Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

orális fixáció EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

orális fixáció EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

orális fixáció EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

orális fixáció EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

orális fixáció EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

orális fixáció EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

orális fixáció EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

orális fixáció EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

orális fixáció EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Petunia Evans

Petunia Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 12 Nov. - 0:14
Vajon mi készteti a húgom arra, hogy ilyen alakokkal barátkozzon...? Ez a csodálatos világ épp ilyen életképtelenekből áll, de mivel a többit nem találtam, kénytelen vagyok vele beérni. Olyan ez a hely, mintha minden szemetet magába szívott volna a középkor óta, és most a langymeleg húgyszagban megkeverve bemutatná azt nekem: előbb villogó kirakatok mellett haladok el, aztán elnyel a sikátor, elnyel az éjszaka.
Már nem kell fintorognom, ahogy beeszi magát a csontjaimba a kivert sperma és szennyes holmik násza, már nem bántja a szemem a korhadó faanyag mindenre rálógó emlékeztetője, a koszlott üvegfelületek vak tekintete. Zsebrevágom a kezem, és összébb húzom magam - úgy vágok át a kuporgó alakok között, mintha nem tudnám, hogy mit használnak. Egy olyan jókislány, mint én, honnan ismerné a herbált, vagy honnan tudná, mivel lövi magát az a nyomorult ott?
Megkeresem a legismerősebbet - mintha kitörölhetné bármi az emlékezetből, amikor ezek megjelentek apa gondozott gyepén, magától értetődően, és a húgom úgy vegyült közéjük, mintha gyógyírt keresne a kirekesztettségre. Holnap az a féreg Persie is sorra fog kerülni, bármennyire is szeretné abba ringatni magát, hogy Petunia Evans féltékenységében szellemi aprósütemény lett: ki fogom taposni belőlük a húgom tartózkodási helyét.
- Szervusz, édesem, rég találkoztunk. - elmosolyodom, megbököm a csizmám orrával a térdét egész finoman, egész kevéssé arra figyelmeztetően, hogy esetleg máshová is beékelhetem még a beszélgetésünk alatt - Hoztam neked valamit, pont úgy nézel ki, mint akire ráfér.. cserébe csak egy kis segítségre van szükségem. Szeretnél segíteni nekem, ugye?

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Peter Pettigrew

Peter Pettigrew

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Zachary Cole Smith

»
» Szomb. 18 Nov. - 19:24

She's lost control

- Figyelj, Brut, vágom én, hogy be vagy fosva, de hidd el, nagy hibát követsz el, ha hagyod magad megfélemlíteni – úgy hunyorgok fel a nagyfiúra, aki színes paróka nélkül, elmosódott sminkkel és a járomcsontján lévő kék-zöld foltokkal vitathatatlanul szánalmas és egyszerre megindító látványt nyújt. A húgyfoltos falnak döntöm a hátamat és a spanglit figyelem, ami mintha már évmilliókkal ezelőtt indult volna végtelen hosszú körútjára, és valahogy nem akar visszaérni hozzám, pedig már kétszer nyújtottam utána a kezemet. -  Az apám ki fog készülni, ha megtudja, kicsinálja azokat a rasszista köcsögöket – habár meggyőződéssel beszélek, egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy az apám valaha kiállna másokért vagy akár saját magáért, ha a helyzet úgy állna. De tőlem szokatlan módon most tényleg felment bennem a pumpa. Mégis ki a francnak gurul el ennyire a gyógyszere, csak azért, mert Brut harmadik kuzinja éppenséggel halálfaló? Mégis mi a fene köze van neki az egészhez? Azóta ismerem Brutot, mióta apám először elhozott karácsonyozni a bordélyba, feledhetetlen élmény, még most is könny szökik a szemembe az átkozott nosztalgiától, ha eszembe jut. De most leginkább csak azért, mert ahogy fészkelődni próbálok, éppen rácsusszanok egy nagyobbacska, éles kavicsra, ami felsérti a hátsómat, de még mielőtt bármit is tehetnék, például arrébb húzódnék, a látómezőmet kitakarja valami elszánt kis barna az eszelős vigyorával, titokzatos pillantásokkal szegezve a földhöz, megrugdosva térdemet a csizmája orrával. Bódultan pillantok fel rá, és már azon vagyok, hogy arrébb küldjem, de valamiért meg van győződve, hogy ismer engem. De a tekintetem legfeljebb csak ürességet, majd egy tucat kérdőjelet sugároz felé.
- Bocsi, de tudnom kéne, hogy ki a csoda vagy és hogy mi a fenéről beszélsz?
She's lost control again
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Petunia Evans

Petunia Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 2 Márc. - 21:23
És lám, a csodás varázsvilág krémje, amiről a szüleimnek fogalma sincs: nem, persze, ők csak Lily csodás-csodás eredményeit látják, a csodásabbnál csodásabb történeteit hallgatják, és jókat kuncognak a csodásnál még csodásabb trükkjein, nézd drágám, béka van a bögrében, ne nézz így, a húgod boszorkány.
A húgom olyan alakokkal barátkozik, akiknek javulást mutatna a nadrágja tisztasági szempontból, ha belehugyoznának. Csodás, csuda-csudi csodás kurva élet ez.
- Evans. Prefektus volt, griffendéles, a barátod. A barátod barátnője, rémlik valami? Evans, a tökéletes, a szép, és főleg, az, akinek van egy nővére, aki most szeretné tudni, hol járhat. A másik Evans, ha szólítani akarsz valahogy, Féregfark. - ellenállhatatlan becenév, ellenállhatatlan figura ez a Peter fiú. A mindig nyúzható kistesó, legalábbis ahogy láttam: a Potter-félék kedvenc stresszlabdája, a mindig csicskáztatható. Ismerem a típusát, de nem becsülöm alá a képességét arra, hogy esetleg faképnél hagyjon: biztos csodás-csodás módon ért hozzá, hogy tűnjön el előlem, ha nem tetszik neki az ajánlatom. - Kössünk alkut... hoztam neked valami finomságot. Valami azt súgja, hogy szereted az édes dolgokat, és lássuk be, nem olyan kurva csodálatos ez a ti világotok, hogy ne lehetne feldobni némi révülettel.. bármilyennel, amit csak a kis agyad el tud képzelni. Cserébe válaszolsz nekem néhány kérdésre, és bemutatsz néhány embernek. Mit szólsz? Te csak nyerhetsz rajta, semmi hősiest nem várok el mellé - és főleg, nem várom el, hogy csudi jó pajtások legyünk. Ez egy üzleti ajánlat, Féregfark.
Előhúzok a zsebemből egy csinos kis tasakot - csinos adag fűvel, rajta rózsaszín masni. Gondolom nem árt egy kis biztatás, sosem árt. Fogalmam sincs, hol járhat Potter vagy a sármos kis oldalbordája, arról pedig korán letettem, hogy a sápadt társukat kerítsem elő: mintha az iskola végével mindet elnyelte volna valami. Valami, aminek határozottan kezdett egyre penetránsabb szaga lenni, és valami, aminek véletlenül sem akartam a húgomat a közelében tudni.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Peter Pettigrew

Peter Pettigrew

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Zachary Cole Smith

»
» Hétf. 12 Márc. - 22:12

She's lost control

Az a nagy helyzet, hogy még csak fél perce áll velem szemben, rugdossa a cipőmet, és csinál úgy, mintha mindenről mindent jobban tudna, de nekem máris viszket a bal farpofám ettől a csajtól (de lehet, hogy az a kavics, amin éppen ülök?). Minden világossá válik, persze, elég hamar, ahogy elkezd normális ember módjára kommunkiálni. De igyekszem nem nagy lelkesedést mutatni, mert hát ezen nem is kell nagyon erőlködni. Egyébként is, elnézést, hölgyem, éppen nagy beszélgetésekbe vagyok valakivel. De hát érdekli ez őt egyáltalán?  
- Öhm, én éppen egy... szóval egy beszélgetésben voltam benne és elég fontos, ha érted... – próbálkozom, mert még én sem értem pontosan, hogy miért is akarnám elküldeni, amikor minden normális helyzetben a Lily Evans elkóricált mondat valami vörös-kék szirénákat indít be a fejekben. Ja, ha péládul itt lenne James vagy Remus, de még Siriust is biztos jobban érdekelné a téma, mint engem. Mert mit sejtek most? Bajt. Ez a csaj már távolról bűzlik, teljesen fölösleges ilyen közel állnia, de azt hiszem ezt még ma senki sem mondta neki, mert továbbra is úgy nyomul rám, mint aki rám akar mászni és el akarja venni az utolsó sütit a zsebemből. De hát miért is akarná, hiszen éppen azt mondta az előbb, hogy neki is van sütije. Ami nyilván jobb, mint London összes sütije, sőt, túltesz az egész ország cukrászállományán, mert ő azt mondja. Világos.
- Úgy nézek én ki, mint aki tudja, hol van Lily Evans? Ha érdekel, legitóbb Godrics Hollow-ban láttam, úgy két hete. És ehhez az infórmációhoz még csak meg sem kell villogtatnod cukrászi képességeidet – ezzel így le is zárnám, de az agyam egy egészen komoly hányada arra int, hogy botorság lenne csak úgy látatlanba bármit is visszautasítani. És végül is mit nekem egy kis információ szivárogtatás? Úgyis elpletykálnám az első embernek, akivel leülök füvezni.
- De eddig elég ártalmatlannak tűnik az egész. Mi lenne, ha elmondanád, mit akarsz, aztán én eldönteném, hogy akarok-e segíteni?
She's lost control again
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

orális fixáció

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-