Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

too many mistakes EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

too many mistakes EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

too many mistakes EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

too many mistakes EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

too many mistakes EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

too many mistakes EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

too many mistakes EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

too many mistakes EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

too many mistakes EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Philip Niels

Philip Niels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
3
▽ Avatar :
Kit Butler

»
» Pént. 3 Nov. - 16:57

Krákogok egyet, aztán felülök az ágyban, mintha nem tudnám hirtelen, hogy hol vagyok. Beletúrok a hajamba és rád fókuszálok. Szinte nem hiszem el, hogy itt vagy. A félhomályban alig látlak, de rögtön felismerlek. Túl sok időt töltöttünk már együtt el ahhoz, hogy ez ne így legyen.
- Szia. -
A hangom még az álmosságtól érdes, de ezen ne csodálkozz. Azt tudtam, hogy el fogsz jönni, mindig eljössz , de azért én úgy gondoltam, hogy emberibb időpontban érkezel. Hát te nem így gondoltad.
- Jó látni téged.. -
Hátradőlök az ágyban, és én esküszöm, hogy el hinném: mindez csak álom, te nem vagy itt. Valahol Liamnél lehetsz vagy Dungot keresed, esetleg a híd alatt csövezel, de nem vagy itt velem.
- Most álmodom, igaz? -
Oldalra fordulok, hogy lássalak nem-e tűntél még el, de csak rendíthetetlenül itt vagy a szobámban. Csak nem akarsz eltűnni, hiába mondogatom magamnak, hogy álmodom.
Megdörgölöm a szememet, fáradtan ásítok feléd.
- Kurva korán van Bunny.. -
Mintha te nem tudnád, mintha nem lennél tisztában azzal, hogy ez nem a jó időpont. De azért jó közölni veled, hogy jöhettél volna később. Mondjuk egy hat óra múlva, amikor a Nap is rendesen fent van, amikor már én is rendesen fent vagyok, amikor már mindenki rendesen fent van.
Próbállak értelmezni, felfogni téged. Most minden rendben van, vagy valami gond van, merjem megkérdezni, vagy hagyjalak kibontakozni? Kimásszak az ágyból, vagy... nem nincsen vagy. Nem fogok kimászni innen baszd meg. Még miattad sem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bunny Fletcher

Bunny Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szomb. 4 Nov. - 9:38

Szóval, azt hiszem, Liam-et nem is nagyon zavarta, hogy feltett és megmásíthatatlan szándékomban állt megszabadítani magamat tőle a nyári szünetre. Éppen csak annyit voltam otthon, hogy az utazó bőröndömből kirámoljam a szobám földjére a koszos és-per-vagy szakadt talárokat (aztán vagy összeszedegeti őket majd legalább augusztusban, hogy kimosásra kerüljenek még szeptember előtt, vagy nem, de a pillanat hevében úgy döntöttem, hogy amíg nem nő ki belőlük egy telep csiperke, addig akkora baj csak nem lehet, majd szeptemberben legfeljebb kicsit több parfümöt használok, illetve eleve szerzek parfümöt, illetve ha a hajnál be tud indulni az öntisztulás folyamata, ha pár hétig nem mosod, akkor miért ne működne ugyanez iskolai talárokkal is? Na jó, kicsit eltértünk a tárgytól, hol is tartottunk?), aztán összeszedjek műanyag dínótól kezdve apa – nyilván valóan túlméretes – zakójáig bármit, aminek hasznát vehetem a vakáció alatt.
Hogy hogyan kötöttem ki ezek után a Dalton farmon, az most legyen mindegy.
Hogy onnan hogyan kerültem Lip hálószobájába…
Nos… sok szempontból ez mégsem kéne annyira mindegy legyen, de valahol a talároknál valahogy kiveszett belőlem minden energia, amit azért tárolok, hogy dolgokat megmagyarázzak, úgyhogy… talán csak fogadjuk el.
Annyira korán persze nem volt, illetve ahhoz képest, hogy mikor indultam, egyáltalán nem volt, sok órás buszút állt mögöttem, és egy pár perces stoppolás a buszállomástól a lakásáig (a Dalton-farm lakói szerint biztonságosabb a mugli tömegközlekedést használni, ha az ember nem akar bajba keveredni), máskor meg egyszerűen nem volt járat, szóval aludhattam volna esetleg a váróteremben, mint egy tisztességes szökött tini (jó, oké, ezt már megbeszéltük, ha az embernek a szülei szöknek el, attól ő még nem lesz szökött tinivé, nem?), de végül is rátörni így, hajnalok hajnalán sokkal nagyobb mulatság.
Álltam a szobája közepén. És üdvözlően vigyorogtam.
- Ébredj már, te mocskos buzi. – és azzal lendületből ráugrottam az ágyára.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Philip Niels

Philip Niels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
3
▽ Avatar :
Kit Butler

»
» Pént. 10 Nov. - 7:23

Szóval én tényleg azt hittem, hogy álmodok, hiszen nem lehetséges, hogy itt legyél a szobámban ilyenkor! Mármint neked is aludnod kellene, épp megfordulni és jól magadra rántani a takarót, vagy rendesen szuszogni és álmodni valami undorítóan perverz dolgot. Mert ez normális lenne. Sőt az is normális lenne ha felkelnél, mert innod kell, és akkor felkelnél és innál, de utána visszafeküdnél és visszaaludnál. Mert ez lenne a normális. Az átlagos. És ebben a pillanatban én annyira de nagyon szeretnék átlagos lenni, mint soha azelőtt, csak szeretnék begubózni a takarómba, és olyan mély álomba merülni, hogy ne kelljek fel vagy délig.
De ez az egész nem álom. Ez valamikor akkor tudatosul bennem igazán amikor te elrugaszkodsz a földtől és repülsz, vagy inkább zuhansz, hogy a kis tested utána keményen az enyémnek ütődjön és az ágyon, az én ágyamon köss ki, a térdeddel a takarón, és ahogy leérkezel a súlyod alatt megrogyik az ágy, a takaró meg felszánkázik a hátamon és a hideg levegő beáramlik, összeütközik a meleggel, és ki tudja, hogy mi történik majd.
Mondhatnám, hogy megszoktam, van egy öcsém és hat teljes évig voltál a háztársam a Roxfortban, de ezt a fajta kegyetlenséget, ezt a terrorizmust képtelenség megszokni, így inkább csak nyögök egyet és tüntetőleg fordulok meg, hogy még véletlenül se lássalak, még véletlenül se érezzem az illatod, mert akkor tényleg vége, akkor tényleg fel kell ébredjek.
- Mi a fasz van már? -
Nem vagyok benne biztos, hogy megérted a morgásomat, abban sem vagyok biztos, hogy megszólaltam-e egyáltalán, de abban biztos vagyok, hogy nem fogok kimászni az ágyból.
Ha mondjuk hoznál kávét, és sütnél nekem tojást, akkor azért kimásznék..
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bunny Fletcher

Bunny Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 7 Feb. - 10:27
​Lip ágya csak ránézésre tűnik kényelmesnek. Meg, ami azt illeti, Lip combjai és csípője is csak ránézésre tűnnek kényelmesnek, úgy mikor erővel, bombamódon ráérkezel, simán lehet, hogy komolyabb zúzódásokat szerzel a becsapódáskor, mert hát... gondolom, sok tejet ivott életében, és erősek a csontjai, és az erős csontjai megvédik a meglepetésszerű támadásoktól azzal, hogy... hát, erősek.
Ütötted már be a lábszáradat más csípőjébe?
Szar dolog.
Mindenesetre lelkes szeretettel, kizárólag azzal a céllal, hogy már kora reggel, a nap első sugaraival az idegeire menjek, tovább folytattam a zaklatását, előbb a takarót próbáltam letépni róla, aztán, mikor ebben inkább kevesebb, mint több sikert értem el, lehemperegtem róla, és végigdőltem mellette (cipőben, vagy hát bakancsban, még csak nem is egy tiszta bakancsban, de hát van valami diszkrét bája annak, ha nyáron ilyenben jársz - aztán csak várd ki, amíg leveszem!).
- Egy perced van kimászni innen. - Duruzsoltam aztán, vagy a nyakának, vagy a plafonnak, az ilyesmi részleteket igazából jobb, ha a fantáziára bízzuk reggel hat előtt, nem? - Vagy hát már csak negyvenhét másodperc. Van neked egy meglepim, de okvetlenül fel kell kelj, hogy odaadhassam, szóval... - felültem az ágyon, aztán azzal a lendülettel fel is álltam (már az ágyról a földre) - csókra vársz, Csipkerózsika? Hopp-hopp!

Jó, hát tegyük hozzá, csak így egymás között, hogy kurvára nincs is semmiféle meglepim, csak... hát, ha már idejöttem, nem akarok egyedül lenni. Ébren. Meg sehogy máshogy.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Philip Niels

Philip Niels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
3
▽ Avatar :
Kit Butler

»
» Kedd 6 Márc. - 12:08

Ha valaha bárkiben felmerülne a gondolat, hogy egészen bájos vagy, szólj mindenképpen, és akkor megyek és jól szétverem azt a szájat ami olyasmit mer rólad állítani, ami azért egyáltalán nem igaz: nem vagy jófej, de még csak az átlag fejség határát sem súrolod, mert hát ez, amit éppen csinálsz, ez borzalmas, mert hát az egy dolog, hogy nem hagysz aludni - minek azt ilyenkor, ugyebár - de hogy meg is kínzol, az minden határon túl megy.Túl csontos vagy, és túl nehéz, rám szorítod a takarót, nekem meg egyszerre nagyon melegem lesz, mert hát rám szorul a takaró, rajtam fekszel és még fájdalmat is okozol, ezért felnyögök, ami inkább hangzik valamilyen állat utolsó nyüsszenéséhez, mint egy egészséges férfi egészséges nyögéséhez. És ez az a perc amikor mindent megteszek, hogy leess rólam, csak ficánkolok mint a pontyok karácskor, mielőtt a manó levágná a fejüket - de igazából utána is ficánkolnak még, a kis testük úgy vergődik, mintha lenne bármilyen esély arra, hogy ne haljanak meg... hiszen akkor már rég halottak! - és ha lehet mondjuk a tíz méteres körzetemből. Nem is értem miért nem szaladsz ki a konyhába és tömöd meg a fejedet, aztán mit bánom én, ülhetsz a kandalló előtt, vagy lefekhetsz ide aludni, de engem békén kellene hagynod.
Felnyögök, mert túl közel van a szád, és a leheletedtől ami megcsiklandozza a nyakamat kiráz a hideg, s a hirtelen meleg érzetem egy pillanat alatt változik fázássá, s magamra rángatom a takarót, ami elég nehéz mert félig rajta fekszel és néha te akarod lerántani rólam, de végtére is sikerült elérned a célodat: még ha akarnák sem tudnék már visszaaludni.
- Mi van már? -
Ripakodok rád olyan hangerővel ahogy anyám ripakodott rám amikor végigtrappoltam a lakáson sárosan, mintha valaha is felmosott volna, mintha valaha is tisztában lett volna azzal, hogy mi az a felmosórongy. Szóval valahogy így ripakodok rád: vénasszonyfajta zsörtölődéssel és bosszúsággal.
- Nyögd már ki, hogy most mit akarsz tőlem.. -
Mármint most reggel hatkor és nem úgy általánosságban most. Érted ugye?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

too many mistakes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Mistakes are the portals of discovery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-