Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

#segítsdaparasztot EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

#segítsdaparasztot EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

#segítsdaparasztot EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

#segítsdaparasztot EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

#segítsdaparasztot EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

#segítsdaparasztot EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

#segítsdaparasztot EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

#segítsdaparasztot EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

#segítsdaparasztot EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Caliban Malachy

Caliban Malachy

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
~ Min Yoongi (Suga)

»
» Csüt. 21 Szept. - 21:35

Cleon egész vonatúton ugyanazzal a szar dumával idegesít. Anyánk állítólag kitalált valamit, márpedig abban biztos lehetek, hogyha Yura Malachy fejében kigyullad a fény abból jó ki nem sülhet…legalábbis számomra bizonyára nem. Az öcsém valami szövevényes levélváltásról beszélt meg egy törökről, szokás szerint minden, ami kijött a száján brutális faszságnak tűnt, nem is értem miért hallgattam végig, amit összezagyvált. Kontrás a gyerek, ezt mindig tudtam, de az utóbbi időben különösen gyakran, ment az agyamra a homályos sejtéseivel és jó tanácsaival. Anyánkkal kapcsolatban viszont, ha akartam, ha nem el kellett ismernem, hogy mint anyuci pici fia, sokkal közelebb áll az igazsághoz, mint én valaha, ha ugyanis a koreai fúria tervez valamit, amihez rám is szüksége lesz, én leszek az utolsó, aki ezt meg fogja tudni. Igen-igen, ez a kommunikációnak csúfolt csoda nem nagyon működik a mi kis családunkban, pontosabban mégis, csupán egy más egyenletben, aminek lényege, hogy a meglepett Caliban nem egyenlő a direkt pöcs és szabotőr Calibannal, tehát anyám célt ér, mivel annyira fennakadok az adott helyzeten, hogy még kifejezetten lárvának lenni sincs energiám. Ezt elkerülendőn ötletelgettünk az öcskössel egész úton, de nem sokra jutottunk. Az egyetlen koncepcióm az volt, hogy szépen kogyvasztok egy jóféle Veritaserumot, amit aztán ügyesen, okosan, de főleg észrevétlenül belecsempészek az esti sojuba, aztán megindítom a Dél-Koreai pislogó világbajnokságot, aminek keretében várom, hogy megtudhassam le lesz-e húzva rólam egy pár bőr avagy sem. Cleonkám erre azonnal bedudvázott, nem mintha komolyan gondoltam volna, csak én is szerettem volna mondani legalább valami félig okosat az állatságok mellé.
Végül aztán arra jutottunk, hogy mindegy mennyire rühellem, az még mindegyebb, hogy mennyire nem hiszek benne, de bizony sanyarú sorsomtól csak az menthet meg, ha most jól elmegyek megjósoltatni, hogy mi a tököm történik, vagyis fog történni velem. Amint túl vagyunk a szokásos formaságokon már úton is vagyok, kutatom a csajt, akiről öcsimöcsi regélt nekem lelkesen. Dorcas Meadowes. Ismerem, nehéz lenne nem ismerni, mivel évfolyamtársak vagyunk, de eddig nem volt nagyjából semmilyen közünk egymáshoz. Ez jó jel, mikor kérni akarok valamit valakitől, jelenleg van rá esélyem, hogy nem utál. Elég hamar meg is találom, finoman jelzem neki, hogy nem felé bambulok, hanem egész konkrétan rá nézek.
-Szia –szólítom meg egy biztatónak szánt félmosollyal-valószínűleg tudsz nekem segíteni.



Zene: Keep it up

.
Prepare the worst
faith
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Vas. 8 Okt. - 17:43

Calibannak


Mindig is rühelltem azokat az embereket, akik gusztustalan módon rágcsálják a körmeiket akkor, amikor azt hiszik, senki nem látja őket. Most mégis azon kapom magam, hogy szinte öklömmel a számban csócsálom a kemény részeket, most, hogy már a körömlakk fényes rétegét sikerült teljesen elpusztítanom, ahogy a Hugrabug asztal mellett a Reggeli Próféta friss számát bújom.  Lehetetlen vállalkozás egy ebédszünetben az egészet végigolvasni betűről betűre, de igyekszem szelektálni, és csak a fiatal aurortanoncok, a véres mészárlás, elképesztő merénylet és a tragikus halál címszavakra koncentrálni. Persze nem tudatosan, de arra is nyilván ugranék, ha meglátnám valahol Philipet névszerint említve. De még így is embertpróbáló feladatnak tűnik végignyálazni, ha közben kétpercenként oda kellemetlenkedik valaki az asztalhoz. Talán nem kéne meglepődnöm, hogy az elmúlt idők politikai helyzete és létbizonytalanságának közepedte egyre többen kezdik úgy gondolni, hogy az egyetlen választ a kristálygömbben találják. Vagy a teafűben, vagy esetleg a tarotban, vagy halott galambok beleiben, tudom is én. Túlságosan is rá vannak erre feszülve, mintha én lennék az egyetlen jóstehetséggel megáldott ember ebben az átkozott iskolában. Gibbins például dupla Legendás Lények Gondozása előtt gyakorlatilag felajánlotta a limitált szériás Vivienne Westwood nyakláncát, és az állítása szerint ritka hurú tojásait – de kérdem én, mit csinálhatnék én az átkozott hurú tojásokkal? És amúgy sem felejtem el, hogy a kis ribanc mekkora drámákat rendezett, amikor elsősökből próbáltam kicsalni az otthonról kapott csokiskondérokat, és nyilvánosan hangoztatta, hogy mekkora humbug ez az egész jövendőmondás cucc, és konkrét boszorkányüldözéseket folytatott ellenem nem egészen egy évvel ezelőtt.
Fáradtan sóhajtok, amikor látom, hogy ismét árnyék vetül a meggyötört újságlapra, amin egy egész címoldalas fotó van arról az inkompetens barom miniszterről.
- Jaj, ne már, mondtam, hogy bezárt mára a bolt, nem vagyok valami hülye vásári mutatványos – bármennyire is elkövettem az elmúlt években mindent, hogy ezt a marketinget kiépítsem. De hát akkor még más idők jártak. A kutya sem volt kíváncsi, kellett kicsit promóznom magam.
De amikor rájövök, hogy még mindig nem tűnik el az árnyék, leteszem az újságot, magam elé, és kérdőn bámulok fel Caliban Malachy mindig álmosnak tűnő szemeibe, minden erőmet latba vetve, hogy ne hagyja el a számat valami közepesen bunkó, rasszista megjegyzés. - Le lehet kopni. Gyere vissza holnap, vagy tudod mit? Inkább keress valaki mást, én nem érek rá - nyomatékosan felkönyökölök az asztalra, nyilvánvaló jelét adva, hogy egyébként semmi halaszthatatlan dolgom nincs, csak halálosan unom már az egészet.
it's just not that much fun
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Caliban Malachy

Caliban Malachy

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
~ Min Yoongi (Suga)

»
» Hétf. 23 Okt. - 21:33

Nehezen szánom el magam arra, hogy egyáltalán odajáruljak Dorcashoz, de végül a szükség rászorít a dologra, büszke is lennék magamra, ha a csaj készségesebb lenne,de nagyon nem tűnik annak.
-Én ezt értem-támaszkodom meg az asztalon, aránylag hajthatatlanul-, de nem kérek sokat a drága idődből, oké?
Senki nem mondhatja, hogy nem próbálok meg tárgyalni, pedig legszívesebben fognám magam és sértetten elvonulnék, ebben az esetben rá kell jönnöm, hogy sajnos csak az lehet a vége a dolognak, hogy ő tesz szívességet. Szívességet, baszkikám! Nem hiszem, hogy akkora tragédia lenne egy kicsit segíteni nekem, mint amekkorának beállítja, gyökér vagyok, ezt elismerem, de azért nem akkora, hogy pont engem hagyjon lógva, nálam nagyobb barmoknak is leült már jósolni. Gondolom kevesen fordulnak hozzá annál életbevágóbb témákkal, minthogy terhes-e a csajuk vagy épp ki nyeri a következő kviddicsmeccset, közröhej. Nyilván nem tudhatja, hogy én most mennyire be vagyok majrézva, de akkor is, ha valaki tíznek dolgozik a tizenegyediket ne küldje már el az anyjába! Apropó anyám, na épp erről lenne szó még hozzá sürgősen. Az a hangnem, amit megenged magának nem, hogy velem szemben, de bármilyen értelmes lénnyel szemben pofátlanság, erőteljesen szorítom az asztalsarkát, nehogy olyat mondjak, ami árthat a pozitív végkimenetelnek. A szeme közé nézek a szokásosan érzelemmentes tekintetemmel és lázasan jár az agyam. Kopjak le? Erre most mégis a pikkelyes sárkányfaszát kellene mondanom? Jó esetben megismertetném a középső ujjammal és már itt sem lennék, de most…a rohadt élet, tényleg ez az egy ötletem van problémamegoldásnak.
-Figyelj-sóhajtok egy hatalmasat, remélve, hogy ezzel a dühömet is kifújom- nekem ez most kurvára kéne, nem szaroznék szívesen, se holnapig, se mással, téged ajánlottak gondolom nem véletlenül. Fizetek érte, csak mondd meg mit akarsz-nehezen mondom ki ezeket a szavakat. Az öcsémet már bele sem vonom, mint jóindulatú ajánlót, bár lehet segítene rajtam már az említése is. Nem kenyerem az egyezkedés meg a könyörgés, általában én vagyok az a fél, aki másokat lát ilyen állapotban, tehát igen szarul érinti az egomat a helyzet. Mindenesetre remélem, hogy a jutalom ténye meglágyítja kissé a hugrabugos kemény szívét-micsoda paradoxon- és nem fog még egyszer fennhangon elküldeni a fenébe.




Zene: Keep it up  

.
Prepare the worst
faith
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Pént. 3 Nov. - 14:08

Calibannak

Unottan könyökölök az asztalon, és még csak nem is próbálok úgy tenni, mintha figyelnék. Türelmetlenül dobolok az ujjaimml az asztalra terített prófétán, és bámulom annak az agyalágyult miniszternek az agyalágyult arcát. De a koncentrációmnak már annyi, ha akarnék sem tudnék nyugodt szívvel egy sort is olvasni, amíg ez a félkegyelmű itt lóg a nyakamon. És bármennyire is ki akarom zárni a szavait, még ez se sikerül tisztességesen. Persze hízeleg, mert ennél jobj nem jut az eszébe, és ez éppen csak annyira elég, hogy felkapjam a fejem, de még mielőtt a hiúság erőt venne rajtam és megkérdezhetném, ugyan ki  az a félőrült ebben az iskolában, aki rólam jókat mondana, már rég értelmét veszti a kérdés. Gondterhelten felsóhajtok.
- Van fogalmad róla, hogy ezt naponta hányszor hallom? Szerintem már nem tudsz olyasmit ajánlani, ami ne lenne meg – ha nagyon megerőltetném az agyam, akkor sem jutna eszembe semmi. A zsebem tele van, a hasam is, és mióta Dexter és Philip leléptek, a tudtmódosítók sem fogynak olyan rohamosan.  Mégis van egy olyan sanda gyanúm, hogy Malachyt nehezebb lesz lekoptatni, mint gondoltam. Olyan mint egy makacs rágógumi, ami a talpadra ragad.
- De tudod mit? Ma szerencsés napod van, adok neked másfél drága percet az életemből, és győzz meg. Ha annyira kibaszott fontos, biztos nem esik nehezedre.
Nem állítnám, hogy sokkal készségesebb lennék, mint pár perccel ezelőtt, de ki tudja, talán hoz valami minimális izgalmat a szürke hétköznapokba. És igen, kibaszottul el lehetek keseredve, ha tőle remélem a megváltást.
it's just not that much fun
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Caliban Malachy

Caliban Malachy

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
~ Min Yoongi (Suga)

»
» Szomb. 18 Nov. - 9:17

Eljött a pillanat, hogy hivatalosan is azt kell mondjam, hogy francot nem tudok kezdeni Meadowes-szal, pedig most már lenne egy-két remek ötletem, mert nagyon el tudnám küldeni a halál véreres faszára. Igen, undorító alak vagyok, de attól még nem pont velem kellene kivételt tenni, ha nagy ritkán, vagyis egyszer ebben a rohadt életben épp kéne tőle valami és mégcsak nem is fél karját vagy az egyik szemét kérem, mert olyan nehezére esik segíteni, mintha valami  ilyenről lenne szó.
-Azt a kelletlen mindenségit basszameg-mormogom az orrom alatt, hatszor elátkoztam már az öcsémet is, amiért csak ezzel az ötlettel tudott előállni, most itt állok hülyén, az aduim, valljuk be, elfogytak és ötletem nincs, hogy mivel kéne meggyőzzem ezt a házsártos szőkét, hogy mégis hajlandó legyen segíteni nekem. Tényleg vészesen forog a fejembe, hogy itt hagyom, mint a sárkánytrágyát illik és megmondom Cleonnak, hogy leveszem a kezem az ügyről, csináljon anyánk, amit akar előbb, én meg majd próbálok vele valamit kezdeni utóbb, de magamat így nem hagyom megalázni. Malachy vagyok, méghozzá Caliban Malachy és nem vagyok hozzászokva, hogy így semmibe vegyenek és nem is jönne be, ha ez lenne az új módi.
Már nyitom a számat, hogy félmondatban elmeséljem a csajnak, hogy mit is csináljon a másfél percével, de aztán eszembe jut, hogy mi lenne, ha elmondanám neki az…igazságot.  Retek egy dolog, az biztos, senki nem tudja ugyanis mi megy nálunk otthon, nyilván nem állok ki szívesen a lépcső tetejére és ordítom el maga, hogy „Figyelem, figyelem, Malachyéknál szar van a palacsintában, méghozzá nem is kevés”,de ezúttal még hasznomra lehet a dolog. Hatalmasat sóhajtok és belekezdek a problémám ecsetelésébe.
-Na jól figyelj, nem azért vagyok itt, mert önmagamat akarom szórakoztatni, hanem mert nincs más választásom. Anyám rendezkedik és nem kifejezetten örülnék, ha egy nap arra ébrednék, hogy beszervezett halálfalónak-tekintetem véresen komoly, láthatja a fejemen, hogy tényleg szarban vagyok- az meg pláne nem tenne boldoggá, ha arra a viráglelkű öcsémre kerülne fel a jel és nem lenne más választásom, mint önként csatlakozni, azokhoz a gecikhez, nehogy Cleonnak baja essen. Ez elég neked vagy mondjam tovább is?
A beszédem végére veszem észre, hogy rendesen felidegesítettem magam már a gondolatra is, beletúrok dühtől vörössé vált hajamba és körbenézek remélve, hogy senki sem hallott semmit az előbbiekből, mert ha mégis, azt meg kell öljem.


Zene: Keep it up  

.
Prepare the worst
faith
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Vas. 10 Dec. - 13:33

Calibannak

Őszintén, már amikor kiejtettem a számon sem gondoltam annyira komolyan. Vagyis elkönyveltem, hogy bármit is mond, majd húzom kicsit az agyát, aztán itthagyom. Csakhogy közben Malachy meg érzékeny pontot kerülget, vagyis hogy éppen a közepébe noymja az ujját, mint egy hatalmas véraláfutásnak, amiről nem is emlékszel, hogy hol szerezted, milyen körülmények között, vajon józan voltál-e egyáltalán. Az én gyengepontom is úgy létezik, hogy tulajdonképpen eddig nem is sem voltam hajlandó tudomást venni róla, de most már képtelen vagyok félrenézni, mikor éppen a közepébe trafált.
Egy elhaló nyögés szakad fel valahonnét belülről, és a következő pillanatban már tudom, látom a fényes jövőt, az elkövetkezendő fél órát, ahogy majd próbálom valós vagy csak kitalált információk alapján meggyőzni, hogy sem belőle sem az öccséből nem lesz halálfaló, hogy is gondolhat egyáltalán ilyesmire? Hogy lehet ilyen ostoba? Mert nem, nincs szükség még több csatlósra, plűne nem ebben az iskolában, de amúgy a világon sehol sem. És ha tényleg csak így megy, hogy valaki helyetted eldönti, felülről, kapsz egy utasítást, akkor mégis ki a fene csinálja ezt teljes meggyőződésből? Mi tartja még mindig össze és mi teszi erősebbé ezt a társaságot?
- Oké, és akkor most kürtöld világgá, hátha ráhozod a frászt az emberekre – első reakcióm, hogy próbálom csitítani, mielőtt még szarba keverne mindkettőnket. A második pedig az, hogy összetűrögetem a Prófétát és a táskámba süllyesztem, aztán némi kotorszás után előveszek egy pakli tarot kártyát, egy elszakadt láncon függő ingát és a gyűjteményem büszkeségét, egy kristálygömböt, ami első bliccre, sőt avatatlan szemek számára a tizedikre is igazinak tűnik, pedig két knútért vettem a kínai bazárban, még csak nem is kristályból van, Z-kategóriás másolat, de szerintem Malachynak erről fogalma sincs, hacsak nem valamelyik rokonának a keze munkája éppen.  
- Miért tenné ezt bármelyik szülő is a gyerekével? – felkönyökölök az asztalra és most elérte, amit akart, teljes figyelmem az övé. Hangom viszolygásról és kíváncsiságról árulkodik egyszerre. Közben meg az arzenál felé intek, hogy válassza ki a neki legmegfelelőbbet.
it's just not that much fun
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Caliban Malachy

Caliban Malachy

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
~ Min Yoongi (Suga)

»
» Pént. 16 Feb. - 11:59

Szép kis beszédet tolok le, bármiféle szónok büszkén tapsolhatna nekem, na persze ez kizárólag azért sikerül, mert a vég úgy kerülget, mint kutyaszart a legyek, őszintén szólva. A hatás viszont nem várst magára, mert már a harmadik mondat közepén látom, hogy nyertem és sikerült meggyőznöm a hisztis kis jóst, tehát tulajdonképpen elégedett is lehetnék, ha nem most teregettem volna ki a titkaimat. Ha valaki ezt tudná…Caliban Malachy fél valamitől. Nem is valami különösebben nagytól vagy veszélyestől, mint például a Magyar Mennydörgő vagy egyéb batár állat, nem, egész konkrétan az anyjától. Igen szánalmas, de ez a nagy büdös helyzet.
-Kürtöli világgá a halál-morgom és azért körbepásztázok, hátha valaki figyeli a kis kettősünket. Furcsa páros vagyunk az tény, nem sűrűn tartózkodunk egymás társaságában és ez nem is annyira meglepő, nincs sok közös témánk, furcsállom is, hogy aránylag gyorsan engedett nekem. Ennek örömére megkísérlem felfüggeszteni a személyiségem kellemetlenebb részét, ezekután már nem akarom elrontani a lehetőségem, nem vagyok hülye, hogy betonba ugorjak seggest. Bólintok és leülök mellé, így is kevésbé vagyok feltűnő, mintha állnék itt, mint a lakodalomban szokás és morózusan bámulnék magam elé. Aztán csak figyelem, ahogy pakolja kifele a cuccait. Bevallom nem igazán érdekelnek, ugyanis rohadtul nem értek hozzájuk, Cleon bizonyára itt tátaná a száját és kérdezgetne mindenfélét, de én nem teszem, főként azért nem, mert még mindig feszült vagyok. Ilyen esetekben már megtanultam, hogy mindenki akkor jár a legjobban, ha nem sűrűn szólalok meg.
-Nem tudom-vonok vállat a kérdésére, mivel tényleg gőzöm sincs arról, hogy anyám milyen logika szerint próbálja tönkretenni a gyerekei életét- nem értem anyámat és nem is akarom megérteni. Az egész történet lényege, hogy tipikus vérmániás, aki el sem tud képzelni más jót, mint, Voldemort csodás megnyilvánulásait.
Már csak a dolog említésére is erőse torzul az arcom, ha jobban belegondolok még sosem beszéltem erről senkinek, szóval most még bizarrabb story, hogy Meadowes-nak lököm a rizsát a nyomoromról. Gondolom azt akarja, hogy válasszak „fegyvernemet”, ami nehéz feladat, mert a dolgok feléről csak sejtem, hogy mire is jó. Kicsit sasolom a jóseszközöket, aztán sóhajtok egy jókorát.
-Ezek közül te melyiket tartod a legmegbízhatóbbnak?


Zene: Keep it up

.
Prepare the worst
faith
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Szomb. 10 Márc. - 19:21

Calibannak

- Akkor talán nem ártana, ha kicsit lehúznád a hangerőt, vagy mondjuk leülnél – már rá sem nézek, észre sem veszem, hogy közben már megtette, anélkül, hogy külön erre szólítottam volna fel. Összeráncolt szemöldökkel nézem az asztal tetejére kirakott bóvlit, a szívem megtelik valamiféle megmagyarázhatatlan büszkeséggel, mint bármikor máskor, amikor jósláshoz készültem. Csakhogy azoknak sosem volt tétje, az, hogy vajon milyen tételeket ad McGalagony az RBF-en, vagy hogy elhívja-e randizni a stréber csajt az ügyeletes Don Juán, nem igazán izgattak. De tudtam, hogy a jóslataimnak erejük van, még akkor is, ha a jó részük kamu, mert komolyan, nem gondolhatja senki, hogy erre fogom fecsérelni a képességemet, szóval akkor is befolyással voltak az emberre, mint, amikor Felix Felicist tol az ember, placebot vagy elolvassa reggel a horoszkópját. Szóval totálisan mindegy, hogy mit fogok látni, azt mondom Malachinak, hogy nem lesz belőle halálfaló és akkor megszabadítom a világot egy jövőbeli csecsemő-sorozatgyilkostól. Ennél fogva tényleg rohadt mindegy, hogy mivel jósolok és mivel ő nem tűnik túl határozottnak, úgy döntök, legyel minél látványosabb. Péládul kitekerhetném a baglyának a nyakát és a beleiből olvashatnék, de azért talán egy egész félévben járhatnám a Mungó zárt osztályát.
- És gondoltál már arra, hogy csak úgy egyszerűen azt mondod: bocs, anyám, de erre senki sem kényszeríthet?
A kérdés majdhogynem költői, de közben mégsem. Nem értem, mi lehet olyan nehéz benne. Én biztosan megtenném. Mondjuk a szüleim nem is valami vérmániás aranyvérű kőgazdagok, talán soha nem is tudnám magam a helyébe képzelni.
- Az inga igennel vagy nemmel válaszol, tehát kell lennie egy épkézláb kérdésnek. A tarot viszont képes komplexebb műveletekre is. Felfogják az energiádat, tehát jó lenne, ha nyugton tudnál ülni, lehiggadni, ilyesmi, különben csak összezavarsz mindent.
Meg sem várom a válaszát, arrébb tolom a műzlistálat és a vizeskancsót, megrázom a paklit, majd eléje tartom.
- Emelj! És Merlinre, ürítsd ki a fejedet, csak arra gondolj, hogy mit akarhat tenni az anyád – nem foglalkozom azzal, hogy talán nem ez a legmegfelelőbb hely az ellazulásra vagy hogy irreális elvárásokat támasztok vele szemben. – Bazd meg, Malachi, neked remeg a kezed! Ennyire azért nem lehetsz beszarva.
it's just not that much fun
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

#segítsdaparasztot

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-