Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Mamma mia, here I go again EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Mamma mia, here I go again EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Mamma mia, here I go again EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Mamma mia, here I go again EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Mamma mia, here I go again EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Mamma mia, here I go again EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Mamma mia, here I go again EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Mamma mia, here I go again EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Mamma mia, here I go again EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Mamma mia, here I go again



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Peter Pettigrew

Peter Pettigrew

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Zachary Cole Smith

»
» Hétf. 6 Nov. - 19:53

I don't know how

   

Ernyedt testtel, unott arccal rogyok le a lépcsőre. Lábamat védekezően húzom fel, rákönyökölök, és az arcomat beletemetem a tenyerembe. Én tényleg csak unatkoztam. Mert ugyan mihez kezdjen magával az ember, ha lejár a nyolc órás műszak a Tescoban, de még van két órája, amíg átveszi a pakisztánitól a fűszerboltot?
London meg dögunalmas, sokkal inkább, mint amilyen a nyári szünidő alkalmával lenni szokott. Az emberek annyira be vannak szarva, hogy még az Abszol útra sem járnak.  Ha pedig a Zsebpiszok közben ténferegsz céltalanul, akkor rögtön gyanússá válsz. A muglik azért mégis csak szórakoztatóbbak. A maguk gyanútlan, már-már szeretnivaló naivságukkal. Kedvem let volna mindegyiket végigölelgetni. Persze valahogy ez másképp sűlt el. És most úgy festek, mintha én lennék a szerencsétlen muglik legádázabb ellensége.
Fáradtan dörzsölöm meg  szemem, és csak utána nézek fel a lehető legflegmább arcommal, amit Jamestől tanultam, vagy ő tőlem, ki a franc tartja ezt számon?
Az auror piszkosul fiatal, talán még jártunk is egyszerre a Roxfortba, de őszintén, nem emlékszem. Mindenesetre nem egy ijesztő alak, simán elfuthattam volna, vagy akár most is kereket oldhatnék, ha nem állna tőle pár lépésnyire az a két megtermett kétajtós szekrény, valószínűleg a testőrei.
- Hányszor kell még elmondanom? Nem vagyok terrorista – valamiért úgy érzem, ha jobban artikulálom a szavakat, akkor lesz valami hatásuk, de továbbra is úgy néz rám, mint egy ámokfutóra.
- Ha az lennék, gondoná, hogy megbűvölt próbababákkal akarnám átvenni a hatalmat a muglik felett? – úgy érzem a kérdés jogos, mégsem vagyok ideges, ahogy azt egy hasonló helyzet megkívánná. Csak baromira éhes, és arra tudok gondolni, hogy ott van az sok bő olajban sült csirkeszárny a hátizsákomban, ami hamarosan lejár, ha nem eszem meg, de persze ezek nem értik. Miért is értenék? De makacsul hallgatok válaszként a feltett kérdésére, amire már nem is emlékszem pontosan, de az ziher, hogy nem fogom bevallani még azt sem, hogy a muglik előtt bűvöltem meg a Chaneles próbababákat, hogy az Mamma Mia-ra lenyomjanak egy kis koreográfiát, eszembe se jutott, hogy nekiállnak zaklatni két nyugdíjas öregasszonyt. Mert hát valljuk be, ezt a szót is az auror használta, én inkább bump dancenek hívnám az egészet. De megint, mégis ki a fasznak akarom ezt magyarázni?  
but I suddenly lose control
Vissza az elejére Go down

Mamma mia, here I go again

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-