Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Grayson Hopkins EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Grayson Hopkins EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Grayson Hopkins EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Grayson Hopkins EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Grayson Hopkins EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Grayson Hopkins EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Grayson Hopkins EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Grayson Hopkins EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Grayson Hopkins EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 11 Szept. - 11:33

Grayson Hopkins


Csoport:

Mágiahasználók, halálfalók(??)

Kor:

32 év

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

 Csoporttól, ET-től függően rád bízom

Play by:

Charles Micheal Davis

Ők várják:

Én & Luca Daubernon Smile



Egy évfolyamon végeztünk, én Griffendéles voltam, te pedig Mardekáros. Nagyon jó barátok voltunk mindig is, hatodéves korunktól kezdve pedig elnyelt minket a rózsaszín felhő. Imádtalak, te voltál a tökéletes férfi a szememben. Azonban a külső tökéletességed annyira megvakította női elmémet, hogy nem láttam, mennyire nem illünk össze. Még az aurori vizsgámat sem tettem le, de már gyűrű volt az ujjamon. Valahol úgy érzem, azért is mondtam neked igent és mentem hozzád villám gyorsan, hogy megszabadulhassak a vezetéknevemtől. Nem akartam, hogy Amelia Ollivanderként ismerjenek meg a jövőben. Te végig támogattál, ápoltad a lelkem, mikor az apámmal való kapcsolatom romlani kezdett. Nálad jobb férjet nem is kívánhattam volna.
Évekig a Mágiaügyi Minisztériumnak dolgoztál, védve a félvérek és mugliszületésű varázslók jogait, hogy ne érje őket megkülönböztetés a varázslóvilágban származásuk miatt. Ezzel az én jogaimért is harcoltál, mert ugyan te aranyvérű családból származol, én félvér vagyok. Eszméletlenül büszke voltam rád, igazi férfiképet adtál nekem, amit apám sikeresen elvett tőlem.
Aztán lemondtál a hivatalban. Sosem árultad el, hogy miért, pedig hidd el, nyúztalak eleget. Nem kis túlzással évekig ki akartam deríteni ezt a titkot, de mélyen elrejtetted magadban. Hosszú évek után talán ettől szállt el a rózsaszín köd és kezdtük egymás rossz oldalát meglátni. Kiütköztek az ellentétek, a veszekedések állandóvá váltak. Sosem jutottunk dűlőre, szenvedélyesen egymásnak estünk, de a kommunikáció sosem írt le egy egész kört, mindig megszakadt.
Ahogy lemondtál a hivatalban, szeretted volna, ha én is visszalépek aurori pályámtól. Hosszú ideig nyaggattál ezzel, de indokolni nem voltál hajlandó. Én pedig éppen arra akartalak ösztönözni, hogy ha félsz is valamitől, vagy valakitől - ami mondjuk a lemondása oka is lehetett -, küzdj azért, amiben hiszel. Küzdj a kevert vérűekért, mert így helyes. Ki kell állnunk azokért, akik képtelenek megtenni ezt önmagukért. Mindkettőnk munkája erről szólt.
Egyikünk sem volt hajlandó lépni. Egyre több kimondatlan szó és érzés, állandó veszekedés. Felőröltük egymást, felőrlődött a kapcsolatunk is. Te tetted meg az első lépést a válláshoz, én pedig az utolsót. Ultimátumot kaptam, hogy vagy a hivatásom, vagy te. Nem akartad végignézni, ahogy a munkám iránti fanatizmusom a halálomat okozza. Döntést hoztam. Harminc évesen hagytalak el.
Az elmúlt két évben nem nagyon találkoztunk. Most viszont úgy néz ki ismét egymás életébe kerülünk. Mi lesz a tüskékkel? Tudunk majd normálisan viselkedni? Ott lehetünk egymás jövőjében?

// Az Ő esetében a PB-hez ragaszkodom Smile A vezetéknév adott, a keresztnév szerepel az ET-mben, de átírható, ha váltani szeretnél. Nekem olyasmi terveim lennének, hogy halálfalók telepedtek rá a Minisztériumban, ezért mondott le, esetleg azóta csatlakozhatott hozzájuk és ezért feszülnek egymásnak ismét, rád bízom. Mindenképpen egy mély karakterszálat szeretnék, nem rettenek vissza a drámától, ezért olyan játékost keresek, aki partner ebben. Ha van új párja, csak még jobb, még bonyolultabb. Várlak nagyon Smile //  



Vissza az elejére Go down

Grayson Hopkins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hopkins & Daubernon
» Amelia Hopkins
» Hayes & Hopkins - See you again

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-