Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Mint minden ember, Felség EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Mint minden ember, Felség EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Mint minden ember, Felség EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Mint minden ember, Felség EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Mint minden ember, Felség EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Mint minden ember, Felség EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Mint minden ember, Felség EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Mint minden ember, Felség EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Mint minden ember, Felség EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Mint minden ember, Felség



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurora Rosier

Aurora Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szomb. 19 Aug. - 20:16

A tó lankás kavicságyán áll, combig a még nyárelőn is borzongás-oltó, szomjhűvös habjai között, csukott szeme szerteszét pördül a résben, kitartja karjait, és a lelke elröppen közöttük messzire - valahol most ragyog a Fény, valahol most elhajolnak előle rettegve, és valahol a háta mögött a Szelence féltőn zárja magába a titkait, Ajtót csapnak be és a Vörös kígyó már feltekeredett szinte a kék és zöld bokáján, belefonja magát a combjába, kiterjeszti szárnyait és belemar a gerincébe, megmerevíti azt és a huzalok útján örökre szilárdítja.
Felhúzza a térdét, nagyot csobban vele, és táncolni kezd: meztelen talpa alatt súrlódnak a kövek, utat adnak neki, mintha ők sejtenék, hogy hová vezet majd mindez, hogy parázslik majd alatta az intrika homokja, hogy végül, ha balsorsa úgy hozza, szembefordul mindazzal, amiből érkezett: felveri a hullámokat, karja hatalmas gömbívet álmodik a csípős levegőre, csepp-függönyt von szőke haja fölé, vízglóriát, megtisztulva, de már örökre mocskosan.
Hiába pattan szikra lova léptén, 's hiába glóriás koronája, meg nem állíthatja a végzetet, ha az nekirohan a testének, úgy fog eldőlni a vízben, mintha sosem lett volna, régi nemzetek hatalmas városait megtartó oszlopként, elaszik majd odalent, gyöngyházcseppes, gyöngymázvemhes fürjei halak közé vegyülnek, és becsukja majd a szemét, örökre lezárja, hogy más testében nyissa ki újra, hogy ott vegyen mély levegőt a húsruha szorításában, kitátja száját, de hang már nem jön ki rajta.
Akkor darabja lesz valaminek, ami embertelenebb az embertelenségnél.
Megáll hirtelen, leengedi a karjait és csak áll csukott szemmel, míg meghallja a közeledő lépéseket.
- Észak gyermeke, ki keletről látja meg a Hajnalt: ne hagyd,
hogy elvakítson a fény, mert könnyen lesz belőlem alkonyat, házfalakról csorgó vérvörös fájdalom és iszonyat.
- hangos csobbanásokkal fordul felé, míg feltámad a szél, és felborzolja a környéket, és a fák, bokrok fázósan húzzák össze magukat dacára a naptári hónapban. A szélvitorla kifeszül közöttük, átsöpör a vidéken, és messziről vihart ígér, átvillan az elméjükön: készül valami, készül valami északon. És keleten, persze. - Hogy vagyunk ma, Lord Rowle?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Thorfinn Rowle

Thorfinn Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cole Sprouse

»
» Vas. 20 Aug. - 0:42
Mint minden ember, Felség Waterrosereflection



Ellenőrzöm még egyszer a zsebem tartalmát, mielőtt átlépem a klubhelyiség ajtaját, és megindulok felfelé a lépcsőn. Különös gondolat, hogy már csak néhány napot tölthetek itt el, és ez a hely, ami az otthonom volt az elmúlt években, örökre idegen lesz számomra: nagyon valószínű, hogy soha többé nem is fogom látni a kastélyt. Már rég hátrahagytam a gyerekkort, már nagyon régóta úgy érzem, hogy a felnőttek világába tartozok, de mégis úgy érzem, hogy hozzám nőtt ez a hely. Nemsokára levetem ezt a talárt, a zöld nyakkendő pedig csak emlék lesz a szekrényben. Már most is idegennek érzem magam, mert már megcsináltam a RAVASZ vizsgákat, és már semmi nem köt ide igazán.
Kiverem a fejemből a sötét gondolatokat, és a múlt helyett inkább a jövőbe pillantok. A mai egy nagy nap az életemben, akár így, akár úgy: átlépek egy választóvonalon, ami talán teljesen el fogja feledtetni velem a Roxfort elhagyása által okozott bánatot. Ez lesz az a pillanat, amikor talán az utolsó apró morzsát is hátrahagyom a gyermeki énemből. Bármennyire próbálkozok, nehéz türtőztetni az izgalmat.
Miközben határozott léptekkel haladok át a birtokon, egyenesen a tó felé, kezemben egy piknikkosárral, még egyszer végiggondolom, hogy minden rendben van-e: megírtam Mr. Selwynnek a levelet, és már megkaptam a beleegyezését, megnézettem a szerződést a családunk jogászával, és ami a legfontosabb, úgy érzem, hogy sikerült közel kerülnöm a lányhoz. Nehéz megmondani, hogy ő pontosan hogyan érez, de majdnem biztos vagyok benne, hogy viszonozza az érzéseimet, és ő is kedvel engem.
Talán még korai azt mondani, hogy szeretem: elmosolyodok ugyan, amikor látom őt mosolyogni vagy meglepődni valamin, és már egészen biztos vagyok benne, hogy nagyon vonzónak találom a külsejét és a kisugárzását, de az alapján, amit néhány iskolatársamon láttam, biztos vagyok benne, hogy a szerelem nem erről szól. Még hiányozhat valami: talán idő kell, talán csak valamilyen apró élmény- talán éppen ez.
Távolról kiszúrom már a lányt, ahogy combig áll a tóban: az utolsó óránkon bűvöltem meg azt az apró, madárka alakú papírdarabot, ami lábmagasságban átrepült hozzá, és a szárnyait széttárva átadta a négyszavas üzenetet: este hatkor a tónál. Az idő sajnos nem kedvez nekünk: olyan, mintha éppen készülne lecsapni egy vihar, de úgy döntöttem, hogy ennek ellenére nem várok tovább- egy ilyen időszak hetekig tarthat. A tó így is gyönyörű, és a kastély látképe ebben az időben biztos valami, amit el fogok tenni: nem az utódaimnak, akik maguk is láthatják, hanem magunknak, akik már csak rövid ideig élvezhetjük.
Leteszem a kosarat néhány méterre tőle, és miközben abból pálcaérintésre előbújik a kockás takaró, majd a kis tál, ami azután feltöltődik bonbonnal, kissé zavartan elmosolyodok: örülök, hogy látom, de az, amit most mondott, annyira hasonlít olyan dolgokra, amik már egy hónapja kísértenek szinte minden nap. „Lord Rowle, hiányozni fogsz, ha már nem leszek.” Ijesztő dolgokat láthat a jövőben. Lehunyom egy pislogásnál hosszabb pillanatra a szemem, miközben közelebb lépek, és legyűröm az aggodalmam. Két fontos dolgot is hoztam ma neki- vagy inkább magunknak.
- Remekül. Reméltem, hogy kijössz.- kissé átölelem a lányt köszönésképp, adok egy puszit a szájára: csókolóztunk már néhányszor azóta, hogy visszajöttünk, de úgy döntöttem, hogy ma megpróbálok lépésről lépésre haladni a dolgokkal. Valószínű úgyis tudja, hogy mit akarok, de ha jól értem, akkor lehetőségeket lát, nem a jövőt. Fontos neki is a pillanat, amikor tényleg megtörténik.
- Leülünk kicsit? Hoztam neked kénsavat.- a takaróhoz lépek, leülök, és kézzel veszem ki a nagy üveg kólát, amit kiöntök két kóla márkás pohárba: egy sárgába és egy zöldbe. Leveszem a talárom, meglazítom a nyakkendőm, és leveszem a cipőm is, miközben nézem a mozgását, nézem, ahogy helyet foglal velem szemben. Most is ugyanaz az érzésem van: olyan, mintha csak fény lenne, amit egy falevél árnyéka is átlyukaszthat. Most már nem csak szomorú ez a gondolat, hanem kifejezetten ijesztő is: nehéz ellenállni a kísértésnek, hogy átöleljem, elfedjem őt a levelek árnyékától.
Belekortyolok a kólába, veszek egy csokoládét, azután Auroráról a Roxfortra pillantok. Ez a hely egyet jelent a brit varázslótársadalommal, és ha nem is értek egyet a tanáraim struccpolitikájával a háborút illetően, azért így is kellemes volt egy kicsit olyannak lenni, mint mások. Ezt szerettem itt igazán: rövid ideig nem számított semmi, csak egy voltam a varázslónövendékek közül. Tényleg hiányozni fog ez a hely, amit, úgy érzem, hogy nem tudtam igazán megtisztelni az őt megillető figyelemmel. Talán erről beszélt Aurora: túl későn értékelem, amim volt. Ezért is döntöttem úgy, hogy nem pocsékolok el több időt semmilyen téren.
- Neked hiányozni fog?- megérintem a kezét, belenézek a szemébe, de nem haladok tovább egyelőre. Néhány mondatot még beszélni szeretnék vele, de nem akarok olyan kérdéseket és témákat felhozni, amit mindketten tudunk: mindketten szépnek találjuk a másikat, élvezzük egymás társaságát, viszont nem tudom még pontosan, hogy ő hogyan is látta ezt a kastélyt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurora Rosier

Aurora Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 20 Aug. - 1:22

Fehér húsa mögött felgöndörödik a vízfelszín, szoknyaként követi lúdbőrős lábait, megelőzi és talán figyelmezteti is: a víz mindig emlékszik, de sosem úgy, hogy átadja, hogy segítsen. Mint bármely földi elem, elnyugszik önnön tudatában, önnön tenyerén hordja tudatát, tud és lát, de sosem beszél. Ilyennek kellene lennie, ha bölcs is lenne: könyvek hosszú sorának, sétapálcának a bátyja markában, eszköznek, csöndben és udvariasan, rezzenéstelen energia futva idegrendszeren, egy látó, de néma.
Hangos csobbanással lép ki a földre, egyenruhája megcsókolja a fiú tekintetét, majd kacér módon a hideg esti levegőt is, amelyen megviláglik távoli hegyek és földfelszín hegeinek üvöltése, ahogy rettegnek a vihartól, amely megrázza majd tagjaikat, felébreszti csontjaikat, és ELJÖN ÉRTÜK MIND. MIND ÉS MIND, MIND MEGHAJOLNAK MAJD ELŐTTE.
Most ő csak előhúzza a pálcáját, és megszárítja magát. Még nem csöppen le homlokáról a korona nyála, ondója, még nem színezi ujjait rozsdás vérfoltok nyakéke, még nem egyenes a gerince, még nem virulnak bűnből kélt rügyek a mellbimbói helyén. Még nem, még csak a lány, aki hamarosan kilép az ajtón, de közel sem akkor, mikor ideje lenne, hamarabb, bántóan hamar, szinte sértően hamar.
Még nem látja az ajkam ívén, hogy énekelek majd hamarosan.. még én sem tudom, milyen lesz a dallam.
- Nahát, kénsav! Te tényleg figyelsz arra, mi tetszett, ugye?
Köszönöm!
- de ugye te az előbb nem hitted, hogy igazat mondtam? Ne légy Thorfinn, és Thorfinn, te főleg ne légy Thorfinn, neked kellene a legjobban tudnod, ki vagyok, mi vagyok, miből készültem, mire készültem, mit fogok tenni és hogy fogom tenni. Elmosolyodom, és az arcához érek: én, igen, én. - Nem. Én mindig itt leszek egy kicsit, meg kicsit ott is: igazán soha el nem megyek.
Testileg talán, de másként ott vagyok, ahol lenni akarok.
Sovány ujjaiba veszi a poharat, először óvatosan megnyalja a szélét, nyelve átsimít a körkör perperemén, aztán beleszív, és hangos szörcsögéssel nyeli le, félig lehunyt szeme alatt alszik a vágyak fellegei között a csodálat, mert igen, ez az ital tényleg varázslatos, a kénsav valóban varázslatos. Vizes hajáról még néhány vércseppként hulló könny a combjára esik, eláztatja az imént szárított egyenruháját, végiggördülnek a fehér blúz nyakán, mellén, és ő ezek felett szinte ártatlan, szinte éhes tekintetét ráereszti a fiúra, míg az nosztalgiázik.
- Később visszajössz még. Többször is visszajössz még, tanulsz majd, de tanítasz is.. de akkor már éjszaka lesz. Ne fájjon a szíved tája, nem utoljára látod.. egyikünket sem, de akkor már az egyik halott lesz számodra.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Thorfinn Rowle

Thorfinn Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cole Sprouse

»
» Vas. 20 Aug. - 20:55
Mint minden ember, Felség PetalsInRain-j95




Őszintén elmosolyodok, amikor a lány inni kezd: viszonylag ritkán sikerül valakit boldoggá tennem, és örülök neki, hogy Aurora örül, akár egy ilyen kis dolognak is. Van valami kedves, ártatlan abban, ahogyan iszik, még ha nem is látom őt olyan ártatlannak és védtelennek, mint a ma született bárányt: ez mégis egy az oldalai közül.
- Azt hiszem, hogy részben én is itt fogok maradni.- elszakítom a tekintetem a Roxfortról, és a lányra nézek, akinek finoman megérintem az arcomon pihenő kezét. Talán mindenki ragaszkodik valamihez, amit megszokott, otthont váltani nehéz: még akkor is, ha rossz volt, hozzánövünk a megszokott dolgokhoz.
Több hosszú másodpercig gondolkozok Aurora szavai értelmén, amik talán arra utalnak, hogy egyszer még visszatérek munkaügyben, talán arra, hogy akár tanár is leszek itt. Ki tudja? Azt viszont nem egészen értem, hogy mire utal magával kapcsolatban: mintha messzire készülne utazni, ahonnan már nem biztos, hogy visszatér. Furcsa ez a gondolat, mert nemsokára keléstől fekvésig láthatom majd őt, ha igent mond.
- Idővel talán nem fog a Roxfort többet jelenteni emlékeknél.-közrefogom a kézfejét mindkét kezemmel, kissé óvón, de nem szorosan, hogy ki tudja húzni, ha szeretne. Ránézek a vékony, törékeny ujjakra, amik most hidegek és nedvesek, amik még nem tartanak semmit. Furcsa gondolat, hogy nemsokára talán az ujján fogja viselni a gyűrűt, amit vettem neki.
Belenézek a szemébe, és szinte rögtön úgy döntök, hogy nem akarom tovább húzni. Itt, a lógó esőcseppek, a távolban cikázó villámok alatt jött el a pillanat arra, hogy átlépjek egy küszöböt, amitől féltem: nem a lánykérés az. Az talán könnyebb, mint az első randevúnk volt: arról a küszöbről van szó, ami többet jelent szerződéseknél, csókoknál, talán még az érzelmeknél is. Lehunyom a szemem egy pillanatra, de már összegyűjtöttem az erőt, ami ahhoz szükséges, hogy ne hátráljak meg előle.
- Szeretnéd, hogy valaki megértse, hogy hogyan látod a világot?-várok pár másodpercet a csendes kérdés, mielőtt tovább magyaráznám a dolgot. Biztos látja, tudja, hogy mit akarok most: tudja azt is, hogy nincsenek ártó, aljas szándékaim ezzel, de a dolog, amit kérek tőle, mélyebben van, mint bármi a testből. Emlékszem rá, hogy milyen volt, amikor Ragnar a fejemben járt gyakorlás közben: fájdalmas és ijesztő volt, mégis volt valami megnyugtató abban, hogy valaki megérti a gondolataim, még ha erőszakkal is tette.
- A nagybátyám megtanított rá, hogy hogyan lehet belenézni mások fejébe. A tiedbe még soha nem néztem bele, és soha nem is fogok az engedélyed nélkül. Nem fogok elmenni más irányba, csak arra, amit mutatni akarsz. Megértem, ha ez túl hirtelen lenne.

Elered az eső: előbb cseppekben, azután hosszú, hegyes függönyként zuhan le, és dühösen verni kezdi a tó vizét, és a tó partján ülő két furcsa embert, akik úgy döntöttek, hogy a felhők alatt töltik az estét. Mégis: valahonnan a felhők közül még átsüt a Nap fénye.

Várok, nem mozdulok, csak belenézek a ragyogó szempárba, ami annyira megragadja a figyelmem, hogy kizár szinte minden mást: mintha a világ elszürkült volna, és csak a kék szempárnak lenne fénye a világon. A függöny homályossá tette, eltakarta a külvilágot, de a világ talán kisebb annál, amire most szeretnék ránézni: szinte érzem, hogyan hívogat magába a lány már most.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurora Rosier

Aurora Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 24 Aug. - 0:27

Egyszer tanult zongorázni - igazából tudott már akkor is, egy egész félévet töltött azzal gyerekként, hogy lesse magát a jövő ablakát át, átlengett rajta függönyként, az eleven üvegen, végignyalta, rányomta a száját, és kiszívta az odaát minden lehetőségét: igen, ő tudott zongorázni, tudott más hangszereken is játszani, ha volt ébren töltött éjjele, mindig leselkedett az után, aki lehetett volna, de aki végül feltartott fejű, lovagként vágtató döntéssel mégsem lett.
Hallgatja az esőt, aztán ráüt Thorfinn combjára, és onnan áttáncoltatva az ujjait veri néhány ütemet, dallamot csal elő a hulló cseppek nyakláncára felfűzve, tekintete azok mentén rohan tova, felkavarodik a szélben, becsukott szemmel hümmög és dúdol: lesz ott valahol valaki, aki hallja majd, és elkapja a csuklóját, bilincset fon belé, beléveti a sötét elképzeléseit, míg egymás térdkalácsán keringőzve lelnek majd áruló álmot, nyomokban megnyugvást, csipet fahéjas felejtést. Hogy aztán majd egyszer, mikor már elhitték, hogy szikra pattan lova léptén, 's glóriás a koronája, eljöjjön úja megint, és üvöltsenek együtt hegedűként, decrescendo.. vagy decrecendo? Hiába tud zongorázni, ha sosem tanulta a nyelvét.
- Volt, hogy megőrültél. - közli tárgyilagosan, de közben már hatalmasra tárja az elméje száját, hogy mentális csókot váltsanak, hogy magával rántsa: idő kérdése csak, nem több, szándék nem állhat az útjukba, átszakadnak majd húson át, és ott érnek össze, ahol mind állunk összenőtt homlokunkkal, huszonháromezer, kinyitjuk a szemünket, és megfogjuk egymás kezét körben, háromszög mégis a gerincünk. Ott látjuk egymást, Thorfinn Rowle. - Ott látjuk egymást, Thorfinn Rowle.

Olyan érzés lehet, mintha egy forró tenyér egyszer átrántaná hosszú kardját a homlokunk közepén, és mentén füstként elpárologna a két szemünk: az ő koponyája olyan alkotmány, amelyet megérteni lehetetlen, mert nem arra készült, nem arra, hogy emberként létezzen és kinyújthassa tagjait húsruhájában, hanem hogy folyton ide-oda pördüljön önnön kezében, lecsorogjon oldalán, befedje nyakig, aztán belefulladjon.
Hatalmas gáton állnak, a lemenő nap vörös fénye felbugyog a kitartott ujjaik között és mögött: emberek szaladnak szerteszét, hangos sikoltásuk ollóval formákat vagdos a levegőbe bele, és odafent fénylenek a csillagok.
- Zankoku na tenshi no these.. - dúdolgatja szinte vidáman, aztán a fiúra néz, mielőtt hanyatt belezuhannának a megborult valóság egy szelvényébe, ami kitartott fiók, belőle papírmadarak röppennek fölfelé. Víz alatt lebegnek, közvetlen annak felszíne alatt, és ő mély levegőt vesz: a kék örvények közé homokot szórnak, aztán lándzsák csapódnak, és odalent farkasszemet néz velük két árnyalak - megtépázott kékjeikbe lila keveredik, és Thorfinn holtsápadt arca önmagára mosolyodik.
- De te olyat szeretnél, amit közel van, ugye? Várj csak. Várj csak.. - magához húzza a másik elől, és megcsókolja, az ajkuk peremén fák képződnek, hirtelen viráguk bontva kivetkőznek a semmiből, azaz épp hogy belőlük, szoknyájuk körbepördül, ujjaik végén fény gyúl, és ők ketten gyepen fekszenek, fejük felett tüzijáték oroszlántartása húzza égbe magát, azt hirdeti, fenséges leszek, Felség, nagyobb felség nálad, Aurora, pedig te nem vagy felség, múlandó vagy, de pont ettől fenséges, égcsillag szekere, égboltozat menyasszonya, tenyerembe foglak, belemerlek Thorfinn szembogaraiba, ott játszunk pancsolóst, érezd csak, ilyen élni, ilyen létezni, látod? Ne félj, ne félj, drága Thorfinn.
- Ott van, látod? Még sosem hallottam a nevét, de lehetne Hanabi. - szőke kislány szalad a fák alatt, pöttöm kezein kapkodás íve fölfelé az oroszlánmenyasszonyig, aztán megáll, és feléjük néz. Hatalmas tányérvíz szemeiben értelem ül, mintha tudná, hogy ott vannak, ott az ismerős mosoly cseresznyeajkakon, göndör holdfény fürtjei alatt Thorfinn homloka fészkel, és megérinti az orrát - Apa..?
És kinyújtja a tenyerét, elmossa a képet: nincs most semmi, hatalmas templom rideg díszletében állnak, isteni a csend, kong a semmi oszloptól oszlopig, rezzenéstelen a márvány. Halkan szólalok meg, hátha rég megőrültél, és akkor lábujjhegyen járok majd feletted.
- Érted már...?
Hullik a hó, perzselt almaillat húzza össze magát félve tőlük: a templom óriásfelkar ablakain kép tetszik, Thorfinn és ő abban a forrásban, egymásba kapaszkodva, ő felül, ő vörösben, ő kéjesen lepillantva sóhajtja, hogy Thorfinn, olyan.. olyan vagy.
Olyan vagy, most már tényleg olyan vagy.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Thorfinn Rowle

Thorfinn Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cole Sprouse

»
» Pént. 25 Aug. - 0:55
Mint minden ember, Felség PetalsInRain-j95




Csak egy kicsit változik meg a légzésem, más jelét egyébként nem adom, hogy a legkevésbé kényelmetlen lenne Aurora keze a combomon. Elrejtem a zavarom, amit a lány érintése okoz, csak magam előtt nem tartom már titokban- igaz, valószínű sejti már, hogy nem csak a nevéért akarom elvenni: szeretek a társaságában lenni, és rendkívül vonzónak találom. Talán szeretem?
Csendes bólintással veszem tudomásul a kijelentést: nem számítottam rá, hogy könnyű lesz, de az elmém elég erős hozzá, hogy reménykedjek benne, hogy kibírom. Nem akarok gondolkozni rajta, hogy mi vár: olyan ez, mint a fájdalom. Minél több várakozás, tétovázás kíséri, annál rosszabbá válhat az élmény. Csak megfogom a kezét, lehunyom a szemem, és otthagyom a testünket, hogy nyugodtan ázzon az esőben.

Törtem már be emberek fejébe: gyakorlásképpen behatoltam Ragnar bácsikám tudatába, amíg vissza nem vert, de próbálkoztam állatokon, illetve nálam kisebb diákokon. Többségük észre sem vette a behatolást, én pedig az enyéméhez hasonló, vagy annál jóval egyszerűbb elmével találkoztam. Az átlagos emberi elme olyan, mint egy könyvtár: pontosan, könnyen értelmezhető módon gondolatok, emlékek, érzések alkotják. A bonyolultabb elmék tele vannak lábjegyzetekkel; a lány elméjében minden lábjegyzet egy könyvtár. Még ha érzem, hogy apró is, rögtön érezni kezdem, ahogy a fejemben satu nő, ami elkezd szétnyílni, belülről ropogtatva a koponyámat.
Végül aztán, ahogy alkalmazkodom valamennyire, hirtelen úgy érzem, hogy a világ szélén- vagy az elménk szélén- állunk. Némán figyelem a sikoltozó embereket, a világot, ami készül összeomlani; talán a saját elmém látom most összeroppanni. Lehunyom a szemem, de természetesen nem menekülhetek a látvány és a hangok elől: ez a test nem érzékszervekkel működik. Az egyetlen módja a menekülésnek az lenne, ha kitépném magam innen; esetleg ha átvenném az irányítást, és máshová vezetném a gondolataimat.
Nem is veszem szinte észre, ahogy Aurora énekel, kissé még mindig sokkos állapotban zuhanok alá. Ösztönösen levegőért kapok, amikor a fehér papírmadarak mellett zuhanva elérem a vizet, és ez a reakció kényelmetlenséget is okoz, amint leértünk, de természetesen nincs szükségem levegőre. A szemem, bármennyire bántja a víz, nem fáj igazán, és látom a két alakot: eltart pár másodpercig, amíg rájövök, hogy mi vagyunk azok.
Először elkerekedik a szemem, ahogy Aurora megcsókol, azután visszacsókolok: belekapaszkodok a szájába, az ismerős érzésbe, ami kissé talán megnyugtatja az elmém. Kevés híján le is hunyom a szemem, de még mindig kicsit nyugtalanul figyelem, ahogy változik a környezet. Azt hiszem, félig átkarolom Aurorát, amikor szétválunk, hogy körülnézzek. Mintha ismerném a helyet, ahol most fekszünk, ahonnan nézzük a tűzijátékot: olyan, mint az egyik tisztás a házunk közelében. Mi viszont úgy fekszünk ott, ahogy még nem feküdtünk, mert úgy látom, hogy bízunk egymásban.
Azután, amikor meglátom a lányt, elveszítem egy pillanatra a külvilágot: olyan furcsán ismerős a lány, akiben látom magamat, látom anyámat, és látom benne Aurorát. Egy pillanatra elfog az érzés, ami olyan, mintha már régóta ismerném őt; inkább régi ösztön, mint összeszedett gondolat. Kinyújtom felé a kezem, amikor megérint, megszólít, ráteszem a fejére, amit mintha tényleg éreznék a kezem alatt. Mintha ez a lány valóban létezne. Azután eltűnik, mintha soha nem létezne.
Riadtan pillantok oldalra Aurorára a templomban állva, de egy másodperc múlva összeszedem magam annyira, hogy bizonytalanul bólintsak. A kezéért nyúlok, ami ebben a csendes, hideg darabkában forrónak érződik, azután követem a lány tekintetét. Rögtön felismerem a forrást, felismerem magunkat, ahogy összefonódunk. Máskor talán elpirulnék, zavarba jönnék, de most teljes csendben nézem az együttlétünket. Lefeküdni Aurorával az elménk megosztása után már nem lenne annyira nagy lépés, mert most meztelenebb előttem, mint talán valaha bárki előtt.
- Legtöbbször boldognak tűntünk.- továbbra is az üvegen tartom a szemem, az ottani Aurora szemeibe nézek, amitől szinte úgy érzem, hogy már most a forrásban vagyunk. Talán még túlzás lenne azt mondani, hogy szeretem, de a képek meggyőztek róla, hogy szeretni fogom. Szerethetem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurora Rosier

Aurora Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 25 Aug. - 1:38

Rámosolyog a fiúra, aztán megrázza a fejét.
- Csak érzed az illatát, de még nem kóstoltad meg.
Összecsapja a tenyerét, és abból inga nyílik meg, áthasítja a templom papírfalát - két női combként cuppan szét előttük mindaz, amit valójában mutatnia kell.. nem kell, de miért ne? Megragadom a koponyáját, és belenyomom a hatalmas bársonyos kékségbe, a dobhártyáján törzsek járnak termékenységi táncot, és a szeme aranyfüstben pördül körbe.. körbe.. és újra.. újra? Újra. Milyen mókás, nézd csak, Thorfinn, integetek neked.
Egy hatalmas tányéron állunk. Csend van.

Egy hatalmas art nouveau ablaküveget látunk: oldalán aranyszegély keretez, szinte odaadón, apró ujjai megtartják a mögötte uralkodó semmit is. Mosolygok. Tudom, hogy mosolygok..
- Cseppfolyós tudat megannyi szigetén él.. vért lát, vért ont, mert nem béna a kéz, ha lát a szem, nem egy üstdob az, hanem karmester és az orkesztra minden egyes tagja, megannyi élet és sors. - képek villannak fel előttünk, és ő közelebb lép, direkt nem nyitja ki a szemét. Már az, hogy otthont teremt a fejében, nagy szó, nagyobb felkiáltójel, mint amilyen magas ő lehet, vagy amilyen hosszú árnyékot vet mindazokra, akiknek földjéből kenyérként szétpattant megannyi magra újra meg újra, tavaszra, hogy szeressen, de őt ne szeressék, nyárra, hogy imádjon, de őt ne imádják, őszre, hogy elengedjen, de őt soha meg ne tartsák és télre, hogy temessen. Őt viszont nem fogják temetni.
Huszonháromezer lehetőség apró szeme emeli karját Thorfinn felé, és egyszerre zúdulnak rá, miközben bal karja alatt a valóság egy szegmense törleszkedik, mint tenyérbe szorult, allergiás kis termés. Ott, az agya utolsó pici fénynyalábjában tudhatja, hogy még ott ülnek valahol, a parton.. De huszonháromezer tenyér csapódik az arcának, azoknak csak a szele, mert mielőtt magukhoz ölelnék, valaki visszahívja őket, a pásztor széltetőn, és az ő fényalakja int a fiú felé, aztán hozzá szalad a jövő, elkeveredik a teste és a haja körül, és ő csillagok lesz, hajnal lovasa, Panamától Panamáig leng az inga az első képből, és odafent hatalmasat kattan a világmindenség órája: együtt zuhannak már, megragadja a fiú kezét, mosolyog csukott szemmel rá, és vízesésként folyóba omlanak, szétszalad testük a földben, lesznek ők érhálózat, dobbanó szív, amely elbírja megtartja szereti élteti tovalöki és magához veszi a huszonháromezret, és az összes emberi lelket.
Egy fenyő tetején állnak, szél ők, nap és hold, a hegyek dala, elkavarodik, megnemesül a tavasz, amint vágtat közöttük, kacag és ránevet a fiúra, aztán belemar ruhájába, hajába - nyár foga a szája alatt, annak nyelve az orrán, forrón perzsel augusztus, szia te tó, lebuknak, őszben cikáz a sok madár, ott a levelek között, fejjel lefelé áll a világ, hol vagy, mi vagy, ki vagy? Vagy még? Légy, itt a tél, szikra pattan lova léptén, 's glóriás a koronája.
Látod az arcokat, amelyek elpörögnek körülöttünk? Apád, anyád, te és én, a gyerekeink: amott, a dombokon túl a jövő, hátad mögött észak, mert onnan jöttél, de nem oda tartasz, a Hajnal kíséri az utadat, ne térj le róla, mert éjszaka lesz, világtalan, és nem fürdünk soha majd egymásban, nem ölellek és te nem csókolsz és nem szabadítsz és én sem szeretlek majd soha...
Peremen állnak, a huszonháromezer végtelen köre a koponyájuk glóriája, és egyszerre üvölt tavasz, nyár, az ősz és tél, minden, ami valaha létezett és még létezni fog...
- Látod, Thorfinn? Ilyen egyetlen perc nekem. Értesz már, mikor azt mondom, mennyi az időm, és mégsincs egy sem? - kinyitja a szemét, és hanyatt löki a parton. Zuhog az eső.
Elázik a hajam.
Megint.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Thorfinn Rowle

Thorfinn Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cole Sprouse

»
» Hétf. 28 Aug. - 1:01
Mint minden ember, Felség PetalsInRain-j95




Viszonzom a lány mosolyát, de ez a mosoly kissé bizonytalanná válik, amikor megragad, és tovább ragad engem az elméje mélyére. Úgy érzem, hogy szétszakadok, hogy amit látok, rövidesen túlsúlyba kerül azzal, amit eddig láttam. Néhány rövid pillanatra az elmém talán enged is: ahogy Aurora újabb pontjára érkezünk, egy pillanatra összekeverek egy jövőképet és egy ősöm emlékét néhány olyannal, ami velem történt. Mintha levegőért kapnék, úgy taszítom el ezeket az emlékeket most, amik megpróbáltak helyet kapni a saját személyiségemben, mégsem hagyom el a lány fejét. Megnézek mindent, amit meg akar mutatni.
Szinte meg sem hallom, amit Aurora mond, csak némán nézek az ablakra, ami olyannak tűnik, mintha egy óceánnyi víz bújna meg mögötte, és ami most készülne átroppantani azt a vékonyka gátat, ami az útjába áll. Szinte levegőt venni sincs időm, mielőtt képek ezrei zúdulnak rám egyetlen pillanat alatt, mint egy haragos hullám. Több, mint amit elraktározhatnék, amit felfoghatnék, több még annál is, amennyit egyszerre látni tudok- és több, mint amennyit képes vagyok elviselni.
Erősebben kapaszkodok Aurorába- vagy a mentális kivetülésébe, miközben elöntenek az elméje képei. Egy rémisztő pillanatban, amikor az elmém már túl sok terhelést kap, és ösztönösen visszavonulnék, rájövök, hogy nem tudok visszavonulni: ott ragadtam egy nagy halom alatt, amit egy gyengülő pajzs tart vissza. Talán meg is tudna ölni azzal, ahogy behatolt a fejembe, annyira képtelen lennék ellenállni. A halálom pillanatában sem engedném el a kezét- valahogy a keze tűnik az egyetlen dolognak most, amiről tudom, hogy hozzám tartozik, még ha nem is kéz az igazán.
Már éppen lehunynám a szemem, amikor enyhül a nyomás. Úgy érzem, mintha megbénultam volna, feloldottak volna, csak hogy végül a testem maradéka megmaradjon, meggyógyuljon, felépüljön. Ijesztő a gondolat, hogy milyen közel volt: csak másodpercek múlva jut eszembe a saját korom, egy hosszabb pillanat kell hozzá, hogy megmondjam, hogy hol vagyunk, de még ahhoz is kell egy sóhajtásnyi idő, hogy meg tudjam nevezni a testvéreimet.
Némán, tehetetlenül követem a zuhanást, az évszakokat, bénán nézem az ismerős és ismeretlen arcokat. Talán nem igaz ez így: tudnék beszélni, mozogni, tenni már, ha akarnék, de most, hogy az elmém nem áll akkora nyomás alatt, örömmel kísérem végig a lányt mindazon, amit mutatni szeretne. Némelyik kép annyira igazi, annyira földöntúli, amilyet talán csak néhány alkalommal láthat egy átlagos ember néhány pillanatig. Engem pedig örömmel tölt el, hogy azokat a pillanatokat most nem egyedül látom.

Megmozdul a szám, ahogy válaszolnék... és észreveszem, hogy vizes vagyok.

Néhány másodpercig csak fekszem, úgy nézek oldalra az esőfüggöny túloldalán rohanó fekete figurákra: azokra a sikítozó diákokra, akik menekülnek az eső elől, azokra, és azokra, akik távolabb boldogan táncolnak benne. Olyan ez az eső, mint a felejtés: még emlékszem, hogy azt mondtam, mennyire hiányozni fog a Roxfort, de a függöny túloldalán lévő gyerekek már idegennek tűnnek, nem olyanok, mint a társaim. Felülök, és a lányra nézek.
- Értelek.- hosszan nézek a szempárba, ami átfúrja az esőt, az arcára ragadó vizet, a hűvöst, a nedvességet, és az összes zavaromat, ami eddig volt a jelenlétében. Máskor furcsa lenne a gondolat, hogy benne voltam a lányban, de most nyugodt vagyok- furcsa meghittséget érzek az esőben, ami talán az izgalom csontváza lehet.
Vetek egy pillantást a csokoládéra, ami a saját barna levében úszik, a két kólás pohárra, amiknek tetejét az eső dühösen próbálja átszakítani egyenetlen kopácsolásával, a tóra, a fűre, a lepedőre, a combjaira. Furcsa. Azután megint a szemébe nézek, ami pár másodperc múlva magához von, én pedig megcsókolom, ahogy a szomjazó tapadna rá a kénsavra. Hosszan a szájára tapadok, hanyatt döntöm, és elterülünk: félig a fűben, félig a vizes takarón. Most valahogy egészen más íze van a csókjának...
Talán egy óra, talán egy másodperc, mire legördülök mellé, és hanyatt fekszem, félig a fűben, félig a vizes takarón, nem törődve vele, hogy az eső veri az arcomat és összekoszol minket. Oldalra nézek Aurorára, de hosszú másodpercekig nem mondok semmit- elterveztem már ezt a pillanatot, és tökéletes volt, most pedig mindketten fekszünk, mindketten vizesek, sárosak és hidegek vagyunk. Mégsem halasztom ezt el. Mélyen a szemébe nézek.
- Leszel a feleségem?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurora Rosier

Aurora Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 29 Aug. - 1:47

Forró, mintha lázas lenne: mint az augusztus Oklahomában, mint az Angyalok Amerikában, mint egy naplemente Budapesten, mint a buszok tetején megvöröslő zsírcseppek tengere - mint serpenyő, ha megnyalod, mint a tenyerem lenne a tüdődbe nyúlva, mint amilyenek az almák fahéjjal, mint amilyen lappangóan lázas a vörös ősszel, mint amilyen a forradalom és egy vörös ajak. Olyan forró most Thorfinn alatt, szinte föld lesz az akarata alatt, amit bevethet: felhúzza mentén a combjait, hozzádörzsölődik, aztán beleharap a szájába.
Most fekszenek, most tél van és tavasz és eső. Kinyitja a szemét, felhorzsolt térdei és combjai dideregnek egymásnak, mint az őzek. Halkan nyel egyet, megnyalja a pirosló, szétcsókolt ajkait. Valahol, valaki hegedűn játszik, vagy inkább zenedobozon, apró egérujjakkal, sután és megnyerően a fejében, befonja a haját, felülteti aranyhintóra és ő nem jön vissza többet.
Ez is egy lehetőség.
- Most igen. - és háromszor nem, míg a többi alkalommal igen. Fárasztó mindig tudatos káosznak lenni, tudtad? Mindig pontosan tudni dolgokat, de mindig őrültnek tűnni, mintha az őrület nem a legracionálisabb szabályok mentén épülne pallókra, mintha nem egyenletes ösvény futna a hajók között az égben, amelyeken átszökkensz és megérted a világ működését. Van neki. Csak az hiszi az őrültséget kiszámítatlannak, akinek sosem volt benne része: de mindig taszított a hagyományos őrültkép, még akkor is, amikor hosszasan beszélgethettem róla azokkal a gyógyítókkal egy képben. - Csak ne engedj el.
Feltámasztja magát, és előrelendülve elkapja a száját: félelmetesen pontos a mozdulat íve, koccannak a fogak, mint amikor kanállal verik a pohár alját, mint amikor szénsavval telítődik az ember orra, könnyes lesz a szeme, de megfogja a vállait, hátralöki, ha felemelkedne, kígyóként köré tekeredik, kioldja a nyakkendőjét, és éhezve, szomjazva, kívánva markol rá az ing nyakára, széthúzza, és az ajkai a fiú nyakához tapadnak, nagyra nyitja őket, hallhatóan nyel egyet, és beleharap.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Thorfinn Rowle

Thorfinn Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cole Sprouse

»
» Kedd 29 Aug. - 22:12
Mint minden ember, Felség PetalsInRain-j95


18+


Csendben, nyugodtan várom a választ, miközben az eső lassan teljesen körbevesz bennünket, eltakar mindent a legközelebbi fűszálakon kívül a külvilágból. Most csak én vagyok és Aurora, aki vizesen még vonzóbbnak tűnik. Aurora, akinek megértem minden gondolatát. Azt hiszem, hogy egy napon tényleg szeretni fogom őt még. Nem tudom, hogy mikor, de egy napon még szeretni fogom őt.
Kissé elmosolyodom, a szám éppen mozdul, de mégis boldoggá tesz a válasza: megfogom a kezét, míg a másikkal kinyitom a zsebemben lévő dobozt, és gyengéden felhúzom a vékony, smaragdkővel dekorált gyűrűt az ujjára. Utána sem engedem el a kezét, de miután bevéstem a tudatom legmélyére a gyűrű képét a kezén, újra a szemébe nézek. Egészen másnak látom a szemeit így, hogy sejtem, mi rejlik a kék szempár mögött.
- Nem foglak elengedni.- megsimítom a lány vizes karját, azután kissé meglepetten veszem tudomásul, hogy milyen hirtelen vetette rám magát. Néhány másodpercig eltart, amíg visszacsókolok, azután a dereka köré fonom a karjaimat, és ráhangolódok a csókok, mozdulatok ritmusára. Benyúlok az inge alá, és gyengéden végigkarcolom a hátát a körmeimmel, miközben elkezdi kigombolni a felsőmet. Nem érzem azt, mint legutóbb, amikor ilyen közel kerültem egy lányhoz: Aurorához már sokkal közelebb voltam, mint amennyire közel a testünkön át kerülhetünk.
Előbb halkan, majd kissé hangosabban sóhajtok fel, ahogy megérzem a fogakat a nyakamon. Az egyik kezem a tarkójára teszem, átfogom a fejét, belesimítok a nedves aranyhajba, a másikkal pedig megmarkolom a combját, aminek hasonló az érintése, mint legutóbb volt. Pár másodpercre, talán percre lehunyom a szemem, és bár vele mozgok, hagyom, hogy vezessen. Nem törődök most azzal, hogy lát-e valaki, hogy tudni fogják-e az iskolában, hogy Rabastan mit szól majd, hogy milye állapotban leszünk, csak élvezem, hogy ketten vagyunk.
Egy apró harapás után átfordulok a lánnyal, nem túl finoman, éppen csak megtámasztva magamat úgy, hogy az orrunk összeérjen. Nézem pár másodpercig, azután megcsókolom, és most én kezdem el kibontani egyesével az egyenruha gombjait- egészen a harmadikig, amikor úgy döntök, hogy inkább szétrántom az inget, hagyva, hogy a gombok szerteszét szálljanak körülöttünk. Azt hiszem, hogy helyre tudnám hozni ezt, de nem gondoltam bele, csak az érdekelt most, hogy az ing útban volt.
Csókolom még pár másodpercig, azután lejjebb kúszok, előbb a nyakát, vállát csókolva, azután lejjebb kúszok, egészen addig, amíg el nem érem a melltartó átázott vonalát. Láttam már így őt az elméjében, de nyelek egyet, mielőtt kissé kipirult arccal el nem kezdem megszabadítani a felsőtestén maradt utolsó szövetdarabtól.
- Akarlak.- enyhe sóhajtással zárom az egyszerű szót, azután elkezdem kikapcsolni a csatot: néhány másodpercig küzdök vele, azután félredobom a kaktuszmintás szövetet, és csókolgatni kezdem az egyik rózsaszín mellbimbót. Egy karral támasztom magam felette, a másik kezemmel, ami hideg és vizes lehet, végigsimítok a lány puha bőrén. Kissé vadabbul csókolom tovább, egyre inkább érzem, hogy bármennyire ostobaságnak tartanám ezt, valaminek, amit az öcsém csinálna, ebben a pillanatban nem érdekel semmi. Csak az, hogy akarom.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurora Rosier

Aurora Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 30 Aug. - 0:17

Az eső hideg, mint észak hószoknyás estéi: meghívja rá az északi szelet, cilinderbe bújtatott lidércjárás minden tagja - mint amilyen forró minden harapás a fiú testén, nyálcsíkot vet világítótoronyként nyelve rajta - ott lesz a zúzmarás nyakékbe sálként bújtatott December, és keringőznek majd - ahogy az ő ujjai marnak a fiú bőrébe, követelőzően, mintha háborút vívnának egymással valamiért. Vívnak is: minden aktus háború, de itt nincsenek halottak. Még.
- Akkor vedd el. - a szája felszakadó sebként mosolyodik el, mint régi falakon a vöröslő családi portré kerete, maga közé foglalja a hirtelen meglobbanó belsőségeket, mintha sötétben járnál, és hirtelen vennéd észre, hogy végig volt valaki a hátad mögött. Az én hátam mögött is vannak páran, de psszt.. psszt, Thorfinn, te úgy szereted a combom tapintását, markolj bele és tedd magadévá. Tegye magáévá: súgja minden kis roppanás az ízületek napraforgós mezején. - Vedd el mind, és soha ne add oda másnak.

Pogánytánc a nyelve, felriadó kürt és kelő hajnal, szika pattan lova léptén, 's glóriás a koronája, Hajnalként üti fel fejét, és keletről nyugatig elismerik majd az uralkodó fényét. Aranyláncon függő harmatcsepp a csókja, aztán már odakapó láng, ahogy durván beleharap a fiú felkínált nyakába, mikor az félrepillant csak egy perce is. Egész hordaként zúdul rá a szája, tépi és rángatja, szívja és kínozza, legyőzi és uralma alá hajtja: a véredtől foltos a nászágyunk, ősi átkot űz, súlyos átkot űzz..
Ezer üvöltő lámpás a hegyek gerincén óvón futva az ujjai, és bár alul fekszik, nagyon is vádol, számonkér, csípője a másikéhoz dörzsölődik, nem csitul az égzengés, nem a diadal: ezernyi napszikra pattan a forró testéből, az esőt meghazudtoló, letagadó forróság ez, felsikolt, amikor Thorfinn nyelve a mellbimbójához ér, körbefonja a combjaival, közelebb vonja, és csapdába ejti.
Leszaggatja a maradék ingét, megkoronázza mosolyával, megkoronázza a nevetésével, és aranyban kél a hajnal győzelme, leborulnak előtte, imádják majd.. aranykorona, aranyjogar, aranypalást, nézd csak, így bontom meg a nadrágod, így veszlek majd kézbe. Így leszel az enyém.
Kitekeredő turulmadár a gerince, szétrebben, kiterjeszti szárnyait a hegyek fölött, megvívja velük is a csatáját: meztelen mellkasa a másikéhoz kovácsolódik, hangosan és kéjesen sóhajt fel, ahogy égzengés hirdeti lovasnemzetek önkényes hódítását, nyilaik lángját, amellyel megfestik a hajnalt.

Mert neki szikra pattan lova léptén, 's glóriás a koronája.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Thorfinn Rowle

Thorfinn Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cole Sprouse

»
» Pént. 1 Szept. - 1:48
Mint minden ember, Felség PetalsInRain-j95



18+


Nem adok szóbeli választ Aurorának; csak szorosabban fogom őt, és egyre mohóbban kezdem el csókolni őt. Elveszek a teste érintésében, ami talán a legkellemesebb dolog, amit valaha éreztem. Jelenleg, úgy érzem, hogy nem cserélném el ezt a pillanatot semmi másra a világon: úgy érzem, hogy bármibe is kerül, bárki lásson, bárhogy verjen minket az eső, nem akarok máshol lenni.
Egyre magabiztosabbá válok a sóhajokat hallva; nem voltam biztos benne, hogy tetszeni fog-e neki, hogy nem leszek-e ügyetlen, de ahogy felbátorodok, egyre növekvő önbizalommal csókolom a mellét. Felsóhajtok, amikor megérzem a kezét, azután a szám a másik mellére tapasztom rá, a kezem a térdére teszem, és megindulok felfelé, végig a combján, aminek olyan kellemes az érintése.
Érzem, hogy a torkomban dobog a szívem, de mégsem érzem magam különösebben idegesnek: nem érzem, hogy bármi furcsa, bármi természetellenes lenne ebben azután, hogy megosztotta velem az elméjét, én pedig hajlandó voltam belenézni. Egy pillanatra felemelem a fejem, félrehajtom a vizes tincseket a homlokomból, és a szemébe nézek, miközben a kezem becsúszik a szoknyája alá. Megérintem a bugyiját; sokkal többet láttam már belőle, mint azt, ami ezek alatt a ruhák alatt van. Ez a dolog sokkal kisebb súllyal bír.
Lejjebb csúszok, csak egy rövid csókra állok meg a hasánál, mielőtt felhajtom a szoknyáját és lehúzom a bugyiját. Néhány másodpercig csak nézek, azután megérintem; talán pont úgy, pont olyan félénken, ahogy a kezét fogtam meg néhány héttel ezelőtt. Lassan, óvatosan simítom végig, újra és újra; még jobban bezárul előttem a külvilág, már csak a sóhajait hallgatom, a légzése változását, miközben az ujjaimmal gyengéden végigzongorázok rajta.
Előrehajolok, és gyengéden megcsókolom Aurora lába közét, azután megcsókolom néhányszor úgy, ahogy ő csókolt a föld alatt. Érzem, hogy remegek az esőben: akarom. Feltolom magam a földről, megtámasztom magam a térdén kicsit, azután kibontom az övet, letolom a nadrágom, és pár másodpercig csak ott térdelek felette így: vizesen, kipirulva, meztelenül, készen rá, hogy megkapjam őt. Mindig úgy képzeltem el ezt a pillanatot, hogy ijesztő lesz alkohol nélkül, de most úgy érzem, hogy nyugodt vagyok.
Előredőlök, a lány szemébe nézek, és egy hosszú sóhajtás kíséretében eggyé válok vele testileg is. Lassan kezdek mozogni, miközben kicsit megilletődötten nézek a szemébe, próbálva kiolvasni belőle mindent, amit nem olvastam még ki az elméjéből.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurora Rosier

Aurora Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 1 Szept. - 17:10
- Lord..Rowle..
Megannyi francia kis bonbon a teste, ahogy belehengeredik a mozdulatokba,
édesen, csendesen, törékenyen: fennakad a szeme, egy pillanatra nem is lát vele, legalábbis azt nem, ami körülöttük van. Nedves hajszálai átfonják az ajkát, mikor a fiú lehajol, mikor a szája a melléhez ér, aztán a hasfalához,
azon cirógat végig, és ő becsukja a szemét most, alányomja a fejét az artézi kutaknak, míg a szemgödrében kivirágzik néhány napraforgó.
Napraforgó. Esőreforgó.
Halálraforgó.


A nyaka íve végigsimít a takarón, amiről már félig lehúzta a másik teste: most hideg van, esik az eső, és ő a szemhéja belsején hallgatja a dallamot, amit már máskor is álmos szombatokon. Akkor felkelt, kócos haja az arca körül villámlott, és a háta mögött a tükörben ott áll Thorfinn a maga bájos esetlenségével, elnyíló térdkalácsival, amelyek mindig a fényre hajoltak ide majd oda. Kinyitja a szemét a jelenben, és egy olyan mozdulattal, amellyel majd az evangelionok fogják egymás szívét kimarni, tudod, melyik jelenetben valahol messzeringó Tokió ölén és keblén, pont olyan statikus zajjal felhúzza a könyöke íját, és kilő a csuklója nyila, belekap Thorfinn nyakába, és összezárul a torok körül - megharapja az ajkát, és belesóhajt habkönnyen,
még kénsavtól és nyáltól édesen.
- Où est le petit chat, Lo'rd 'owle?
Őszinte beleéléssel, forró, szaharai lélegezettel végignyalja a száját, orrát,
állát, megmarkolja a torkát, ujjai alatt fájdalmat, de kívánatos fájdalmat virágzik a türelem, a térdei szorosan fonódnak a fiú derekára, ő pedig halkan és komiszul kuncog, kéken, vörösen, abszínt. Nem, ő nem volt ártatlan,
egy most nyitott szalon volt, amelyben urak és hölgyek bekötött szemmel kártyáztak, pezsgőt ittak és éjfélkor mind öngyilkosok lettek rózsát, kaméliát szorongatva, illatos cédrust izzadva magukból - csupa csokoládé és kesztyű csipkéből felverve habként a nyakra kenődve, csupa francia kandallóban hamvadó nyers csirkehús a nyelv alá parázsként illesztve. Csupa részegség és csupa győzelem: szegény Thorfinn, még nem jöttél rá, hogy nem mindig az uralkodik, aki felülre kerül?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Thorfinn Rowle

Thorfinn Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cole Sprouse

»
» Pént. 1 Szept. - 19:46
Mint minden ember, Felség PetalsInRain-j95



18+


Halkan felsóhajtok, azután hangosan felnyögök, amikor Aurora beleharap a nyakamba; lehunyom a szemem, azután, amikor rámarkol, az egyik kezem a feje alá csúsztatom. Belemarkolok a tarkójába, és gyorsabban kezdek mozogni, miközben újra és újra megcsókolom őt. Nem igazán gondolok semmire, csak markolom a tarkóját, a másik kezemmel belemarkolok az egyik combjába, és hagyom, hogy a testem magától mozogjon.
Mindig úgy képzeltem el az első alkalmat, hogy óvatos leszek, de ez egyáltalán nem valósult meg: erősen markolom a combját, a testünk újra és újra összekoccan, és úgy csókoljuk egymást, mintha fel akarnánk falni a másik testét. Egy kiábrándító pillanatra úgy is gondolom, hogy ez nem számítana igazán: csak hús és vér a testünk, amiket az érzőidegeink tesznek most annyira boldoggá. Mégis úgy érzem, hogy nagyon fontos, hogy ez itt és most történik meg: mindketten kiszolgáltatottak vagyunk, és az, hogy ennyire vágyunk egymás testére, úgy érzem, hogy rengeteget dob a kapcsolatunkon.
Megemelem a hátam, hogy bele tudjak csókolni a nyakába, vörös foltot szívjak a fehér húsba, és bár próbálom lelassítani kicsit a tempót, érzem, hogy már hiába: néhány összekapott lélegzet után engedem, hogy véget érjen. Hangosan nyögök, fuldoklok, kissé talán könnyezem is a forróságtól, ami elűz minden hideget, amit az eső verése ránk szabadít.
Rövid ideig még nézem őt, azután leheveredek mellé, és végigsimítok a puha combon, ami most már inkább tűnik festőien tökéletesnek, mint csábítónak. Belemarkolok, és bár még mindig lihegek, hosszan megcsókolom a kis, piros virágot az arcán, még mindig tartva a fejét a tarkójánál fogva. Végigcsúsztatom az ujjaim a combján, azután lassan végigsimítok a lába közén; nem hiszem, hogy ő is elért a csúcsra, ezért szeretnék neki segíteni.
Néhány másodpercig csak fekszem így, és nézem őt, miközben lassan visszanyerem a lélegzetem: nézem az arcát, amibe most belelóg a nehézzé ázott vizes haj, nézem a bőrén lecsurgó vízcseppeket, az összes apró nyomot, szépséghibát, amit nem láttam eddig- vannak ilyen szépséghibák, de nem rontják Aurora szépségét összességében. A szemébe nézek újra, ami mögött talán több rejtőzik bizonyos értelemben, mint az egész világ.
- Szeretek veled lenni.- furán személytelennek érzem a kijelentést, mintha egyenesen sértő lenne, mégsem mondok semmit, hogy kijavítsam: talán ez a legőszintébb dolog, amit valaha mondtam. Talán túlzás lenne azt mondani még, hogy tényleg szeretem, de minden szempontból élvezem a társaságát: élvezem az ártatlanságát, élvezem a titkait, élvezem a vadságát.
Csendben nézem őt; van valami meghitt az esőben. Olyan ez, mint egy olyan hely egy rémmesében, ami el van zárva az időtől, a tértől, attól, ami rossz, bonyolult és nehéz, olyan, amilyennek az életnek lennie kellene. Tudom, hogy nem maradhatunk itt örökké, és tudom, hogy nem lesz rossz az életem- életünk- azután sem, hogy itt hagyjuk az esőt, még is úgy érzem, hogy megvan itt mindenem: itt van velem Aurora. Aurora, akinek a szeme kék, és mögötte ott rejtőzik a jövő, ami olyan volt, mint egy addiktív drog, ami fájdalmat okozott, de vágyok rá újra. Aurora, akinek hegyesek a mellei, puha az öle, kénsavas a csókja. Aurora, aki talán az első családon kívüli nő az életemben, akinek kedvelem a társaságát- és akit szeretni fogok a jövőben. Veszek egy mély levegőt, és szomorúan kifújom: mégsem maradhatunk itt örökké.
- Láttál már olyat a jövőben, ami megijesztett?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurora Rosier

Aurora Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 7 Szept. - 16:57

Mint amikor egy elejtett zsebkendő után kapunk az ügyetlen mozdulat végén, úgy szorul rá a fiúra az orgazmus közben - a tudata még mindig szatelitként lebeg valahol egy ismeretlen pályán, de nála ez sosem volt kizárólagos, sosem csak szabadesés az őrült semmibe, nem egy kisiklott vonat vagy felborult autó, amely a tetején csúszik a korlátig - ő csak akkor nincs itt, amikor nem akar itt lenni, de ezt valahogy mind hajlamosak elfelejteni.
Azért van valami mindig taszító egy férfi gyönyörében.. ne nézz így rám, te is tudod valahol magadban.
Megfogja a segítő ujjait, és jelentőségteljesen arrébb teszi le őket, a nedves takaróra. Felemeli a fejét, elszakad a másik kéztől, és végignéz a tavon, aminek felszínét habverővel kergeti a természet maga előtt, a szeme mosolyog, a torka mosolyog, azon a lila és bordó folt mosolyog, de ő nem mosolyog. Tudni dolgokat, tudni az elkövetkezőket csak valami nyugodt bizalmat ad magunkban, de soha nem boldogságot.
- Nem. Mi értelme félni valamitől, amiről tudod, hogy be fog következni? - pillant a fiúra, színeit egybemossa a nem csituló eső. Éjszakai fények ígérete öltözteti az alakját, olyasmire figyelmeztetve, hogy már pontosan tudja, mi történik majd napokkal később, és talán tehetne ellene.. de hát persze túl régóta játéka más hatalmaknak ahhoz, hogy azt gondolja, ez komoly lehetőség.
Vagy nem.
- Lord Rowle, nem mondták még neked, hogy ha elkezdesz félni valamitől, az valóra válik majd? De biztos nem. Az önhitt gyerekek sosem félnek, amíg rá nem jöttek, hogy végig féltek. Ők azt hiszik, hogy nagyon jól értenek a tettetéshez, mert az jó játék.. - feláll a helyéről, és megint a tóra bámul már, lassan el is indul felé, a combján pedig lecsöppen az elképzelés, miszerint ennyivel ki is játszotta minden lapját, all in, tessék, vidd és vedd, megismertél minden titkos szobát a venni készült épületben, nem érhetnek már meglepetések. Tessék. - De hát ez a baj az emberekkel: amíg gyerek vagy, a módszert nem érted, mikor felnőtt vagy, már a játékot felejtetted el.
Aztán egyetlen, véletlennek látszó mozdulattal arccal előre beledől a vízbe, és az rögtön el is nyeli, maradéktalanul, mivel az eső még mindig szeretne főszerepelni ebben a jelenetben.
Vagy nem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Thorfinn Rowle

Thorfinn Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cole Sprouse

»
» Pént. 8 Szept. - 3:45
Mint minden ember, Felség PetalsInRain-j95




Pár másodpercig remegek, mintha fáznék azután, hogy szétváltunk. Furcsa a gondolat, hogy megtörtént: már régóta felnőtt vagyok a legtöbb szempontból, de bizonyos szempontból most váltam férfivá. Van ebben valami furcsán kiszolgáltatott, taszító, idegen abban, hogy néhány érintés ennyire kifordítja az elmét. Behajlítom az ujjamat: végül bármilyen fontos bármi, lehet, hogy mindenkinek csak ez az egy számít?
Hagyom, hogy elvegye a kezem, amit lassabban hagy el a hő, mint a testem többi részét. Még mindig érzem őt az ujjaimban, és még mindig vágyom rá, hogy megérintsem, de nem próbálkozok tovább. Csak nézem őt, hallgatom az esőt, és az esőtől távol hallgatom a szavait. Nem válaszolok rájuk, de elgondolkozok rajtuk mellette fekve, kiszolgáltatottan. Én talán jobban félek attól, amit várok, amiről tudom, hogy meg fog történni, még akkor is, ha nem ijedek meg annyira.
- Szoktam félni az olyan dolgoktól, amik félelmetesek.- nézem, ahogy átsétál az esőn a tó felé. Vannak dolgok, amik talán tényleg megijesztenek. A sötétség, ami körüllengi a Nagyurat, mindig nyomasztott, és féltem tőle, hogy tönkreteszem azt az ezeréves építményt, amit a családom létrehozott, és féltem tőle, hogy boldogtalanná teszem azokat, akikért felelős vagyok. Felállok, felhúzom a nadrágom, és Aurora után lépek; azt hiszem, hogy félek attól is, hogy eltűnik, mintha csak káprázat lenne.

Egy pillanatra ledermedek, azután a lány után rohanok, azonnal begázolva a vízbe. Nem zavar a hideg, nem érdekelnek a kövek, amik a talpamba vágnak, nem nyúlok a pálcámért: rögtön a lehajolok, a vízbe nyúlok, és a karjaimban kiemelem a lányt. Érzem, hogy a torkomban dobog a szívem, miközben a kezemben tartom a lányt, akinek az elméjét kedveltem meg, és most mégis úgy érzem, hogy a húsa érintése boldogabbá tesz, mint öt perccel ezelőtt: bele tudok kapaszkodni.
Úgy érzem, hogy meg kéne csókolnom, hogy megkérdeznem, hogy jól van-e, esetleg fel kéne öltöztetnem őt, és visszakísérni a kastélyba, ahol megszáradhatna. A karjaim, a lábaim, a hátam jelzik, hogy a könyvtár nem készített fel rá, hogy sokáig tartsam ezt a testet, még ha olyan kicsi is, mint egy gyermek. Csak tartom a karomban, mert tényleg megijeszt, hogy eltűnik, ha nem érzem már a bőrt és a húst.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurora Rosier

Aurora Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 8 Szept. - 18:45
- Mit csinálsz.. Lord Rowle?
A teste könnyű, minta most párolták volna gőz felet, mintha egy serpenyőből húzta volna ki, homályos kicsit a füstben, omlós és könnyen elfogyasztható: még nem igazi vacsora, a lépteinek még nem lenne visszhangja, pedig megélezte már a kést, már ki is próbálta az ujja hegyén, amin apró piros vonal szalad lefelé, de eltűnik nyomtalanul. Mint ő fog.
Ujjait az arcára fekteti, aztán engedélyt kér a vízbe állni: ő mélyebben merül, mélyebbről is néz fel rá, mintha a vízfelszín alatt lenne, és hallanánk azokat a jéghoki meccseken jellegzetes orgonákat, mintha a gerince zorgona fogai lennének, és a hideg azokon játszana valami indulót, esetünkben maradót.
A bal keze erélyesen belecsíp a fiú csípőjébe, satuba fogja az egyik csípőlapátot: meleg a tenyere, fény bújik alatta, olyan, mint egy hajcsatt, a nagyfogú törzsből, biztosan megvannak a maga dalai és történetei az őseiről, de most megfogja vele előbb a lapát legalsó tapintható porcikáját, mielőtt éhes szemeiben tűz gyulladna.
- Megmutatom, hogy jó, nézz a fejembe. - egyetlen mozdulattal tönkreteszi a nadrág tartóját, és mosolyogva megharapja a felé nyúló ujjat: az övé megmarkolja, és a szájával kényeztetni kezdi: de semmi sincs ok nélkül, a dupla kettőspont sem. Az főleg nem.
Nem mutat képeket, azokra most nincs szükség, a hatalmas visszatartott lélegzetű vízfalból most azt engedi a fejükre, nyakukra, hátukra folyni alattomosan és kéjesen, ami jöhet még, amit majd egyszer átélnek: a megértést, a békét, a biztonságot, a vágyat, a szeretetet. Tizenkét meg nem történt élet minden forróságát. A fiú mutatta neki egyszer valamelyikben, de ott meghalt és nem próbálhatta ki, épp itt a lehetőség, amíg ujjai horogként beleakadnak a combjába, az apró körmök otthonra lelnek a húsában.
A kontrollt élvezi, a felettességet, szikra pattan lova léptén, 's glóriás a koronája, amíg a tudata szűk folyosókon szalad nevetve, neonfényben megvilágítva, a nevetése betölti az összes világ minden szobáját, párokat riaszt fel, harangként megkondul, és érezhető, hogy már lassan, de felkel keleten a nap és északot is uralni akarja majd.
Állíts meg benne, Thorfinn Rowle.  
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Thorfinn Rowle

Thorfinn Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cole Sprouse

»
» Hétf. 11 Szept. - 0:58
Mint minden ember, Felség PetalsInRain-j95





Eltart néhány másodpercig, hogy ráébredjek: a lány nem volt életveszélyben, feleslegesen emeltem ki a vízből. Talán csak az agyam ébred rá, a szívverésem és a légzésem továbbra is gyors marad, ahogy nézem az arcát, a hideg, fehér bőrt amit a testemhez ölelek. Esik, és valahol még mindig arra számítok, hogy a lány csak szétfolyik a kezemben. A muglik úgy hiszik, hogy a víz elpusztítja a boszorkányokat.
Leteszem Aurorát, lassan, mintha nehezen akarnám elengedni. Végigsimítok a testén, de közben sem engedem el a szemét. A tekintete a legtökéletesebb benne; finoman érintem meg a melleit, húzom el rajta az ujjaim hegyét, ahogy lejjebb ereszkedik, mintha törékeny porcelánból lennének, de így is a tekintete vonz a legjobban. Megsimogatom a haját, a vizes aranyszálakat, de továbbra is a szemébe nézek.
Lecsúsztatom az ujjam az állán, miközben elkezdi tépkedni a nadrágom- nem segítek neki benne, már úgyis varázslathoz kell folyamodnunk hozzá, hogy a ruháink megfelelőek legyenek. Behunyom a szemem, felsóhajtok, ahogy az ujjamba harap, azután újra belépek az elméjébe, és hagyom, hogy irányítson. Most már nincs az eső sem: most csak én vagyok, és ő.
Néhány másodpercig elveszve lebegek az érzelmek között, amiket mutat, amik most annyira idegenek, mégis ismerősek: ez lehet szeretni valakit, igazán? De nem engedem el most magam annyira, figyelek a testemre is. A hidegre a lábaim körül; az enyhe fájdalomra, ahogy a testem tiltakozik a hideg, az egy helyben állás és az újabb érintések ellen. Mintha egy tépő erő jelezné, hogy már nincs mit adnom, de mégis érezném, hogy adni fogok- a fájdalmat felülírja Aurora csókja.
Sokáig csak csendben állok, kissé tétován, kissé bénultan, hangosan felfelnyögve, befogadva minden érzelmet, azután úgy döntök, hogy adok én is valamit. Lassan szövöm hozzá az általa mutatott érzelmekhez azokat, amik nekem vannak: a vonzalmat, amit kivált, a kellemes társaságot, amit nyújt, a furcsa érzést, amit a jelenlétében érzek. Nem szerelem ez, de nem is csak arról van szó, hogy kedvelem: erre a kifejezésre nincsen szó. Talán franciául van; ők biztosan összefoglalták ezt az érzést néhány hanggal már előttünk. Mi soha nem voltunk túl jók az árnyaltabb kifejezésben- leszámítva minket most, akik talán jobban beszélünk franciául, mint a Beauxbatons diákjai.
Megsimogatom- talán önkéntelenül az arcát is, de inkább azokat a jövőképeket, amik összeérnek az érzelmeimmel. Amikről nem tudom megmondani, hogy mennyire vannak elvágva a jelenlegi érzelmeitől, hogy mennyire tudja elvágni őket a jelentől, de amiket így is megsimogatok. Nem örültem neki, hogy ezt a döntést már meghozta valaki helyettem, de most, hogy érzem, azt hiszem, hogy el fogom fogadni, amikor megérünk.
Megérintem a vállát, felnyögök, ahogy a kellemetlenség egy pillanatra erősebbé válik, azután eltűnik, a testem görcsbe vágódik, és egy pillanat alatt felrobban. Nehezen tudom csak egyenesen tartani a lábaimat, miközben elélvezek, még mindig Aurora elméjébe kapaszkodva, hogy megartsam az egyensúlyomat. Nem is figyelek a hangokra; teljesen elengedem magam, teljesen szabaddá válok, nem törődök azzal sem, ha az egész iskola három méterrel mögöttünk áll ebben a pillanatban. Annyira sem, mint korábban: akkor sem tudnék mást tenni, ha ez lenne az utolsó pillanatunk élve.
Térdre esek a lány előtt, miután vége, és kicsit kifacsartan, de így is átölelem a derekát. Ahogy végigsimítok a jövőnkön, úgy érzem, hogy ebben a pillanatban el tudnánk merülni, miközben eggyé válunk újra, és világítanánk, amíg le nem érnénk a víz mélyére. Nem fulladnánk meg; a víz túl fényes, és ha a testnek korlátai is vannak, úgy érzem, hogy képes lennék bármire, amíg össze vagyunk kapcsolódva. Mégis beérem azzal, hogy magamra húzom, kidőlök vele kicsit a part felé a sekély vízbe.
Hagyom, hogy verjen minket az eső, mielőtt a hátára fordítom, a nyakába csókolok, és végigcsúsztatom a kezem a combján, le a szoknyája alá. Kicsit kijjebb tolom, hogy a parton legyünk, azután kitapintom a rózsaszín szirmot, körözök rajta néhányszor a hideggé vált ujjakkal, azután megállok: megérintem az elméjét. Finoman érintem meg a függönyt, ami mögött az érzékelése bújik meg, de nem húzom még el, csak kérdőn nézek rá, hogy enedje látni, mire vágyik pontosan.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurora Rosier

Aurora Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 12 Szept. - 12:34
Hová mész, Lord Rowle? És ha már mész.. nem vihetnél engem is magaddal?
Mások bezárják a szemük nagy kapuját, ha a szájukba élveznek, de ő nem: de nem áll ott senki, nem hallatszik sikoly az udvaráról, nem is lát semmit igazán, az előtte állót is talán csak fizikai valójában. A szembogarai szétszóródnak a tóban, fegyvergolyónként vágódnak a víztükörbe, aztán lemerülnek az aljára, és ott némán pihennek most már mindig, kamillát szórok rájuk, hogy ne fájjon.. ne fájjon megint egy elvesztett darab ártatlanság. Pedig ez nem volt erőszak, a bőrbe kampóként cuppanó ujjak kalózflottája, ez.. birtokbavétel volt? Thorfinn Rowle mindig abban a hitben élt, hogy szikra pattan lova léptén, 's glóriás a koronája, de csak mert nem érzi, hogy az nem az ő teste, ez itt előttem nem az ő teste.
Ez az enyém.
De attól még.. itt hagyhat engem.

Nagyot nyel, az idegein végigfut a csipkedő bizarrság, virágkoszorút fon a tüdejére, ami alig-alig emelkedik meg, azt is csak kötelességből, nem igazán érzelemmel telve, cseresznyevirágot lélegzik, aztán a fiú szemébe néz. Füstösen, mint az égő erdők Portugáliában, mint egy szalon ködfüggönyén át, amiben elhajóznak egymás mellett intrikusok, miközben szól valahol távol a sziréna.. Az találóbb név lett volna nekem.
Aztán az égre néz, az esőcseppek versenyt futnak az arcán az idővel, elpárolognak, nyomtalanul, mint ahogy ő is fog - beletúr a fiú nedves hajába, a szálak úgy simulnak az ujjai köré, mintha az anyjukat várták volna, de az anyjuk háborúból jön haza, nehéz páncélján koromfoltok, szőke haja rég kibomlott, szeretője vezeti a lovát.. de szikra pattan lova léptén, 's glóriás a koronája.
Úgy fekszik rajta, mint egy játékbaba, nyaktól lefelé függőlegesen egy rózsakert felett, épp kivégzik, kiáltani sem tud, mielőtt lelövik, pedig felkészült rá, hogy lenyelni a golyót, leharapja a kezüket, leharapja az ajkukat a szeplős bőrükről és üvölteni fog. A fiú mozgatja a testét, arra rezzen fel a tekintete, míg mindent lassan csepegő kávéként elborít a vér. Függőlegesen.
A háta végigszántja a part leveles textúráját, kövek szorítják arcukat a bőrébe, mély levegőt vesz, szinte elpattannak a szálak, amelyek összefűzik a mellkasát: elengedi azt helyette, ami visszatartja a fiú elől azt, amit épp érez.
Hideget, elszántságot. Hatalmat, könyörtelenséget, reményt. Főleg reményt.
De ez nem jelenti azt, hogy nem kellene arccal lefelé eltemetnie, ha biztonságban akarna lenni tőle.
- Mi az, Lord Rowle? Félsz felszántani a birtokod?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Thorfinn Rowle

Thorfinn Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cole Sprouse

»
» Kedd 12 Szept. - 23:25
Mint minden ember, Felség PetalsInRain-j95



18+


Egy rövid pillanatra eszembe jut a csúcs elérése közben, hogy mennyire furcsa, mennyire idegen érzés az orgazmus. Remeg a testem, és nehezen tudok levegőt venni az élvezettől, de még ezen át is eszembe jut, hogy mennyire furcsa, ahogy a szájában vagyok. Nem tudok azonban mást tenni, csak behunyt szemmel várni, hogy az érzés enyhüljön.
Soha nem éreztem úgy, hogy ez hiányozna az életemből, hogy nagyobb helyet kéne elfoglalnia benne, mint amennyit elfoglal. Tudtam persze, hogy kellemes érzés, de most, hogy vége, és fáradtan, enyhe fájdalommal a lábamban és az ágyékomban térdre esek, úgy érzem, hogy bármikor szívesen csinálnám újra. Talán érthető is, hogy minden korombéli ezt üldözi- kellemes érzés elveszíteni a kontrollt.

Pár másodpercig kivörösödve nézek a lányra, azután megérintem az elméjét újra, gyengéden jelezve neki, hogy vezessen engem. Belecsókolok a nyakába, miközben gyengéden körözni kezdek az ujjaimmal, azután lejjebb kúszok, végigcsókolva a mellét, a hasát, a köldökét, a felhúzott nedves szoknyát, azután megállok a kis, rózsaszín hús felett. Gyengéden, majd kicsit durvábban kezdem csókolni, miközben az ujjam óvatosan a réshez érintem.
Várok pár másodpercet, mielőtt betolom az ujjaimat- nem tudom még, hogy hová. Rabastan puncinak nevezi, amikor részeg, Nils pinának nevezte, amikor Signurt becsmérelte, Anja pedig körülírta, amikor szóba került néhány éve. Én mindig a nemiszerv kifejezést használtam, ha muszáj volt kimondanom, de nem tudom, hogy mi melyik megoldást választjuk majd.
Gyengéden megízlelem, megsimogatom Aurorát, aki az eső és a tó hideg vize mellett is az egyetlen, akire figyelek most. Megpróbálom megfigyelni az előtérbe kerülő gondolatokat, de a legjobban az érzésekre figyelek: azt akarom, hogy olyan legyen neki ez a néhány perc, amilyet ő okozott nekem. Látni akarom, hogy milyen, amikor annyira tehetetlenné válik, hogy nem számít neki más, csak én.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurora Rosier

Aurora Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 27 Szept. - 23:16
A teste íjként megfeszül, a száján át pezseg szét a pattanó húr fájdalma, szisszen az izom, de nem áll falanxba a teste, nem épít gátat magából maga előtt - sosem tette, vedd el, vidd el, nem az enyém, ha neked kell, használd. Használj, Lord Rowle, az, ami én vagyok igazán, parttalan, és nem fájhat emberi érintéstől.
Puha és langymeleg vércsatornán huppan végig az érzés, minden kellem és báj: aranyszínű és megértő, hátranyaklik a feje, de a szemei elpörögnek a fenyvesben, elgurulnak a tűlevelek szőnyegén, ott vár reá a józanság, vigyáz rá, halkan sóhajt, ujjai belekapnak a fiú hajába, az egyik combja megtámasztja az arcát balról, fal lesz, de tető nem. Szemöldökei óvón összehúzódnak, meg is ölelnék egymást, ha lehetőségük lenne, de ehelyett csak szájukat harapva hallgatják, hogy szakad fel belőle először egy nyögés, aztán a tagjai fénytől elhúzódván menekülnek észak elől, észak nagyszerű birtokló pörölye elől.
Aztán kitartott csönd, ahogy a nyárnak vége, ahogy még el sem kezdődött: megmarkolja a tarkóját, és aztán elengedi. Bealkonyul a tekintete, esőfelhők gyülekeznek fel benne, aztán tartalmuk a hajából csöpögő vízhez csatlakozik, és sírni kezd, elnéz a fiú feje felett, el a távolba, szeme fegyverlövése belefúródik a hegyekbe, és nehezen lélegzik. Zokogni kezd.. összehúzza magát, és egy egész pillanatra ember lesz, nagyon ember, sebezhető ember.
- Thor.. finn... még ne, kérlek még ne, te ne, ne így, ne most, ne.. Thorfinn, Thorfinn.. te látsz engem, te láttál engem.. kérlek... kérlek szépen..!
Aztán elhallgat, mintha elvágták volna, és szótlanul rádől a testére, reszket még, de nincs jelen. Még a fejében hallani a menekülő lépések visszhangját, ahogy eléri azokat a hegyeket: a nagy Északi hegyeket.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Thorfinn Rowle

Thorfinn Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cole Sprouse

»
» Szomb. 30 Szept. - 0:17
Mint minden ember, Felség PetalsInRain-j95



Olyan nyugodt vagyok, mint a legtermészetesebb pillanataimban. Olyan nyugodt vagyok, mintha ez lenne az a pillanat, az a biztonságos pont, amikor senki nem bánthat, amikor minden tökéletes. Amikor megállt az idő- mint egy szép emlékben, amit most alkotok meg, hogy világítson. Érzem a hideget, az esőt, hogy remegek, fáradtak vagyunk, még őt figyelve sem csinálok mindent tökéletesen, és mégis ez talán a legjobb pillanat.
Úgy érzem, hogy a lányban megtaláltam a békémet: érzem a szikrákat benne, amik pattognak az ujjaim minden mozdulatára. Érzem a gondolatait, amikben el tudnék veszni, meg tudnék halni bennük, hogy újra tizenhárom éves gyermek legyek, akit nem nyom ezrek gondja. Tudom, hogy nem szabad, hogy nem lehetek ilyen gyenge, hogy nem engedhetek, de engedek. Engedem, hogy a fogaim gyengéden a combjába marjanak, hogy az ujjaim felgyorsuljanak, hogy az elmém még mélyebbre szakadjon a testemtől. Mélyre, nagyon mélyre Thorfinn Rowletól, Ivar Rowle fiától, Lord Voldemort katonájától, a varázslótól, a fiútól és férfitól... el, mélyre. Csak nézem őt. Glóriás a koronája...

Felnézek, ijedten, ahogy kivet magából, és újra sebezhető vagyok: meztelenül fekszek egy tóban, és úgy nézek fel a lányra, mintha hirtelen tértem volna vissza egy illúzióból. Mintha nem akarná ezt az egészet, mintha én kényszeríteném. Persze tudom, hogy nem így van... azt hiszem, hogy nem miattam ilyen most. Elszomorít a tudat, hogy talán mégis. Mintha letéptem volna valamit róla, ami többet takart, mint a szemérmét elfedő bugyi... talán a Lord Rowlet szakítottam le. Nem hívott még soha Thorfinnak.
Felállok, kiemelem Aurorát a vízből, és az ázott takaróra húzom. Kezembe veszem a pálcám, úgy nézem őt, ahogy önkívületi állapotban fekszik, és csak azért tudom, hogy visszatér még, mert látom a lányt, ahogy egy napfényes helyen keres menedéket a jelen elől. Itt is kisüt lassan a Nap. Lassan visszatérnek az emberek, de nem érdekel most az sem, ha az eső mögött rejtőztek egész végig, miközben az ártatlanságom még egy értelemben lángra kapott.
Felhúzom a lányt, pár másodpercig nézem az ajkát, a kimeredt szemét, az oldalát, amin végigsimítok, a szeméremdombját, amit megérintek egy futó pillanatra, a combját, amit végül megfogok, hogy megtámasszam. Megmarkolom a tarkóját, és megcsókolom őt, óvatosan- talán ő is megérzi. Talán én is megéreztem: talán tényleg tudom majd szeretni őt, talán tényleg boldogok leszünk. Talán igaza van az olyan idiótáknak, mint az öcsém: talán tényleg ez az élet értelme.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Mint minden ember, Felség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Több, mint 12 dühös ember
» Több, mint 12 dühös ember
» Egy ember több szerepben
» Őrült pillanat gyermeke: ember
» Mint Ő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-