonódjék bármi is. De ha akarta is volna…
Nem fejeződik be a gondolat, mert Dolohov elindul felé. Nem mozdul, megvárja, amíg odaáll elé, és akkor végignéz rajta, kétkedve még mindig: valóban képesek ilyesmire?
Nem habozik egy szempillantást sem, azonnal kezet ad Dolohovnak, bármennyire is taszító még hozzá is érni azok után, hogy szemtanúi voltak egymás vergődésének, bármennyire is elviselhetetlen a gondolat, hogy egy hajszálnyival is még közelebb legyen. Bármikor ellenszenves lenne, de most, pont most majdnem elviselhetetlen. Örömtelenül felfelé rándul a szája a kérdésre, horkant.
- Ilyet? Ha lettem volna olyan hülye, hogy csináltam volna, aligha akarnám még egyszer megtenni. – Nyel egyet, most realizálja, hogy az ólomsúlyú fásultság és érzelemmentes csüggedés alatt valójában mennyire feszült, egy porcikája sem kívánja ezt, de már kimondta, és inkább bármi más, mint hogy visszakozzon Dolohov előtt. – A legkézenfekvőbb a Megszeghetetlen Eskü lenne… de gondolom, te sem szeretnél egy harmadik felet bevonni. Én mindenesetre nem. – Megállapodik a pillantása a másik arcán, valahol pont az taszító a közelségében, hogy a saját nyomorultságát véli látni a ráncokhoz túl fiatal, de mégis láthatóan megviselt arcban. Valamelyikük keze nyirkos, talán mindkettő, a sajátját jéghidegnek érzi, Dolohové szinte égeti.
- Tudok valamennyit a műfajról, de talán jobb, ha nem erre hagyatkozunk. Utánanézhetünk egy pontos leírásnak a biztonság kedvéért, a könyvtáratokban biztosan akad legalább egy könyv, ami legalább egy szimpla hűbéreskütétel menetét leírja, és abból kiindulhatunk – vonja meg a vállát fáradtan. Nyilvánvaló, hogy még egyszer nem lesznek ennyire elborultak a kétségbeeséstől – ez vagy most történik meg, vagy soha.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 2 Nov. - 20:28

A fejemben a hülye visszhangzik a hangján. Hülye, hülye, hülye. És szeretném nagyon a fejéhez vágni, hogy ez nem hülyeség. Pandát védeni nem hülyeség. Egy pillanatra el is bizonytalanodok benne, és abban, hogy tényleg képes lenne az életét adni Panda épségéért. Mert mi lesz vele majd öt év múlva, vagy tíz év múlva, mikor mindez olyan távol lesz tőlünk? Akkor mi lesz? Fog-e még emlékezni minderre, Pandára, vagy erre a szobára? Eszébe fog-e jutni, hogy mire esküdtünk fel, s hogy miért?
Sóhajtok, a szememet is elfordítom róla, hogy ne kelljen látnom, hogy ne kelljen éreznem a bizonytalanságot ami a jövőt lengi körül.
Azért ez mégis csak nehéz döntés. Életet ajánlani az életnek. Áldozni valakinek, s áldozni valakivel.
De én nem fogok meginogni. Nem fogom meggondolni magamat, hiszen a nejemről van szó! Az egyetlenről akinek joga van ahhoz, hogy a Dolohov-név alatt Crouch Juniorral védjem meg.
Csak biccentek, nekem nem lenne ellenemre beavatni másokat, de mindez időbe és rengeteg energiába telne, amire jelen pillanatban egyáltalán nem futja. Így csak belenyugszom abba, hogy se nem időben se nem helyben nem vagyunk felkészülve a Megszeghetetlen Esküre.
- A könyvtárban, mintha olvastam volna valamit.. az 1700-as évekből egy varázslatot, amivel a családom magához láncolta a hűbéreseket. Gyere.. -
Biccentek felé, s kezemet az övéből kihúzva indulok kifelé a szobából.
Szeretnék már túl lenni ezen, szeretném, ha Crouch Junior már hazamenne, én pedig nyugodtan feküdhetnék el egy nagy kád forró vízben, majd az ágyba süppedhetnék bele, s pihentető álomra lelhetnék.
Crouch ittléte már terhelő, terhelőbb, mint a kínzások közepette.
- Itt van, olvasd el! -
A kezébe nyomom a könyvet, türelmetlenül, fájdalmasan sóhajtva, majd ha végig olvasta, várakozva nyújtom felé a kezemet.
- Felfogtad mivel jár, ugye? -
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Pént. 3 Nov. - 9:42
- Az 1700-as években – ismétli meg, és gunyoros grimaszra rándul a szája. Hogyne. Még azt is nehezére esik elhinni, hogy Dolohov családja egyáltalán épületben lakott és nem egy barlangban az 1700-as években, de hát oda se neki, végül is hűbéresküt kötni akár barlangban is lehet. Megvonja a vállát.
Oké, nézzük meg.
Inkább vánszorog utána, mintsem követi Dolohovot, és a könyvtárszobába érve nagyjából észrevétlenül támaszkodik rá egy szék háttámlájára, ameddig Dolohov a könyvet keresi, de alaposan körülnéz. Ez a könyvár végül is bármelyik igazi aranyvérű családnál megállná a helyét. Jól csinálja Dolohov papa, született tehetség a felkapaszkodásban. Nyilván Antonin is jól fogja csinálni. Neki meg már attól is háborog a gyomra, hogy Selwyn feleségül ment hozzá, erre ő meg törhetetlen szövetséget kíván kötni éppen ezzel a senkiházival. Két fejlövés a tiszta huszonnyolcnak. A következő évszázad aranyvérű jegyzékében nyilván már Dolohov tetves neve is szerepelni fog, és senki nem fogja megkérdőjelezni, hogy ott a helye. A történelem korrumpálható.
Mereven olvassa végig a leírást. Dolohovékra vall, azt meg kell hagyni. Tökéletesen idegen, de ravasz. Ó, igen: a szövetséget is Dolohov családi mintája alapján kötik meg – az apja, a nagyapja meg a többi felmenője nyilván kitagadná, ha ezt most látnák, inkább a név kihalása, mintsem ez a szennyfolt. Ez vicces gondolat lenne, ha nem érezné valahol mélyen ugyanazt a felsőbbrendű undort, amit ők is éreznének.
Az elcsigázottság csak hozzáad a helyzet éktelen szürrealitásához. De lásd feljebb: előbb rágná le a nyelvét, mint hogy visszakozzon a saját ötletétől.
- Igen – adja vissza, és újra megtámaszkodik a háttámlán, aztán rábök a szövegre néhány helyen.
De nem így csináljuk. Még miatta sem szerződök le hozzád így. Egyenlő felekként kötünk szövetséget.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Hétf. 6 Nov. - 10:27

Próbálom nem bámulni miközben olvas, de a szemem mindig visszatalál Crouch Junior arcvonásaihoz, amik valljuk be, sohasem nyújtanának olyan kellemes látványt, hogy azt felüdülés legyen bámulni. De látni akarom, látni akarom, hogy igazából mit érez a dologgal kapcsolatban. De aztán csak nem érzem helyénvalónak, hogy így bámulom, mintha a kibaszott véleményére lennék kíváncsi, mintha szükségem lenne arra, hogy rábólintson a dologra, vagy megjegyzéseket tegyen. Kibaszottul elegem van már belőle, a pökhendi vonásaiból és a folyton zabolázott érzelmeiből. A hangjától is úgy érzem, hogy a hideg ráz ki, s ha tehetném elnémíttatnám, vagy kérném, hogy mutogasson, úgy is megértem. De nem, Crouch Junio sohasem tenne ilyet, sohasem teljesítene semmit amit én kérek tőle, valószínűleg akkor sem ha saját élete múlna rajta.
Így hát elnézek róla, keresek valamit mögötte, vagy mellette a szememmel, ami eléggé leköthet ahhoz, hogy ne bámuljam tovább miközben olvas. A könyvek gerincét bámulom mögötte, kiolvashatatlan masszává állnak össze az arany betűk, így nehezítve meg a dolgomat, hogy rajtuk tartsam a tekintetemet. Crouch Junior hajszálai belelógnak a képbe, nekem meg kifejezetten erőltetnem kell magamat, sőtmitöbb kényszeríteni a testemet, hogy ne az idegesítő, nemkívánatos arcra vándoroljanak vissza, mintha olyan érdekes lenne.
Szó nélkül veszem vissza tőle a könyvet, s ha most lenne bennem annyi életerő, hogy kedvem legyen Crouch Juniort bosszantani, biztosan úgy venném át, hogy az ujjaink összeérjenek, mert hirtelen beteg vágyat érzek aziránt, hogy lássam őt elborzadni, megfeledkezni arról, hogy milyen higgadtnak lenni.
Némán bólintok, egyetértve vele.
- Ne aggódj Crouch, én sem akartalak hűbéresemnek fogadni. -
Amúgy sem válna belőle jó szolga: képtelen lenne bármit tenni értem.
- És mit ajánlasz fel esküd megszegése esetén? Nyilván nem a birtokodat..-
Az kellene még nekem, a Crouch birtok, tele vele és a sötét gondolataival, Crouch-illattal és más kevésbé kedvelhető dologgal.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Hétf. 20 Nov. - 19:19
- Nyilván nem – hagyja rá szkeptikusan. Ugyan miért is lenne szüksége ilyesmire, mikor már amúgy is rég elunta, hogy gyötörje, annyira túltolta ezt az elmúlt egy évben.
Újra végigfutja a pillantásával a szöveget, de a kérdésre meglepetten megtorpan, és kétkedve pillant fel Dolohov idegesítően hiperkék szemeibe, amelyek a nyúzott sápadtsága mellett most pláne világítanak.
- A megszegése esetén? Az eskü lényege az volna, hogy ne szegjük meg – közli szárazon. A Megszeghetetlen Eskü ezt eléggé könnyen rövidre zárná. – Egyébként is: a hűbéresküm nem kellene, de a birtokom igen? Higgadj le, Dolohov, nekem semmilyen vagyonom nincs, a nagykorúságom után biztosan hozzájutok némi aprópénzhez a korábbi hagyatékokból meg végrendeletekből, de apám láthatóan jó egészségnek örvend, szóval a Crouch-vagyonra hiába ácsingózol… Ez egyébként is kettőnk között marad. Nem száll egyikőnk utódaira sem – fogalmaz így a szabatosság kedvéért, holott csak Dolohov kölykeiről van szó –, és a biztonság kedvéért: a hatásköre nem terjed ki a mindenkori szeretődre, a fattyadra vagy a nevelt kölykeidre. Őket leszarom.
Persze tisztában van vele, hogy Dolohov családi eskütételét használják éppen mintaként – és bármennyire is hozzáigazítják az igényeikhez az esküt, bármennyire is kiirt belőle minden apróbetűs sunyiságot, az eskü nyilvánvalóan lényegiségében akkor is Dolohové marad és az első adandó alkalommal felé lejt majd. De legyen csak így, ha összességében korrekt a megegyezés, ennyi belefér. Vagy csak könnyelművé teszi az elcsigázottság és a fájó izmokban rángatózó félelem.
- Nem áruljuk el egymást, nem keresztezzük egymás terveit, nem okozunk kárt egymásnak, nem vallunk egymás ellen – erősebb lesz-e a szövetség mágiája, mint a Veritaserum? –, és nem beszélünk erről a szövetségről senkinek. Közös megegyezésre törekszünk és együtt vállalunk felelősséget. Pandora védelmében pedig… mégis milyen messze mennél, Dolohov? – pillant rá kihívó unottsággal. – Mégis hol van ő most a prioritásaid listáján? A legutóbbi egyéjszakásodat megelőzte már, de még nem ért fel a kedvenc kutyádig? – megrázza a fejét.
Ugyan mi a faszt akar Dolohovtól? Vér nem válik vízzé.
- Ha egyikünk megszegi... a másik döntse el, mi legyen a büntetése – von vállat végül. – Az eskü nyilván gondoskodni fog róla, hogy végrehajtásra is kerüljön.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Kedd 21 Nov. - 14:41

Csak a szám sarka rándul meg egy pillanatra a felsorolás hallatán, de nem mondok rá semmit. Nyilván leszarja, én is ezt tenném a helyében. És bennem habár tudom, hogy Ő nem így hiszi, tudatosult minden - még azelőtt, hogy ő ilyen szinten a tudatomra adta volna - : hogy ez az egész egyesség, eskü, szövetség vagy nevezzük bárhogy, az csakis Panda végett jön majd létre, esetleges halálával felbomlik az egész kettőnk között, és ha úgy tartja kedvem akár meg is ölhetem. Továbbá azzal is teljesen tisztában voltam, hogy sem az ikrek, sem Silje sem pedig Anastasiya nem fog olyan helyzetbe kerülni ami miatt Barty Crouchhoz kellene fordulnom, és ha ez meg is történne, egészen biztosan nem hozzá fordulnék segítségért. Egyszerűen képtelen lennék neki még egyszer azt mondani, hogy segítsen valamiben, és képtelen lennék jobban elviselni a pöffeszkedő alakját, mint amire majd most kényszerülök. Mert az már egyértelmű, hogy a Nagyúr seregében mindketten bábok vagyunk, apró kis gyalogok akik összekaptak valamin, ezzel bontva az egységet. És ezt hogy lehet rendbe hozni? Halállal. Persze nem ölhet meg minket - még nem - így hát a második legegyszerűbb módszerhez fog folyamodni: a megszoksz vagy megszöksz elvhez. Ezáltal Crouch és Én rá leszünk kényszerülve, hogy a lehető legtöbb időt töltsük együtt és megoldjuk a köztünk lévő konfliktust.
- Nem, nem kellene az átkozott birtokod, és soha sem engedném, hogy az utódaink között bárminemű egyezség, vagy kötelezettség alakuljon ki miattunk. -
Hiszen nem kívánom senkinek, hogy együttműködésre kényszerüljön Crouchcsal, és nem csak azért, mert ez szinte lehetetlen, hanem mert számomra is elég kín ez.
- Beszélni akarok róla, mert tudod, tudom, hogy ki fog csúszni a számon, és nem szeretném ha kiélvezhetnéd a helyzetet, és teszem azt örök némaságra ítélnél...
Tegyük fel, hogy nem rögtön a halálomat akarná, hanem kegyesebb lenne, bár Crouch Juniort ismerve ebben azért nem vagyok olyan biztos.
Rá emelem a pillantásomat, beleerőszakolom magamat a tekintetébe, hogy az már kellemetlen legyen, hogy el akarja fordítani a fejét.
- A kérdés nem az, hogy én milyen messzire mennék el Pandora védelmében, mert én képes lennék bármire.. a kérdés az, hogy te mire lennél képes érte. -
Kifejezett hangsúlyt fektetek a bármire és a te szócskára, s úgy nyomom meg őket, hogy a mondatból erősen kiemelkedjenek. Én tényleg bármire képes lennék érte, hiszen a nejem, már tettem neki egy esküt, és nem hagyhatom, hogy a mi faszságunk miatt bármi baja legyen.
- Legyen így. Most pedig akkor add a kezedet. -
Az enyémet türelmetlenül nyújtom előre, mert majdhogynem irtózom az érintésétől, és a tudattól, hogy hosszabb ideig kell a bőréhez érnem, ugyanakkor szeretnék már túl lenni ezen az egészen.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Kedd 21 Nov. - 21:12
Valójában túl szép lett volna, ha egyszerűen csak megegyeznek a kölcsönösen megszabott feltételekben, esetleg megbeszélnek néhány vitásabb kérdést, és megkötik ezt az egyezséget. Nem is tudja már megmondani, miért gondolta, hogy ez egyszerűen így fog működni. Talán a fájdalom okozta károsodás az idegrendszerében. Vagy egyszerűen csak feltételezte, hogy az elmúlt órák elmosták közöttük a felesleges ellentéteket. Nem, rendben, ezt nem feltételezte. Azokat az ellentéteket valószínűleg a bibliai özönvíz sem lenne képes elmosni.
Türelmetlenül szusszan, aztán legyint.
- Ha egy ilyen apróságban sem vagy képes kompromisszumot kötni, nyilvánvalóan nem fog működni közöttünk ez a szövetség – jelenti ki végül higgadtan és majdnem érdektelenül, sőt még a vállát is megvonja hozzá.
Pedig hát tényleg, ugyan mi haszna lenne Dolohovnak ebből az egészből, ha még csak el sem dicsekedhetne vele az idióta barátainak?
Újabb lélegzet, újabb vállvonás.
- Rendben, akkor fecsegj róla és adj eszközöket mások kezébe, hogy megtalálják a gyengepontjainkat – egyezik bele végül is, ezzel kamikaze módon Dolohov belátására bízva a kérdést. Ennyivel egy futóféreg belátásában is bízhatna, de azok valamivel talán józanabb és racionálisabb lények, mint ő.
A mosolya úgy át van itatva mérgező gúnnyal, hogy szinte érzi a bőrén át felszívódni a saját rosszindulatát.
- Tényleg? Bármire? Nekem úgy tűnik, hogy te, akit szent szövetség köt hozzá, még arra se vagy képes, hogy fékezd a nyelved, vagy uralkodj a gondolataidon. Arról nem is beszélve, hogy ne alázd meg a feleségedet azzal, hogy szeretőt tartasz mellette… De nyilván – biccent kegyesen – biztosan nekem kell bizonygatnom bármit is. Nem fogok.
Csak egy másodpercig habozik Dolohov ujjaira bámulva.
Aztán kezet ad neki.
- Csináljuk – ereszti ki a tüdejébe rekedt levegőt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 23 Nov. - 15:59

Egy olyan pillantással méltatom amely azt üzeni: fogd már be a pofádat! Mert arra, hogy Crouch a fogát hegyezze rajtam most jelenleg nincsen kellő energiám. Kivett belőlem mindent a kínzás, a hosszú eszmefuttatás, a mászás ide föl egészen a könyvtárba, Crouch ittléte - hiszen az önmagában is felér egy dementorcsókkal -. Már annyira szeretnék egy forró kádba dőlni, hosszan aludni és semmire sem gondolni. De Crouch  láthatólag nagyon is élvezi a helyzetet, talán a vendégszeretet volt nagyon megkapó, vagy nem akaródzik neki hazamenni. Lehetséges, hogy azt várja kínáljak föl neki itt egy éjszakát, de bassza meg, azt várhatja. Mert itt nem fog aludni, még a földön sem, még a kutyaólban sem alhat, s ha nem lenne máshova mennie, ha csak én lennék számára az esély, az utolsó és egyetlen esély, akkor megengedném, hogy a családi kriptában hajtsa álomra a fejét, vagy odalent a pincében ahol a szellemek a falat karcolják acélkéssel s az embert riogatják. De az is lehet, hogy csak simán elküldeném a picsába.
- Persze, hiszen mindenki a te gyenge pontodra áhítozik! -
Türelmetlenül sóhajtok egyet. Hát persze. Elfelejtettem, hogy Crouch Junior egy valóságos sztár és mindenki arra vár, hogy dedikálja a mellét vagy eltehesse láb alól.
A legszívesebben a fejemet verném a falba vagy a könyvespolcba, vagy akárhova, csak ne kelljen rá figyelnem, csak ne kelljen azt az idegesítő hangot többet hallanom. Miért is nem ölt meg engem ott az Abszol úton? Miért????
- Igazad van Crouch. Sokkal jobb lenne ha minden este arra kényszeríteném, hogy velem háljon. Biztosan jobb lenne számára, mert az aztán nem alázná meg rendesen.. -
Úgy bámulok rá, mintha nem lenne képes felfogni, hogy mi történik a falak között, mi történik a mi világunkban. Crouch diónyi agyáig eljutott, hogy van egy szeretőm és van egy feleségem, de továbbgondolni már képtelen. Csak megrázom a fejemet, mintha buta gyermek lenne, és ebben a pillanatban azt érzem, hogy tényleg segghülye aki rögeszmésen ragaszkodik egy elmélethez aminek a mélyére még sohasem látott.
Inkább engedjük el.
Megszorítom a kezét ahogy belesiklik az enyémbe, nem erőszakosan nem is erőt fitogtatva, csak férfiasan, és a pálcámat előhúzom, biccentek felé, hogy ő is tegyen így. Közben persze a könyvből olvasom a szent szöveget, a megkötő esküt, úgy másítva az ott leírtakat ahogy megbeszéltük magunk között.


Imádtam. Imádlak. Köszönöm . <333
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

One step closer to the edge

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Every step that I take is another mistake to you
» Helene & Lyra - Keep your enemies close… and me closer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-